„Santaka“ / „Seni vežimai“ sezoną užbaigė „Blusų turgumi“ Vilkaviškyje

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!




Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58



Svečių knyga

Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-06 23:53

Dalinkitės:  


„Blusų turguje“ buvo siūloma pačių įvairiausių ir ne visai įprastų prekių.

Autorės nuotr.


„Seni vežimai“ sezoną užbaigė „Blusų turgumi“ Vilkaviškyje

Šeš­ta­die­nį praei­viai tu­rė­jo re­tą ga­li­my­bę „Blu­sų tur­gu­je“ įsi­gy­ti ne vi­sai įpras­tų pre­kių bei pa­ma­ty­ti vie­nin­te­lius Bal­ti­jos ša­ly­se mu­gės var­go­nus.

Šį ren­gi­nį se­zo­no už­da­ry­mo pro­ga vil­ka­viš­kie­čiams suor­ga­ni­za­vo aso­cia­ci­jos „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bo na­riai.

To­kio po­bū­džio tur­ge­lis Vil­ka­viš­ky­je, aikš­te­lė­je prie „Lu­koil“ de­ga­li­nės, su­reng­tas jau ant­rą kar­tą. Į pir­mą­jį dar pa­va­sa­rį taip pat su­kvie­tė „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bas. Pa­sak jo pre­zi­den­to Re­nal­do Da­riaus Du­lins­ko, šis „Blu­sų tur­gus“ su­lau­kė dvi­gu­bai dau­giau pre­kiau­to­jų.

„Ti­ki­mės, kad atei­ty­je to­kio po­bū­džio ren­gi­niai taps tra­di­ci­niais, o į juos su­si­rinks vis dau­giau žmo­nių“, – kal­bė­jo R. D. Du­lins­kas.

„Blu­sų tur­gu­je“ praei­viai klau­si­nė­jo apie pre­kes, do­mė­jo­si jų kai­no­mis, ta­čiau pi­ni­gi­nę išsi­trauk­da­vo itin re­tai. Vis dėl­to, kaip sa­kė or­ga­ni­za­to­riai, pel­nas ne­bu­vo pa­grin­di­nis tiks­las. „Pats už­dir­bau 28 li­tus, o įspū­din­giau­sia par­duo­ta ma­no pre­kė – se­ni ta­ry­bi­niai bo­tai“, – juo­kė­si „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bo pre­zi­den­tas. Jis ti­ki­no, kad bend­ra­vi­mas su žmo­nė­mis yra daug svar­biau nei už­dirb­ti pi­ni­gai. Juo­lab kad pra­šo­mos kai­nos už par­duo­da­mus daik­tus bu­vo la­biau sim­bo­li­nės.

„Blu­sų tur­ge­ly­je“, be pa­klau­siau­sių pre­kių (se­nų kny­gų, mu­zi­ki­nių plokš­te­lių ar ka­se­čių), bu­vo ga­li­ma įsi­gy­ti ir re­tes­nių daik­tų: se­nų au­to­mo­bi­lių de­ta­lių, lai­mę ne­šan­čių pa­sa­gų, mu­zi­kos inst­ru­men­tų bei ki­tų ne kiek­vie­no­je par­duo­tu­vė­je ap­tin­ka­mų daik­tų.

Vi­sų praei­vių nuo­tai­ką sa­vo mu­zi­ka skaid­ri­no Pet­ras Ži­lio­nis, Ja­ni­na Lie­pi­nie­nė bei Fe­lik­sas Su­choc­kas.

Vė­liau prie jų pri­si­dė­jo iš Kau­no at­vy­ku­si Jur­gi­ta Do­val­co­vie­nė – ji pa­do­va­no­jo vie­nin­te­lių Bal­ti­jos ša­ly­se mu­gės var­go­nų kon­cer­ti­nę pro­gra­mą.

Apie vi­dur­die­nį, pa­si­bai­gus „Blu­sų tur­gui“, „se­nų ve­ži­mų“ mė­gė­jai pa­ju­dė­jo Ky­bar­tų link. Ten jie ap­lan­kė „Ra­sos“ spe­cia­lio­sios mo­kyk­los vai­kus, ku­riems įtei­kė įvai­rių do­va­nė­lių.

Klu­bo se­zo­no už­da­ry­mo va­ka­rą vai­ni­ka­vo links­mos tra­di­ci­nės lie­tu­viš­kos ves­tu­vės, pri­tai­ky­tos au­to­mo­bi­lių klu­bams. Jo­se „am­ži­ną mei­lę“ pri­sie­kė Vil­ka­viš­kio „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bas bei Ka­li­ning­ra­do sri­ties „Av­to ret­ro“. Jau­ni­kio pa­rei­gas te­ko pri­siim­ti vil­ka­viš­kie­čiui Ra­mū­nui Ku­raus­kui, o nuo­ta­kos – ru­sų klu­bo at­sto­vei Na­ta­šai Pa­na­sen­ko. Tie­sa, pa­sta­ra­jai ves­tu­vių me­tu te­ko su­lie­tu­vin­ti pa­var­dę ir tap­ti Pa­na­sen­kai­te.

Šven­tę paį­vai­ri­no tra­di­ci­niai lie­tu­vių liaudies žai­di­mai, ki­to­kios pra­mo­gos.

Į Vil­ka­viš­kio „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bo se­zo­no už­da­ry­mo šven­tę at­vy­ko sve­čių ne tik iš Ka­li­ning­ra­do sri­ties, bet ir iš Že­mai­ti­jos – Klai­pė­dos bei Ši­lu­tės. Šia­me kraš­te aso­cia­ci­ja „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bas jau ar­ti­miau­siu me­tu ke­ti­na ati­da­ry­ti sa­vo fi­lia­lą.

„Pa­si­bai­gu­sį klu­bo se­zo­ną ver­ti­nu pui­kiai. Or­ga­ni­za­vo­me dvi iš­vy­kas į už­sie­nį: į Uk­rai­nos mies­tą Lvo­vą bei Ka­li­ning­ra­do sri­tį. Da­ly­va­vo­me ne vie­no­je tra­di­ci­nė­je šven­tė­je bei dau­ge­ly­je ren­gi­nių. Dėl lai­ko sto­kos net ne vi­sur, kur no­rė­jo­me, spė­jo­me ap­si­lan­ky­ti“, – tei­gė R. D. Du­lins­kas.

Anot jo, nors se­nų au­to­mo­bi­lių mė­gė­jų se­zo­nas pa­si­bai­gė, ta­čiau jau da­bar „brai­žo­mi“ atei­nan­čių me­tų pla­nai.

Be tra­di­ci­nių šven­čių ir ren­gi­nių, Vil­ka­viš­kio „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bas pla­nuo­ja iš­vy­kas į Drez­de­ną (Vo­kie­ti­ja) bei Sankt Pe­ter­bur­gą (Ru­si­ja).



And­rius GRY­GE­LAI­TIS






Komentarai:







Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.






Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.



Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas