„Santaka“ / Savivaldybėje tarėsi Ekstremalių situacijų komisija

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-22 07:12

Dalinkitės:  


Savivaldybėje tarėsi Ekstremalių situacijų komisija

Eglė MIČIULIENĖ

Ket­vir­ta­die­nį Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­rius Si­gi­tas Kas­pa­rai­tis ir vy­riau­sia­sis ci­vi­li­nės sau­gos spe­cia­lis­tas Juo­zas To­to­rai­tis su­kvie­tė Ekst­re­ma­lių si­tua­ci­jų ko­mi­si­ją.

Šio su­si­rin­ki­mo tiks­las – ap­tar­ti, kaip įvai­rius mies­to tink­lus pri­žiū­rin­čios ins­ti­tu­ci­jos pa­si­ruo­šu­sios ar­tė­jan­čiam šal­ta­jam pe­rio­dui.

Į Sa­vi­val­dy­bę su­si­rin­kę įstai­gų ir bend­ro­vių at­sto­vai pa­tvir­ti­no, jog žie­mai yra pa­si­ren­gę, tad di­des­nių pro­ble­mų pra­si­dė­jus šal­čiams kil­ti ne­tu­rė­tų.

UAB „Vil­ka­viš­kio van­de­nys“ di­rek­to­rius Ber­nar­das Mar­čiu­ko­nis sa­kė, kad bend­ra si­tua­ci­ja kont­ro­liuo­ja­ma. Rū­pes­čių ke­lia trys ra­jo­no taš­kai: ne­tin­ka­mai nu­ties­ti van­den­tie­kio vamz­džiai Vil­ka­viš­ky­je, Ber­žų gat­vė­je, bei Gu­de­lių kai­me ir už­šą­lan­tys va­ly­mo įren­gi­niai Pae­že­riuo­se. Šias pro­ble­mas „Vil­ka­viš­kio van­de­nys“ ban­dys iš­spręs­ti dar šie­met.

AB Ry­tų skirs­to­mų­jų tink­lų Vil­ka­viš­kio sky­riaus va­do­vo Ge­di­mi­no Ku­bi­liaus tei­gi­mu, pa­ša­lus ge­di­mų vi­suo­met pa­dau­gė­ja, ta­čiau bend­ro­vė pa­si­ren­gu­si juos ša­lin­ti.

G. Ku­bi­lius ko­mi­si­ją in­for­ma­vo, jog nuo 2011 me­tų pra­džios tu­rė­tų keis­tis elekt­ros tink­lų įmo­nės struk­tū­ra. Bend­ro­ves RST ir VST nu­ma­to­ma su­jung­ti ir jų pa­grin­du su­kur­ti nau­ją Lie­tu­vos elekt­ros skirs­to­mų­jų tink­lų bend­ro­vę – AB „Les­to“. Kei­čian­tis struk­tū­roms ir vi­daus pa­val­du­mui, ne­be­liks ir da­bar­ti­nio Vil­ka­viš­kio sky­riaus va­do­vo eta­to, tad, pa­sak G. Ku­bi­liaus, Ekst­re­ma­lių si­tua­ci­jų ko­mi­si­jo­je jį tu­rė­tų pa­keis­ti ki­tas žmo­gus.

VĮ „Ma­ri­jam­po­lės re­gio­no ke­liai“ Vil­ka­viš­kio ke­lių tar­ny­bos vir­ši­nin­kas Al­fon­sas Štri­mai­tis sa­kė, jog ke­li­nin­kai di­des­nių pro­ble­mų ar­tė­jant šių me­tų žie­mai taip pat ne­tu­ri: va­ly­mo tech­ni­ka pa­reng­ta, ke­lių bars­ty­mo prie­mo­nė­mis ap­si­rū­pin­ta.

Ta­čiau nie­ko ge­ro Ke­lių tar­ny­bos at­sto­vas ne­ga­lė­jo pa­sa­ky­ti apie ma­gist­ra­li­nio ke­lio at­kar­pą tarp Vir­ba­lio ir Al­vi­to. Sun­ku įsi­vaiz­duo­ti, kaip pa­sni­gus rei­kės nu­va­ly­ti ir pa­bars­ty­ti vil­ki­kų pri­sta­ty­tą ke­le­to ki­lo­met­rų il­gio ruo­žą, ku­riuo va­žiuo­ti nė­ra ma­lo­nu net ir esant nor­ma­liam orui, jau ne­kal­bant apie ekst­re­ma­lias są­ly­gas.

UAB „Li­tes­ko“ fi­lia­lo „Vil­ka­viš­kio ši­lu­ma“ ko­mer­ci­jos di­rek­to­rius Gin­tau­tas Ta­mu­lis ko­mi­si­jos at­sto­vus pa­ti­ki­no, jog ku­ro re­zer­vai su­kaup­ti, ekst­re­ma­lių si­tua­ci­jų pla­nai pa­reng­ti, – trum­pai ta­riant, šal­čiams įmo­nė pa­si­ren­gu­si ir rim­tes­nių bė­dų šil­dy­mo se­zo­no me­tu iš­kil­ti ne­tu­rė­tų.

S. Kas­pa­rai­tis įmo­nių at­sto­vams dar kar­tą pri­mi­nė, jog at­si­ti­kus di­des­nei ne­lai­mei ne­del­siant rei­kė­tų in­for­muo­ti ra­jo­no vyr. sau­gos spe­cia­lis­tą J. To­to­rai­tį, kad, esant rei­ka­lui, bū­tų ga­li­ma sku­biai su­šauk­ti Ekst­re­ma­lių si­tua­ci­jų ko­mi­si­ją ir im­tis bū­ti­nų prie­mo­nių.

Taip pat pri­min­ta, jog iš­ti­kus bė­dai gy­ven­to­jai tu­ri skam­bin­ti bend­ruo­ju pa­gal­bos te­le­fo­nu 112. Šiuo numeriu paskambinus atsilieps budintis Bendrojo pagalbos centro operatorius ir sujungs jus su policijos, ugniagesių ar greitosios pagalbos tarnybomis.

Ugniagesius galima išsikviesti ir trumpaisiais telefonais 01 (iš „TEO“ tinklo), 011 („Tele2“ ir „Bitė“ tinkluose) ir 101 („Omnitel“ tinkle).

Greitosios medicinos pagalbos medikus galima kviesti telefonais 03 („TEO“), 033 („Tele2“ ir „Bitė“) ir 103 („Omnitel“).


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Popiežius Pranciškus palaimino Lietuvos žmones
* Vilkaviškio rajone nebelieka migracijos padalinio
* Vizito pas medikus mokestis drausmintų ir mažintų pacientų eiles
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ką kilnojo – gyrą ar svarstį?
Didelis metalinis rutulys su rankena jėgai ugdyti vadintinas svarsčiu. Taigi stipruoliai varžosi kilnodami svarstį, bet ne gyrą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas