„Santaka“ / Trumpai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-17 23:20

Dalinkitės:  


Trumpai

NE­TEK­TIS. Lai­kas re­ti­na ra­jo­no il­gaam­žių gre­tas – penk­ta­die­nį mi­rė Ur­šu­lė Ras­taus­kie­nė, praei­tą va­sa­rą (lie­pos 5-ąją) at­šven­tu­si 100 me­tų ju­bi­lie­jų. 1929–1934 m. U. Ras­taus­kie­nė (Ta­mo­šiū­nai­tė) yra dir­bu­si kam­ba­ri­ne Pae­že­rių dva­ro rū­muo­se. Ji bu­vo iš­sau­go­ju­si dva­re nau­do­tų bui­ties reik­me­nų, ku­riuos vė­liau pa­do­va­no­jo mu­zie­jui, tarp jų – ir sta­lo įran­kius su pir­mo­jo Pae­že­rių dva­ro val­dy­to­jo Si­mo­no Za­bie­los ini­cia­lais.ĮVER­TI­NI­MAS. Mi­nint AB Lie­tu­vos pa­što 92-ejų me­tų su­kak­tį, su­si­sie­ki­mo mi­nist­ras Eli­gi­jus Ma­siu­lis de­šimt bend­ro­vės dar­buo­to­jų ap­do­va­no­jo Gar­bės pa­šti­nin­ko ženk­lu. Šiuo ap­do­va­no­ji­mu pa­što dar­buo­to­jams iš­reikš­ta nuo­šir­di pa­dė­ka ir pa­gar­ba, įver­tin­tas jų dar­bas bend­ro­vės la­bui. Gar­bės paš­ti­nin­ko ženk­las skirtas ir Kau­no re­gio­no Vil­ka­viš­kio pa­što skirs­ty­to­jai Li­nai Grin­ke­vi­čiū­tei.PRE­MI­JOS. Kul­tū­ros mi­nist­ro Arū­no Ge­lū­no įsa­ky­mu me­no mė­gė­jų ko­lek­ty­vų va­do­vams, tu­rin­tiems pir­mą ka­te­go­ri­ją, už veik­los re­zul­ta­tus skir­tos so­li­džios pi­ni­gi­nės pre­mi­jos. Tarp pa­ska­tin­tų­jų – ir Vil­ka­viš­kio kul­tū­ros cent­ro kai­mo ka­pe­los „Vin­gis“ va­do­vas Gin­tas Tu­ro­nis bei „Ky­bar­tų“ pu­čia­mų­jų inst­ru­men­tų or­kest­ro va­do­vas An­ta­nas Zie­go­rai­tis.TO­LE­RAN­CI­JA. Ant­ra­die­nį moks­lei­viai dau­giau kaip iš 500 Lie­tu­vos mo­kyk­lų pa­si­puo­šė to­le­ran­ci­jos apy­ran­kė­mis. Tarp jų bu­vo ir mū­sų ra­jo­no mo­ki­niai bei gim­na­zis­tai.Taip pa­mi­nė­ta lapk­ri­čio 16 die­ną šven­čia­ma Tarp­tau­ti­nė to­le­ran­ci­jos die­na. Jai bu­vo skir­ta pi­lie­ti­nė ini­cia­ty­va „To­le­ran­ci­jos apy­ran­kė“. Šią die­ną ne tik pa­tys vai­kai pa­si­puo­šė sa­vo nu­pin­to­mis ir nu­megz­to­mis apy­ran­kė­mis, bet ir jas da­li­jo pre­ky­bos cent­ruo­se, li­go­ni­nė­se, gat­vė­se su­tik­tiems žmo­nėms, įvai­rių įstai­gų dar­buo­to­jams. Mo­kyk­lo­se bu­vo ren­gia­mos dis­ku­si­jos to­le­ran­ci­jos te­ma, vy­ko pie­ši­nių ir pla­ka­tų kon­kur­sai ir ki­ti ren­gi­niai.PRE­VEN­CI­JA. Sie­kiant, kad ke­lei­viai ir kro­vi­niai bū­tų ve­ža­mi tech­niš­kai tvar­kin­go­mis trans­por­to prie­mo­nė­mis, iki lapk­ri­čio 28 d. Lie­tu­vos ke­liuo­se vyks pre­ven­ci­nė ak­ci­ja, ku­rios me­tu bus tik­ri­na­ma trans­por­to prie­mo­nių tech­ni­nė būk­lė. Pa­tik­ri­ni­mai vyks tam­siu pa­ros me­tu po 17 val.PA­NAI­KI­NO. Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tui va­do­vau­jan­tis Ro­lan­das Gy­lys per vi­są vir­ši­nin­ko ka­den­ci­ją taip ir ne­su­lau­kė pa­va­duo­to­jo. Po­li­ci­jos de­par­ta­men­tas, tau­pęs pi­ni­gus ir vis del­sęs skelb­ti kon­kur­są mi­nė­toms pa­rei­goms užim­ti, ne­se­niai pra­ne­šė, kad pa­va­duo­to­jo eta­tas apskritai nai­ki­na­mas.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas