„Santaka“ / Savaitės horoskopai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda svarstykles, sveriančias iki 500 kg, grėblį-vartytuvą „Saulutė“, geros būklės šaldytuvą-šaldiklį SNAIGĖ A++. Tel. 8 605 05 608.
Galioja iki: 2019-01-18 09:26:46

Parduoda 2,83 ha žemės Klampučių k. Tel. 8 605 05 608.
Galioja iki: 2019-01-18 09:27:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-19 07:35

Dalinkitės:  


Savaitės horoskopai

Avi­nai ki­tą sa­vai­tę tu­rės skir­ti su­si­kau­pu­siems rei­ka­lams spręs­ti. Lai­ko­tar­pis jums bus ga­na pro­duk­ty­vus. Kal­ban­tis apie bū­si­mus pro­jek­tus jums ateis į gal­vą pui­kių idė­jų!Jau­čiai tu­rė­tų su­si­mąs­ty­ti: jei­gu jūs ne­pas­te­bi­te tei­gia­mų po­ky­čių, tai esa­te ne­pa­tai­so­mas pe­si­mis­tas. Vy­ki­te ša­lin dve­jo­nes ir pra­dė­ki­te ryž­tin­gai gin­ti sa­vo tei­ses. Tik ne­dels­ki­te.Dvy­nių lau­kia pro­duk­ty­vi sa­vai­tė. Rei­ka­lai pa­ma­žu kryps į ge­rą­ją pu­sę. Tin­ka­miau­sia da­ly­ki­niam ak­ty­vu­mui bus pir­mo­ji sa­vai­tės pu­sė. Sa­vait­ga­lį bū­tų ge­riau­sia pra­leis­ti na­mie su šei­ma.Vė­žiai grei­tai su­sio­rien­tuos ir su­pras, ką rei­kia da­ry­ti da­bar­ti­nė­mis ap­lin­ky­bė­mis. Ki­tą sa­vai­tę jūs bū­si­te nea­be­jo­ti­nas ly­de­ris spren­džiant dar­bo klau­si­mus, į jū­sų nuo­mo­nę bus at­si­žvelg­ta.Liū­tų lau­kia la­bai pro­duk­ty­vi sa­vai­tė. Jūs spė­si­te nu­veik­ti kur kas dau­giau nei pla­nuo­ja­te. Dau­ge­lis klau­si­mų bus iš­spręs­ta jū­sų nau­dai. Poil­sio die­nas skir­ki­te šei­mai ir ar­ti­mie­siems.Mer­ge­lės atei­nan­čio­mis die­no­mis ga­lės leng­vai ir grei­tai įgy­ven­din­ti vi­sus sa­vo su­ma­ny­mus. To­kį pa­lan­kų me­tą rei­kia iš­nau­do­ti, to­dėl kaip tik da­bar pra­dė­ki­te spręs­ti svar­bius klau­si­mus.Svars­tyk­lėms ki­tą sa­vai­tę pa­vyks pa­dė­ti pa­ti­ki­mą pa­ma­tą di­de­liems lai­mė­ji­mams ne­to­li­mo­je atei­ty­je. Jū­sų lau­kia sėk­min­gas lai­ko­tar­pis, to­dėl pa­si­sten­ki­te jį mak­si­ma­liai iš­nau­do­ti.Skor­pio­nų lau­kia lai­ko­tar­pis, pa­lan­kus per­spek­ty­vių dar­bų pla­na­vi­mui. Sa­vai­tės pra­džio­je sek­sis reng­ti da­ly­ki­nius su­si­ti­ki­mus ir ves­ti de­ry­bas. Sa­vait­ga­lį skir­ki­te tik šei­mai ir drau­gams.Šau­liai ki­tą sa­vai­tę vėl įeis į įpras­tą dar­bo rit­mą, sek­sis tvar­ky­ti bui­ti­nius rei­ka­lus. Pui­ki jū­sų nuo­tai­ka su­stip­rins sa­vi­tar­pio su­pra­ti­mą šei­mo­je. Emo­ci­nis fo­nas na­muo­se pa­si­keis į ge­rą­ją pu­sę.Ožia­ra­giai vi­sur kur tu­ri bū­ti itin at­sar­gūs. Ne­pa­sik­liau­ki­te tik nuo­jau­ta, at­si­žvel­ki­te ir į žmo­nių, ku­riais pa­si­ti­ki­te, nuo­mo­nę. Ki­taip ga­li­te bū­ti įvel­ti į konf­lik­tus su ap­lin­ki­niais.Van­de­niai ki­tą sa­vai­tę tu­rės pro­gą ras­ti pa­pil­do­mų pa­ja­mų šal­ti­nį. Gal­būt bi­čiu­liai jums pa­teiks vi­lio­jan­tį da­ly­ki­nį pa­siū­ly­mą. Jei rim­tai į jį pa­žiū­rė­si­te, tai sėk­mė bus ga­ran­tuo­ta.Žu­vys tu­ri nu­si­teik­ti ga­li­mai kri­ti­kai sa­vo ad­re­su. Šios pa­sta­bos bus tik konst­ruk­ty­vios ir pa­dės jums at­si­kra­ty­ti ne­di­de­lių trū­ku­mų. Ki­tą sa­vai­tę jū­sų pa­dė­tis pa­si­keis į ge­rą­ją pu­sę.ITAR-TASS-EL­TA


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Pagrindiniai mokesčių pasikeitimai nuo šių metų sausio 1-osios
* Jauni vilkaviškiečiai teikia konsultacijas finansiniais klausimais
* Globos namų auklėtiniai keršija juos atstumiančiai visuomenei
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar pažįstate emigrantų, svarstančių grįžti gyventi į Lietuvą?
Taip, ir ne vieną.
Tokių svarstymų negirdėjau.
Aš svarstau galimybę grįžti.
Pažįstu jau ir grįžusiųjų.Kalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „magaryčios“?
Žodis „magaryčios“ yra arabiškos kilmės ( maharig – išlaidos), o į Lietuvą atkeliavo per rytų slavus. Tai tam tikrą susitarimą užtvirtinantis veiksmas, per kurį abi pusės išlenkia taurelę ar pan. Pvz.: Reikės statyti (arba duoti) magaryčių. DLKŽ šis žodis teikiamas su žyma šnek. (šnekamosios kalbos ž.). „Kalbos patarimų“ leidinyje jis vertinamas kaip vengtina vartoti svetimybė, vietoj kurios teikiami atitikmenys: 1. vaišės, išgertuvės; 2. priedas. Pvz.: Skolą grąžino su magaryčiomis (= su priedu ).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas