„Santaka“ / „Seni vežimai“ sezoną užbaigė „Blusų turgumi“ Vilkaviškyje

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-06 23:53

Dalinkitės:  


„Blusų turguje“ buvo siūloma pačių įvairiausių ir ne visai įprastų prekių.

Autorės nuotr.


„Seni vežimai“ sezoną užbaigė „Blusų turgumi“ Vilkaviškyje

Šeš­ta­die­nį praei­viai tu­rė­jo re­tą ga­li­my­bę „Blu­sų tur­gu­je“ įsi­gy­ti ne vi­sai įpras­tų pre­kių bei pa­ma­ty­ti vie­nin­te­lius Bal­ti­jos ša­ly­se mu­gės var­go­nus.

Šį ren­gi­nį se­zo­no už­da­ry­mo pro­ga vil­ka­viš­kie­čiams suor­ga­ni­za­vo aso­cia­ci­jos „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bo na­riai.

To­kio po­bū­džio tur­ge­lis Vil­ka­viš­ky­je, aikš­te­lė­je prie „Lu­koil“ de­ga­li­nės, su­reng­tas jau ant­rą kar­tą. Į pir­mą­jį dar pa­va­sa­rį taip pat su­kvie­tė „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bas. Pa­sak jo pre­zi­den­to Re­nal­do Da­riaus Du­lins­ko, šis „Blu­sų tur­gus“ su­lau­kė dvi­gu­bai dau­giau pre­kiau­to­jų.

„Ti­ki­mės, kad atei­ty­je to­kio po­bū­džio ren­gi­niai taps tra­di­ci­niais, o į juos su­si­rinks vis dau­giau žmo­nių“, – kal­bė­jo R. D. Du­lins­kas.

„Blu­sų tur­gu­je“ praei­viai klau­si­nė­jo apie pre­kes, do­mė­jo­si jų kai­no­mis, ta­čiau pi­ni­gi­nę išsi­trauk­da­vo itin re­tai. Vis dėl­to, kaip sa­kė or­ga­ni­za­to­riai, pel­nas ne­bu­vo pa­grin­di­nis tiks­las. „Pats už­dir­bau 28 li­tus, o įspū­din­giau­sia par­duo­ta ma­no pre­kė – se­ni ta­ry­bi­niai bo­tai“, – juo­kė­si „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bo pre­zi­den­tas. Jis ti­ki­no, kad bend­ra­vi­mas su žmo­nė­mis yra daug svar­biau nei už­dirb­ti pi­ni­gai. Juo­lab kad pra­šo­mos kai­nos už par­duo­da­mus daik­tus bu­vo la­biau sim­bo­li­nės.

„Blu­sų tur­ge­ly­je“, be pa­klau­siau­sių pre­kių (se­nų kny­gų, mu­zi­ki­nių plokš­te­lių ar ka­se­čių), bu­vo ga­li­ma įsi­gy­ti ir re­tes­nių daik­tų: se­nų au­to­mo­bi­lių de­ta­lių, lai­mę ne­šan­čių pa­sa­gų, mu­zi­kos inst­ru­men­tų bei ki­tų ne kiek­vie­no­je par­duo­tu­vė­je ap­tin­ka­mų daik­tų.

Vi­sų praei­vių nuo­tai­ką sa­vo mu­zi­ka skaid­ri­no Pet­ras Ži­lio­nis, Ja­ni­na Lie­pi­nie­nė bei Fe­lik­sas Su­choc­kas.

Vė­liau prie jų pri­si­dė­jo iš Kau­no at­vy­ku­si Jur­gi­ta Do­val­co­vie­nė – ji pa­do­va­no­jo vie­nin­te­lių Bal­ti­jos ša­ly­se mu­gės var­go­nų kon­cer­ti­nę pro­gra­mą.

Apie vi­dur­die­nį, pa­si­bai­gus „Blu­sų tur­gui“, „se­nų ve­ži­mų“ mė­gė­jai pa­ju­dė­jo Ky­bar­tų link. Ten jie ap­lan­kė „Ra­sos“ spe­cia­lio­sios mo­kyk­los vai­kus, ku­riems įtei­kė įvai­rių do­va­nė­lių.

Klu­bo se­zo­no už­da­ry­mo va­ka­rą vai­ni­ka­vo links­mos tra­di­ci­nės lie­tu­viš­kos ves­tu­vės, pri­tai­ky­tos au­to­mo­bi­lių klu­bams. Jo­se „am­ži­ną mei­lę“ pri­sie­kė Vil­ka­viš­kio „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bas bei Ka­li­ning­ra­do sri­ties „Av­to ret­ro“. Jau­ni­kio pa­rei­gas te­ko pri­siim­ti vil­ka­viš­kie­čiui Ra­mū­nui Ku­raus­kui, o nuo­ta­kos – ru­sų klu­bo at­sto­vei Na­ta­šai Pa­na­sen­ko. Tie­sa, pa­sta­ra­jai ves­tu­vių me­tu te­ko su­lie­tu­vin­ti pa­var­dę ir tap­ti Pa­na­sen­kai­te.

Šven­tę paį­vai­ri­no tra­di­ci­niai lie­tu­vių liaudies žai­di­mai, ki­to­kios pra­mo­gos.

Į Vil­ka­viš­kio „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bo se­zo­no už­da­ry­mo šven­tę at­vy­ko sve­čių ne tik iš Ka­li­ning­ra­do sri­ties, bet ir iš Že­mai­ti­jos – Klai­pė­dos bei Ši­lu­tės. Šia­me kraš­te aso­cia­ci­ja „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bas jau ar­ti­miau­siu me­tu ke­ti­na ati­da­ry­ti sa­vo fi­lia­lą.

„Pa­si­bai­gu­sį klu­bo se­zo­ną ver­ti­nu pui­kiai. Or­ga­ni­za­vo­me dvi iš­vy­kas į už­sie­nį: į Uk­rai­nos mies­tą Lvo­vą bei Ka­li­ning­ra­do sri­tį. Da­ly­va­vo­me ne vie­no­je tra­di­ci­nė­je šven­tė­je bei dau­ge­ly­je ren­gi­nių. Dėl lai­ko sto­kos net ne vi­sur, kur no­rė­jo­me, spė­jo­me ap­si­lan­ky­ti“, – tei­gė R. D. Du­lins­kas.

Anot jo, nors se­nų au­to­mo­bi­lių mė­gė­jų se­zo­nas pa­si­bai­gė, ta­čiau jau da­bar „brai­žo­mi“ atei­nan­čių me­tų pla­nai.

Be tra­di­ci­nių šven­čių ir ren­gi­nių, Vil­ka­viš­kio „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bas pla­nuo­ja iš­vy­kas į Drez­de­ną (Vo­kie­ti­ja) bei Sankt Pe­ter­bur­gą (Ru­si­ja).And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas