„Santaka“ / „Renault“ klubas per penketą metų bendraminčių nepritrūko

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-06 23:30

Dalinkitės:  


„Re­nault“ klu­bo na­riai iš vi­sos Lie­tu­vos su­si­rin­ko pa­svei­kin­ti vil­ka­viš­kie­čių su jų veik­los su­kak­ti­mi – pen­ke­rių me­tų ju­bi­lie­ju­mi.

Autorės nuotr.


„Renault“ klubas per penketą metų bendraminčių nepritrūko

Kristina VAITKEVIČIENĖ

Prieš ket­ve­rius me­tus ne­drą­siai at­šven­tęs sa­vo pir­mą­jį gim­ta­die­nį, Lie­tu­vos „Re­nault“ klu­bas Vil­ka­viš­ky­je jau per­žen­gė pir­mo­jo penk­me­čio slenks­tį. Pa­mi­nė­ti šios su­kak­ties su­si­rin­ko ne tik vil­ka­viš­kie­čiai. Šven­tė­je kar­tu da­ly­va­vo klu­bo na­riai iš Ma­ri­jam­po­lės, Kaz­lų Rū­dos, Kau­no ir Šiau­lių.

– Pir­mą kar­tą, su­ra­dęs in­ter­ne­te skel­bi­mą apie or­ga­ni­zuo­ja­mą „Re­nault“ klu­bo su­si­ti­ki­mą Kau­ne, nu­va­žia­vau ir ja­me da­ly­va­vau, – pri­si­mi­ni­mais da­li­jo­si Vil­ka­viš­kio klu­bo įkū­rė­jas Aud­rius Ba­lan­da. – Ta­da ir įtei­kiau pra­šy­mą priim­ti ma­ne į šią or­ga­ni­za­ci­ją, o grį­žęs na­mo pa­gal­vo­jau, jog to­kie su­si­ti­ki­mai ga­lė­tų bū­ti ir Vil­ka­viš­ky­je. At­ne­šiau skel­bi­mą į „San­ta­kos“ laik­raš­tį, kad „Re­nault“ au­to­mo­bi­lių ger­bė­jai kvie­čia­mi bur­tis ir pir­mas su­si­ti­ki­mas or­ga­ni­zuo­ja­mas „Pe­ga­so“ ka­vi­nė­je.

A. Ba­lan­da ma­lo­niai nu­ste­bo, su­lau­kęs de­vy­nių šio mo­de­lio au­to­mo­bi­lių ger­bė­jų. Nuo to lai­ko klu­bo na­rių su­si­ti­ki­mai pa­skir­tą sa­vai­tės die­ną ir vyk­da­vo „Pe­ga­so“ pa­tal­po­se.Pa­sak klu­bo įkū­rė­jo, per pen­ke­rius me­tus na­riai kei­tė­si, kai ku­rie išei­da­vo ir vėl su­grįž­da­vo, ta­čiau bend­ra­min­čių nie­ka­da ne­prit­rūk­da­vo.

– Gal „gy­vi“ su­si­ti­ki­mai ir ta­po re­tes­ni, ta­čiau vi­si nuo­lat bend­rau­ja­me vir­tua­lio­je erd­vė­je, – apie pa­si­kei­ti­mus klu­bo gy­ve­ni­me pa­sa­ko­jo A. Ba­lan­da. – Mes nuo­lat da­ly­vau­ja­me klu­bo ren­gi­niuo­se, iš­ban­do­me nau­jus „Re­nault“ mo­de­lius, or­ga­ni­zuo­ja­me sau­gaus eis­mo kon­kur­sus, žy­gius dvi­ra­čiais, bai­da­rė­mis, ren­gia­me su­si­ti­ki­mus.

Pas­ta­ruo­ju me­tu vie­ti­nis „Re­nault“ ger­bė­jų klu­bas išau­go iš sa­vo „marš­ki­nė­lių“ ir ėmė gy­vuo­ti kaip Sū­du­vos pa­da­li­nys. Kar­tu su bend­ra­min­čiais iš Ma­ri­jam­po­lės ir Kaz­lų Rū­dos or­ga­ni­zuo­ja­mi įvai­rūs ren­gi­niai, pla­nuo­ja­mos iš­vy­kos. Vil­ka­viš­kie­tis Aud­rius Ba­lan­da yra ir res­pub­li­ki­nio klu­bo val­dy­bos na­rys.

Tad ir prie gim­ta­die­nio sta­lo su­sė­do ne tik vie­ti­niai.

Vi­są va­ka­rą ne­ti­lo kal­bos apie įvai­rius „Re­nault“ au­to­mo­bi­lių pri­va­lu­mus, ne­ti­pi­nius ge­di­mus, su au­to­mo­bi­liu su­si­ju­sias is­to­ri­jas ir t. t. Pa­na­šios te­mos plė­to­ja­mos in­ter­ne­ti­nia­me klu­bo pus­la­py­je www.re­naultc­lub.lt, ku­ris vei­kia nuo 2003 me­tų.

Pri­si­jung­ti ga­li kiek­vie­nas, va­ži­nė­jan­tis „Re­nault“ au­to­mo­bi­liu, be­si­ruo­šian­tis jį pirk­ti ar tu­rin­tis pro­ble­mų dėl ko­kio nors ge­di­mo. Klu­bo na­riai mie­lai da­li­ja­si in­for­ma­ci­ja, kur gau­ti pi­ges­nių de­ta­lių, re­ko­men­duo­ja pa­ti­ki­mus meist­rus, pa­ta­ria, net pa­de­da įsi­gy­ti au­to­mo­bi­lį vi­sai ne­pa­žįs­ta­miems žmo­nėms, ne klu­bo na­riams.

Pak­laus­ti, ko­dėl va­ži­nė­ja „Re­nault“ au­to­mo­bi­liais, dau­ge­lis na­rių jau bu­vo pa­ruo­šę at­sa­ky­mą, skam­ban­tį kaip iš rek­la­mi­nio fil­mu­ko: „Kom­for­tas už priei­na­mą kai­ną!“ Pa­sak pa­šne­ko­vų, kuo to­liau, tuo la­biau pirk­ti „Re­nault“ au­to­mo­bi­lį ap­si­mo­ka. Ka­dan­gi šių mašinų mū­sų ke­liais va­ži­nė­ja tik­rai ne­ma­žai, tai at­pi­go ir jų de­ta­lės, o eksp­loa­ta­ci­ja – ne ką bran­ges­nė nei ki­tų au­to­mo­bi­lių. Jau at­si­ra­do ir apie šių ma­ši­nų ge­di­mus iš­ma­nan­čių meist­rų.

Nors kai ku­rie Lie­tu­vos „Re­nault“ klu­bo na­riai akis į akį nėra su­si­ti­kę, ta­čiau vie­ni iš ki­tų su­lau­kia tik­rai sva­rios pa­gal­bos. Čia pra­ver­čia in­ter­ne­tas ir te­le­fo­nai. Vie­nas ki­tą klu­bo na­riai at­pa­žįs­ta iš „Re­nault“ klu­bo lip­du­ko ant au­to­mo­bi­lio ga­lo.

Vil­ka­viš­kie­čiai savo kolegas su­ge­bė­jo su­do­min­ti tu­riz­mu po mū­sų ra­jo­ną. Praei­tų me­tų va­sa­ros pra­džia bu­vo pa­žy­mė­ta ke­lio­ne „Pa­žin­ki­me Lie­tu­vą“. Ap­lan­ky­tas Sū­du­vos kraš­tas, da­ly­vau­ta Vil­ka­viš­kio kraš­to mu­zie­jaus or­ga­ni­zuo­to­je ama­tų die­no­je.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas