„Santaka“ / Įvykiai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda pilnai įrengtą, suremontuotą 1 kambario butą su rūsiu Pilviškių g., Vilkaviškyje (2/5 aukštas). Tel. 8 625 50 615.
Galioja iki: 2018-11-15 09:19:44

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-24 07:40

Dalinkitės:  


Įvykiai

Eglė KVIESULAITIENĖ

Su­si­mu­šė ka­riai

Ant­ra­die­nį Lie­tu­vos ka­riuo­me­nės die­ną šven­tę sa­va­no­riai vie­ni pa­te­ko į li­go­ni­nę, ki­ti – į areš­ti­nę.

Ke­tu­riems vil­ka­viš­kie­čiams sa­va­no­riams ne­pa­ka­ko ofi­cia­liai pa­mi­nė­ti Ka­riuo­me­nės die­ną, tad šven­tę jie nu­ta­rė „ap­lais­ty­ti“ prie eže­ro esan­čio­je au­to­mo­bi­lių sto­vė­ji­mo aikš­te­lė­je. Iš pra­džių au­to­mo­bi­ly­je „links­mi­no­si“ tik tris­de­šimt­me­tis T. V. ir 29-erių V. B., ta­čiau ne­tru­ko pa­si­kvie­ti dar vie­ną ko­le­gą – 26-erių G. A. su 37-erių drau­gu D. M. Vy­rai at­si­ve­žė al­ko­ho­lio.

Kaip vė­liau pa­rei­gū­nams aiškino incidento dalyviai, su sa­va­no­rių veik­la su­si­jęs konf­lik­tas ki­lęs dėl G. A. kal­tės. Vy­rai ap­si­stum­dė, o T. V. į pa­gal­bą puo­lė kvies­tis ne­to­li eže­ro, Ki­si­niš­kių kai­me, gy­ve­nan­tį gi­mi­nai­tį 22-ejų L. B.

Ko­kiu tiks­lu vy­rai nu­vy­ko į Uo­si­jos miš­ką, po­li­ci­ja dar aiš­ki­na­si. Ta­čiau konf­lik­tas pa­sie­kė to­kį ly­gį, kad 26-erių G. A. li­ko gu­lė­ti be są­mo­nės krau­jo kla­ne. Smar­kiai sa­va­no­rių bu­vo su­muš­tas ir 37-erių D. M.

Sup­ra­tęs, kad dau­žy­da­mi žmo­gų per­si­sten­gė, vie­nas iš eg­ze­ku­ci­jos da­ly­vių – T. V. pa­skam­bi­no po­li­ci­jai ir nu­ro­dė, kad miš­ke yra su­ža­lo­tų žmo­nių. Neb­lai­vus vy­ras su­kly­dęs nu­ro­dė pa­rei­gū­nams ki­to miš­ko pa­va­di­ni­mą. Ta­čiau ne­tru­kus jis pa­ts atė­jo į po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tą. Tris­de­šimt­me­čiui nu­sta­ty­tas 1,83 pro­m. gir­tu­mas.

Me­di­kai ir po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai leis­gy­vį G. A. šal­tos die­nos va­ka­re, apie 21 val., miš­ke ra­do iš­reng­tą. Kaip vė­liau aiš­ki­no įta­ria­mie­ji, ne­va to­kios esą ka­riuo­me­nės tra­di­ci­jos – konf­lik­to kal­ti­nin­ką su­muš­ti iš­reng­tą. Ne­to­lie­se gu­lė­jo ir su­muš­tas, sun­kiai ap­lin­ko­je be­sio­rien­tuo­jan­tis D. M. Abu bu­vo sku­biai nuvežti į li­go­ni­nę. La­bai sun­kios būk­lės G. A. iš­ga­ben­tas į Kau­no me­di­ci­nos uni­ver­si­te­to kli­ni­kas.

Kiek vė­liau, ieš­ko­da­mas gi­mi­nai­čio, į po­li­ci­ją atė­jo L. B. Jam nu­sta­ty­tas 1,28 pro­mi­lės gir­tu­mas. Tre­čią­jį eg­ze­ku­ci­jos da­ly­vį V. B. po­li­ci­ja ra­do tik ry­te, apie 7 val. Jis jau bu­vo blai­vus.

Po­li­ci­ja aiš­ki­na­si įvy­kio ap­lin­ky­bes. Pir­mi­niais duo­me­ni­mis, vi­si konf­lik­to da­ly­viai, iš­sky­rus D. M., yra Kraš­to ap­sau­gos sa­va­no­rių pa­jė­gų na­riai.


Su­ba­dė pei­liu


Ant­ra­die­nį, vi­du­ry­je die­nos, Vil­ka­viš­ky­je pei­liu su­ža­lo­tas sep­ty­nio­lik­me­tis.

Po­li­ci­ja pra­ne­ši­mą apie pei­liu su­ba­dy­tą M. V. apie 12 val. ga­vo iš li­go­ni­nės, į ku­rią krei­pė­si pa­ts sep­ty­nio­lik­me­tis.

Me­di­kai su­skai­čia­vo 18 pa­vir­ši­nių dū­rių ir su­tei­kę pa­gal­bą iš­lei­do vil­ka­viš­kie­tį gy­dy­tis am­bu­la­to­riš­kai.

Ne­pil­na­me­tis ne­no­riai bend­rau­ja su pa­rei­gū­nais ir ti­ki­na apie 11.30 val. bu­vęs už­pul­tas ne­pa­žįs­ta­mo as­mens Kęs­tu­čio gat­vė­je. Pa­rei­gū­nai ti­ria ir ki­tas įvy­kio ver­si­jas.


Ap­vo­gė tris


Pir­ma­die­nį nuo il­ga­pirš­čių nu­ken­tė­jo trys ra­jo­no gy­ven­to­jai.

Ka­pų gat­vė­je gy­ve­nan­tis vil­ka­viš­kie­tis, ry­te atė­jęs į ūki­nį pa­sta­tą, pa­si­ge­do elekt­ri­nių prie­tai­sų: grąž­to, dvie­jų pjūk­lų, li­tuok­lio, stak­lių kam­pams pjau­ti. Pa­da­ry­ta ža­la sie­kia per 800 li­tų.

Į ky­bar­tie­čio V. M. kie­mą at­slin­kę va­gys iš kro­vi­ni­nio au­to­mo­bi­lio MAN iš­lei­do apie 300 lit­rų de­ga­lų ir pa­da­rė 600 li­tų nuo­sto­lio.

O Pi­lia­kal­nių kai­me (Bart­nin­kų sen.) so­dy­bą tu­rin­ti A. Ž. už­ra­kin­ta­me ga­ra­že ne­be­ra­do ben­zi­ni­nės žo­liap­jo­vės, elekt­ri­nio ga­ląs­tu­vo bei gręž­tu­vo. Ža­la – 810 li­tų.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas