„Santaka“ / Operos solistė Vilkaviškyje bendravo su jaunąja karta

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-29 09:22

Dalinkitės:  


Vil­ka­viš­kio „Pa­sa­kos“ lop­še­lio-dar­že­lio vai­kai tu­rė­jo ga­li­my­bę pa­si­klau­sy­ti pia­ni­nu at­lie­ka­mų kū­ri­nių ir Si­gu­tės Tri­ma­kai­tės dai­nų.

Vi­li­jos BU­LE­VI­ČIE­NĖS nuo­tr.


Operos solistė Vilkaviškyje bendravo su jaunąja karta

Ži­no­ma Lie­tu­vos ope­ros so­lis­tė Si­gu­tė Tri­ma­kai­tė lan­kė­si Vil­ka­viš­kio ra­jo­ne ir su­ren­gė pa­si­ro­dy­mus Ky­bar­tų pa­grin­di­nės mo­kyk­los auk­lė­ti­niams bei Vil­ka­viš­kio lop­še­lio-dar­že­lio „Pa­sa­ka“ vai­kams.

Per vi­są ša­lį su pro­gra­ma „Šo­ko­la­di­nis Mo­car­tas Lietuvoje“ ke­liau­jan­ti at­li­kė­ja su­si­rin­ku­siai pub­li­kai su­ren­gė įspū­din­gą edu­ka­ci­nę pro­gra­mą. Jo­je skam­bė­jo kū­ri­niai, skir­ti ne tik pa­tiems ma­žiau­siems klau­sy­to­jams, bet ir di­des­niems vai­kams, taip pat – jų mo­ky­to­jams. Su­si­rin­ku­sie­ji tu­rė­jo ga­li­my­bę pa­si­klau­sy­ti pia­ni­nu at­lie­ka­mų kū­ri­nių, su­si­pa­žin­ti su kai ku­riais mu­zi­kos inst­ru­men­tais.

„Ka­dan­gi vai­kų lop­še­lio-dar­že­lio pa­va­di­ni­mas „Pasaka”, tai čia dar te­ko pa­sek­ti ir pa­sa­ką pa­gal lie­tu­vių liau­dies dai­nas bei pa­gro­ti kla­si­ki­nių kū­ri­nių for­te­pi­jo­nui ištraukas“, – šyp­so­jo­si S. Tri­ma­kai­tė. Ji pri­si­pa­ži­no, jog pa­si­ro­dy­mų me­tu la­bai sten­gia­si su­do­min­ti vai­kus. „Per tą lai­ką, kol se­ku pa­sa­kas ir dai­nuo­ju, sten­giuo­si, kad ma­žy­liams bū­tų įdo­mu. Bran­gi­nu vai­kų dė­me­sį, sten­giuo­si jų „ne­pers­paus­ti“ ir at­lik­ti ne­su­dė­tin­gą, spe­cia­liai pri­tai­ky­tą pro­gra­mą“, – pri­si­pa­ži­no at­li­kė­ja.

„Pa­ti­kė­ki­te, esu ma­čiu­si ne­ma­žai pa­si­ro­dy­mų, bet dar nie­kad ne­te­ko re­gė­ti, kad mū­sų ma­žie­ji taip įdė­miai klau­sy­tų­si. Pap­ras­tai jie ne­ga­li il­gai su­kon­cent­ruo­ti dė­me­sio ir vis­kas jiems grei­tai pa­bos­ta, ta­čiau šį­kart bu­vo vi­sai kitaip”, – ne­ga­lė­jo at­si­ste­bė­ti vai­kų lop­še­lio-dar­že­lio „Pasaka” di­rek­to­rės pa­va­duo­to­ja ug­dy­mui Vi­li­ja Bu­le­vi­čie­nė.

„Vil­ka­viš­ky­je te­ko bū­ti anks­čiau ne vie­ną kar­tą. Čia už­bū­rė ne tik ap­lin­ka, bet ir klau­sy­to­jai, ku­rie su­si­ren­ka ne tik iš pa­ties mies­to, bet ir su­va­žiuo­ja iš ap­lin­ki­nių vie­to­vių. To­kio dė­me­sio se­niai ne­bu­vau su­lau­ku­si. Tai ver­čia su­si­mąs­ty­ti ir vi­lio­ja sugrįžti”, – pri­si­pa­ži­no S. Tri­ma­kai­tė.

At­li­kė­ja pa­sa­ko­jo, kad kiek­vie­ną kar­tą, vie­šė­da­ma vis ki­to­je vie­to­je, nuo­lat su­tin­ka nau­jų žmo­nių, ku­rie pa­mils­ta kla­si­ki­nę mu­zi­ką. „Dau­ge­lis šio­je sri­ty­je at­ran­da kai ką ar­ti­mo sau. Ma­lo­nu da­ly­tis tuo, kas brangiausia“, – ti­ki­no gar­si dai­ni­nin­kė. Pa­sak jos, svar­biau­sias pro­jek­to „Šo­ko­la­di­nis Mo­car­tas Lietuvoje“ tiks­las – pra­tin­ti vai­kus klau­sy­tis re­čiau gir­di­mos mu­zi­kos.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas