„Santaka“ / Įvykiai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-22 07:11

Dalinkitės:  


Įvykiai

Eglė KVIESULAITIENĖ

Žu­vo abi­tu­rien­tė

Sek­ma­die­nio pa­ry­čiu įvy­ku­si ava­ri­ja nu­si­ne­šė dar vie­ną jau­ną gy­vy­bę.

Ke­lio­nė na­mo iš Viš­ty­čio, kur šven­tė vie­no iš drau­gų gim­ta­die­nį, jau­nai kom­pa­ni­jai bai­gė­si la­bai liūd­nai. Apie 5 val. į at­va­žia­vu­sio drau­gų par­vež­ti 23-ejų vir­ba­lie­čio E. D. au­to­mo­bi­lį „VW Pas­sat“ su­sė­do še­šie­se. Sup­ran­ta­ma, kad sau­gos dir­žų di­de­lei kom­pa­ni­jai pen­kia­vie­čia­me au­to­mo­bi­ly­je net ne­bū­tų pa­ka­kę. O na­mo sku­bė­ję jau­nuo­liai, ko ge­ro, net neį­ta­rė, kad kar­tu ne­si­links­mi­nęs drau­gas – ne­blai­vus.

Iki Ky­bar­tų bu­vo li­kę 12 ki­lo­met­rų, kai ke­lio vin­gy­je ne­su­val­dy­tas au­to­mo­bi­lis nu­skrie­jo nuo san­ka­sos ir ver­tė­si. Pro lan­gą iš­kri­to ant už­pa­ka­li­nės sė­dy­nės sė­dė­ju­si aš­tuo­nio­lik­me­tė Gre­ta Že­mai­tai­ty­tė, Vil­ka­viš­kio „Auš­ros“ gim­na­zi­jos abi­tu­rien­tė. Mer­gi­na žu­vo vie­to­je. Ne­lem­to įvy­kio me­tu nu­ken­tė­jo dar dvi moks­lei­vės: aš­tuo­nio­lik­me­tė vil­ka­viš­kie­tė S. M. pa­ty­rė pil­vo, jos bend­raam­žė R. S. – nu­ga­ros trau­mas. Mer­gi­nos gy­do­mos Vil­ka­viš­kio li­go­ni­nės Chi­rur­gi­jos ir trau­ma­to­lo­gi­jos-or­to­pe­di­jos sky­riu­je.

Drau­ge va­žia­vę vir­ba­lie­čiai vai­ki­nai – de­vy­nio­lik­me­tis M. L. ir 21-erių D. K. – nu­ken­tė­jo ma­žiau. Vai­ki­nai po me­di­kų ap­žiū­ros iš­leis­ti gy­dy­tis am­bu­la­to­riš­kai. Vai­ruo­to­jas ava­ri­jos me­tu ne­nu­ken­tė­jo. Jam al­ko­tes­te­riu nu­sta­ty­tas leng­vas gir­tu­mas.

Šis mė­nuo ra­jo­no ke­liuo­se pa­ženk­lin­tas jau­nų žmo­nių ne­tek­ti­mis. „San­ta­ko­je“ ra­šė­me, jog prieš sa­vai­tę įvy­ku­si ava­ri­ja nu­si­ne­šė Gra­žiš­kių vi­du­ri­nės mo­kyk­los abi­tu­rien­to gy­vy­bę.


Iš­šo­ko į gat­vę


Šeš­ta­die­nį Vir­ba­ly­je su­ža­lo­tas pės­čia­sis.

Apie 7 val. per Vir­ba­lį su „Au­di 80“ va­žia­vęs ky­bar­tie­tis V. P. ne­spė­jo su­stab­dy­ti au­to­mo­bi­lio, pa­ma­tęs stai­ga į ke­lią iš­bė­gu­sį pės­čią­jį. Neb­lai­vų 58-erių S. K. au­to­mo­bi­lis kliu­dė ir su­ža­lo­jo. Neį­ga­lus vy­ras pa­ty­rė gal­vos ir kak­lo trau­mas. Jis gy­do­mas Vil­ka­viš­kio li­go­ni­nės Chi­rur­gi­jos ir trau­ma­to­lo­gi­jos-or­to­pe­di­jos sky­riu­je.


Ap­vo­gė na­mą


Šeš­ta­die­nį Vil­ka­viš­ky­je ap­vog­tas na­mas.

Apie 23 val. na­mo grį­žu­si Gė­lių gat­vė­je gy­ve­nan­ti vil­ka­viš­kie­tė ra­do ap­vog­tus na­mus. Pro pa­ke­ti­nį lan­gą įsi­bro­vę va­gys iš­ne­šė ne tik ne­šio­ja­mą­jį kom­piu­te­rį bei auk­si­nius šei­mi­nin­kės pa­puo­ša­lus, bet ir 16 tūkst. li­tų. Vil­ka­viš­kie­tė po­li­ci­jai dar ne­pa­sa­kė, kiek iš vi­so ža­los jai pri­da­rė il­ga­pirš­čiai.


Nusk­riau­dė len­ką


Nak­tį į šeš­ta­die­nį Viš­ty­ty­je nu­nio­ko­tas Len­ki­jos pi­lie­čio au­to­mo­bi­lis.

Len­ki­jos pi­lie­tis S. B. po­li­ci­jai pra­ne­šė, kad apie 2 val. atė­jęs prie sa­vo au­to­mo­bi­lio „Fiat Temp­ra“, sto­vė­ju­sio prie ke­lio Kalvarija–Gražiškiai–Vištytis, pa­ma­tė, kad iš­dauž­tas ma­ši­nos du­re­lių stik­las, o iš vi­daus bu­vo pa­grob­ta mag­ne­to­la su dis­tan­ci­nio val­dy­mo pul­te­liu, pa­va­rų svir­ties ap­dai­la, iš ba­ga­ži­nės din­go 5 lit­rų ka­nist­ras su dy­ze­li­niu ku­ru.

Po­li­ci­ja su­lai­kė nu­si­kal­ti­mu įta­ria­mus ke­tu­ris vie­ti­nius jau­nuo­lius, ku­rių vie­nas – dar ne­pil­na­me­tis. Vai­ki­nai – ne­teis­ti, ta­čiau po­li­ci­jai ge­rai ži­no­mi. Pa­rei­gū­nai dar aiš­ki­na­si nu­si­kal­ti­mo ap­lin­ky­bes, ku­rias abi pu­sės pa­sa­ko­ja la­bai mįs­lin­gai.


Ma­ši­na at­si­ra­do


Penk­ta­die­nį Ser­do­kų kai­me (Šei­me­nos sen.) pa­vog­tas au­to­mo­bi­lis.

Į po­li­ci­ją Ser­do­kų kai­mo gy­ven­to­jas R. V. krei­pė­si iš kar­to, kai kie­me ne­ra­do jam pri­klau­san­čio „VW Pas­sat“. Šei­mi­nin­kas nuo­sto­lį įver­ti­no 10 tūkst. li­tų.

Ta­čiau po­li­ci­jai il­gai varg­ti ne­rei­kė­jo – ma­ši­na ne­tru­kus bu­vo ras­ta. Ji bu­vo pa­lik­ta pa­ke­lė­je, ta­me pa­čia­me kai­me. Pa­rei­gū­nai aiš­ki­na­si įvy­kio ap­lin­ky­bes.


Pa­dė­jo kai­my­nai


Sa­vait­ga­lį ra­jo­no Ke­lių po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai dir­bo drau­ge su ko­le­go­mis iš Ša­kių.

Vai­ruo­to­jams jau ne­be nau­jie­na ra­jo­no ke­liuo­se iš­vys­ti pa­tru­liuo­jan­čius gre­ti­mų Ša­kių ar Ma­ri­jam­po­lės ra­jo­nų pa­rei­gū­nus. To­kios po­li­ci­nės prie­mo­nės ren­gia­mos sie­kiant ma­žin­ti ava­rin­gu­mą, stip­rin­ti vai­ruo­to­jų blai­vu­mo kont­ro­lę bei dė­me­sį pės­čių­jų, dvi­ra­ti­nin­kų, va­de­lio­to­jų da­ro­miems pa­žei­di­mams.

Bend­ro rei­do me­tu vil­ka­viš­kie­čiai pa­rei­gū­nai dir­bo Ša­kių ra­jo­ne, o ša­kie­čiai – mū­sų ra­jo­no ke­liuo­se.

Vil­ka­viš­kie­čiai Ša­kių ra­jo­no te­ri­to­ri­jo­je su­lai­kė sep­ty­nis Ke­lių eis­mo tai­syk­les pa­žei­du­sius as­me­nis bei vie­ną vie­šo­sios tvar­kos pa­žei­dė­ją.

Ša­kie­čiai mū­sų ra­jo­no ke­liuo­se su­lai­kė keturis pažeidėjus.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ką kilnojo – gyrą ar svarstį?
Didelis metalinis rutulys su rankena jėgai ugdyti vadintinas svarsčiu. Taigi stipruoliai varžosi kilnodami svarstį, bet ne gyrą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas