„Santaka“ / Iš redakcijos pašto

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-30 00:27

Dalinkitės:  


Iš redakcijos pašto

Ru­dens die­nas paį­vai­ri­no ren­gi­niai

Lapk­ri­tis bu­vo pil­nas įvai­rių ren­gi­nių, šven­čių, mi­nė­ji­mų. Apie juos ra­šė re­dak­ci­jos dar­buo­to­jai, sa­vo laiš­kuo­se pa­sa­ko­jo laik­raš­čio skai­ty­to­jai. Kai ku­riuos laiš­kus iš­spaus­di­no­me, kai ku­riuos pa­mi­nė­si­me šio­je ap­žval­go­je.

Įvai­rių nau­jie­nų su­lau­kia­me iš Vil­ka­viš­kio „Auš­ros“ gim­na­zi­jos. „Be daug ko ga­li ap­siei­ti žmo­gus, bet be ki­to žmo­gaus ap­siei­ti ne­ga­li. Švęs­da­mi Tarp­tau­ti­nę to­le­ran­ci­jos die­ną da­li­jo­me šyp­se­nas, komp­li­men­tus, dė­me­sį, apy­ran­kes. Nie­kam ne­skau­dė­jo. Bu­vo sma­gu. Ne­no­ri­me bū­ti su­rū­gė­lių tau­ta, no­ri­me bū­ti man­da­gūs, su­kal­ba­mi, links­mi ir lai­min­gi“, – ra­šo gim­na­zi­jos psi­cho­lo­gė Jo­lan­ta LE­KA­VI­ČIE­NĖ. Spe­cia­lis­tė aiš­ki­na, kad žmo­nes, kaip gry­bus, ga­li­ma su­skirs­ty­ti į mais­tin­guo­sius ir nuo­din­guo­sius. To­le­ran­ci­jos die­ną gim­na­zis­tai mo­kė­si bū­ti mais­tin­gai­siais: su­pras­ti vai­ką, vy­res­nį, ser­gan­tį, neį­ga­lų ar tie­siog ki­taip mąs­tan­tį ir be­siel­gian­tį žmo­gų.

„Auš­ros“ gim­na­zi­jos moks­lei­vė Ag­nė KA­VA­LIAUS­KAI­TĖ pa­pa­sa­ko­jo apie uni­ka­lią pa­ro­dą, ku­rio­je bu­vo ga­li­ma iš­vys­ti ant­ram gy­ve­ni­mui pri­kel­tus nie­kam ne­rei­ka­lin­gus daik­tus: ša­ku­tes, pei­lių ga­ląs­tu­vus, gran­di­nes, varž­tus... Gim­na­zis­tus nu­džiu­gi­nu­sios pa­ro­dos au­to­riaus, „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bo va­do­vo Renaldo Da­riaus Du­lins­ko įkvė­pi­mo šal­ti­nis – ne me­dis, ne mo­lis, o me­ta­las. „Ant mės­ma­lės nu­tū­pęs laum­žir­gis, dau­gy­bė įvai­raus dy­džio mo­to­cik­lų, tri­gal­vis sli­bi­nas ar grakš­čio­ji ba­le­ri­na – kiek­vie­nas dar­bas akį ste­bi­no sa­vo pa­pras­tu­mu“, – ra­šo Ag­nė, ap­žvelg­da­ma ir vil­ka­viš­kie­čio kū­rė­jo dar­bo „vir­tu­vę“.

Al­vi­to pa­grin­di­nės mo­kyk­los mo­ky­to­ja Ele­na RU­PEI­KIE­NĖ pa­ra­šė apie tra­di­ci­nį ren­gi­nį, skir­tą pa­mi­nė­ti Lie­tu­vos ka­riuo­me­nės die­nai ir Al­vi­to kraš­to sa­va­no­rių at­mi­ni­mui pa­gerb­ti. Al­vi­tie­čiai ir jų sve­čiai rin­ko­si į gra­žiai su­tvar­ky­tas sa­va­no­rių ka­pi­nes, kur ne­se­niai ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos pa­mink­lo­sau­gi­nin­kės D. Amb­ra­sai­tės ir Al­vi­to se­niū­no G. Ba­kū­no rū­pes­čiu pa­sta­ty­ti nau­ji kry­žiai. Lais­vės ko­vo­tų­jų at­mi­ni­mas bu­vo pa­gerb­tas mal­da, li­te­ra­tū­ri­ne mo­ki­nių kom­po­zi­ci­ja, ka­rių sal­vė­mis, Al­vi­to pa­ra­pi­jos cho­ro ir Vil­ka­viš­kio šau­lių pa­trio­ti­nė­mis dai­no­mis.

Ar­tė­jan­čią Pa­sau­li­nę žmo­nių su ne­ga­lia die­ną jau pa­mi­nė­jo Vil­ka­viš­kio neį­ga­lių žmo­nių są­jun­ga, va­do­vau­ja­ma V. Zmit­re­vi­čie­nės. Apie ren­gi­nį, ku­ria­me bu­vo daug sve­čių, svei­ki­ni­mų, lin­kė­ji­mų, ži­nu­tę pa­ra­šė są­jun­gos na­rė Lo­re­ta ANI­SI­MA­VI­ČIŪ­TĖ. Su­si­rin­ku­sie­ji ne­pa­mir­šo ir į Am­ži­ny­bę išė­ju­sių bi­čiu­lių – juos pa­ger­bė ty­los mi­nu­te. Šven­tė vy­ko prie sta­liu­kų, kon­cer­ta­vo vo­ka­li­nis an­samb­lis „Pa­guo­da“, bu­vo šo­ka­ma ir dai­nuo­ja­ma.Re­dak­ci­ja


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas