„Santaka“ / Savaitės horoskopai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-05 08:04

Dalinkitės:  


Savaitės horoskopai

Avi­nų lau­kia fi­nan­si­niu po­žiū­riu sėk­min­ga sa­vai­tė. Pra­si­de­da pa­lan­kus me­tas su­da­ry­ti įvai­riems san­do­riams, ku­rie ne­tru­kus duos pel­no. Svar­biau­sia – su­si­kaup­ti ir ne­si­blaš­ky­ti.Jau­čiams ki­tą sa­vai­tę at­si­ve­ria nau­jos per­spek­ty­vos ir ga­li­my­bės. Jūs ga­li­te nau­din­gai tar­pi­nin­kau­ti ir ap­skri­tai sėk­min­gai dirb­ti su žmo­nė­mis. Svar­biau­sia – elg­tis nuo­sek­liai ir dip­lo­ma­tiš­kai.Dvy­niams atei­nan­ti sa­vai­tė su­teiks pui­kų šan­są pa­ma­ty­ti sa­ve iš ša­lies. Sa­vo veik­lo­je ra­si­te kaž­ką nau­jo, įdo­maus ir la­bai ori­gi­na­laus. Jū­sų fi­nan­si­nė pa­dė­tis ga­li smar­kiai pa­ge­rė­ti.

Vė­žiai pa­sielgs tei­sin­gai, jei­gu ki­tą sa­vai­tę ypač daug dė­me­sio skirs įvai­riems do­ku­men­tams įfor­min­ti. Ne­pa­kenks dar kar­tą ati­džiai pa­tik­rin­ti vi­sus sa­vo da­ly­ki­nius po­pie­rius.Liū­tai sėk­min­gai spręs klau­si­mus, ku­rie anks­čiau vis strig­da­vo. Me­tas priim­ti at­sa­kin­gus spren­di­mus, su­si­ju­sius su na­mais ir šei­ma. Ver­tė­tų pa­gal­vo­ti apie sa­vo pro­fe­si­nio ly­gio kė­li­mą.Mer­ge­lių lau­kia nau­ji rei­ka­lai ir rū­pes­čiai dar­be. Iš vis­ko spren­džiant, jū­sų veik­la apims nau­ją sri­tį. To­dėl neat­si­sa­ky­ki­te ko­le­gų ir bi­čiu­lių pa­gal­bos, at­si­žvel­ki­te į ar­ti­mų žmo­nių pa­ta­ri­mus.Svars­tyk­lės tu­rė­tų su­si­mąs­ty­ti apie sa­vo pro­fe­si­nio ly­gio kė­li­mą. Vy­res­ny­bė de­ra­mai įver­tins jū­sų pa­stan­gas. Svar­biau­sia – nea­be­jo­ki­te sa­vo jė­go­mis ir ga­li­my­bė­mis.Skor­pio­nų lau­kia sta­bi­li sa­vai­tė. Di­des­nių po­ky­čių ne­tu­rė­tų bū­ti. Fi­nan­si­niu po­žiū­riu pa­dė­tis klos­ty­sis pa­lan­kiai – la­bai ti­kė­ti­na, kad gau­si­te pi­ni­gų. Tai jums leis įsi­gy­ti no­ri­mų pir­ki­nių.Šau­liai da­bar tu­rė­tų su­si­kaup­ti ir kruopš­čiai ap­gal­vo­ti sa­vo pla­nus. Jūs įgy­ven­din­si­te vi­sas sa­vo idė­jas, jei­gu rim­tai žiū­rė­si­te į šį pro­ce­są. O kai no­rai ims pil­dy­tis, jūs pa­si­ju­si­te esą nu­ga­lė­to­jai.Ožia­ra­giai tu­rė­tų ati­dė­ti kas­die­nius rei­ka­lus ir iš­mė­gin­ti ką nors nau­ja. Jums tai bū­tų pui­ki emo­ci­jų iš­kro­va ir ge­ras bū­das pa­mirš­ti dar­bų ru­ti­ną. Jūs nu­si­pel­nė­te bent ke­lių lais­vų die­nų.Van­de­niai ki­tą sa­vai­tę su­ži­nos ne­ma­žai nau­jie­nų. Pa­sis­ten­ki­te jas at­si­rink­ti ir pri­tai­ky­ti gau­tą in­for­ma­ci­ją dar­be. Sau­go­ki­te sa­vo pi­ni­gi­nę nuo su­kčių ir ki­tų pre­ten­den­tų į jū­sų pi­ni­gus.Žu­vys ga­li nea­be­jo­ti, kad jų fi­nan­si­nei ge­ro­vei pa­vo­jus ne­gre­sia. Ta­čiau dar­be ga­li­te su­si­dur­ti su tam tik­ro­mis emo­ci­nio po­bū­džio pro­ble­mo­mis. Ne­si­jau­din­ki­te, vis­kas pa­ma­žu su­si­tvar­kys.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas