„Santaka“ / Laikinai rajono merą pavaduos socialdemokratas A. Neiberka

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-12-03 06:53

Dalinkitės:  


Į po­sė­dį su­si­rin­kę po­li­ti­kai ty­los mi­nu­te pa­ger­bė ava­ri­jo­je žu­vu­sių ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės va­do­vų at­mi­ni­mą.

Romo ČĖPLOS nuotr.


Laikinai rajono merą pavaduos socialdemokratas A. Neiberka

Dangyra APANAVIČIENĖ

Penk­ta­die­nį ry­te Sa­vi­val­dy­bė­je bu­vo su­šauk­tas neei­li­nis ra­jo­no Ta­ry­bos po­sė­dis, ku­ria­me priim­ti nea­ti­dė­lio­ti­ni spren­di­mai ir iš­rink­tas me­rą, po ava­ri­jos gy­do­mą li­go­ni­nė­je, pa­kei­sian­tis po­li­ti­kas.

Lai­ki­nai me­ro pa­rei­gos pa­ves­tos So­cial­de­mok­ra­tų par­ti­jos at­sto­vui Al­gir­dui Nei­ber­kai.

Tre­čia­die­nį vi­sus su­krė­tu­si ži­nia apie skau­džią ava­ri­ją, ku­rios me­tu žu­vo Sa­vi­val­dy­bės vi­ce­me­ras Jo­nas Meš­kaus­kas ir ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­rius Si­gi­tas Kas­pa­rai­tis, o me­ras Al­gir­das Ba­gu­šins­kas bu­vo sun­kiai su­žeis­tas, pa­ko­re­ga­vo ra­jo­no Ta­ry­bos dar­bą. Ra­jo­nas pra­ktiš­kai li­ko be va­do­vų, tad po­li­ti­kams te­ko sku­biai su­si­rink­ti į Ta­ry­bos po­sė­dį ir spręs­ti nea­ti­dė­lio­ti­nus klau­si­mus.

Po­sė­dį pra­dė­ju­si ra­jo­no Ta­ry­bos sek­re­to­rė Bi­ru­tė Kai­liu­vie­nė paaiš­ki­no, su ko­kiais sun­ku­mais su­si­dū­rė Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos dar­buo­to­jai, pa­te­kę į pre­ce­den­to Lie­tu­vo­je ne­tu­rin­čią si­tua­ci­ją. Nie­kas ne­ži­no­jo ir il­gai ne­ga­lė­jo pa­tar­ti, kaip to­kio­je si­tua­ci­jo­je rei­kia elg­tis, nes nie­kur tai nė­ra reg­la­men­tuo­ta. Po ak­ty­vaus kon­sul­ta­vi­mo­si ir de­ta­laus do­ku­men­tų ana­li­za­vi­mo tik va­kar ry­te pa­vy­ko iš­siaiš­kin­ti, kad to­kiu at­ve­ju per tris die­nas bū­ti­na su­kvies­ti Ta­ry­bos po­sė­dį ir iš po­li­ti­kų iš­rink­ti at­sto­vą, ku­ris me­ro ne­dar­bin­gu­mo lai­ko­tar­piu vyk­dys jo pa­rei­gas.

Į šias pa­rei­gas bu­vo pa­siū­ly­tas vie­nin­te­lis kan­di­da­tas – so­cial­de­mok­ra­tas Al­gir­das Nei­ber­ka, Sei­mo na­rio Al­gir­do But­ke­vi­čiaus pa­dė­jė­jas. Už jo kan­di­da­tū­rą vie­nin­gai bal­sa­vo vi­si Ta­ry­bos na­riai. Pats A. Nei­ber­ka, šiuo sun­kiu lai­ko­tar­piu su­ti­kęs im­tis at­sa­ko­my­bės, bal­suo­da­mas su­si­lai­kė.

To­liau po­sė­džiui pir­mi­nin­ka­vo A. Nei­ber­ka, po­li­ti­kai priė­mė dar ke­le­tą spren­di­mų. Ta­ry­ba pa­tvir­ti­no spren­di­mus dėl Sa­vi­val­dy­bės me­ro pa­va­duo­to­jo Jo­no Meš­kaus­ko įga­lio­ji­mų nu­trū­ki­mo ir ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­riaus Si­gi­to Kas­pa­rai­čio tar­ny­bi­nių san­ty­kių pa­si­bai­gi­mo. Abie­jų ava­ri­jo­je žu­vu­sių Sa­vi­val­dy­bės va­do­vų šei­mų na­riams bus iš­mo­kė­tos dvie­jų mė­ne­sių vi­du­ti­nio dar­bo už­mo­kes­čio dy­džio iš­mo­kos, at­ly­gi­ni­mai ir kom­pen­sa­ci­jos už ne­pa­nau­do­tas ato­sto­gas.

Taip pat Ta­ry­ba su­da­rė ko­mi­si­ją įvy­kiui iš­tir­ti ir vi­soms ap­lin­ky­bėms nu­sta­ty­ti.

Me­ro pa­dė­jė­jas Al­gi­man­tas Mac­ke­vi­čius po­sė­džio da­ly­viams pa­tei­kė in­for­ma­ci­ją apie ra­jo­no va­do­vo A. Ba­gu­šins­ko svei­ka­tą. Me­di­kų tei­gi­mu, me­ro svei­ka­tos būk­lė sun­ki, ta­čiau sta­bi­li, ma­no­ma, kad di­džiau­sia grės­mė gy­vy­bei praė­jo.

Ta­ry­bos po­sė­dy­je da­ly­va­vo Vy­riau­sy­bės at­sto­vas Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ty­je Pau­lius Ulec­kas. Jis sa­kė ne­lai­mės aki­vaiz­do­je so­li­da­ri­zuo­ją­sis su vil­ka­viš­kie­čiais, ge­ru žo­džiu mi­nė­jo žu­vu­sius ra­jo­no va­do­vus, ku­rie, anot Vy­riau­sy­bės at­sto­vo, ra­cio­na­liai spren­dė ra­jo­no žmo­nių rei­ka­lus. To P. Ulec­kas ti­ki­si ir iš juos pa­kei­sian­čių va­do­vų.

Po po­sė­džio ra­jo­no Ta­ry­bos na­riai su­tar­ti­nai nuė­jo į pa­ra­pi­jos sa­lę, kur pa­šar­vo­ti žu­vu­sie­ji J. Meš­kaus­kas bei S. Kas­pa­rai­tis, ir pa­ger­bė jų at­mi­ni­mą.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas