„Santaka“ / Atgarsiai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda pilnai įrengtą, suremontuotą 1 kambario butą su rūsiu Pilviškių g., Vilkaviškyje (2/5 aukštas). Tel. 8 625 50 615.
Galioja iki: 2018-11-15 09:19:44

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-18 22:20

Dalinkitės:  


Atgarsiai

Su rašinio nuo­mo­ne ne­su­ti­ko

„San­ta­ko­je“ (Nr. 112, spa­lio 5 d.) iš­spaus­di­nę dau­gia­bu­čio „Sau­gios kai­my­nys­tės“ gru­pės pir­mi­nin­ke pri­si­sta­čiu­sios skai­ty­to­jos laiš­ką „Rei­ka­lin­ga kont­ro­lė“, su­lau­kė­me nei­gia­mų at­si­lie­pi­mų.

Į re­dak­ci­ją užė­ju­si in­di­vi­dua­lios įmo­nės ir „Kam­pu­čiu“ va­di­na­mos par­duo­tu­vės sa­vi­nin­kė Vi­da IVA­NAUS­KIE­NĖ sa­kė esan­ti ne tik pa­si­pik­ti­nu­si, bet ir įžeis­ta:

– Pui­kiai ži­nau, kad šį laiš­ką pa­ra­šė Zi­na Ru­ce­vi­čie­nė, kaž­ko­dėl pa­bi­jo­ju­si laik­raš­ty­je pa­si­ra­šy­ti sa­vo pa­var­dę, bet iš­drį­su­si pa­teik­ti abe­jo­ti­nus kal­ti­ni­mus ir svars­ty­mus, jog gal­būt pa­žei­džia­me įsta­ty­mus, už­draus­tu lai­ku pre­kiau­da­mi al­ko­ho­liu ir pan.

Keis­ta, kad į mū­sų par­duo­tu­vę re­tai užei­nan­ti mo­te­ris įsi­ti­ki­nu­si, jog po 22 val. pir­kė­jams rei­kia tik al­ko­ho­lio, o duo­nos ar deš­ros nie­kas ne­be­per­ka. Ta­čiau klien­tams ir vė­liu me­tu la­bai daž­nai pri­rei­kia duo­nos, pie­no, sul­čių, sal­dai­nių. Juk yra žmo­nių, ku­rie iš dar­bo pa­rei­na to­kiu me­tu ir už­su­ka ap­si­pirk­ti, vy­rams ne­ti­kė­tai bai­gia­si ci­ga­re­tės, o sa­vait­ga­lį vė­lo­kai į na­mus už­su­ka ne­ti­kė­tas sve­čias. Daž­nai per tą va­lan­dą, kai ne­be­dir­ba di­die­ji pre­ky­bos cent­rai ir ki­tos par­duo­tu­vės, mes „įpre­kiau­ja­me“ dau­giau nei per vi­są die­ną. Iš to mes, smul­kūs vers­li­nin­kai, ir gy­ve­na­me.

Tai mū­sų šei­mos vers­las, to­dėl juo rū­pi­na­mės. Be­je, ta­me pa­čia­me na­me ir gy­ve­na­me, to­dėl tik­rai pri­žiū­ri­me tvar­ką prie par­duo­tu­vės. Gal kaž­ka­da se­niau, kai al­ko­ho­lį bu­vo ga­li­ma par­da­vi­nė­ti ir nak­ti­mis, bū­da­vo triukš­mau­jan­čių, be­si­bū­riuo­jan­čių ap­lin­kui as­me­nų. Pa­si­tai­kė pa­žei­di­mų, už ku­riuos bu­vo nu­baus­ta par­da­vė­ja. Ta­čiau da­bar ypač se­ka­me, kad mū­sų dar­buo­to­jai lai­ky­tų­si įsta­ty­mų: už­draus­tu lai­ku al­ko­ho­liu ne­pre­kiau­ja­me, vi­suo­met, prieš par­duo­da­mi svai­ga­lus ar rū­ka­lus, pa­tik­ri­na­me jau­nų žmo­nių do­ku­men­tus, kad drau­džia­mos pre­kės ne­pa­tek­tų į ran­kas ne­pil­na­me­čiams.

Keis­ta, jog mū­sų par­duo­tu­vė kaž­kam truk­do. Jei ja ne­si­skun­džia ar­ti­miau­si kai­my­nai, ne­sup­ran­ta­me, ko­dėl ji už­kliu­vo to­lo­kai esan­čio dau­gia­bu­čio gyventojai. Ma­no­me, kad ji šį­kart tie­siog per­si­sten­gė.

Į re­dak­ci­ją už­su­kęs laik­raš­čio skai­ty­to­jas, gy­ve­nan­tis dau­gia­bu­ty­je, ku­ria­me įsi­kū­ru­si „Sau­gios kai­my­nys­tės“ gru­pė, taip pat pa­no­ro iš­reikš­ti sa­vo nuo­mo­nę.

– Vi­siš­kai ne­su­tin­ku su laiš­ko au­to­rės min­ti­mis, kad ši par­duo­tu­vė kaip nors ken­kia mū­sų na­mo ir ki­tų ap­lin­ki­nių dau­gia­bu­čių gy­ven­to­jams. Nei ten kas gir­tau­ja, nei jau­ni­mas bū­riuo­ja­si prie tos par­duo­tu­vės. Bent jau aš nė kar­to ne­pas­te­bė­jau. Kai ka­da ir pa­ts už­su­ku į šią par­duo­tu­vę, ypač jei­gu grįž­tu iš dar­bo po 22 va­lan­dos, kai di­die­ji pre­ky­bos cent­rai jau ne­dir­ba. Ir tik­rai per­ku ne al­ko­ho­lį ar ci­ga­re­tes, o bū­ti­niau­sių mais­to pro­duk­tų. Ma­nau, straips­nį pa­ra­šė kiek pro­ble­miš­kas žmo­gus, nuo ku­rio ken­čia ir vi­si ap­link esan­tys, – kal­bė­jo vy­riš­kis.

Jis tei­gė iš­sa­kęs na­mo, ku­ria­me gy­ve­na ir jis pa­ts, ir laiš­ko au­to­rė, dau­ge­lio gy­ven­to­jų nuo­mo­nę. O pa­si­ra­šy­ti sa­vo pa­var­dės (ji re­dak­ci­jai ži­no­ma) vil­ka­viš­kie­tis sa­kė ne­no­rįs vien dėl to, kad to pa­da­ry­ti kaž­ko­dėl neišd­rį­so ir par­duo­tu­vės sa­vi­nin­kę su­kri­ti­ka­vu­si „Sau­gios kai­my­nys­tės“ gru­pę įstei­gu­sio na­mo at­sto­vė.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas