„Santaka“ / „Renault“ klubas per penketą metų bendraminčių nepritrūko

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Išsinuomotų 1 arba 2 kambarių butą Vilkaviškyje. Tel. 8 625 53 553.
Galioja iki: 2019-01-17 08:22:33

Parduoda svarstykles, sveriančias iki 500 kg, grėblį-vartytuvą „Saulutė“, geros būklės šaldytuvą-šaldiklį SNAIGĖ A++. Tel. 8 605 05 608.
Galioja iki: 2019-01-18 09:26:46

Parduoda 2,83 ha žemės Klampučių k. Tel. 8 605 05 608.
Galioja iki: 2019-01-18 09:27:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-06 23:30

Dalinkitės:  


„Re­nault“ klu­bo na­riai iš vi­sos Lie­tu­vos su­si­rin­ko pa­svei­kin­ti vil­ka­viš­kie­čių su jų veik­los su­kak­ti­mi – pen­ke­rių me­tų ju­bi­lie­ju­mi.

Autorės nuotr.


„Renault“ klubas per penketą metų bendraminčių nepritrūko

Kristina VAITKEVIČIENĖ

Prieš ket­ve­rius me­tus ne­drą­siai at­šven­tęs sa­vo pir­mą­jį gim­ta­die­nį, Lie­tu­vos „Re­nault“ klu­bas Vil­ka­viš­ky­je jau per­žen­gė pir­mo­jo penk­me­čio slenks­tį. Pa­mi­nė­ti šios su­kak­ties su­si­rin­ko ne tik vil­ka­viš­kie­čiai. Šven­tė­je kar­tu da­ly­va­vo klu­bo na­riai iš Ma­ri­jam­po­lės, Kaz­lų Rū­dos, Kau­no ir Šiau­lių.

– Pir­mą kar­tą, su­ra­dęs in­ter­ne­te skel­bi­mą apie or­ga­ni­zuo­ja­mą „Re­nault“ klu­bo su­si­ti­ki­mą Kau­ne, nu­va­žia­vau ir ja­me da­ly­va­vau, – pri­si­mi­ni­mais da­li­jo­si Vil­ka­viš­kio klu­bo įkū­rė­jas Aud­rius Ba­lan­da. – Ta­da ir įtei­kiau pra­šy­mą priim­ti ma­ne į šią or­ga­ni­za­ci­ją, o grį­žęs na­mo pa­gal­vo­jau, jog to­kie su­si­ti­ki­mai ga­lė­tų bū­ti ir Vil­ka­viš­ky­je. At­ne­šiau skel­bi­mą į „San­ta­kos“ laik­raš­tį, kad „Re­nault“ au­to­mo­bi­lių ger­bė­jai kvie­čia­mi bur­tis ir pir­mas su­si­ti­ki­mas or­ga­ni­zuo­ja­mas „Pe­ga­so“ ka­vi­nė­je.

A. Ba­lan­da ma­lo­niai nu­ste­bo, su­lau­kęs de­vy­nių šio mo­de­lio au­to­mo­bi­lių ger­bė­jų. Nuo to lai­ko klu­bo na­rių su­si­ti­ki­mai pa­skir­tą sa­vai­tės die­ną ir vyk­da­vo „Pe­ga­so“ pa­tal­po­se.Pa­sak klu­bo įkū­rė­jo, per pen­ke­rius me­tus na­riai kei­tė­si, kai ku­rie išei­da­vo ir vėl su­grįž­da­vo, ta­čiau bend­ra­min­čių nie­ka­da ne­prit­rūk­da­vo.

– Gal „gy­vi“ su­si­ti­ki­mai ir ta­po re­tes­ni, ta­čiau vi­si nuo­lat bend­rau­ja­me vir­tua­lio­je erd­vė­je, – apie pa­si­kei­ti­mus klu­bo gy­ve­ni­me pa­sa­ko­jo A. Ba­lan­da. – Mes nuo­lat da­ly­vau­ja­me klu­bo ren­gi­niuo­se, iš­ban­do­me nau­jus „Re­nault“ mo­de­lius, or­ga­ni­zuo­ja­me sau­gaus eis­mo kon­kur­sus, žy­gius dvi­ra­čiais, bai­da­rė­mis, ren­gia­me su­si­ti­ki­mus.

Pas­ta­ruo­ju me­tu vie­ti­nis „Re­nault“ ger­bė­jų klu­bas išau­go iš sa­vo „marš­ki­nė­lių“ ir ėmė gy­vuo­ti kaip Sū­du­vos pa­da­li­nys. Kar­tu su bend­ra­min­čiais iš Ma­ri­jam­po­lės ir Kaz­lų Rū­dos or­ga­ni­zuo­ja­mi įvai­rūs ren­gi­niai, pla­nuo­ja­mos iš­vy­kos. Vil­ka­viš­kie­tis Aud­rius Ba­lan­da yra ir res­pub­li­ki­nio klu­bo val­dy­bos na­rys.

Tad ir prie gim­ta­die­nio sta­lo su­sė­do ne tik vie­ti­niai.

Vi­są va­ka­rą ne­ti­lo kal­bos apie įvai­rius „Re­nault“ au­to­mo­bi­lių pri­va­lu­mus, ne­ti­pi­nius ge­di­mus, su au­to­mo­bi­liu su­si­ju­sias is­to­ri­jas ir t. t. Pa­na­šios te­mos plė­to­ja­mos in­ter­ne­ti­nia­me klu­bo pus­la­py­je www.re­naultc­lub.lt, ku­ris vei­kia nuo 2003 me­tų.

Pri­si­jung­ti ga­li kiek­vie­nas, va­ži­nė­jan­tis „Re­nault“ au­to­mo­bi­liu, be­si­ruo­šian­tis jį pirk­ti ar tu­rin­tis pro­ble­mų dėl ko­kio nors ge­di­mo. Klu­bo na­riai mie­lai da­li­ja­si in­for­ma­ci­ja, kur gau­ti pi­ges­nių de­ta­lių, re­ko­men­duo­ja pa­ti­ki­mus meist­rus, pa­ta­ria, net pa­de­da įsi­gy­ti au­to­mo­bi­lį vi­sai ne­pa­žįs­ta­miems žmo­nėms, ne klu­bo na­riams.

Pak­laus­ti, ko­dėl va­ži­nė­ja „Re­nault“ au­to­mo­bi­liais, dau­ge­lis na­rių jau bu­vo pa­ruo­šę at­sa­ky­mą, skam­ban­tį kaip iš rek­la­mi­nio fil­mu­ko: „Kom­for­tas už priei­na­mą kai­ną!“ Pa­sak pa­šne­ko­vų, kuo to­liau, tuo la­biau pirk­ti „Re­nault“ au­to­mo­bi­lį ap­si­mo­ka. Ka­dan­gi šių mašinų mū­sų ke­liais va­ži­nė­ja tik­rai ne­ma­žai, tai at­pi­go ir jų de­ta­lės, o eksp­loa­ta­ci­ja – ne ką bran­ges­nė nei ki­tų au­to­mo­bi­lių. Jau at­si­ra­do ir apie šių ma­ši­nų ge­di­mus iš­ma­nan­čių meist­rų.

Nors kai ku­rie Lie­tu­vos „Re­nault“ klu­bo na­riai akis į akį nėra su­si­ti­kę, ta­čiau vie­ni iš ki­tų su­lau­kia tik­rai sva­rios pa­gal­bos. Čia pra­ver­čia in­ter­ne­tas ir te­le­fo­nai. Vie­nas ki­tą klu­bo na­riai at­pa­žįs­ta iš „Re­nault“ klu­bo lip­du­ko ant au­to­mo­bi­lio ga­lo.

Vil­ka­viš­kie­čiai savo kolegas su­ge­bė­jo su­do­min­ti tu­riz­mu po mū­sų ra­jo­ną. Praei­tų me­tų va­sa­ros pra­džia bu­vo pa­žy­mė­ta ke­lio­ne „Pa­žin­ki­me Lie­tu­vą“. Ap­lan­ky­tas Sū­du­vos kraš­tas, da­ly­vau­ta Vil­ka­viš­kio kraš­to mu­zie­jaus or­ga­ni­zuo­to­je ama­tų die­no­je.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Pagrindiniai mokesčių pasikeitimai nuo šių metų sausio 1-osios
* Jauni vilkaviškiečiai teikia konsultacijas finansiniais klausimais
* Globos namų auklėtiniai keršija juos atstumiančiai visuomenei
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Koks finansiškai Jums yra sausis?
Po švenčių labai trūksta pinigų.
Toks, kaip ir visi kiti mėnesiai.
Finansiniai reikalai pagerėjo.Kalbos patarimai

Ar vartotinas junginys „dvigubas dublis“?
Junginys dvigubas dublis (angl. double double ) gali būti vartojamas kalbant apie žaidėją, kuris per vienas rungtynes pelnė dviženklį skaičių taškų ir atkovojo dviženklį skaičių kamuolių. Kalbininkai siūlo vartoti junginį dvigubas dviženklis.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas