„Santaka“ / „Santakos” laikraščio krepšinio turnyras kelia bures

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!




Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda plastikinį 1 t talpos konteinerį (metaliniame rėme su prailgintu išleidimo čiaupu) vandeniui, kurui, skystoms trąšoms ir pan. Yra galimybė atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2019-05-26 09:34:13

Buhalterė ieško papildomo darbo. Tvarko įmonių, ūkininkų buhalteriją. Tel. 8 678 70 201.
Galioja iki: 2019-05-31 16:30:41

3 greta esančius sodus „Pasagos“ bendrijoje. Bendras plotas 12 a. Tel. 8 637 22 279.
Galioja iki: 2019-06-01 15:31:53



Svečių knyga

Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-25 06:46

Dalinkitės:  


„Santakos” laikraščio krepšinio turnyras kelia bures

Ra­jo­no krep­ši­nio mė­gė­jai do­mi­si, kaip vyks šie­me­ti­nis „San­ta­kos“ laik­raš­čio tau­rės krep­ši­nio tur­ny­ras. Pir­mo­sios ko­man­dos jau pa­reiš­kė no­rą ja­me da­ly­vau­ti.

Apie pa­si­ren­gi­mą tra­di­ci­niam, jau 54-ajam, tur­ny­rui pa­sa­ko­ja var­žy­bų or­ga­ni­za­to­rius, ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės kū­no kul­tū­ros ir spor­to vyr. spe­cia­lis­tas Ro­lan­das LI­PI­NAS:

– Tur­ny­rą pla­nuo­ja­me pra­dė­ti vie­no­je ly­go­je. Prik­lau­so­mai nuo no­rą da­ly­vau­ti tur­ny­re pa­reiš­ku­sių ko­man­dų skai­čiaus su­da­ry­si­me ati­tin­ka­mą po­gru­pių skai­čių. Į po­gru­pius ko­man­das skirs­ty­si­me pa­gal praė­ju­sių me­tų re­zul­ta­tus.

Iš po­gru­pių į pir­mą­ją ly­gą tu­rė­tų išei­ti stip­riau­sios ko­man­dos, o ki­tos var­žy­sis ant­ro­jo­je ly­go­je. Kaip ir per­nai, šioje lygoje bus ko­vo­ja­ma dėl dvie­jų tau­rių.

Tur­ny­rą pla­nuo­ja­me pra­dė­ti lapkričio13 die­ną. Var­žy­bos vyks šeš­ta­die­niais ir sek­ma­die­niais. To­kia pra­kti­ka pa­si­tei­si­no: pa­to­giau su­si­bur­ti ko­man­doms, poil­sio die­no­mis dau­giau lai­ko tu­ri ir krep­ši­nio sir­ga­liai.

Vi­soms ko­man­doms šie­met nu­sta­tė­me vie­no­dą star­ti­nį mo­kes­tį – 200 li­tų. Tur­ny­ro me­tu spor­ti­nin­kai ga­lės žais­ti tik vie­no­je ko­man­do­je.

Nus­ta­ty­tos for­mos pa­raiš­kas bū­ti­na pa­teik­ti iki lapk­ri­čio 5 d., 16.45 val., Vil­ka­viš­kio ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos kū­no kul­tū­ros ir spor­to vy­riau­sia­jam spe­cia­lis­tui (112 ka­bi­ne­tas, S. Nė­ries g. 1, Vil­ka­viš­kis, tel. 8 610 04 193).

Pa­raiš­ko­je tu­ri bū­ti įra­šy­ti šie duo­me­nys: ko­man­dos pa­va­di­ni­mas, žai­dė­jų pa­var­dės, var­dai, žai­dė­jo pa­ra­šas apie su­ti­ki­mą žais­ti to­je ko­man­do­je, gy­dy­to­jo vi­za, lei­džian­ti žai­dė­jams da­ly­vau­ti var­žy­bo­se, ko­man­dos va­do­vo var­das, pa­var­dė, te­le­fo­no nu­me­ris, elekt­ro­ni­nio pa­što ad­re­sas.

Ko­man­doms, ne­tu­rin­čioms gy­dy­to­jų vi­zų, rung­ty­niau­ti ne­bus lei­džia­ma.

Pa­pil­do­mas pa­raiš­kas bus ga­li­ma pa­teik­ti raš­tu iki tur­ny­ro ant­ro­jo ra­to pra­džios. Pa­pil­do­mai re­gist­ruo­jant žai­dė­jus ir tre­ne­rius po lapk­ri­čio 5 d., už kiek­vie­ną žai­dė­ją ir tre­ne­rį ko­man­dai teks mo­kė­ti po 50 Lt.

Pa­pil­do­mai ga­vu­si pa­raiš­ką, tur­ny­ro val­dy­ba spręs, ar su­teik­ti žai­dė­jui lei­di­mą (li­cen­ci­ją) da­ly­vau­ti tur­ny­re.

Mū­sų nuo­sta­ta ne­si­kei­čia, kad šis tur­ny­ras yra skir­tas vie­ti­niams žmo­nėms. Į ko­man­das bu­ria­si Vil­ka­viš­kio ra­jo­ne gy­ve­nan­tys ar gy­ve­nę krep­ši­nio mė­gė­jai. Džiau­gia­mės, jog žais­ti tur­ny­re su­si­ren­ka į moks­lus iš­va­žia­vęs ar juos jau bai­gęs jau­ni­mas. Tad ko­kius žai­dė­jus tu­ri­me, to­kie ir da­ly­vau­ja rung­ty­nė­se. Var­gu ar daug ko­man­dos įvaiz­dį pa­ge­rin­tų vie­nas „nu­pirk­tas“ žai­dė­jas, kaip to pageidauja kai kurių komandų atstovai. Be to, ne vi­sos ko­man­dos tu­rė­tų ga­li­my­bę to­kiu bū­du įsi­gy­ti stip­res­nį krep­ši­nin­ką. Ma­nau, kad ge­riau ko­man­doms su­da­ry­ti vie­no­das są­ly­gas, tuo­met ir rung­ty­niau­ti vi­siems bus įdo­miau.

Reng­da­mas „San­ta­kos“ laik­raš­čio tau­rės krep­ši­nio nuo­sta­tus va­do­va­vau­si LKL nuo­sta­tais, Ma­ri­jam­po­lės sa­vi­val­dy­bės krep­ši­nio pir­me­ny­bių pa­tir­ti­mi. Ir šiais me­tais griež­tai rei­ka­lau­si­me žai­dė­jų draus­mės bei pa­gar­bos tei­sė­jams.

Sma­gu, kad krep­ši­nio ger­bė­jai jau do­mi­si tur­ny­ru. Kvie­čiu į ko­man­das bur­tis ne tik nuo­la­ti­nius da­ly­vius, bet ir tuos, ku­rie re­čiau da­ly­vau­ja varžybose, pa­vyz­džiui, Viš­ty­čio, Pa­je­vo­nio, Pil­viš­kių jau­ni­mą. Juk šis tur­ny­ras – tai ir spor­tas, ir tu­ri­nin­gai pra­leis­tas lais­va­lai­kis, ir emo­ci­jos, ku­rių ne­trūks­ta kiek­vie­no­se rung­ty­nė­se. Tuo la­biau kad tur­ny­ro ap­do­va­no­ji­mus, kaip ir per­nai, gaus visų trijų lygių ge­riau­siai ko­vo­ju­sios ko­man­dos.






Komentarai:







Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Mūsų balsai ir premija – „Purpurinio vakaro“ autorei
* Dovanotomis gėlėmis pasipuošė ne tik Vilkaviškis
* Dėl šalnų prognozuojamos aukštesnės vaisių ir uogų kainos
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.






Apklausa


Kas Jums svarbiausia darbovietėje?
Kolektyvo mikroklimatas.
Aiškios atsakomybės.
Įmonės patikimumas.
Karjeros galimybės.
Atlygis ir finansinis skatinimas.



Kalbos patarimai

Ar vartotinas veiksmažodis „įdabartinti“?
Taip, naujadaras įdabartinti vartojamas reikšme „perkelti į dabartį; padaryti prieinamą dabartyje; suteikti dabarties pavidalą“. Pvz.: Režisieriai savo filmuose stengiasi įdabartinti istoriją. Bendrojoje vartosenoje prigijo ir daiktavardis įdabartinimas.


Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas