„Santaka“ / Savaitės horoskopai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda svarstykles, sveriančias iki 500 kg, grėblį-vartytuvą „Saulutė“, geros būklės šaldytuvą-šaldiklį SNAIGĖ A++. Tel. 8 605 05 608.
Galioja iki: 2019-01-18 09:26:46

Parduoda 2,83 ha žemės Klampučių k. Tel. 8 605 05 608.
Galioja iki: 2019-01-18 09:27:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-05 08:04

Dalinkitės:  


Savaitės horoskopai

Avi­nų lau­kia fi­nan­si­niu po­žiū­riu sėk­min­ga sa­vai­tė. Pra­si­de­da pa­lan­kus me­tas su­da­ry­ti įvai­riems san­do­riams, ku­rie ne­tru­kus duos pel­no. Svar­biau­sia – su­si­kaup­ti ir ne­si­blaš­ky­ti.Jau­čiams ki­tą sa­vai­tę at­si­ve­ria nau­jos per­spek­ty­vos ir ga­li­my­bės. Jūs ga­li­te nau­din­gai tar­pi­nin­kau­ti ir ap­skri­tai sėk­min­gai dirb­ti su žmo­nė­mis. Svar­biau­sia – elg­tis nuo­sek­liai ir dip­lo­ma­tiš­kai.Dvy­niams atei­nan­ti sa­vai­tė su­teiks pui­kų šan­są pa­ma­ty­ti sa­ve iš ša­lies. Sa­vo veik­lo­je ra­si­te kaž­ką nau­jo, įdo­maus ir la­bai ori­gi­na­laus. Jū­sų fi­nan­si­nė pa­dė­tis ga­li smar­kiai pa­ge­rė­ti.

Vė­žiai pa­sielgs tei­sin­gai, jei­gu ki­tą sa­vai­tę ypač daug dė­me­sio skirs įvai­riems do­ku­men­tams įfor­min­ti. Ne­pa­kenks dar kar­tą ati­džiai pa­tik­rin­ti vi­sus sa­vo da­ly­ki­nius po­pie­rius.Liū­tai sėk­min­gai spręs klau­si­mus, ku­rie anks­čiau vis strig­da­vo. Me­tas priim­ti at­sa­kin­gus spren­di­mus, su­si­ju­sius su na­mais ir šei­ma. Ver­tė­tų pa­gal­vo­ti apie sa­vo pro­fe­si­nio ly­gio kė­li­mą.Mer­ge­lių lau­kia nau­ji rei­ka­lai ir rū­pes­čiai dar­be. Iš vis­ko spren­džiant, jū­sų veik­la apims nau­ją sri­tį. To­dėl neat­si­sa­ky­ki­te ko­le­gų ir bi­čiu­lių pa­gal­bos, at­si­žvel­ki­te į ar­ti­mų žmo­nių pa­ta­ri­mus.Svars­tyk­lės tu­rė­tų su­si­mąs­ty­ti apie sa­vo pro­fe­si­nio ly­gio kė­li­mą. Vy­res­ny­bė de­ra­mai įver­tins jū­sų pa­stan­gas. Svar­biau­sia – nea­be­jo­ki­te sa­vo jė­go­mis ir ga­li­my­bė­mis.Skor­pio­nų lau­kia sta­bi­li sa­vai­tė. Di­des­nių po­ky­čių ne­tu­rė­tų bū­ti. Fi­nan­si­niu po­žiū­riu pa­dė­tis klos­ty­sis pa­lan­kiai – la­bai ti­kė­ti­na, kad gau­si­te pi­ni­gų. Tai jums leis įsi­gy­ti no­ri­mų pir­ki­nių.Šau­liai da­bar tu­rė­tų su­si­kaup­ti ir kruopš­čiai ap­gal­vo­ti sa­vo pla­nus. Jūs įgy­ven­din­si­te vi­sas sa­vo idė­jas, jei­gu rim­tai žiū­rė­si­te į šį pro­ce­są. O kai no­rai ims pil­dy­tis, jūs pa­si­ju­si­te esą nu­ga­lė­to­jai.Ožia­ra­giai tu­rė­tų ati­dė­ti kas­die­nius rei­ka­lus ir iš­mė­gin­ti ką nors nau­ja. Jums tai bū­tų pui­ki emo­ci­jų iš­kro­va ir ge­ras bū­das pa­mirš­ti dar­bų ru­ti­ną. Jūs nu­si­pel­nė­te bent ke­lių lais­vų die­nų.Van­de­niai ki­tą sa­vai­tę su­ži­nos ne­ma­žai nau­jie­nų. Pa­sis­ten­ki­te jas at­si­rink­ti ir pri­tai­ky­ti gau­tą in­for­ma­ci­ją dar­be. Sau­go­ki­te sa­vo pi­ni­gi­nę nuo su­kčių ir ki­tų pre­ten­den­tų į jū­sų pi­ni­gus.Žu­vys ga­li nea­be­jo­ti, kad jų fi­nan­si­nei ge­ro­vei pa­vo­jus ne­gre­sia. Ta­čiau dar­be ga­li­te su­si­dur­ti su tam tik­ro­mis emo­ci­nio po­bū­džio pro­ble­mo­mis. Ne­si­jau­din­ki­te, vis­kas pa­ma­žu su­si­tvar­kys.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Pagrindiniai mokesčių pasikeitimai nuo šių metų sausio 1-osios
* Jauni vilkaviškiečiai teikia konsultacijas finansiniais klausimais
* Globos namų auklėtiniai keršija juos atstumiančiai visuomenei
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar pažįstate emigrantų, svarstančių grįžti gyventi į Lietuvą?
Taip, ir ne vieną.
Tokių svarstymų negirdėjau.
Aš svarstau galimybę grįžti.
Pažįstu jau ir grįžusiųjų.Kalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „magaryčios“?
Žodis „magaryčios“ yra arabiškos kilmės ( maharig – išlaidos), o į Lietuvą atkeliavo per rytų slavus. Tai tam tikrą susitarimą užtvirtinantis veiksmas, per kurį abi pusės išlenkia taurelę ar pan. Pvz.: Reikės statyti (arba duoti) magaryčių. DLKŽ šis žodis teikiamas su žyma šnek. (šnekamosios kalbos ž.). „Kalbos patarimų“ leidinyje jis vertinamas kaip vengtina vartoti svetimybė, vietoj kurios teikiami atitikmenys: 1. vaišės, išgertuvės; 2. priedas. Pvz.: Skolą grąžino su magaryčiomis (= su priedu ).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas