„Santaka“ / Mūsų dviratininkai Lietuvoje treti

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-10 23:26

Dalinkitės:  


Ant nugalėtojų pakylos trečiosios pakopos – vilkaviškiečiai: pirmoje eilėje – A. Pečiulis, P. Vasiliauskas, antroje eilėje – E. Gudiškis ir A. Žemaitaitis.

Artūro ŽEMAITAIČIO nuotr.


Mūsų dviratininkai Lietuvoje treti

Pa­ne­vė­žy­je vy­ku­sia­me Lie­tu­vos suau­gu­sių­jų dvi­ra­čių tre­ko čem­pio­na­te Vil­ka­viš­kio dvi­ra­čių spor­to klu­bo „Ai­ra“ at­sto­vai ko­man­di­nė­se 4 km per­se­kio­ji­mo lenk­ty­nė­se užė­mė tre­čią­ją vie­tą ir pa­si­puo­šė bron­zos me­da­liais.


Ti­kė­jo sėk­me


Vilkaviškio komandos gar­bę lenk­ty­nė­se gy­nė Ei­man­tas Gu­diš­kis, And­rius Pe­čiu­lis, Po­vi­las Va­si­liaus­kas bei Aud­rius Že­mai­tai­tis. „Pri­si­pa­žin­siu, ti­kė­jau mū­siš­kių sėk­me. Vai­ki­nai, nors dar yra la­bai jau­ni, jau pa­kan­ka­mai pa­jė­gūs. As­me­ni­nė­se suau­gu­sių­jų lenk­ty­nė­se ne­ga­lė­jo­me ti­kė­tis di­de­lės sėk­mės, nes ne­sa­me in­di­vi­dua­liai to­kie stip­rūs kaip var­žo­vai. Ta­čiau ko­man­di­nė­se rung­ty­se, kur rei­ka­lin­gas ne vie­no, o vi­sų na­rių in­dė­lis, at­ro­do­me tik­rai ne­blo­gai“, – ti­ki­no dvi­ra­ti­nin­kų tre­ne­ris Ar­tū­ras Že­mai­tai­tis.

Vil­ka­viš­kie­čiai ko­man­di­nė­se 4 km per­se­kio­ji­mo lenk­ty­nė­se iš­ko­vo­jo bron­zos me­da­lius, nu­si­lei­dę tik la­biau pa­ty­ru­siems var­žo­vams iš Klai­pė­dos bei Vil­niaus, ku­rių gre­to­se rung­ty­nia­vo be­veik vi­si pro­fe­sio­na­lūs spor­ti­nin­kai, at­sto­vau­jan­tys pres­ti­ži­niams už­sie­nio klu­bams. Pa­sak A. Že­mai­tai­čio, iš­ko­vo­ti me­da­lį ko­man­di­nė­je 4 km per­se­kio­ji­mo rung­ty­je ir bu­vo pa­grin­di­nis vil­ka­viš­kie­čių tiks­las. „Šis me­da­lis – lyg sva­jo­nės iš­si­pil­dy­mas. Įro­dė­me, kad esa­me stip­rūs ne tik jau­ni­mo, bet ir suau­gu­sių­jų amžiaus gru­pė­je“, – džiau­gė­si pa­šne­ko­vas.


Da­ly­va­vo ne vi­so­se rung­ty­se


Lie­tu­vos suau­gu­sių­jų tre­ko čem­pio­na­te bu­vo ga­li­ma ko­vo­ti ne vie­no­je rung­ty­je. Vil­ka­viš­kie­čiai var­žė­si to­se, ku­rio­se, pa­sak A. Že­mai­tai­čio, lenk­ty­ni­nin­kai ga­lė­jo ti­kė­tis sėk­mės. „Ne­pai­sant išanks­ti­nių pro­gno­zių, mū­sų vai­ki­nai pui­kiai ko­vo­jo su daug la­biau pa­ty­ru­siais dvi­ra­ti­nin­kais, ban­dė verž­tis į ly­de­rius, rin­ko taš­kus. Tur­ny­ro ko­men­ta­to­riai ne kar­tą bu­vo pri­vers­ti pa­gar­biai mi­nė­ti mū­siš­kių pa­var­des“, – kal­bė­jo tre­ne­ris.

Olim­pi­nio (ko­man­di­nio) sprin­to var­žy­bo­se mū­siš­kiai li­ko penk­ti. Šio­se lenk­ty­nė­se for­tū­na sporto klubo „Ai­ra“ at­sto­vams at­su­ko nu­ga­rą. Jau pra­si­dė­jus var­žy­boms, su­ge­do E. Gu­diš­kio dvi­ra­čio vai­ras. Mū­sų spor­ti­nin­kams te­ko pa­pra­šy­ti pa­kar­to­ti sa­vo va­žia­vi­mą, ta­čiau tei­sė­jai su­ti­ko leis­ti tą pa­da­ry­ti vos už ke­lių mi­nu­čių. „Pir­mi du mū­sų lenk­ty­ni­ninkai jau bu­vo nu­va­žia­vę di­džiau­siu tem­pu, to­dėl tą pa­tį pa­kar­to­ti jiems pa­pras­čiau­siai pri­sti­go jė­gų. Pa­kar­to­jus va­žia­vi­mą paaiš­kė­jo, kad nuo tre­čios vie­tos mus sky­rė vos ke­lios šim­to­sios se­kun­dės da­lys. Vai­ki­nai šiuo re­zul­ta­tu bu­vo la­bai nu­si­vy­lę“, – pa­sa­ko­jo tre­ne­ris.


Pir­mau­ja rei­tin­ge


Tre­ko čem­pio­na­tu vil­ka­viš­kie­čiai bai­gė šių me­tų se­zo­ną. Da­bar dvi­ra­ti­nin­kai tu­rės šiek tiek lai­ko pail­sė­ti bei at­si­gau­ti po vie­nų iš sėk­min­giau­sių me­tų „Ai­ros“ klu­bo is­to­ri­jo­je.

Ypač sėk­min­gas se­zo­nas bu­vo dviem aš­tuo­nio­lik­me­čiams – E. Gu­diš­kiui bei A. Pe­čiu­liui. Jie ne tik iš­ko­vo­jo bron­zą šia­me ša­lies suau­gu­sių­jų tre­ko čem­pio­na­te, bet ir bu­vo tarp nu­ga­lė­to­jų įvai­rio­se jau­nių am­žiaus dvi­ra­tininkų lenk­ty­nė­se.

Pa­si­bai­gus se­zo­nui, Lie­tu­vos dvi­ra­čių spor­to fe­de­ra­ci­ja su­da­rė ge­riau­sių ša­lies jau­nių dvi­ra­ti­nin­kų rei­tin­gus. Ja­me pir­mą­ją vie­tą uži­ma E. Gu­diš­kis, ant­ras – A. Pe­čiu­lis.

„Tai ne­pap­ras­tai džiu­gi­nan­tis re­zul­ta­tas. Dar se­niau, kai klu­be spor­ta­vo tik mer­gi­nos, vil­ka­viš­kie­tė Ind­rė Ja­nu­le­vi­čiū­tė taip pat ke­le­tą me­tų pir­ma­vo jau­nių rei­tin­ge. Ta­čiau tai pir­mas kar­tas, kai ir mū­siš­kiai vai­ki­nai ga­li di­džiuo­tis bū­da­mi ša­ly­je ge­riau­si jau­niai dvi­ra­ti­nin­kai“, – džiaugs­mo ne­slė­pė A. Že­mai­tai­tis.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas