„Santaka“ / Slalomo mėgėjai „atrado“ Virbalį

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-22 07:29

Dalinkitės:  


Tau­res nu­ga­lė­to­jams tei­kė pa­ts lenk­ty­nių or­ga­ni­za­to­rius – Vir­ba­lio kle­bo­nas kun. Ge­di­mi­nas Mar­cin­ke­vi­čius.

Autorės nuotr.


Slalomo mėgėjai „atrado“ Virbalį

Kristina VAITKEVIČIENĖ

Sek­ma­die­nį nuo ry­to į Vir­ba­lį trau­kė vir­ti­nės au­to­mo­bi­lių. Tie­sa, ne tų sun­kias­vo­rių, ku­rie iš­ti­sai lau­kia sa­vo ei­lės kirs­ti sie­ną, bet pa­ruoš­tų sla­lo­mo var­žy­boms. Iki pat pa­va­ka­rės Vir­ba­lio cent­ras „kve­pė­jo“ au­to­mo­bi­lių iš­me­ta­mo­sio­mis du­jo­mis, įkai­tu­sia pa­dan­gų gu­ma ir ša­kie­čių ver­da­ma ko­pūs­tie­ne.

Pir­mą kar­tą Vir­ba­lio is­to­ri­jo­je to­kias var­žy­bas jau­ni­mui, da­moms ir ve­te­ra­nams su­ren­gė nau­ja­sis Vir­ba­lio pa­ra­pi­jos kle­bo­nas Ge­di­mi­nas Mar­cin­ke­vi­čius. Dva­si­nin­kas anks­čiau bu­vo Le­kė­čių pa­ra­pi­jos ga­ny­to­ju ir ten ren­gė sla­lo­mo var­žy­bas. Šios ku­ni­gui bu­vo ju­bi­lie­ji­nės – penk­to­sios.

Kaip Le­kė­čiuo­se, taip ir Vir­ba­ly­je G. Mar­cin­ke­vi­čiui var­žy­bas pa­dė­jo su­reng­ti Ša­kių tech­ni­kos spor­to klu­bas (TSK). Joms tei­sė­ja­vo TSK va­do­vas, šio spor­to ve­te­ra­nas Ro­mual­das Bar­kaus­kas. At­si­vež­to­je lau­ko vir­tu­vė­je ša­kie­čiai pa­tys vi­rė ska­nią ko­pūs­tie­nę var­žy­bų da­ly­viams ir žiū­ro­vams.

Au­to­mo­bi­lis­tų pa­si­ro­dy­mą cent­ri­nė­je mies­te­lio aikš­tė­je ste­bė­jo dau­giau nei du šim­tai žiū­ro­vų. Ren­gi­nys su­trau­kė per pus­šim­tį da­ly­vių iš Kau­no, Tau­ra­gės, Ša­kių, Jur­bar­ko – iš vi­so var­žy­bo­se da­ly­va­vo sep­ty­nios ko­man­dos. Tarp spor­ti­nin­kų vir­ba­lie­čių ne­bu­vo. Iš mū­sų ra­jo­no au­to­mo­bi­lių sla­lo­me var­žė­si vos ke­li en­tu­zias­tai, ku­rie tarp pri­zi­nin­kų ne­pa­te­ko. Vi­sas kle­bo­no įsteig­tas tau­res iš­si­ve­žė ki­tų mies­tų spor­ti­nin­kai. Bu­vo to­kių meist­rų, ku­rie ap­link kliū­tis va­žia­vo tar­si brėž­da­mi ra­tus ne au­to­mo­bi­liu, o ašt­riu skries­tu­vu – tiksliai, aiš­kiai ir be ne­rei­ka­lin­gų su­kio­ji­mų­si aikš­te­lė­je.

Prie­ki­niais ra­tais va­ro­mu au­to­mo­bi­liu ge­riau­sią dvie­jų va­žia­vi­mų lai­ką pa­sie­kė ša­kie­čiai Gied­rius Plan­čiū­nas, kiek at­si­li­ko Ig­nas Do­mei­ka ir To­mas Mic­kus. Ši „tri­ju­lė“ nuolat lai­mi pa­na­šaus ti­po var­žy­bas ap­lin­ki­niuo­se ra­jo­nuo­se ir pa­si­da­li­ja tarp sa­vęs pri­zi­nes vie­tas.

Ga­li­niais ra­tais va­ro­mų au­to­mo­bi­lių kla­sė­je pir­ma­vo Ma­rius Sa­vu­kai­tis, nuo jo ne­daug at­si­li­ko Kęs­tu­tis Jan­kaus­kas ir Ai­va­ras Mi­lius.

Tarp da­mų ne pir­mą kar­tą trium­fa­vo spor­ti­nin­kė Ag­nė Gry­bai­tė, ap­len­ku­si stip­riau­sias sa­vo var­žo­ves Au­re­li­ją Mar­cin­ku­tę ir So­na­tą Mic­kie­nę.

Tarp ve­te­ra­nų ne­bu­vo ly­gių tau­ra­giš­kiui Vla­dui Nor­kui. Ki­tas pri­zi­nes vie­tas užė­mė Ro­lan­das Ra­džiū­nas ir Vik­to­ras Ber­nec­kas.

Vi­są die­ną Vir­ba­lio cent­re vi­rė gy­ve­ni­mas. Ap­lin­ki­nių par­duo­tu­vių par­da­vė­jos sa­kė ne­spė­ju­sios su­ktis. Šiaip ga­na ty­lia­me Vir­ba­ly­je to­kie ren­gi­niai – re­te­ny­bė.

Nau­ja­sis kle­bo­nas Ge­di­mi­nas Mar­cin­ke­vi­čius čia at­kel­tas tik prieš ke­lis mė­ne­sius, bet jau spė­jo pa­tik­ti bend­ruo­me­nei. Jau­nas ga­ny­to­jas ne tik pa­moks­lau­ja iš sa­kyk­los, bet ne­si­bo­di ir pa­dir­bė­ti. Dva­si­nin­kas iš­si­rū­pi­no lei­di­mus ir pa­ts li­po ge­nė­ti prie baž­ny­čios ir kle­bo­ni­jos švie­są už­sto­jan­čių lie­pų.

Var­žy­bų die­ną G. Mar­cin­ke­vi­čius, at­lai­kęs šv. Mi­šias Ža­lio­jo­je ir Vir­ba­ly­je, su­kio­jo­si tarp lenk­ty­ni­nin­kų, bend­ra­vo su spor­ti­nin­kais. Pava­ka­re jis pa­ts įtei­kė tau­res lai­mė­to­jams, pa­lin­kė­jo vi­siems sėk­mės ir pri­ža­dė­jo ki­tą ru­de­nį vėl su­kvies­ti spor­to mė­gė­jus į Vir­ba­lį, ku­rio var­dą dau­ge­lis ki­tų mies­to spor­ti­nin­kų sa­kė iki šiol tik gir­dė­ję, bet nie­ka­da čia ne­bu­vę.

Mies­te­lio se­niū­nas Zi­tas La­se­vi­čius, ap­do­va­no­jęs spor­ti­nin­kus šam­pa­nu, džiau­gė­si, kad šios var­žy­bos pri­si­dė­jo gar­si­nant Vir­ba­lio var­dą.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas