„Santaka“ / Atokiai gyvenantiems pradinukams bendrovė dovanojo telefonus

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Reikalingas (-a) pagalbinis darbininkas (-ė) ūkio darbams, mokantis (-i) karves melžti aparatu. Darbas netoli Gražiškių. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-11-29 08:57:12

Parduoda dalimis CITROEN BERLINGO (2002 m., dyzelis, 1,9 l, 51 kW), AUDI A4 (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW POLO (1997 m., 1,9 l, dyzelis, 47 kW), VW GOLF IV (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW SHARAN (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW). Tel. 8 699 28 707.
Galioja iki: 2018-11-29 10:25:14Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-20 05:45

Dalinkitės:  


Da­lį jau po­li­ci­jos su­žy­mė­tų te­le­fo­nų Švie­ti­mo sky­riaus vy­riau­sio­ji spe­cia­lis­tė Ing­ri­da Me­sec­kie­nė per­da­vė Vil­ka­viš­kio pra­di­nės mo­kyk­los di­rek­to­rei As­tai Straz­die­nei.

Romo ČĖPLOS nuotr.


Atokiai gyvenantiems pradinukams bendrovė dovanojo telefonus

Eglė MIČIULIENĖ

Ant­ra­die­nį Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės Švie­ti­mo sky­riu­je UAB „Om­ni­tel“ at­sto­vai mo­kyk­lų va­do­vams įtei­kė 23 mo­bi­liuo­sius te­le­fo­nus su išanks­ti­nio mo­kė­ji­mo kor­te­lė­mis. Jie bus per­duo­ti ato­kiau­siai nuo mo­kyk­lų gy­ve­nan­čių šei­mų pra­di­nu­kams.

Vi­sus me­tus kas mė­ne­sį šių te­le­fo­nų tu­rė­to­jams bus su­tei­kia­ma po 30 mi­nu­čių ne­mo­ka­mų po­kal­bių, kad moks­lei­viai ga­lė­tų pa­skam­bin­ti tė­vams ar mo­ky­to­jams.

Kar­tu su te­le­fo­nu kiek­vie­nam vai­kui do­va­no­ja­mas ir at­švai­tas, kad ke­lio­nė į mo­kyk­lą ir at­gal bū­tų dar sau­ges­nė, ypač tam­siuo­ju me­tų lai­ku.

Bend­ro­vės at­sto­vai pa­gei­da­vo, jog te­le­fo­nais bū­tų ap­rū­pin­ti vai­kai iš ma­žes­nes pa­ja­mas gau­nan­čių šei­mų.

At­rink­ti, kam do­va­no­ti mo­bi­liuo­sius te­le­fo­nus, pa­dė­jo Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės Švie­ti­mo sky­rius ir pra­di­nių kla­sių mo­ky­to­jos bei so­cia­li­nės pe­da­go­gės.

Ak­ci­ja, pa­sak ini­cia­to­rių, skir­ta už­tik­rin­ti nuo­ša­lio­se vie­to­vė­se gy­ve­nan­čių pra­di­nu­kų sau­gu­mui. Kaip tei­gė „Om­ni­tel“ at­sto­vas, Ma­ri­jam­po­lės vers­lo sky­riaus va­do­vas Dai­no­tas Dra­gū­nas, te­le­fo­nas pra­vers­tų, jei pa­ke­liui į mo­kyk­lą vai­kui kil­tų ne­nu­ma­ty­tų sun­ku­mų. Ki­ta ver­tus, ga­li­my­bė bet ku­riuo me­tu su­si­siek­ti su tė­vais ar mo­ky­to­jais pa­dės pra­di­nu­kui jaus­tis tvir­čiau.

„Mo­bi­lu­sis te­le­fo­nas yra ne tik bend­ra­vi­mo prie­mo­nė, bet ir sa­vo­tiš­kas sau­gu­mo ga­ran­tas. Per­nai „Om­ni­tel“ mo­bi­liai­siais apa­ra­tais ap­rū­pi­no vien­kie­miuo­se gy­ve­nan­čius vy­res­nio am­žiaus žmo­nes, kad, esant rei­ka­lui, jie ga­lė­tų pa­skam­bin­ti ar­ti­mie­siems ar iš­si­kvies­ti pa­gal­bą. Šiais me­tais no­ri­me pri­si­dė­ti prie pra­di­nu­kų sau­gu­mo, – kal­bė­jo D. Dra­gū­nas. – Tai – ne­ko­mer­ci­nis pro­jek­tas, jo­kių įsi­pa­rei­go­ji­mų nei te­le­fo­nas, nei kor­te­lė ne­su­tei­kia. Ti­kiuo­si, kad toks mū­sų žings­nis pa­ska­tins ir ki­tas vers­lo struk­tū­ras im­tis pa­na­šių ak­ci­jų. Juk ir ge­ras pa­vyz­dys ga­li už­krės­ti.“

Mo­bi­lie­ji te­le­fo­nai bu­vo pa­žy­mė­ti po­li­ci­jos pa­rei­gū­nų. Anot ak­ci­jos ini­cia­to­rių, tai su­ma­žins va­gys­čių ti­ki­my­bę.

Su­si­tik­ti su „Om­ni­tel“ at­sto­vais at­vy­kę Vil­ka­viš­kio pra­di­nės mo­kyk­los di­rek­to­rė As­ta Straz­die­nė, Vil­ka­viš­kio pa­grin­di­nės mo­kyk­los di­rek­to­riaus pa­va­duo­to­ja Vil­ma Ane­laus­kie­nė bei Klam­pu­čių pa­grin­di­nės mo­kyk­los di­rek­to­rius Do­na­tas Damb­raus­kas sa­kė, jog tai – svei­kin­ti­na ak­ci­ja.

– Iš­da­li­jo­me te­le­fo­nus pra­di­nu­kams, ku­rie gy­ve­na to­liau nuo mo­kyk­lų. Vien­kie­my­je gy­ve­nan­čiai moksleivei, ku­riai mes sky­rė­me te­le­fo­ną, tai bu­vo di­džiu­lė staig­me­na. Mergaitė pa­ki­lo nuo grin­dų ir nu­si­lei­do tik­riau­siai tik grį­žu­si na­mo, – vaiz­džiai kal­bė­jo di­rek­to­rius D. Damb­raus­kas.

Pe­da­go­gai svars­tė, jog vai­kams to­kia do­va­na ga­lė­tų bū­ti ne tik kaip sau­gu­mo ga­ran­tas, bet ir kaip pa­ska­ti­ni­mas už ge­rą el­ge­sį, ak­ty­vią veik­lą.

– Yra la­bai ak­ty­vių vai­kų, ku­rie po pa­mo­kų dar da­ly­vau­ja bū­re­liuo­se, už­siė­mi­muo­se ir na­mus pa­sie­kia vėlai. Fak­tiš­kai vai­kas su tė­vais su­si­tin­ka tik va­ka­re. Tarp to­kių mo­ki­nių ir­gi yra gy­ve­nan­čių ne­pa­si­tu­rin­čio­se šei­mo­se, tad atei­ty­je ga­li­ma pa­gal­vo­ti ir apie juos, – idė­ją siū­lė D. Damb­raus­kas.

Vil­ka­viš­kio ra­jo­ne mo­bi­lie­ji te­le­fo­nai bus iš­da­ly­ti še­šio­li­kos mo­kyk­lų pra­di­nu­kams.

Iš vi­so šios ak­ci­jos me­tu „Om­ni­tel“ at­sto­vai vi­so­je Lie­tu­vo­je iš­da­lys 1000 mo­bi­lių­jų te­le­fo­nų su išanks­ti­nio mo­kė­ji­mo kor­te­lė­mis bei at­švai­tų.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Jubiliejų švenčiantis gydytojas savęs be medicinos neįsivaizduoja
* Naujų nesutarimų fone prisimintos senos nuoskaudos
* Vilkaviškio mieste siaučia vandalai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Ar galima sakyti „prieinama kaina“?
ikrai galima, kadangi „Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ nurodoma trečioji dalyvio prieinamas reikšmė – „nebrangus, įperkamas“.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas