„Santaka“ / Viktorinos „Moki žodį – žinai kelią“ sugrįžimas

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda pilnai įrengtą, suremontuotą 1 kambario butą su rūsiu Pilviškių g., Vilkaviškyje (2/5 aukštas). Tel. 8 625 50 615.
Galioja iki: 2018-11-15 09:19:44

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-26 11:30

Dalinkitės:  


Viktorinos „Moki žodį – žinai kelią“ sugrįžimas

Yra ver­ty­bių, ku­rių ne­ga­li­ma pa­min­ti. Tai mū­sų sa­vas­ties „at­ra­mos taš­kai“. Kal­bu apie gim­tą­ją kal­bą, ku­ri tar­si duo­na kas­die­ni­nė ir tė­viš­kės šu­li­nio van­duo – ne­pra­ran­dan­tys sa­vo sko­nio ir ver­tin­gu­mo.

Da­bar kal­bė­ti apie tai – pui­ki pro­ga: ar­tė­ja di­džio­jo kal­bi­nin­ko Jo­no Jab­lons­kio 150-osios gi­mi­mo me­ti­nės. Aso­cia­ci­ja Sū­du­vos kul­tū­ros fon­das Ma­ri­jam­po­lė­je ren­gia di­džiau­sią ren­gi­nį, skir­tą šios iš­ki­lios as­me­ny­bės ju­bi­lie­jui pa­mi­nė­ti ir kal­bos pa­vel­dui ak­tua­li­zuo­ti. Jau ne­tru­kus, gruo­džio 4 d., 18 val., Ma­ri­jam­po­lės kul­tū­ros cent­re vyks iš­kil­mės, ku­rių me­tu gė­rė­si­mės Sū­du­vą gar­si­nan­čiais at­li­kė­jais ir Lie­tu­vos sce­nos žvaigž­dė­mis. Ta­čiau išvysime ne tik tai – svar­biau­sia, kad ren­gi­ny­je at­gims le­gen­di­nė TV vik­to­ri­na „Mo­ki žo­dį – ži­nai ke­lią“, ku­riai su­tei­kė­me Sū­du­vos kul­tū­ros fon­do šū­kio pa­va­di­ni­mą „Pa­sa­ky­kim sa­vo kraš­tui MY­LIU!“ Ir šį kar­tą tra­di­ciš­kai vik­to­ri­ną bei vi­są ren­gi­nį fil­muos Lie­tu­vos te­le­vi­zi­ja.

Vy­res­nių­jų kla­sių mo­ki­niai ir gim­na­zis­tai iš Vil­ka­viš­kio ir Ša­kių ra­jo­nų, Kal­va­ri­jos, Kaz­lų Rū­dos ir Ma­ri­jam­po­lės sa­vi­val­dy­bių bei Puns­ko lie­tu­vių mo­kyk­los (iš vi­so 6 ko­man­dos) var­žy­sis tar­pu­sa­vy­je at­sa­ki­nė­da­mos į links­mus ir rim­tus, mu­zi­ki­nius ir vaiz­do klau­si­mus, ku­riuos pa­teiks žy­mūs kul­tū­ros, kal­bos ir li­te­ra­tū­ri­nės erd­vės žmo­nės – pro­fe­sio­na­lai, Lie­tu­vo­je sklei­džian­tys har­mo­ni­ją ir ska­ti­nan­tys gro­žė­tis gim­to­sios kal­bos, mu­zi­kos skam­be­siu, ža­vin­tys sa­vo cha­riz­ma ir ga­lin­tys su­šil­dy­ti žiū­ro­vų sie­las.

Nuo­šir­džiai kvie­čia­me į ren­gi­nį mo­ki­nius, jų tė­vus, tė­vų drau­gus ir kai­my­nus – vi­sus, ku­riems gim­to­ji kal­ba te­bė­ra di­de­lė ver­ty­bė. Ti­ki­mės, kad ren­gi­nys bus toks sma­gus ir links­mas, kad ne­ju­čio­mis krūp­te­lė­si­te, ar tik ne­sap­nuo­ja­te.

TV vik­to­ri­na „Pa­sa­ky­kim sa­vo kraš­tui MY­LIU!“ or­ga­ni­zuo­ja­ma įgy­ven­di­nant pro­jek­tą Nr. SPF/LT/2010/72 „Kal­bos ir et­no­kul­tū­ros ak­tua­li­za­vi­mas Lie­tu­vos-Len­ki­jos pa­sie­nio re­gio­ne“, fi­nan­suo­ja­mą Eu­ro­pos te­ri­to­ri­nio bend­ra­dar­bia­vi­mo tiks­lo Lie­tu­vos ir Len­ki­jos bend­ra­dar­bia­vi­mo per sie­ną pro­gra­mos 2007–2013 m. Smul­kių­jų pro­jek­tų fon­do, skir­tą ska­tin­ti tva­rų Lie­tu­vos ir Len­ki­jos pa­sie­nio re­gio­no vys­ty­mą­si di­di­nant eko­no­mi­nę, so­cia­li­nę ir te­ri­to­ri­nę san­glau­dą.

Ren­gi­nys ne­mo­ka­mas, kvie­ti­mus nuo lapk­ri­čio 30 d. ga­lė­si­te įsi­gy­ti Ma­ri­jam­po­lės kul­tū­ros cent­re.Dai­va KLI­MA­VI­ČIE­NĖ

Aso­cia­ci­jos Sū­du­vos kul­tū­ros fon­das pir­mi­nin­kė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas