„Santaka“ / Įvykiai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-10 07:45

Dalinkitės:  


Įvykiai

Eglė KVIESULAITIENĖ

Per pa­tik­lu­mą

Ant­ra­die­nį Pil­viš­kiuo­se nuo su­kčių vėl nu­ken­tė­jo se­nu­tė.

Apie 8.30 val. pas aš­tuo­nias­de­šimt­me­tę pil­viš­kie­tę I. V. į na­mus už­su­ku­si ne­pa­žįs­ta­ma mo­te­ris pa­ti­ki­no, kad šei­mi­nin­kė tu­rin­ti sku­bė­ti pa­si­keis­ti pi­ni­gus. Ne­va da­bar­ti­niai li­tai jau ne­be­ga­lio­jan­tys, o pa­si­keis­ti dar tu­ri­mus se­no­lė ga­lin­ti Sa­vi­val­dy­bė­je. Bet rei­kia pa­sku­bė­ti, mat pi­ni­gus keis jau ry­to­jaus die­ną.

Ne­pa­žįs­ta­mo­ji pa­no­ro ap­žiū­rė­ti, ko­kią su­mą mo­čiu­tė ke­ti­nan­ti keis­ti, mat kie­kis ri­bo­ja­mas. Tad nuė­ju­si prie spin­tos vieš­nia iš rau­do­no pal­to ki­še­nės išė­mė šluos­tu­ką, ku­ria­me bu­vo įvy­nio­ti pi­ni­gai ir auk­si­nė gran­di­nė­lė. „Ge­ra­da­rė“ sė­do prie sta­lo ir se­no­lės aky­se skai­čia­vo pi­ni­gus. Iš­gir­du­si 600 li­tų su­mą, se­no­lė per­ta­rė, kad tu­rį bū­ti 800 li­tų. Dar kar­tą per­skai­čia­vu­si pi­ni­gus ne­pa­žįs­ta­mo­ji su­ti­ko, kad yra tiek, kiek sa­ko šei­mi­nin­kė, ir lie­pė ry­to­jaus die­ną su pi­ni­gais pri­si­sta­ty­ti į Sa­vi­val­dy­bę. Pa­ti ne­va at­gal į šluos­tu­ką įvy­nio­jo pi­ni­gus ir pa­li­ko juos ant sta­lo. Ta­čiau kai vieš­nia išė­jo, at­vy­nio­ju­si ry­šu­lį se­no­lė ra­do tik su­glam­žy­tą są­siu­vi­nio la­pą. Pi­ni­gų ir gran­di­nė­lės ne­be­bu­vo nė kva­po. Pil­viš­kie­tė pa­ty­rė 1400 Lt nuo­sto­lį.Kliu­dė pe­rė­jo­je


Pir­ma­die­nį pa­va­ka­re Vil­ka­viš­ky­je su­ža­lo­ta paaug­lė.

Apie 17.30 val. Me­džio­to­jų gat­ve va­žia­vęs bal­to au­to­mo­bi­lio vai­ruo­to­jas kliu­dė per pės­čių­jų pe­rė­ją ėju­sią pen­kio­lik­me­tę ir ją su­ža­lo­jo. Sa­lo­mė­jos Nė­ries pa­grin­di­nės mo­kyk­los moksleivė šiuo me­tu gy­do­si Chi­rur­gi­jos ir trau­ma­to­lo­gi­jos-or­to­pe­di­jos sky­riu­je, nes me­di­kai paaug­lei kons­ta­ta­vo ko­jos su­mu­ši­mą bei du­bens kau­lų lū­žį. Mer­gai­tę su­ža­lo­jęs au­to­mo­bi­lis kol kas ne­nus­ta­ty­tas.

Iš nu­ken­tė­ju­sio­sios ir liu­dy­to­jų pa­ro­dy­mų pa­rei­gū­nai spren­džia, kad au­to­mo­bi­lio vai­ruo­to­jas prie­te­mo­je lai­ku ne­pas­te­bė­jo per pės­čių­jų pe­rė­ją ėju­sios pen­kio­lik­me­tės. Kliu­dęs mer­gi­ną, jis rei­kia­mai neį­ver­ti­no si­tua­ci­jos, mat nu­ken­tė­ju­sio­ji pa­ti at­si­sto­jo, to­dėl trum­pam stab­te­lė­jęs nu­va­žia­vo.

Po­li­ci­ja pra­šo įvy­kį ma­čiu­sių žmo­nių bei mer­gai­tę kliu­džiu­sio au­to­mo­bi­lio vai­ruo­to­jo pa­skam­bin­ti tel. (8 342) 66 081 ar­ba 02.Din­go vamz­džiai


Pir­ma­die­nį į po­li­ci­ją krei­pė­si UAB „Sū­du­vos van­de­nys“ at­sto­vai.

Van­dens ga­vy­bos ce­cho vir­ši­nin­kas po­li­ci­jai pra­ne­šė, jog iš Ma­ri­jam­po­lės mies­tui pri­klau­san­čios ant­ro­sios (Gi­žų) van­den­vie­tės ne­sau­go­mos te­ri­to­ri­jos, esan­čios Ada­ma­ri­nos kai­me, praė­ju­sį penk­ta­die­nį din­go ke­tu­ri 5 met­rų il­gio plie­ni­niai vamz­džiai. O pir­ma­die­nį pa­si­ges­ta dar de­vy­nių to­kių pa­čių 110 mm skers­mens vamz­džių. Ža­la tiks­li­na­ma.Sus­tab­dė „ežys“


Ant­ra­die­nį Viš­ty­čio už­kar­dos pa­sie­nie­čiai po gau­dy­nių su­lai­kė ci­ga­re­čių pri­grūs­tą kont­ra­ban­di­nin­kų au­to­mo­bi­lį.

Va­ka­re Viš­ty­čio už­kar­dos pa­sie­nie­čiai bu­dė­jo ša­lia lau­ko ke­liu­ko tarp Mat­lau­kio ir Kark­lu­pė­nų kai­mų. Tik­rin­da­mi vie­ną į Lie­tu­vos gi­lu­mą va­žiuo­jan­tį au­to­mo­bi­lį pa­sie­nie­čiai pa­ste­bė­jo, kad ta pa­čia kryp­ti­mi be švie­sų to­lė­liau ju­dė­ju­si ma­ši­na, dar ne­pri­va­žia­vu­si pa­rei­gū­nų, stai­ga ap­si­su­ko ir di­de­liu grei­čiu nu­va­žia­vo at­gal Mat­lau­kio link.

Pa­sie­nie­čiai tam bu­vo pa­si­ruo­šę – jie ra­di­jo ry­šiu apie bėg­lį in­for­ma­vo ne­to­li Mat­lau­kio bu­dė­ju­sius ko­le­gas, o pa­tys tar­ny­bi­niu vi­su­rei­giu nu­si­vi­jo įtar­ti­ną au­to­mo­bi­lį. Kol jis ar­tė­jo prie kai­mo, in­for­ma­ci­jos ga­vę pa­rei­gū­nai ant ke­lio pa­tie­sė pri­vers­ti­nio stab­dy­mo juos­tą, va­di­na­mą­jį „ežį“.

Tam­so­je spru­kęs „Su­ba­ru“ mar­kės au­to­mo­bi­lis ang­liš­kais nu­me­riais jį per­va­žia­vo, ta­čiau iš­kart ne­sus­to­jo. Maž­daug už pu­sant­ro ki­lo­met­ro du au­to­mo­bi­ly­je bu­vę vy­rai, ma­tyt, su­pra­tę, kad pa­spruk­ti ne­pa­vyks, pa­li­ko ma­ši­ną pra­dur­to­mis pa­dan­go­mis ir spru­ko į tam­są.

Tai, ką pa­ma­tė pra­da­rę au­to­mo­bi­lį, nu­ste­bi­no net vis­ko ma­čiu­sius pa­sie­nie­čius. Iš ang­liš­ko „Su­ba­ru“ au­to­mo­bi­lio bu­vo išim­tos sė­dy­nės ir vi­sa li­ku­si erd­vė pri­grūs­ta ci­ga­re­čių. Ma­ši­no­je bu­vo pa­lik­ta tik vie­nin­te­lė sė­di­ma vie­ta – de­ši­nė­je esan­ti vai­ruo­to­jo sė­dy­nė. „Su­ba­ru“ ap­tik­ta 10,5 tūkst. pa­ke­lių ci­ga­re­čių „Vi­ce­roy Red“ su Ru­si­jos ak­ci­zo ženk­lais.

Pa­rei­gū­nus pri­bloš­kė kont­ra­ban­di­nin­kų at­sar­gu­mas. Jie ne tik neapš­vies­tais kai­mo ke­liu­kais ri­zi­ka­vo va­žiuo­ti be švie­sų, bet ir au­to­mo­bi­lio prie­tai­sų sky­de­lį bu­vo už­den­gę au­dek­lu, kad iš ma­ši­nos ne­sklis­tų net men­kiau­sia švie­sa.

Be to, au­to­mo­bi­lio daik­ta­dė­žė­je pa­rei­gū­nai ap­ti­ko bu­te­lį pa­de­ga­mo­jo skys­čio ir deg­tu­kų. Pa­sie­ny­je su Ru­si­ja ne kar­tą pa­si­tai­kė at­ve­jų, kai per­se­kio­ja­mi kont­ra­ban­di­nin­kai pa­deg­da­vo sa­vo au­to­mo­bi­lius su ci­ga­re­tė­mis, siek­da­mi su­nai­kin­ti įkal­čius.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas