„Santaka“ / „Seni vežimai“ sezoną užbaigė „Blusų turgumi“ Vilkaviškyje

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Išsinuomotų 1 arba 2 kambarių butą Vilkaviškyje. Tel. 8 625 53 553.
Galioja iki: 2019-01-17 08:22:33

Parduoda svarstykles, sveriančias iki 500 kg, grėblį-vartytuvą „Saulutė“, geros būklės šaldytuvą-šaldiklį SNAIGĖ A++. Tel. 8 605 05 608.
Galioja iki: 2019-01-18 09:26:46

Parduoda 2,83 ha žemės Klampučių k. Tel. 8 605 05 608.
Galioja iki: 2019-01-18 09:27:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-06 23:53

Dalinkitės:  


„Blusų turguje“ buvo siūloma pačių įvairiausių ir ne visai įprastų prekių.

Autorės nuotr.


„Seni vežimai“ sezoną užbaigė „Blusų turgumi“ Vilkaviškyje

Šeš­ta­die­nį praei­viai tu­rė­jo re­tą ga­li­my­bę „Blu­sų tur­gu­je“ įsi­gy­ti ne vi­sai įpras­tų pre­kių bei pa­ma­ty­ti vie­nin­te­lius Bal­ti­jos ša­ly­se mu­gės var­go­nus.

Šį ren­gi­nį se­zo­no už­da­ry­mo pro­ga vil­ka­viš­kie­čiams suor­ga­ni­za­vo aso­cia­ci­jos „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bo na­riai.

To­kio po­bū­džio tur­ge­lis Vil­ka­viš­ky­je, aikš­te­lė­je prie „Lu­koil“ de­ga­li­nės, su­reng­tas jau ant­rą kar­tą. Į pir­mą­jį dar pa­va­sa­rį taip pat su­kvie­tė „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bas. Pa­sak jo pre­zi­den­to Re­nal­do Da­riaus Du­lins­ko, šis „Blu­sų tur­gus“ su­lau­kė dvi­gu­bai dau­giau pre­kiau­to­jų.

„Ti­ki­mės, kad atei­ty­je to­kio po­bū­džio ren­gi­niai taps tra­di­ci­niais, o į juos su­si­rinks vis dau­giau žmo­nių“, – kal­bė­jo R. D. Du­lins­kas.

„Blu­sų tur­gu­je“ praei­viai klau­si­nė­jo apie pre­kes, do­mė­jo­si jų kai­no­mis, ta­čiau pi­ni­gi­nę išsi­trauk­da­vo itin re­tai. Vis dėl­to, kaip sa­kė or­ga­ni­za­to­riai, pel­nas ne­bu­vo pa­grin­di­nis tiks­las. „Pats už­dir­bau 28 li­tus, o įspū­din­giau­sia par­duo­ta ma­no pre­kė – se­ni ta­ry­bi­niai bo­tai“, – juo­kė­si „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bo pre­zi­den­tas. Jis ti­ki­no, kad bend­ra­vi­mas su žmo­nė­mis yra daug svar­biau nei už­dirb­ti pi­ni­gai. Juo­lab kad pra­šo­mos kai­nos už par­duo­da­mus daik­tus bu­vo la­biau sim­bo­li­nės.

„Blu­sų tur­ge­ly­je“, be pa­klau­siau­sių pre­kių (se­nų kny­gų, mu­zi­ki­nių plokš­te­lių ar ka­se­čių), bu­vo ga­li­ma įsi­gy­ti ir re­tes­nių daik­tų: se­nų au­to­mo­bi­lių de­ta­lių, lai­mę ne­šan­čių pa­sa­gų, mu­zi­kos inst­ru­men­tų bei ki­tų ne kiek­vie­no­je par­duo­tu­vė­je ap­tin­ka­mų daik­tų.

Vi­sų praei­vių nuo­tai­ką sa­vo mu­zi­ka skaid­ri­no Pet­ras Ži­lio­nis, Ja­ni­na Lie­pi­nie­nė bei Fe­lik­sas Su­choc­kas.

Vė­liau prie jų pri­si­dė­jo iš Kau­no at­vy­ku­si Jur­gi­ta Do­val­co­vie­nė – ji pa­do­va­no­jo vie­nin­te­lių Bal­ti­jos ša­ly­se mu­gės var­go­nų kon­cer­ti­nę pro­gra­mą.

Apie vi­dur­die­nį, pa­si­bai­gus „Blu­sų tur­gui“, „se­nų ve­ži­mų“ mė­gė­jai pa­ju­dė­jo Ky­bar­tų link. Ten jie ap­lan­kė „Ra­sos“ spe­cia­lio­sios mo­kyk­los vai­kus, ku­riems įtei­kė įvai­rių do­va­nė­lių.

Klu­bo se­zo­no už­da­ry­mo va­ka­rą vai­ni­ka­vo links­mos tra­di­ci­nės lie­tu­viš­kos ves­tu­vės, pri­tai­ky­tos au­to­mo­bi­lių klu­bams. Jo­se „am­ži­ną mei­lę“ pri­sie­kė Vil­ka­viš­kio „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bas bei Ka­li­ning­ra­do sri­ties „Av­to ret­ro“. Jau­ni­kio pa­rei­gas te­ko pri­siim­ti vil­ka­viš­kie­čiui Ra­mū­nui Ku­raus­kui, o nuo­ta­kos – ru­sų klu­bo at­sto­vei Na­ta­šai Pa­na­sen­ko. Tie­sa, pa­sta­ra­jai ves­tu­vių me­tu te­ko su­lie­tu­vin­ti pa­var­dę ir tap­ti Pa­na­sen­kai­te.

Šven­tę paį­vai­ri­no tra­di­ci­niai lie­tu­vių liaudies žai­di­mai, ki­to­kios pra­mo­gos.

Į Vil­ka­viš­kio „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bo se­zo­no už­da­ry­mo šven­tę at­vy­ko sve­čių ne tik iš Ka­li­ning­ra­do sri­ties, bet ir iš Že­mai­ti­jos – Klai­pė­dos bei Ši­lu­tės. Šia­me kraš­te aso­cia­ci­ja „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bas jau ar­ti­miau­siu me­tu ke­ti­na ati­da­ry­ti sa­vo fi­lia­lą.

„Pa­si­bai­gu­sį klu­bo se­zo­ną ver­ti­nu pui­kiai. Or­ga­ni­za­vo­me dvi iš­vy­kas į už­sie­nį: į Uk­rai­nos mies­tą Lvo­vą bei Ka­li­ning­ra­do sri­tį. Da­ly­va­vo­me ne vie­no­je tra­di­ci­nė­je šven­tė­je bei dau­ge­ly­je ren­gi­nių. Dėl lai­ko sto­kos net ne vi­sur, kur no­rė­jo­me, spė­jo­me ap­si­lan­ky­ti“, – tei­gė R. D. Du­lins­kas.

Anot jo, nors se­nų au­to­mo­bi­lių mė­gė­jų se­zo­nas pa­si­bai­gė, ta­čiau jau da­bar „brai­žo­mi“ atei­nan­čių me­tų pla­nai.

Be tra­di­ci­nių šven­čių ir ren­gi­nių, Vil­ka­viš­kio „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bas pla­nuo­ja iš­vy­kas į Drez­de­ną (Vo­kie­ti­ja) bei Sankt Pe­ter­bur­gą (Ru­si­ja).And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Pagrindiniai mokesčių pasikeitimai nuo šių metų sausio 1-osios
* Jauni vilkaviškiečiai teikia konsultacijas finansiniais klausimais
* Globos namų auklėtiniai keršija juos atstumiančiai visuomenei
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Koks finansiškai Jums yra sausis?
Po švenčių labai trūksta pinigų.
Toks, kaip ir visi kiti mėnesiai.
Finansiniai reikalai pagerėjo.Kalbos patarimai

Ar vartotinas junginys „dvigubas dublis“?
Junginys dvigubas dublis (angl. double double ) gali būti vartojamas kalbant apie žaidėją, kuris per vienas rungtynes pelnė dviženklį skaičių taškų ir atkovojo dviženklį skaičių kamuolių. Kalbininkai siūlo vartoti junginį dvigubas dviženklis.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas