„Santaka“ / „Specialybių mugė“ kviečia rajono abiturientus

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-03 07:52

Dalinkitės:  


„Specialybių mugė“ kviečia rajono abiturientus

Moks­lo me­tai dar tik pra­si­dė­jo, bet dau­gu­ma abi­tu­rien­tų jau mąs­to apie bū­si­mas stu­di­jas. Dau­ge­lis jau­nuo­lių ne­ži­no, ką ir kur no­rė­tų bei ga­lė­tų stu­di­juo­ti, ko­kia spe­cia­ly­bė bū­tų nau­din­ga ir įdo­mi, nes dar ne­tu­ri jo­kios dar­bo pa­tir­ties.

Di­džio­ji da­lis abi­tu­rien­tų dėl pra­kti­kos sto­kos nė­ra ap­si­spren­dę ir ren­ka­si „pa­ti­ki­mas“ spe­cia­ly­bes, ku­rios yra gir­dė­tos ir „ant ban­gos“. O ak­lai pa­si­rink­tos stu­di­jos ir in­for­ma­ci­jos apie dar­bo rin­kos po­rei­kius sto­ka ne vie­ną ką tik aukš­tą­ją moks­lo įstai­gą bai­gu­sį jau­nuo­lį ga­liau­siai pa­ly­di į dar­bo bir­žų ei­les.

Kaip ne­pa­sik­lys­ti to­kio­je gau­sy­bė­je in­for­ma­ci­jos apie stu­di­jų ga­li­my­bes, kaip pa­gal sa­vo ge­bė­ji­mus iš­si­rink­ti per­spek­ty­vią, šiuo­lai­kiš­ką ir sau pa­trauk­lią spe­cia­ly­bę, ko­ky­biš­ką aukš­tą­jį moks­lą?

Į šiuos ir ki­tus klau­si­mus pa­de­da at­sa­ky­ti pro­jek­to „Spe­cia­ly­bių mu­gė“ or­ga­ni­za­to­riai „Dream Foun­da­tion“. Tai – pel­no ne­sie­kian­ti Eu­ro­pos or­ga­ni­za­ci­ja, ku­rios pa­grin­di­nis tiks­las – kur­ti ga­li­my­bes, teik­ti in­for­ma­ci­ją apie atei­ties per­spek­ty­vas ir pa­dė­ti moks­lei­viams įgy­ven­din­ti jų sva­jo­nes, pa­de­dant mo­ty­vuo­tai pa­si­rink­ti stu­di­jas Lie­tu­vo­je ir už­sie­ny­je.

„10 Lie­tu­vos mies­tų per 10 die­nų su de­šim­čia skir­tin­gas spe­cia­ly­bes pri­sta­tan­čių vers­li­nin­kų, moks­li­nin­kų, aka­de­mi­kų ir stu­den­tų!“ – taip trum­pai pro­jek­tą api­bū­di­no idė­jos au­to­rė Ri­ta Pet­ro­vė.

Tarp­tau­ti­nės or­ga­ni­za­ci­jos „Dream Foundation“ at­sto­vė Lie­tu­vo­je šį pro­jek­tą su­ma­nė no­rė­da­ma bent tru­pu­tė­lį pri­si­dė­ti prie ša­lies abi­tu­rien­tų mo­ty­vuo­to stu­di­jų pa­si­rin­ki­mo ir sėk­min­go pir­mo­jo žings­nio ku­riant sa­vo iš­sva­jo­tą­ją atei­tį. Pir­mą kar­tą to­kiu mas­tu vyk­do­mu pro­jek­tu „Spe­cia­ly­bių mugė“ bū­si­mus stu­den­tus sie­kia­ma su­pa­žin­din­ti su da­bar­ti­ne si­tua­ci­ja dar­bo rin­ko­je, at­sa­kant į klau­si­mus, ko­kios spe­cia­ly­bės šiuo me­tu yra per­spek­ty­viau­sios, o ko­kių spe­cia­ly­bių at­sto­vai sun­kiau­siai ran­da dar­bo.

Se­mi­na­ro me­tu dėl bū­si­mų stu­di­jų dve­jo­jan­tiems abi­tu­rien­tams de­šim­ty­je po­pu­lia­riau­sių ir per­spek­ty­viau­sių spe­cia­ly­bių ra­te­lių pro­jek­to lek­to­riai, šių pro­fe­si­jų at­sto­vai, pa­sa­kos apie konk­re­taus dar­bo spe­ci­fi­ką, rei­ka­lin­gą iš­si­la­vi­ni­mą, ži­nias, įgū­džius. Apie šių pro­fe­si­jų spe­cia­lis­tus ug­dan­čias stu­di­jų pro­gra­mas pa­pa­sa­kos Lie­tu­vos uni­ver­si­te­tuo­se stu­di­juo­jan­tys stu­den­tai. Bus kal­ba­ma apie va­dy­bos, eko­no­mi­kos, gam­tos moks­lų, fi­lo­lo­gi­jos, in­for­ma­ci­nių tech­no­lo­gi­jų, rin­ko­da­ros, fi­nan­sų, ener­ge­ti­kos ir ki­tų spe­cia­ly­bių ypa­tu­mus.„San­ta­kos“ inf.Jau­na ir verž­li „Dream Foun­da­tion“ or­ga­ni­za­ci­jos ko­man­da vi­sų lauks pro­jek­to ren­gi­niuo­se nuo lapk­ri­čio 8 iki 19 die­nos de­šim­ty­je Lie­tu­vos mies­tų. Or­ga­ni­za­to­riai kvie­čia re­gist­ruo­tis, nes da­ly­vių skai­čius ri­bo­tas.

Mū­sų ap­skri­ty­je „Spe­cia­ly­bių mu­gė“ bus ren­gia­ma Ma­ri­jam­po­lė­je, Ry­giš­kių Jo­no gim­na­zi­jo­je, lapk­ri­čio 9 die­ną, 14 va­lan­dą. Jo­je lau­kia­mi ir vil­ka­viš­kie­čiai.

Re­gist­ra­ci­ja: https://dreamfoundation.eu/pages/lt/specialybiu-mu­ge#

Kon­tak­ti­niai as­me­nys: pro­jek­to va­do­vė Ri­ta Pet­ro­vė, tel. 8 689 49 250, el. p. ri­ta.petrove@dreamfoundation.eu, pro­jek­to koor­di­na­to­rė Kot­ry­na Stan­ku­tė, tel. 8 628 88 132, el. p. kot­ry­na.stankute@dreamfoundation.eu.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas