„Santaka“ / Gyventojai Tarybos posėdžius galės stebėti internete

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-26 11:29

Dalinkitės:  


Gyventojai Tarybos posėdžius galės stebėti internete

Jau atei­nan­čią sa­vai­tę pa­gal „Eko­no­mi­kos au­gi­mo veiks­mų pro­gra­mos“ prio­ri­te­to prie­mo­nę „Elekt­ro­ni­nė de­mok­ra­ti­ja: re­gio­nai“ bus pra­de­da­mas įgy­ven­din­ti pro­jek­tas „Elekt­ro­ni­nės de­mok­ra­ti­jos plėt­ra Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė­je“, fi­nan­suo­ja­mas iš ES struk­tū­ri­nių fon­dų lė­šų.

Pro­jek­to me­tu bus sie­kia­ma ak­ty­vin­ti Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos ir gy­ven­to­jų są­vei­ką, di­din­ti Sa­vi­val­dy­bės veik­los skaid­ru­mą, už­tik­rin­ti gy­ven­to­jams ak­tua­lios in­for­ma­ci­jos priei­na­mu­mą, ga­li­my­bę iš­reikš­ti sa­vo nuo­mo­nę ir da­ry­ti įta­ką po­li­ti­niams spren­di­mams, pa­nau­do­jant elekt­ro­ni­nės de­mok­ra­ti­jos prie­mo­nes, pa­rem­tas in­for­ma­ci­jos ir ry­šių tech­no­lo­gi­jo­mis. Iš vi­so pro­jek­to ver­tė sie­kia per 211 tūkst. li­tų. Vi­sa ši su­ma yra iš ES struk­tū­ri­nių fon­dų lė­šų.

Pir­miau­siai bus per­tvar­ky­ta Sa­vi­val­dy­bės in­ter­ne­to sve­tai­nė. „Bai­gus įgy­ven­din­ti pro­jek­tą, žmo­nės ga­lės rea­liu lai­ku in­ter­ne­te ste­bė­ti Sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos po­sė­džių trans­lia­ci­jas. Kiek­vie­nas po­sė­dis bus ar­chy­vuo­ja­mas ir jį per­žiū­rė­ti bus ga­li­ma bet ka­da – ar tą pa­čią die­ną, ar po mė­ne­sio. Taip pat bus ga­li­ma iš­si­rink­ti no­ri­mą klau­si­mą, ku­ris bu­vo svars­to­mas Ta­ry­bos po­sė­džio me­tu, ir per­žiū­rė­ti tik jo vie­no vi­deo­me­džia­gą“, – pa­sa­ko­jo Vil­ka­viš­kio ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės In­for­ma­ci­nių tech­no­lo­gi­jų sky­riaus ve­dė­jas Ge­di­mi­nas Jac­ke­vi­čius. Pa­sak jo, per­tvar­ky­to­je ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės in­ter­ne­ti­nė­je sve­tai­nė­je kiek­vie­nas re­gist­ruo­tas lan­ky­to­jas tu­rės ga­li­my­bę bal­suo­ti už vie­ną ar ki­tą klau­si­mą, ku­ris bus svars­to­mas Ta­ry­bos po­sė­džio me­tu. To­kiu bū­du Ta­ry­bos na­riai tu­rės pro­gą su­si­pa­žin­ti ir su vi­suo­me­nės nuo­mo­ne. „Tie­sa, ten­ka pri­pa­žin­ti, kad ir da­bar pra­šė­me gy­ven­to­jų iš­sa­ky­ti sa­vo nuo­mo­nę, pa­sta­bas ar pa­siū­ly­mus tam tik­rais klau­si­mais. De­ja, per pu­sę me­tų su­lau­kė­me vos vie­no at­si­lie­pi­mo. Tai ro­do, jog vi­suo­me­nei ma­žai rū­pi bend­ra si­tua­ci­ja. Ti­ki­mės, kad ši ten­den­ci­ja pa­si­keis į ge­rą pu­sę“, – op­ti­miz­mo ne­pra­ra­do G. Jac­ke­vi­čius.

Be in­ter­ne­ti­nės sve­tai­nės at­nau­ji­ni­mo, pro­jek­to „Elekt­ro­ni­nės de­mok­ra­ti­jos plėt­ra Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė­je“ me­tu dar bus su­kur­ta elekt­ro­ni­nė bal­sa­vi­mo ir dis­ku­si­jų sis­te­ma. „Ta­ry­bos na­rai ga­lės bal­suo­ti tik tu­rė­da­mi spe­cia­lias var­di­nes elekt­ro­ni­nes kor­te­les ir nau­do­da­mie­si pul­te­liais. Po­sė­džių sa­lė­je po kiek­vie­no bal­sa­vi­mo di­de­lia­me te­le­vi­zo­riaus mo­ni­to­riu­je bus skel­bia­ma, kaip kiek­vie­nas Ta­ry­bos na­rys bal­sa­vo vie­nu ar ki­tu klau­si­mu. Įdieg­ta sis­te­ma bus pa­na­ši į tą, ku­ri yra Lie­tu­vos Res­pub­li­kos Sei­me“, – in­for­ma­vo pro­jek­to va­do­vė, Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės Stra­te­gi­nio pla­na­vi­mo sky­riaus vy­riau­sio­ji spe­cia­lis­tė Ode­ta Luš­či­kaus­kie­nė.

Su­tar­tis su pro­jek­to pa­slau­gų tie­kė­ju pa­si­ra­šy­ta lapk­ri­čio 12 d., o dar­bus pla­nuo­ja­ma baig­ti 2012 m. va­sa­rio pa­bai­go­je. Kon­kur­są dėl pa­slau­gų tie­ki­mo lai­mė­jo ūki­nės veik­los gru­pė, ku­rią su­da­ro UAB „Ida­mas“, UAB „Lek­si­no­va“ bei UAB „Au­dio­to­nas“.

„Pa­na­šūs pro­jek­tai jau įgy­ven­di­na­mi ar­ba ar­ti­miau­siu me­tu bus įgy­ven­din­ti vi­so­se ne tik ap­skri­ties, bet ir ša­lies sa­vi­val­dy­bė­se“, – pa­brė­žė O. Luš­či­kaus­kie­nė. Spe­cia­lis­tė ti­ki­no, jog ES struk­tū­ri­nių fon­dų pa­ra­ma yra la­bai nau­din­ga bei rei­ka­lin­ga. „Sma­gu, kad šis pro­jek­tas vi­siš­kai fi­nan­suo­ja­mas iš ES struk­tū­ri­nių fon­dų lė­šų. Ma­nau, jog be jų ne­bū­tų ga­li­ma im­tis nei šio, nei dau­ge­lio ki­tų dar­bų. To­kios pa­ra­mos yra ypa­tin­gai svar­bios, no­rint sėk­min­gai ženg­ti į ko­ją su Eu­ro­pa“, – sa­vo nuo­mo­nę iš­reiš­kė Sa­vi­val­dy­bės stra­te­gi­nio pla­na­vi­mo sky­riaus vy­riau­sio­ji spe­cia­lis­tė.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas