„Santaka“ / Įvykiai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-24 07:40

Dalinkitės:  


Įvykiai

Eglė KVIESULAITIENĖ

Su­si­mu­šė ka­riai

Ant­ra­die­nį Lie­tu­vos ka­riuo­me­nės die­ną šven­tę sa­va­no­riai vie­ni pa­te­ko į li­go­ni­nę, ki­ti – į areš­ti­nę.

Ke­tu­riems vil­ka­viš­kie­čiams sa­va­no­riams ne­pa­ka­ko ofi­cia­liai pa­mi­nė­ti Ka­riuo­me­nės die­ną, tad šven­tę jie nu­ta­rė „ap­lais­ty­ti“ prie eže­ro esan­čio­je au­to­mo­bi­lių sto­vė­ji­mo aikš­te­lė­je. Iš pra­džių au­to­mo­bi­ly­je „links­mi­no­si“ tik tris­de­šimt­me­tis T. V. ir 29-erių V. B., ta­čiau ne­tru­ko pa­si­kvie­ti dar vie­ną ko­le­gą – 26-erių G. A. su 37-erių drau­gu D. M. Vy­rai at­si­ve­žė al­ko­ho­lio.

Kaip vė­liau pa­rei­gū­nams aiškino incidento dalyviai, su sa­va­no­rių veik­la su­si­jęs konf­lik­tas ki­lęs dėl G. A. kal­tės. Vy­rai ap­si­stum­dė, o T. V. į pa­gal­bą puo­lė kvies­tis ne­to­li eže­ro, Ki­si­niš­kių kai­me, gy­ve­nan­tį gi­mi­nai­tį 22-ejų L. B.

Ko­kiu tiks­lu vy­rai nu­vy­ko į Uo­si­jos miš­ką, po­li­ci­ja dar aiš­ki­na­si. Ta­čiau konf­lik­tas pa­sie­kė to­kį ly­gį, kad 26-erių G. A. li­ko gu­lė­ti be są­mo­nės krau­jo kla­ne. Smar­kiai sa­va­no­rių bu­vo su­muš­tas ir 37-erių D. M.

Sup­ra­tęs, kad dau­žy­da­mi žmo­gų per­si­sten­gė, vie­nas iš eg­ze­ku­ci­jos da­ly­vių – T. V. pa­skam­bi­no po­li­ci­jai ir nu­ro­dė, kad miš­ke yra su­ža­lo­tų žmo­nių. Neb­lai­vus vy­ras su­kly­dęs nu­ro­dė pa­rei­gū­nams ki­to miš­ko pa­va­di­ni­mą. Ta­čiau ne­tru­kus jis pa­ts atė­jo į po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tą. Tris­de­šimt­me­čiui nu­sta­ty­tas 1,83 pro­m. gir­tu­mas.

Me­di­kai ir po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai leis­gy­vį G. A. šal­tos die­nos va­ka­re, apie 21 val., miš­ke ra­do iš­reng­tą. Kaip vė­liau aiš­ki­no įta­ria­mie­ji, ne­va to­kios esą ka­riuo­me­nės tra­di­ci­jos – konf­lik­to kal­ti­nin­ką su­muš­ti iš­reng­tą. Ne­to­lie­se gu­lė­jo ir su­muš­tas, sun­kiai ap­lin­ko­je be­sio­rien­tuo­jan­tis D. M. Abu bu­vo sku­biai nuvežti į li­go­ni­nę. La­bai sun­kios būk­lės G. A. iš­ga­ben­tas į Kau­no me­di­ci­nos uni­ver­si­te­to kli­ni­kas.

Kiek vė­liau, ieš­ko­da­mas gi­mi­nai­čio, į po­li­ci­ją atė­jo L. B. Jam nu­sta­ty­tas 1,28 pro­mi­lės gir­tu­mas. Tre­čią­jį eg­ze­ku­ci­jos da­ly­vį V. B. po­li­ci­ja ra­do tik ry­te, apie 7 val. Jis jau bu­vo blai­vus.

Po­li­ci­ja aiš­ki­na­si įvy­kio ap­lin­ky­bes. Pir­mi­niais duo­me­ni­mis, vi­si konf­lik­to da­ly­viai, iš­sky­rus D. M., yra Kraš­to ap­sau­gos sa­va­no­rių pa­jė­gų na­riai.


Su­ba­dė pei­liu


Ant­ra­die­nį, vi­du­ry­je die­nos, Vil­ka­viš­ky­je pei­liu su­ža­lo­tas sep­ty­nio­lik­me­tis.

Po­li­ci­ja pra­ne­ši­mą apie pei­liu su­ba­dy­tą M. V. apie 12 val. ga­vo iš li­go­ni­nės, į ku­rią krei­pė­si pa­ts sep­ty­nio­lik­me­tis.

Me­di­kai su­skai­čia­vo 18 pa­vir­ši­nių dū­rių ir su­tei­kę pa­gal­bą iš­lei­do vil­ka­viš­kie­tį gy­dy­tis am­bu­la­to­riš­kai.

Ne­pil­na­me­tis ne­no­riai bend­rau­ja su pa­rei­gū­nais ir ti­ki­na apie 11.30 val. bu­vęs už­pul­tas ne­pa­žįs­ta­mo as­mens Kęs­tu­čio gat­vė­je. Pa­rei­gū­nai ti­ria ir ki­tas įvy­kio ver­si­jas.


Ap­vo­gė tris


Pir­ma­die­nį nuo il­ga­pirš­čių nu­ken­tė­jo trys ra­jo­no gy­ven­to­jai.

Ka­pų gat­vė­je gy­ve­nan­tis vil­ka­viš­kie­tis, ry­te atė­jęs į ūki­nį pa­sta­tą, pa­si­ge­do elekt­ri­nių prie­tai­sų: grąž­to, dvie­jų pjūk­lų, li­tuok­lio, stak­lių kam­pams pjau­ti. Pa­da­ry­ta ža­la sie­kia per 800 li­tų.

Į ky­bar­tie­čio V. M. kie­mą at­slin­kę va­gys iš kro­vi­ni­nio au­to­mo­bi­lio MAN iš­lei­do apie 300 lit­rų de­ga­lų ir pa­da­rė 600 li­tų nuo­sto­lio.

O Pi­lia­kal­nių kai­me (Bart­nin­kų sen.) so­dy­bą tu­rin­ti A. Ž. už­ra­kin­ta­me ga­ra­že ne­be­ra­do ben­zi­ni­nės žo­liap­jo­vės, elekt­ri­nio ga­ląs­tu­vo bei gręž­tu­vo. Ža­la – 810 li­tų.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas