„Santaka“ / „Santakos” laikraščio krepšinio turnyras kelia bures

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Reikalingas (-a) pagalbinis darbininkas (-ė) ūkio darbams, mokantis (-i) karves melžti aparatu. Darbas netoli Gražiškių. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-11-29 08:57:12

Parduoda dalimis CITROEN BERLINGO (2002 m., dyzelis, 1,9 l, 51 kW), AUDI A4 (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW POLO (1997 m., 1,9 l, dyzelis, 47 kW), VW GOLF IV (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW SHARAN (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW). Tel. 8 699 28 707.
Galioja iki: 2018-11-29 10:25:14Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-25 06:46

Dalinkitės:  


„Santakos” laikraščio krepšinio turnyras kelia bures

Ra­jo­no krep­ši­nio mė­gė­jai do­mi­si, kaip vyks šie­me­ti­nis „San­ta­kos“ laik­raš­čio tau­rės krep­ši­nio tur­ny­ras. Pir­mo­sios ko­man­dos jau pa­reiš­kė no­rą ja­me da­ly­vau­ti.

Apie pa­si­ren­gi­mą tra­di­ci­niam, jau 54-ajam, tur­ny­rui pa­sa­ko­ja var­žy­bų or­ga­ni­za­to­rius, ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės kū­no kul­tū­ros ir spor­to vyr. spe­cia­lis­tas Ro­lan­das LI­PI­NAS:

– Tur­ny­rą pla­nuo­ja­me pra­dė­ti vie­no­je ly­go­je. Prik­lau­so­mai nuo no­rą da­ly­vau­ti tur­ny­re pa­reiš­ku­sių ko­man­dų skai­čiaus su­da­ry­si­me ati­tin­ka­mą po­gru­pių skai­čių. Į po­gru­pius ko­man­das skirs­ty­si­me pa­gal praė­ju­sių me­tų re­zul­ta­tus.

Iš po­gru­pių į pir­mą­ją ly­gą tu­rė­tų išei­ti stip­riau­sios ko­man­dos, o ki­tos var­žy­sis ant­ro­jo­je ly­go­je. Kaip ir per­nai, šioje lygoje bus ko­vo­ja­ma dėl dvie­jų tau­rių.

Tur­ny­rą pla­nuo­ja­me pra­dė­ti lapkričio13 die­ną. Var­žy­bos vyks šeš­ta­die­niais ir sek­ma­die­niais. To­kia pra­kti­ka pa­si­tei­si­no: pa­to­giau su­si­bur­ti ko­man­doms, poil­sio die­no­mis dau­giau lai­ko tu­ri ir krep­ši­nio sir­ga­liai.

Vi­soms ko­man­doms šie­met nu­sta­tė­me vie­no­dą star­ti­nį mo­kes­tį – 200 li­tų. Tur­ny­ro me­tu spor­ti­nin­kai ga­lės žais­ti tik vie­no­je ko­man­do­je.

Nus­ta­ty­tos for­mos pa­raiš­kas bū­ti­na pa­teik­ti iki lapk­ri­čio 5 d., 16.45 val., Vil­ka­viš­kio ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos kū­no kul­tū­ros ir spor­to vy­riau­sia­jam spe­cia­lis­tui (112 ka­bi­ne­tas, S. Nė­ries g. 1, Vil­ka­viš­kis, tel. 8 610 04 193).

Pa­raiš­ko­je tu­ri bū­ti įra­šy­ti šie duo­me­nys: ko­man­dos pa­va­di­ni­mas, žai­dė­jų pa­var­dės, var­dai, žai­dė­jo pa­ra­šas apie su­ti­ki­mą žais­ti to­je ko­man­do­je, gy­dy­to­jo vi­za, lei­džian­ti žai­dė­jams da­ly­vau­ti var­žy­bo­se, ko­man­dos va­do­vo var­das, pa­var­dė, te­le­fo­no nu­me­ris, elekt­ro­ni­nio pa­što ad­re­sas.

Ko­man­doms, ne­tu­rin­čioms gy­dy­to­jų vi­zų, rung­ty­niau­ti ne­bus lei­džia­ma.

Pa­pil­do­mas pa­raiš­kas bus ga­li­ma pa­teik­ti raš­tu iki tur­ny­ro ant­ro­jo ra­to pra­džios. Pa­pil­do­mai re­gist­ruo­jant žai­dė­jus ir tre­ne­rius po lapk­ri­čio 5 d., už kiek­vie­ną žai­dė­ją ir tre­ne­rį ko­man­dai teks mo­kė­ti po 50 Lt.

Pa­pil­do­mai ga­vu­si pa­raiš­ką, tur­ny­ro val­dy­ba spręs, ar su­teik­ti žai­dė­jui lei­di­mą (li­cen­ci­ją) da­ly­vau­ti tur­ny­re.

Mū­sų nuo­sta­ta ne­si­kei­čia, kad šis tur­ny­ras yra skir­tas vie­ti­niams žmo­nėms. Į ko­man­das bu­ria­si Vil­ka­viš­kio ra­jo­ne gy­ve­nan­tys ar gy­ve­nę krep­ši­nio mė­gė­jai. Džiau­gia­mės, jog žais­ti tur­ny­re su­si­ren­ka į moks­lus iš­va­žia­vęs ar juos jau bai­gęs jau­ni­mas. Tad ko­kius žai­dė­jus tu­ri­me, to­kie ir da­ly­vau­ja rung­ty­nė­se. Var­gu ar daug ko­man­dos įvaiz­dį pa­ge­rin­tų vie­nas „nu­pirk­tas“ žai­dė­jas, kaip to pageidauja kai kurių komandų atstovai. Be to, ne vi­sos ko­man­dos tu­rė­tų ga­li­my­bę to­kiu bū­du įsi­gy­ti stip­res­nį krep­ši­nin­ką. Ma­nau, kad ge­riau ko­man­doms su­da­ry­ti vie­no­das są­ly­gas, tuo­met ir rung­ty­niau­ti vi­siems bus įdo­miau.

Reng­da­mas „San­ta­kos“ laik­raš­čio tau­rės krep­ši­nio nuo­sta­tus va­do­va­vau­si LKL nuo­sta­tais, Ma­ri­jam­po­lės sa­vi­val­dy­bės krep­ši­nio pir­me­ny­bių pa­tir­ti­mi. Ir šiais me­tais griež­tai rei­ka­lau­si­me žai­dė­jų draus­mės bei pa­gar­bos tei­sė­jams.

Sma­gu, kad krep­ši­nio ger­bė­jai jau do­mi­si tur­ny­ru. Kvie­čiu į ko­man­das bur­tis ne tik nuo­la­ti­nius da­ly­vius, bet ir tuos, ku­rie re­čiau da­ly­vau­ja varžybose, pa­vyz­džiui, Viš­ty­čio, Pa­je­vo­nio, Pil­viš­kių jau­ni­mą. Juk šis tur­ny­ras – tai ir spor­tas, ir tu­ri­nin­gai pra­leis­tas lais­va­lai­kis, ir emo­ci­jos, ku­rių ne­trūks­ta kiek­vie­no­se rung­ty­nė­se. Tuo la­biau kad tur­ny­ro ap­do­va­no­ji­mus, kaip ir per­nai, gaus visų trijų lygių ge­riau­siai ko­vo­ju­sios ko­man­dos.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Jubiliejų švenčiantis gydytojas savęs be medicinos neįsivaizduoja
* Naujų nesutarimų fone prisimintos senos nuoskaudos
* Vilkaviškio mieste siaučia vandalai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Ar galima sakyti „prieinama kaina“?
ikrai galima, kadangi „Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ nurodoma trečioji dalyvio prieinamas reikšmė – „nebrangus, įperkamas“.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas