„Santaka“ / Viktorinos „Moki žodį – žinai kelią“ sugrįžimas

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-26 11:30

Dalinkitės:  


Viktorinos „Moki žodį – žinai kelią“ sugrįžimas

Yra ver­ty­bių, ku­rių ne­ga­li­ma pa­min­ti. Tai mū­sų sa­vas­ties „at­ra­mos taš­kai“. Kal­bu apie gim­tą­ją kal­bą, ku­ri tar­si duo­na kas­die­ni­nė ir tė­viš­kės šu­li­nio van­duo – ne­pra­ran­dan­tys sa­vo sko­nio ir ver­tin­gu­mo.

Da­bar kal­bė­ti apie tai – pui­ki pro­ga: ar­tė­ja di­džio­jo kal­bi­nin­ko Jo­no Jab­lons­kio 150-osios gi­mi­mo me­ti­nės. Aso­cia­ci­ja Sū­du­vos kul­tū­ros fon­das Ma­ri­jam­po­lė­je ren­gia di­džiau­sią ren­gi­nį, skir­tą šios iš­ki­lios as­me­ny­bės ju­bi­lie­jui pa­mi­nė­ti ir kal­bos pa­vel­dui ak­tua­li­zuo­ti. Jau ne­tru­kus, gruo­džio 4 d., 18 val., Ma­ri­jam­po­lės kul­tū­ros cent­re vyks iš­kil­mės, ku­rių me­tu gė­rė­si­mės Sū­du­vą gar­si­nan­čiais at­li­kė­jais ir Lie­tu­vos sce­nos žvaigž­dė­mis. Ta­čiau išvysime ne tik tai – svar­biau­sia, kad ren­gi­ny­je at­gims le­gen­di­nė TV vik­to­ri­na „Mo­ki žo­dį – ži­nai ke­lią“, ku­riai su­tei­kė­me Sū­du­vos kul­tū­ros fon­do šū­kio pa­va­di­ni­mą „Pa­sa­ky­kim sa­vo kraš­tui MY­LIU!“ Ir šį kar­tą tra­di­ciš­kai vik­to­ri­ną bei vi­są ren­gi­nį fil­muos Lie­tu­vos te­le­vi­zi­ja.

Vy­res­nių­jų kla­sių mo­ki­niai ir gim­na­zis­tai iš Vil­ka­viš­kio ir Ša­kių ra­jo­nų, Kal­va­ri­jos, Kaz­lų Rū­dos ir Ma­ri­jam­po­lės sa­vi­val­dy­bių bei Puns­ko lie­tu­vių mo­kyk­los (iš vi­so 6 ko­man­dos) var­žy­sis tar­pu­sa­vy­je at­sa­ki­nė­da­mos į links­mus ir rim­tus, mu­zi­ki­nius ir vaiz­do klau­si­mus, ku­riuos pa­teiks žy­mūs kul­tū­ros, kal­bos ir li­te­ra­tū­ri­nės erd­vės žmo­nės – pro­fe­sio­na­lai, Lie­tu­vo­je sklei­džian­tys har­mo­ni­ją ir ska­ti­nan­tys gro­žė­tis gim­to­sios kal­bos, mu­zi­kos skam­be­siu, ža­vin­tys sa­vo cha­riz­ma ir ga­lin­tys su­šil­dy­ti žiū­ro­vų sie­las.

Nuo­šir­džiai kvie­čia­me į ren­gi­nį mo­ki­nius, jų tė­vus, tė­vų drau­gus ir kai­my­nus – vi­sus, ku­riems gim­to­ji kal­ba te­bė­ra di­de­lė ver­ty­bė. Ti­ki­mės, kad ren­gi­nys bus toks sma­gus ir links­mas, kad ne­ju­čio­mis krūp­te­lė­si­te, ar tik ne­sap­nuo­ja­te.

TV vik­to­ri­na „Pa­sa­ky­kim sa­vo kraš­tui MY­LIU!“ or­ga­ni­zuo­ja­ma įgy­ven­di­nant pro­jek­tą Nr. SPF/LT/2010/72 „Kal­bos ir et­no­kul­tū­ros ak­tua­li­za­vi­mas Lie­tu­vos-Len­ki­jos pa­sie­nio re­gio­ne“, fi­nan­suo­ja­mą Eu­ro­pos te­ri­to­ri­nio bend­ra­dar­bia­vi­mo tiks­lo Lie­tu­vos ir Len­ki­jos bend­ra­dar­bia­vi­mo per sie­ną pro­gra­mos 2007–2013 m. Smul­kių­jų pro­jek­tų fon­do, skir­tą ska­tin­ti tva­rų Lie­tu­vos ir Len­ki­jos pa­sie­nio re­gio­no vys­ty­mą­si di­di­nant eko­no­mi­nę, so­cia­li­nę ir te­ri­to­ri­nę san­glau­dą.

Ren­gi­nys ne­mo­ka­mas, kvie­ti­mus nuo lapk­ri­čio 30 d. ga­lė­si­te įsi­gy­ti Ma­ri­jam­po­lės kul­tū­ros cent­re.Dai­va KLI­MA­VI­ČIE­NĖ

Aso­cia­ci­jos Sū­du­vos kul­tū­ros fon­das pir­mi­nin­kė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas