„Santaka“ / Laikinai rajono merą pavaduos socialdemokratas A. Neiberka

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda ekologiškai užaugintą mėsinę kiaulę (apie 200 kg svorio, 1,70 Eur už kg). Tel. 8 670 98 550.
Galioja iki: 2019-02-21 13:54:29

Atlieka vidaus ir lauko apdailos darbus. Tel. 8 623 56 052.
Galioja iki: 2019-02-23 09:35:01Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-12-03 06:53

Dalinkitės:  


Į po­sė­dį su­si­rin­kę po­li­ti­kai ty­los mi­nu­te pa­ger­bė ava­ri­jo­je žu­vu­sių ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės va­do­vų at­mi­ni­mą.

Romo ČĖPLOS nuotr.


Laikinai rajono merą pavaduos socialdemokratas A. Neiberka

Dangyra APANAVIČIENĖ

Penk­ta­die­nį ry­te Sa­vi­val­dy­bė­je bu­vo su­šauk­tas neei­li­nis ra­jo­no Ta­ry­bos po­sė­dis, ku­ria­me priim­ti nea­ti­dė­lio­ti­ni spren­di­mai ir iš­rink­tas me­rą, po ava­ri­jos gy­do­mą li­go­ni­nė­je, pa­kei­sian­tis po­li­ti­kas.

Lai­ki­nai me­ro pa­rei­gos pa­ves­tos So­cial­de­mok­ra­tų par­ti­jos at­sto­vui Al­gir­dui Nei­ber­kai.

Tre­čia­die­nį vi­sus su­krė­tu­si ži­nia apie skau­džią ava­ri­ją, ku­rios me­tu žu­vo Sa­vi­val­dy­bės vi­ce­me­ras Jo­nas Meš­kaus­kas ir ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­rius Si­gi­tas Kas­pa­rai­tis, o me­ras Al­gir­das Ba­gu­šins­kas bu­vo sun­kiai su­žeis­tas, pa­ko­re­ga­vo ra­jo­no Ta­ry­bos dar­bą. Ra­jo­nas pra­ktiš­kai li­ko be va­do­vų, tad po­li­ti­kams te­ko sku­biai su­si­rink­ti į Ta­ry­bos po­sė­dį ir spręs­ti nea­ti­dė­lio­ti­nus klau­si­mus.

Po­sė­dį pra­dė­ju­si ra­jo­no Ta­ry­bos sek­re­to­rė Bi­ru­tė Kai­liu­vie­nė paaiš­ki­no, su ko­kiais sun­ku­mais su­si­dū­rė Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos dar­buo­to­jai, pa­te­kę į pre­ce­den­to Lie­tu­vo­je ne­tu­rin­čią si­tua­ci­ją. Nie­kas ne­ži­no­jo ir il­gai ne­ga­lė­jo pa­tar­ti, kaip to­kio­je si­tua­ci­jo­je rei­kia elg­tis, nes nie­kur tai nė­ra reg­la­men­tuo­ta. Po ak­ty­vaus kon­sul­ta­vi­mo­si ir de­ta­laus do­ku­men­tų ana­li­za­vi­mo tik va­kar ry­te pa­vy­ko iš­siaiš­kin­ti, kad to­kiu at­ve­ju per tris die­nas bū­ti­na su­kvies­ti Ta­ry­bos po­sė­dį ir iš po­li­ti­kų iš­rink­ti at­sto­vą, ku­ris me­ro ne­dar­bin­gu­mo lai­ko­tar­piu vyk­dys jo pa­rei­gas.

Į šias pa­rei­gas bu­vo pa­siū­ly­tas vie­nin­te­lis kan­di­da­tas – so­cial­de­mok­ra­tas Al­gir­das Nei­ber­ka, Sei­mo na­rio Al­gir­do But­ke­vi­čiaus pa­dė­jė­jas. Už jo kan­di­da­tū­rą vie­nin­gai bal­sa­vo vi­si Ta­ry­bos na­riai. Pats A. Nei­ber­ka, šiuo sun­kiu lai­ko­tar­piu su­ti­kęs im­tis at­sa­ko­my­bės, bal­suo­da­mas su­si­lai­kė.

To­liau po­sė­džiui pir­mi­nin­ka­vo A. Nei­ber­ka, po­li­ti­kai priė­mė dar ke­le­tą spren­di­mų. Ta­ry­ba pa­tvir­ti­no spren­di­mus dėl Sa­vi­val­dy­bės me­ro pa­va­duo­to­jo Jo­no Meš­kaus­ko įga­lio­ji­mų nu­trū­ki­mo ir ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­riaus Si­gi­to Kas­pa­rai­čio tar­ny­bi­nių san­ty­kių pa­si­bai­gi­mo. Abie­jų ava­ri­jo­je žu­vu­sių Sa­vi­val­dy­bės va­do­vų šei­mų na­riams bus iš­mo­kė­tos dvie­jų mė­ne­sių vi­du­ti­nio dar­bo už­mo­kes­čio dy­džio iš­mo­kos, at­ly­gi­ni­mai ir kom­pen­sa­ci­jos už ne­pa­nau­do­tas ato­sto­gas.

Taip pat Ta­ry­ba su­da­rė ko­mi­si­ją įvy­kiui iš­tir­ti ir vi­soms ap­lin­ky­bėms nu­sta­ty­ti.

Me­ro pa­dė­jė­jas Al­gi­man­tas Mac­ke­vi­čius po­sė­džio da­ly­viams pa­tei­kė in­for­ma­ci­ją apie ra­jo­no va­do­vo A. Ba­gu­šins­ko svei­ka­tą. Me­di­kų tei­gi­mu, me­ro svei­ka­tos būk­lė sun­ki, ta­čiau sta­bi­li, ma­no­ma, kad di­džiau­sia grės­mė gy­vy­bei praė­jo.

Ta­ry­bos po­sė­dy­je da­ly­va­vo Vy­riau­sy­bės at­sto­vas Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ty­je Pau­lius Ulec­kas. Jis sa­kė ne­lai­mės aki­vaiz­do­je so­li­da­ri­zuo­ją­sis su vil­ka­viš­kie­čiais, ge­ru žo­džiu mi­nė­jo žu­vu­sius ra­jo­no va­do­vus, ku­rie, anot Vy­riau­sy­bės at­sto­vo, ra­cio­na­liai spren­dė ra­jo­no žmo­nių rei­ka­lus. To P. Ulec­kas ti­ki­si ir iš juos pa­kei­sian­čių va­do­vų.

Po po­sė­džio ra­jo­no Ta­ry­bos na­riai su­tar­ti­nai nuė­jo į pa­ra­pi­jos sa­lę, kur pa­šar­vo­ti žu­vu­sie­ji J. Meš­kaus­kas bei S. Kas­pa­rai­tis, ir pa­ger­bė jų at­mi­ni­mą.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vasario 16-oji Vilkaviškyje: istorinė kartų jungtis
* Klausimas valdžiai: išlaikyti ar uždaryti?
* Kandidatams į merus nevengta užduoti ir nepatogių klausimų
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Už kurį kandidatą į merus balsuotumėte?
Sauleną Aželską
Žilviną Gelgotą
Valentiną Gražulį
Algirdą NeiberkąKalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „stribas“?
Taip. Stribai (rus. istrebitel – „naikintojas“) – civilinių ginkluotų sovietų valdžios būriai, 1944–1954 m. Lietuvoje padėję okupantams vykdyti represijas.
„Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ žodis stribas teikiamas su žyma šnek.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas