„Santaka“ / Socialdemokratai kandidatų sąrašą patvirtino vienbalsiai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-22 07:13

Dalinkitės:  


Socialdemokratai kandidatų sąrašą patvirtino vienbalsiai

Lapk­ri­čio 13 die­ną apie šim­tas Lie­tu­vos so­cial­de­mok­ra­tų par­ti­jos Vil­ka­viš­kio sky­riaus bi­čiu­lių su­gu­žė­jo į Gi­žuo­se su­reng­tą kon­fe­ren­ci­ją. Jo­je da­ly­va­vo gau­sus bū­rys sve­čių: par­ti­jos pir­mi­nin­kas Al­gir­das But­ke­vi­čius, Dar­bo par­ti­jos at­sto­vė Bi­ru­tė Kai­liu­vie­nė, Nau­jo­sios są­jun­gos (so­cial­li­be­ra­lų) at­sto­vas An­ta­nas Bir­gio­las, kai­mo bend­ruo­me­nių at­sto­vai ir ki­ti.

Pra­si­dė­jus kon­fe­ren­ci­jai, pir­miau­sia bu­vo pa­mi­nė­ti šį mė­ne­sį sa­vo gi­mi­mo die­nas šven­čian­tys ar dar tik švę­sian­tys bi­čiu­liai. To­kių lapk­ri­čio mė­ne­sį tarp vil­ka­viš­kie­čių par­ti­jos na­rių yra net ke­tu­rias­de­šimt. Par­ti­jos pir­mi­nin­kui A. But­ke­vi­čiui, taip pat sa­vo gim­ta­die­nį šven­čian­čiam lapk­ri­čio mė­ne­sį, Vil­ka­viš­kio sky­riaus pir­mi­nin­kas A. Ba­gu­šins­kas įtei­kė di­džiu­lę ro­žių puokš­tę.

Tra­di­ciš­kai kon­fe­ren­ci­jo­je bi­čiu­lių gre­tos pa­si­pil­dė nau­jais na­riais, iš jų pen­ki pa­pil­dė Gi­žų gru­pę, trys – Vil­ka­viš­kio, ke­tu­ri – An­tu­pių, vie­nas – Ke­tur­va­la­kių gru­pę.

Vil­ka­viš­kio sky­riaus pir­mi­nin­kas A. Ba­gu­šins­kas pa­si­da­li­jo min­ti­mis apie po­li­ti­nę si­tua­ci­ją ra­jo­ne. Jis pri­si­mi­nė praė­ju­sius sa­vi­val­dy­bių rin­ki­mus 2007–2011 me­tų ka­den­ci­jai, per šiuos me­tus įvai­rio­se sri­ty­se įvy­ku­sias re­for­mas, tu­rė­ju­sias įta­kos ir mū­sų ra­jo­no gy­ven­to­jų ge­ro­vei. Pir­mi­nin­kas kal­bė­jo apie par­ti­jos ly­de­rio A. But­ke­vi­čiaus sva­rų in­dė­lį į so­cial­de­mok­ra­tų par­ti­jos veik­lą, pa­si­džiau­gė ge­ru ir pra­smin­gu šian­die­ni­nės dau­gu­mos Sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bo­je bend­ra­dar­bia­vi­mu, iš­reiš­kė sa­vo nuo­mo­nę apie opo­zi­ci­ją, kal­bė­jo apie ar­tė­jan­čius rin­ki­mus, so­cial­de­mok­ra­ti­nių ver­ty­bių pro­pa­ga­vi­mą. A. Ba­gu­šins­kas pa­brė­žė, kad svar­biau­si veik­los kri­te­ri­jai yra at­sa­ko­my­bė ra­jo­no gy­ven­to­jams, at­skai­to­my­bė (kiek­vie­nais me­tais už veik­lą at­si­skai­to­ma rin­kė­jams) ir bend­rų rei­ka­la­vi­mų, ne­pai­sant uži­ma­mų pa­rei­gų, lai­ky­ma­sis.

„Šios pa­grin­di­nės kryp­tys ir to­liau tu­rė­tų bū­ti vil­ka­viš­kie­čių so­cial­de­mok­ra­tų „va­rik­liu“, – kal­bė­jo sky­riaus pir­mi­nin­kas. A. Ba­gu­šins­kas vi­siems kan­di­da­tams į Sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bą lin­kė­jo bū­ti ini­cia­ty­viems ir nuo­lat siek­ti žmo­nių pa­si­ti­kė­ji­mo.

Su po­li­ti­ne si­tua­ci­ja Lie­tu­vo­je kon­fe­ren­ci­jos da­ly­vius su­pa­žin­di­no par­ti­jos pir­mi­nin­kas A. But­ke­vi­čius. Sun­kią si­tua­ci­ją, ly­de­rio įsi­ti­ki­ni­mu, la­biau­siai le­mia su­dė­tin­gas dar­bas, kai nė­ra bend­ro su­ta­ri­mo. Šio­je sri­ty­je ypač svar­bu stip­ri, mo­kan­ti nuo­šir­džiai bend­rau­ti ir aiš­kią stra­te­gi­ją tu­rin­ti ko­man­da. A. But­ke­vi­čius taip pat kal­bė­jo apie šian­die­ni­nį Sei­mo, Vy­riau­sy­bės dar­bą, sun­kią eko­no­mi­nę pa­dė­tį, emig­ra­ci­jos prie­žas­tis ir kt.

Svar­biau­sias kon­fe­ren­ci­jos klau­si­mas – kan­di­da­tų są­ra­šo į Sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bą tvir­ti­ni­mas. Są­ra­šas bu­vo pa­tvir­tin­tas vien­bal­siai.

Ei­na­muo­sius par­ti­jos rei­ka­lus bi­čiu­liai ap­ta­rė prie bend­ro vai­šių sta­lo, skam­bio­mis dai­no­mis vi­sus links­mi­no jau­nie­ji vie­tos me­no mė­gė­jai.Auk­sė JU­NE­VI­ČIŪ­TĖ


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas