„Santaka“ / Evangelijos dienose: nuo įspūdingų koncertų iki nemokamų maisto rinkinių

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-07 00:00

Dalinkitės:  Evangelijos dienose: nuo įspūdingų koncertų iki nemokamų maisto rinkinių

Spa­lio 16–17 die­no­mis Vil­niu­je vyks jau ant­ra­sis krikš­čio­niš­kas fes­ti­va­lis – Evan­ge­li­jos die­nos. Per­nai tūks­tan­čius ti­kin­čių­jų iš vi­sos Lie­tu­vos su­trau­kęs ren­gi­nys ir šie­met ža­da ne­pap­ras­tų įspū­džių. Ren­gi­nio pro­gra­mo­je – su­si­ti­ki­mas su le­gen­di­niu, 60 me­tų tar­nys­tei pa­šven­tu­siu pa­moks­li­nin­ku Da­vi­du Hat­ha­way, įspū­din­gas Lie­tu­vos mu­zi­kos žvaigž­džių kon­cer­tas ir ne­mo­ka­mi mais­to rin­ki­niai.


Ren­gi­niai – ne­mo­ka­mi


„Ne­tik­ru­mo iš­var­gin­tiems mū­sų žmo­nėms da­bar kaip nie­kad rei­kia at­gai­vos, nau­jų, švie­sių įspū­džių, įkvė­pi­mo. Esu tik­ras, kad Evan­ge­li­jos die­nų ren­gi­niuo­se kiek­vie­nas su­ras tai, kas jam as­me­niš­kai svar­bu“, – sa­kė Vai­das Vyš­niaus­kas. Jis – vie­nas iš dau­ge­lio ša­lies mu­zi­kos at­li­kė­jų, kon­cer­tuo­sian­tis Evan­ge­li­jos die­no­se.

Abi ren­gi­nio die­nas „Sie­mens“ are­no­je taip pat pa­si­ro­dys Ovi­di­jus Vyš­niaus­kas, Ju­di­ta Lei­tai­tė, Vai­da Ge­ny­tė, Auš­ra Ci­cė­nai­tė, Mia, Ro­si­ta Či­vi­ly­tė, Do­na­tas Mont­vy­das ir „Sounds in G“. Be to, Evan­ge­li­jos die­no­se taip pat kon­cer­tuos Šv. Kris­to­fo­ro or­kest­ras, va­do­vau­ja­mas di­ri­gen­to Do­na­to Kat­kaus.

Evan­ge­li­jos die­nų ren­gi­niai Vil­niu­je, „Sie­mens“ are­no­je, spa­lio 16-ąją pra­si­dės nuo 17 va­lan­dos, o spa­lio 17-ają, sek­ma­die­nį, – nuo 16 va­lan­dos.Į kiek­vie­ną šir­dį

Pag­rin­di­nis Evan­ge­li­jos die­nų pra­ne­šė­jas – mi­li­jo­nų žmo­nių gy­ve­ni­mus vi­sa­me pa­sau­ly­je pa­kei­tęs pa­moks­li­nin­kas iš Di­džio­sios Bri­ta­ni­jos Da­vi­das Hat­ha­way. Jis į Lie­tu­vą at­vyks­ta jau ant­rą kar­tą – per­nai ru­de­nį jo pa­moks­lų klau­sė­si dau­gy­bė žmo­nių, at­va­žia­vu­sių iš ato­kiau­sių Lie­tu­vos kam­pe­lių.

„Su­si­ti­ki­mas su Lie­tu­vos žmo­nė­mis pa­li­ko gi­lų įspū­dį – ma­čiau jų aky­se kan­čios, bai­mę dėl atei­ties, bet kar­tu ir no­rą keis­tis, pa­si­kvies­ti į sa­vo gy­ve­ni­mą Jė­zų Kris­tų. Ti­kiu, kad vi­sa­da gy­vi Evan­ge­li­jos žo­džiai ir šie­met su­teiks dau­giau ti­kė­ji­mo ir vil­ties vi­siems Lie­tu­vos ti­kin­tie­siems“, – sa­kė D. Hat­ha­way.

Per 60 tar­nys­tės me­tų D. Hat­ha­way ap­lan­kė dau­gy­bę pa­sau­lio ša­lių, tarp jų – ir vi­są bu­vu­sią So­vie­tų Są­jun­gą. Vie­no po­pu­lia­riau­sių pa­sau­ly­je pa­moks­li­nin­kų mo­ky­mų klau­sė­si de­šim­tys mi­li­jo­nų žmo­nių, da­lis jų po to­kių su­si­ti­ki­mų iš­si­lais­vin­da­vo ne tik nuo dva­sios, bet ir nuo kū­no kan­čių. „Tie­sa pa­pras­ta – be­ga­li­nis ti­kė­ji­mas iš­gy­do ir sie­los, ir kū­no li­gas. Esu lai­min­gas, kad man leis­ta bū­ti to­kių iš­gi­ji­mų liu­di­nin­ku“, – sa­kė pa­moks­li­nin­kas.Mais­to siun­ti­niai – vi­siems da­ly­viams

Evan­ge­li­jos die­nų ren­gi­nių me­tu vi­siems su­si­rin­ku­siems bus da­li­ja­ma ir už­sie­nio krikš­čio­nių su­rink­ta pa­ra­ma – 10 tūkst. mais­to pro­duk­tų rin­ki­nių. Juos į Lie­tu­vą at­ve­ža Da­vi­do Hat­ha­way įkur­tas fon­das, ku­ris jau ant­rus me­tus iš ei­lės tie­sia pa­gal­bos ran­ką Lie­tu­vos žmo­nėms.

Kiek­vie­ną mais­to rin­ki­nį su­da­ro mė­sos (jau­tie­nos ir kiau­lie­nos) kon­ser­vai, sau­sa sriu­ba, avi­ži­nė ko­šė, sau­sai­niai ir ki­ti mais­to pro­duk­tai. Pa­sak D. Hat­ha­way fon­do įkū­rė­jų, vi­si šie rin­ki­niai bus iš­da­ly­ti dvi die­nas truk­sian­čių ren­gi­nių me­tu. Į Evan­ge­li­jos die­nų ren­gi­nius or­ga­ni­zuo­ja­mas ne­mo­ka­mas nu­vy­ki­mas (pir­myn ir at­gal).

Bū­ti­na išanks­ti­nė re­gist­ra­ci­ja iki spa­lio 10 d. telefonu 8 673 37 747.

Užsk. 6555


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas