„Santaka“ / Seminare mokėsi serviruoti stalus

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Reikalingas (-a) pagalbinis darbininkas (-ė) ūkio darbams, mokantis (-i) karves melžti aparatu. Darbas netoli Gražiškių. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-11-29 08:57:12

Parduoda dalimis CITROEN BERLINGO (2002 m., dyzelis, 1,9 l, 51 kW), AUDI A4 (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW POLO (1997 m., 1,9 l, dyzelis, 47 kW), VW GOLF IV (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW SHARAN (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW). Tel. 8 699 28 707.
Galioja iki: 2018-11-29 10:25:14Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-29 09:13

Dalinkitės:  


Taip papuošti ir padengti stalai maloniai nustebintų kiekvieną svečią.

As­tos KA­LA­SAUS­KIE­NĖS nuo­tr.


Seminare mokėsi serviruoti stalus

Ma­ri­jam­po­lės pro­fe­si­nio ren­gi­mo cent­ro Vil­ka­viš­kio sky­riu­je įvy­ko tech­no­lo­gi­jų mo­ky­to­jų se­mi­na­ras „Šiuo­lai­kiš­kas sta­lų ser­vi­ra­vi­mas ir puo­ši­mas“, skir­tas mais­to die­nai pa­mi­nė­ti.

Į se­mi­na­rą su­si­rin­ko tech­no­lo­gi­jų pe­da­go­gai iš Ma­ri­jam­po­lės, Ša­kių, Kaz­lų Rū­dos ir Vil­ka­viš­kio ra­jo­nų mo­kyk­lų, lais­va­lai­kio cent­ro „To­po­lio bou­lin­gas“ dar­buo­to­jos, mo­ki­niai iš MPRC Vil­ka­viš­kio sky­riaus bei Sa­lo­mė­jos Nė­ries pa­grin­di­nės mo­kyk­los.

Pir­mo­sios į užsiėmimą re­gio­no mo­ky­to­jus pa­kvie­tė mais­to ruo­ši­mo vyr. pro­fe­si­jos mo­ky­to­jos Li­na Urb­šie­nė ir Ona Vie­rai­tie­nė. Se­mi­na­rą jos ve­dė nau­do­da­mos in­for­ma­ci­nes tech­no­lo­gi­jas, vaiz­do me­džia­gą. Su­si­rin­ku­sie­ji ne tik klau­sė­si įdo­mių pra­ne­ši­mų, bet ga­lė­jo ir pra­ktiš­kai su­si­pa­žin­ti su sta­lo den­gi­mo tai­syk­lė­mis, nau­jau­siais įran­kiais. Pe­da­go­gėms pa­dė­jo ir sa­vo pra­kti­nius ge­bė­ji­mus de­monst­ra­vo MPRC Vil­ka­viš­kio sky­riaus mo­ki­nės. Su­si­rin­ku­sie­ji de­gus­ta­vo mo­ky­to­jų ir mer­gi­nų pa­ruoš­tus kon­di­te­ri­jos ga­mi­nius.

Su nau­jau­sio­mis šven­tės ap­lin­kos ir sta­lo de­ko­ra­vi­mo ten­den­ci­jo­mis se­mi­na­ro da­ly­vius su­pa­žin­di­no iš Kau­no at­vy­ku­si in­ter­ne­to po­rta­lo www.puo­siam.lt at­sto­vė Auš­ra Mi­ka­lai­ny­tė. Tuo me­tu ki­ti „Puo­šiam.lt“ ko­lek­ty­vo na­riai plu­šė­jo mo­kyk­los val­gyk­los sa­lė­je – po ke­lių va­lan­dų in­ten­sy­vaus dar­bo ji vir­to tik­ra po­ky­lių sa­le.

Se­mi­na­rą vai­ni­ka­vo pra­kti­nė de­ko­ruo­tų sta­lų ap­žiū­ra. „Puo­šiam.lt“ ko­lek­ty­vas pri­sta­tė tri­jų rū­šių sta­lus: už­kan­džių, iš­kil­min­gų pie­tų bei pra­ban­gios va­ka­rie­nės. Sta­lus ir ap­lin­ką puo­šė gy­vų gė­lių puokš­tės, de­gan­čios žva­kės, kas­pi­nai. Mo­kyk­los me­di­nės kė­dės vir­to pra­ban­giais sos­tais.

Taip pat bu­vo de­monst­ruo­ja­ma var­di­nių kor­te­lių, pa­kvie­ti­mų ko­lek­ci­ja, mo­ko­ma de­ko­ruo­ti šam­pa­no tau­res, ro­do­mi įvai­rūs ser­ve­tė­lių lanks­ty­mo bū­dai, da­li­ja­ma­si pra­kti­ne šven­čių or­ga­ni­za­vi­mo pa­tir­ti­mi. Ant už­kan­džių sta­lo pui­ka­vo­si pro­fe­si­jos pe­da­go­go Pau­liaus Jab­lons­kio ir jo mo­ki­nių I. Da­mi­da­vi­čiū­tės bei N. Vir­bic­kai­tės pa­ruoš­ti šal­ti už­kan­džiai. Se­mi­na­ro da­ly­viai ga­lė­jo įver­tin­ti ne tik jų es­te­ti­nį vaiz­dą, bet ir pa­ra­gau­ti.

„Jau ant­rus me­tus mū­sų sky­riu­je pa­ste­bi­ma ten­den­ci­ja, kad mo­ky­tis pro­fe­si­jos atei­na vis ga­bes­ni ir la­biau mo­ty­vuo­ti vai­kai. Tai ska­ti­na ieš­ko­ti nau­jų ga­li­my­bių to­bu­lė­ti, įvai­rin­ti mo­ky­mo pro­ce­są. Se­mi­na­ras bu­vo nau­din­gas ne tik mū­sų auk­lė­ti­niams, bet ir vi­siems ja­me da­ly­va­vu­siems ap­skri­ties tech­no­lo­gi­jų mo­ky­to­jams. Ma­nau, jog ži­nių bei idė­jų pa­si­sė­mė kiek­vie­nas“, – džiau­gė­si pro­fe­si­jos mo­ky­to­jų me­to­di­kos gru­pės pir­mi­nin­kė As­ta Ka­la­saus­kie­nė.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Jubiliejų švenčiantis gydytojas savęs be medicinos neįsivaizduoja
* Naujų nesutarimų fone prisimintos senos nuoskaudos
* Vilkaviškio mieste siaučia vandalai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Ar galima sakyti „prieinama kaina“?
ikrai galima, kadangi „Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ nurodoma trečioji dalyvio prieinamas reikšmė – „nebrangus, įperkamas“.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas