„Santaka“ / „Renault“ klubas per penketą metų bendraminčių nepritrūko

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-06 23:30

Dalinkitės:  


„Re­nault“ klu­bo na­riai iš vi­sos Lie­tu­vos su­si­rin­ko pa­svei­kin­ti vil­ka­viš­kie­čių su jų veik­los su­kak­ti­mi – pen­ke­rių me­tų ju­bi­lie­ju­mi.

Autorės nuotr.


„Renault“ klubas per penketą metų bendraminčių nepritrūko

Kristina VAITKEVIČIENĖ

Prieš ket­ve­rius me­tus ne­drą­siai at­šven­tęs sa­vo pir­mą­jį gim­ta­die­nį, Lie­tu­vos „Re­nault“ klu­bas Vil­ka­viš­ky­je jau per­žen­gė pir­mo­jo penk­me­čio slenks­tį. Pa­mi­nė­ti šios su­kak­ties su­si­rin­ko ne tik vil­ka­viš­kie­čiai. Šven­tė­je kar­tu da­ly­va­vo klu­bo na­riai iš Ma­ri­jam­po­lės, Kaz­lų Rū­dos, Kau­no ir Šiau­lių.

– Pir­mą kar­tą, su­ra­dęs in­ter­ne­te skel­bi­mą apie or­ga­ni­zuo­ja­mą „Re­nault“ klu­bo su­si­ti­ki­mą Kau­ne, nu­va­žia­vau ir ja­me da­ly­va­vau, – pri­si­mi­ni­mais da­li­jo­si Vil­ka­viš­kio klu­bo įkū­rė­jas Aud­rius Ba­lan­da. – Ta­da ir įtei­kiau pra­šy­mą priim­ti ma­ne į šią or­ga­ni­za­ci­ją, o grį­žęs na­mo pa­gal­vo­jau, jog to­kie su­si­ti­ki­mai ga­lė­tų bū­ti ir Vil­ka­viš­ky­je. At­ne­šiau skel­bi­mą į „San­ta­kos“ laik­raš­tį, kad „Re­nault“ au­to­mo­bi­lių ger­bė­jai kvie­čia­mi bur­tis ir pir­mas su­si­ti­ki­mas or­ga­ni­zuo­ja­mas „Pe­ga­so“ ka­vi­nė­je.

A. Ba­lan­da ma­lo­niai nu­ste­bo, su­lau­kęs de­vy­nių šio mo­de­lio au­to­mo­bi­lių ger­bė­jų. Nuo to lai­ko klu­bo na­rių su­si­ti­ki­mai pa­skir­tą sa­vai­tės die­ną ir vyk­da­vo „Pe­ga­so“ pa­tal­po­se.Pa­sak klu­bo įkū­rė­jo, per pen­ke­rius me­tus na­riai kei­tė­si, kai ku­rie išei­da­vo ir vėl su­grįž­da­vo, ta­čiau bend­ra­min­čių nie­ka­da ne­prit­rūk­da­vo.

– Gal „gy­vi“ su­si­ti­ki­mai ir ta­po re­tes­ni, ta­čiau vi­si nuo­lat bend­rau­ja­me vir­tua­lio­je erd­vė­je, – apie pa­si­kei­ti­mus klu­bo gy­ve­ni­me pa­sa­ko­jo A. Ba­lan­da. – Mes nuo­lat da­ly­vau­ja­me klu­bo ren­gi­niuo­se, iš­ban­do­me nau­jus „Re­nault“ mo­de­lius, or­ga­ni­zuo­ja­me sau­gaus eis­mo kon­kur­sus, žy­gius dvi­ra­čiais, bai­da­rė­mis, ren­gia­me su­si­ti­ki­mus.

Pas­ta­ruo­ju me­tu vie­ti­nis „Re­nault“ ger­bė­jų klu­bas išau­go iš sa­vo „marš­ki­nė­lių“ ir ėmė gy­vuo­ti kaip Sū­du­vos pa­da­li­nys. Kar­tu su bend­ra­min­čiais iš Ma­ri­jam­po­lės ir Kaz­lų Rū­dos or­ga­ni­zuo­ja­mi įvai­rūs ren­gi­niai, pla­nuo­ja­mos iš­vy­kos. Vil­ka­viš­kie­tis Aud­rius Ba­lan­da yra ir res­pub­li­ki­nio klu­bo val­dy­bos na­rys.

Tad ir prie gim­ta­die­nio sta­lo su­sė­do ne tik vie­ti­niai.

Vi­są va­ka­rą ne­ti­lo kal­bos apie įvai­rius „Re­nault“ au­to­mo­bi­lių pri­va­lu­mus, ne­ti­pi­nius ge­di­mus, su au­to­mo­bi­liu su­si­ju­sias is­to­ri­jas ir t. t. Pa­na­šios te­mos plė­to­ja­mos in­ter­ne­ti­nia­me klu­bo pus­la­py­je www.re­naultc­lub.lt, ku­ris vei­kia nuo 2003 me­tų.

Pri­si­jung­ti ga­li kiek­vie­nas, va­ži­nė­jan­tis „Re­nault“ au­to­mo­bi­liu, be­si­ruo­šian­tis jį pirk­ti ar tu­rin­tis pro­ble­mų dėl ko­kio nors ge­di­mo. Klu­bo na­riai mie­lai da­li­ja­si in­for­ma­ci­ja, kur gau­ti pi­ges­nių de­ta­lių, re­ko­men­duo­ja pa­ti­ki­mus meist­rus, pa­ta­ria, net pa­de­da įsi­gy­ti au­to­mo­bi­lį vi­sai ne­pa­žįs­ta­miems žmo­nėms, ne klu­bo na­riams.

Pak­laus­ti, ko­dėl va­ži­nė­ja „Re­nault“ au­to­mo­bi­liais, dau­ge­lis na­rių jau bu­vo pa­ruo­šę at­sa­ky­mą, skam­ban­tį kaip iš rek­la­mi­nio fil­mu­ko: „Kom­for­tas už priei­na­mą kai­ną!“ Pa­sak pa­šne­ko­vų, kuo to­liau, tuo la­biau pirk­ti „Re­nault“ au­to­mo­bi­lį ap­si­mo­ka. Ka­dan­gi šių mašinų mū­sų ke­liais va­ži­nė­ja tik­rai ne­ma­žai, tai at­pi­go ir jų de­ta­lės, o eksp­loa­ta­ci­ja – ne ką bran­ges­nė nei ki­tų au­to­mo­bi­lių. Jau at­si­ra­do ir apie šių ma­ši­nų ge­di­mus iš­ma­nan­čių meist­rų.

Nors kai ku­rie Lie­tu­vos „Re­nault“ klu­bo na­riai akis į akį nėra su­si­ti­kę, ta­čiau vie­ni iš ki­tų su­lau­kia tik­rai sva­rios pa­gal­bos. Čia pra­ver­čia in­ter­ne­tas ir te­le­fo­nai. Vie­nas ki­tą klu­bo na­riai at­pa­žįs­ta iš „Re­nault“ klu­bo lip­du­ko ant au­to­mo­bi­lio ga­lo.

Vil­ka­viš­kie­čiai savo kolegas su­ge­bė­jo su­do­min­ti tu­riz­mu po mū­sų ra­jo­ną. Praei­tų me­tų va­sa­ros pra­džia bu­vo pa­žy­mė­ta ke­lio­ne „Pa­žin­ki­me Lie­tu­vą“. Ap­lan­ky­tas Sū­du­vos kraš­tas, da­ly­vau­ta Vil­ka­viš­kio kraš­to mu­zie­jaus or­ga­ni­zuo­to­je ama­tų die­no­je.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas