„Santaka“ / Savaitės horoskopai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-08 07:10

Dalinkitės:  


Savaitės horoskopai

Avi­nas tu­rė­tų elg­tis iš­min­tin­gai ir ne­sku­bė­ti. Dar­be ven­ki­te ne­rei­ka­lin­gų konf­lik­tų, at­si­žvel­ki­te į par­tne­rių ir ko­le­gų nuo­mo­nę. Tai leis blai­viai ver­tin­ti pa­dė­tį ir iš­veng­ti nuo­sto­lių.Jau­čiai tu­rės ieš­ko­ti nau­jų pa­ja­mų šal­ti­nių ir per­žiū­rė­ti fi­nan­si­nius pla­nus atei­čiai, kad iš­sau­go­tų sa­vo ma­te­ria­li­nę ge­ro­vę. Dėl to ne­rei­kia pul­ti į ne­vil­tį, nes pa­dė­tis tik­rai sta­bi­li­zuo­sis.Dvy­niams sek­sis ves­ti svar­bias de­ry­bas ir reng­ti su­si­ti­ki­mus. Ki­ta sa­vai­tė ap­skri­tai bus tin­ka­mas lai­kas įvai­rioms pro­ble­moms spręs­ti. Jums pa­vyks už­si­tik­rin­ti ap­lin­ki­nių pa­ra­mą.Vė­žys tu­rės priim­ti svar­bų spren­di­mą ir dar­be įro­dy­ti sa­vo pa­ti­ki­mu­mą, ta­čiau po to jū­sų rei­tin­gas vy­res­ny­bės aky­se ge­ro­kai išaugs. Bet ko­kių dar­bų re­zul­ta­tas ki­tą sa­vai­tę bus tei­gia­mas.Liū­tai tu­ri spręs­ti or­ga­ni­za­ci­nius klau­si­mus dar­be ir ieš­ko­ti nau­jų bend­ra­dar­bia­vi­mo me­to­dų. Sa­vai­tės pa­bai­ga bus tin­ka­mas me­tas tvar­ky­ti na­mus, keis­ti būs­to in­ter­je­rą.Mer­ge­lės ga­li drą­siai ti­kė­tis nau­jo pa­lan­kaus pro­fe­si­nės veik­los po­ky­čio. Jums at­si­vers nau­jos fi­nan­si­nės ga­li­my­bės, rea­ly­be taps se­niai nu­ma­ty­ti di­de­li pir­ki­niai na­mams ir šei­mai.Svars­tyk­lėms pa­lan­kiai su­si­klos­čiu­sios ap­lin­ky­bės leis at­skleis­ti sa­vo su­ge­bė­ji­mus įvai­rio­se sfe­ro­se, rea­li­zuo­ti vi­sas ini­cia­ty­vas. Jūs ne­pap­ras­tai leng­vai tvar­ky­si­te bet ko­kius rei­ka­lus.Skor­pio­nai bus ge­rai nu­si­tei­kę, to­dėl jiems vis­kas sek­sis. Jei­gu šiek tiek pa­si­steng­si­te, tai kliū­čių ke­ly­je į už­si­brėž­tą tiks­lą neat­si­ras. Poil­sio die­no­mis tvar­ky­ki­te na­mus, at­nau­jin­ki­te in­ter­je­rą.Šau­liams pa­vyks pa­kel­ti au­to­ri­te­tą pro­fe­si­nė­je veik­lo­je. Tam pa­si­tel­ki­te sa­vo or­ga­ni­za­ci­nius su­ge­bė­ji­mus ir mo­kė­ji­mą ra­cio­na­liai pla­nuo­ti lai­ką. Tai jums pa­dės pa­siek­ti už­si­brėž­tą tiks­lą.Ožia­ra­giams sek­sis už­megz­ti nau­din­gus kon­tak­tus su įvai­riau­sių vi­suo­me­nės sluoks­nių at­sto­vais. Drą­siai pa­tei­ki­te pa­šne­ko­vams sa­vo pa­siū­ly­mus – į juos nea­be­jo­ti­nai bus at­si­žvelg­ta.Van­de­niai ne­tu­rė­tų ti­kė­tis pa­gal­bos iš ša­lies, da­bar rei­kia kliau­tis tik sa­vo jė­go­mis. Pa­sis­ten­ki­te bū­ti at­kak­les­ni ir ryž­tin­ges­ni, tuo­met jūs įgy­ven­din­si­te vi­sus sa­vo su­ma­ny­mus.Žu­vys tu­rė­tų dau­giau lai­ko skir­ti šei­mai. Gi­mi­nėms ir ar­ti­mie­siems pa­sta­ruo­ju me­tu aiš­kiai trū­ko jū­sų dė­me­sio, to­dėl pa­si­sten­ki­te šią sko­lą grą­žin­ti, pvz., su­ren­ki­te jiems šven­tę.ITAR-TASS-EL­TA


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas