„Santaka“ / Seminare mokėsi serviruoti stalus

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda plastikinį 1 t talpos konteinerį (metaliniame rėme su prailgintu išleidimo čiaupu) vandeniui, kurui, skystoms trąšoms ir pan. Yra galimybė atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2019-05-26 09:34:13

Buhalterė ieško papildomo darbo. Tvarko įmonių, ūkininkų buhalteriją. Tel. 8 678 70 201.
Galioja iki: 2019-05-31 16:30:41

3 greta esančius sodus „Pasagos“ bendrijoje. Bendras plotas 12 a. Tel. 8 637 22 279.
Galioja iki: 2019-06-01 15:31:53Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-29 09:13

Dalinkitės:  


Taip papuošti ir padengti stalai maloniai nustebintų kiekvieną svečią.

As­tos KA­LA­SAUS­KIE­NĖS nuo­tr.


Seminare mokėsi serviruoti stalus

Ma­ri­jam­po­lės pro­fe­si­nio ren­gi­mo cent­ro Vil­ka­viš­kio sky­riu­je įvy­ko tech­no­lo­gi­jų mo­ky­to­jų se­mi­na­ras „Šiuo­lai­kiš­kas sta­lų ser­vi­ra­vi­mas ir puo­ši­mas“, skir­tas mais­to die­nai pa­mi­nė­ti.

Į se­mi­na­rą su­si­rin­ko tech­no­lo­gi­jų pe­da­go­gai iš Ma­ri­jam­po­lės, Ša­kių, Kaz­lų Rū­dos ir Vil­ka­viš­kio ra­jo­nų mo­kyk­lų, lais­va­lai­kio cent­ro „To­po­lio bou­lin­gas“ dar­buo­to­jos, mo­ki­niai iš MPRC Vil­ka­viš­kio sky­riaus bei Sa­lo­mė­jos Nė­ries pa­grin­di­nės mo­kyk­los.

Pir­mo­sios į užsiėmimą re­gio­no mo­ky­to­jus pa­kvie­tė mais­to ruo­ši­mo vyr. pro­fe­si­jos mo­ky­to­jos Li­na Urb­šie­nė ir Ona Vie­rai­tie­nė. Se­mi­na­rą jos ve­dė nau­do­da­mos in­for­ma­ci­nes tech­no­lo­gi­jas, vaiz­do me­džia­gą. Su­si­rin­ku­sie­ji ne tik klau­sė­si įdo­mių pra­ne­ši­mų, bet ga­lė­jo ir pra­ktiš­kai su­si­pa­žin­ti su sta­lo den­gi­mo tai­syk­lė­mis, nau­jau­siais įran­kiais. Pe­da­go­gėms pa­dė­jo ir sa­vo pra­kti­nius ge­bė­ji­mus de­monst­ra­vo MPRC Vil­ka­viš­kio sky­riaus mo­ki­nės. Su­si­rin­ku­sie­ji de­gus­ta­vo mo­ky­to­jų ir mer­gi­nų pa­ruoš­tus kon­di­te­ri­jos ga­mi­nius.

Su nau­jau­sio­mis šven­tės ap­lin­kos ir sta­lo de­ko­ra­vi­mo ten­den­ci­jo­mis se­mi­na­ro da­ly­vius su­pa­žin­di­no iš Kau­no at­vy­ku­si in­ter­ne­to po­rta­lo www.puo­siam.lt at­sto­vė Auš­ra Mi­ka­lai­ny­tė. Tuo me­tu ki­ti „Puo­šiam.lt“ ko­lek­ty­vo na­riai plu­šė­jo mo­kyk­los val­gyk­los sa­lė­je – po ke­lių va­lan­dų in­ten­sy­vaus dar­bo ji vir­to tik­ra po­ky­lių sa­le.

Se­mi­na­rą vai­ni­ka­vo pra­kti­nė de­ko­ruo­tų sta­lų ap­žiū­ra. „Puo­šiam.lt“ ko­lek­ty­vas pri­sta­tė tri­jų rū­šių sta­lus: už­kan­džių, iš­kil­min­gų pie­tų bei pra­ban­gios va­ka­rie­nės. Sta­lus ir ap­lin­ką puo­šė gy­vų gė­lių puokš­tės, de­gan­čios žva­kės, kas­pi­nai. Mo­kyk­los me­di­nės kė­dės vir­to pra­ban­giais sos­tais.

Taip pat bu­vo de­monst­ruo­ja­ma var­di­nių kor­te­lių, pa­kvie­ti­mų ko­lek­ci­ja, mo­ko­ma de­ko­ruo­ti šam­pa­no tau­res, ro­do­mi įvai­rūs ser­ve­tė­lių lanks­ty­mo bū­dai, da­li­ja­ma­si pra­kti­ne šven­čių or­ga­ni­za­vi­mo pa­tir­ti­mi. Ant už­kan­džių sta­lo pui­ka­vo­si pro­fe­si­jos pe­da­go­go Pau­liaus Jab­lons­kio ir jo mo­ki­nių I. Da­mi­da­vi­čiū­tės bei N. Vir­bic­kai­tės pa­ruoš­ti šal­ti už­kan­džiai. Se­mi­na­ro da­ly­viai ga­lė­jo įver­tin­ti ne tik jų es­te­ti­nį vaiz­dą, bet ir pa­ra­gau­ti.

„Jau ant­rus me­tus mū­sų sky­riu­je pa­ste­bi­ma ten­den­ci­ja, kad mo­ky­tis pro­fe­si­jos atei­na vis ga­bes­ni ir la­biau mo­ty­vuo­ti vai­kai. Tai ska­ti­na ieš­ko­ti nau­jų ga­li­my­bių to­bu­lė­ti, įvai­rin­ti mo­ky­mo pro­ce­są. Se­mi­na­ras bu­vo nau­din­gas ne tik mū­sų auk­lė­ti­niams, bet ir vi­siems ja­me da­ly­va­vu­siems ap­skri­ties tech­no­lo­gi­jų mo­ky­to­jams. Ma­nau, jog ži­nių bei idė­jų pa­si­sė­mė kiek­vie­nas“, – džiau­gė­si pro­fe­si­jos mo­ky­to­jų me­to­di­kos gru­pės pir­mi­nin­kė As­ta Ka­la­saus­kie­nė.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Mūsų balsai ir premija – „Purpurinio vakaro“ autorei
* Dovanotomis gėlėmis pasipuošė ne tik Vilkaviškis
* Dėl šalnų prognozuojamos aukštesnės vaisių ir uogų kainos
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kas Jums svarbiausia darbovietėje?
Kolektyvo mikroklimatas.
Aiškios atsakomybės.
Įmonės patikimumas.
Karjeros galimybės.
Atlygis ir finansinis skatinimas.Kalbos patarimai

Ar vartotinas veiksmažodis „įdabartinti“?
Taip, naujadaras įdabartinti vartojamas reikšme „perkelti į dabartį; padaryti prieinamą dabartyje; suteikti dabarties pavidalą“. Pvz.: Režisieriai savo filmuose stengiasi įdabartinti istoriją. Bendrojoje vartosenoje prigijo ir daiktavardis įdabartinimas.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas