„Santaka“ / „Renault“ klubas per penketą metų bendraminčių nepritrūko

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda kombainą FERGUSON 206 (2,5 m pjaunamoji, yra smulkintuvas), 2 vietų melžimo aikštelę, grėblį-vartytuvą, 12 t traktorinę puspriekabę, traktorius FORSCHRITT 323A ir MTZ-50, 5 korpusų plūgą KVERNELAND, traktorių T-150 su kultivatoriumi, 3 m grūdų sėjamąją, 800 l purkštuvą HARDI, ritininį presą, vakuumo siurblį. Tel. 8 689 53 747.
Galioja iki: 2019-07-18 09:36:13

Parduoda dvi mėsines karves su veršiais, 12 metinių pieninių telyčių, 3 bulius (1 mėn., 6 mėn., 1 metų). Tel. 8 689 53 747.
Galioja iki: 2019-07-18 09:41:12

Nedideliam ūkiui reikalinga (-as) melžėja (-as)-pagalbinis darbininkas (gali apgyvendinti). Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-07-18 09:46:55

Išsinuomotų butą Vilkaviškyje (pageidautina I–II a., bet siūlyti ir III a., gali sumokėti nuomos mokestį už kelis mėnesius, gali būti be baldų, be remonto, gali susiremontuoti). Tel. 8 672 02 631.
Galioja iki: 2019-07-21 09:42:20

Parduoda sodyba (80 a sklypas, nuo Gižų 3 km, Marijampolė - 12 km, Vilkaviškis - 24 km, sodyba šalia asfaltuoto kelio, 100 m iškeltu žvyrium keliuku, domina keitimas į butą Vilkaviškyje). Tel. 8 690 58 747.
Galioja iki: 2019-07-26 13:09:49Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-06 23:30

Dalinkitės:  


„Re­nault“ klu­bo na­riai iš vi­sos Lie­tu­vos su­si­rin­ko pa­svei­kin­ti vil­ka­viš­kie­čių su jų veik­los su­kak­ti­mi – pen­ke­rių me­tų ju­bi­lie­ju­mi.

Autorės nuotr.


„Renault“ klubas per penketą metų bendraminčių nepritrūko

Kristina VAITKEVIČIENĖ

Prieš ket­ve­rius me­tus ne­drą­siai at­šven­tęs sa­vo pir­mą­jį gim­ta­die­nį, Lie­tu­vos „Re­nault“ klu­bas Vil­ka­viš­ky­je jau per­žen­gė pir­mo­jo penk­me­čio slenks­tį. Pa­mi­nė­ti šios su­kak­ties su­si­rin­ko ne tik vil­ka­viš­kie­čiai. Šven­tė­je kar­tu da­ly­va­vo klu­bo na­riai iš Ma­ri­jam­po­lės, Kaz­lų Rū­dos, Kau­no ir Šiau­lių.

– Pir­mą kar­tą, su­ra­dęs in­ter­ne­te skel­bi­mą apie or­ga­ni­zuo­ja­mą „Re­nault“ klu­bo su­si­ti­ki­mą Kau­ne, nu­va­žia­vau ir ja­me da­ly­va­vau, – pri­si­mi­ni­mais da­li­jo­si Vil­ka­viš­kio klu­bo įkū­rė­jas Aud­rius Ba­lan­da. – Ta­da ir įtei­kiau pra­šy­mą priim­ti ma­ne į šią or­ga­ni­za­ci­ją, o grį­žęs na­mo pa­gal­vo­jau, jog to­kie su­si­ti­ki­mai ga­lė­tų bū­ti ir Vil­ka­viš­ky­je. At­ne­šiau skel­bi­mą į „San­ta­kos“ laik­raš­tį, kad „Re­nault“ au­to­mo­bi­lių ger­bė­jai kvie­čia­mi bur­tis ir pir­mas su­si­ti­ki­mas or­ga­ni­zuo­ja­mas „Pe­ga­so“ ka­vi­nė­je.

A. Ba­lan­da ma­lo­niai nu­ste­bo, su­lau­kęs de­vy­nių šio mo­de­lio au­to­mo­bi­lių ger­bė­jų. Nuo to lai­ko klu­bo na­rių su­si­ti­ki­mai pa­skir­tą sa­vai­tės die­ną ir vyk­da­vo „Pe­ga­so“ pa­tal­po­se.Pa­sak klu­bo įkū­rė­jo, per pen­ke­rius me­tus na­riai kei­tė­si, kai ku­rie išei­da­vo ir vėl su­grįž­da­vo, ta­čiau bend­ra­min­čių nie­ka­da ne­prit­rūk­da­vo.

– Gal „gy­vi“ su­si­ti­ki­mai ir ta­po re­tes­ni, ta­čiau vi­si nuo­lat bend­rau­ja­me vir­tua­lio­je erd­vė­je, – apie pa­si­kei­ti­mus klu­bo gy­ve­ni­me pa­sa­ko­jo A. Ba­lan­da. – Mes nuo­lat da­ly­vau­ja­me klu­bo ren­gi­niuo­se, iš­ban­do­me nau­jus „Re­nault“ mo­de­lius, or­ga­ni­zuo­ja­me sau­gaus eis­mo kon­kur­sus, žy­gius dvi­ra­čiais, bai­da­rė­mis, ren­gia­me su­si­ti­ki­mus.

Pas­ta­ruo­ju me­tu vie­ti­nis „Re­nault“ ger­bė­jų klu­bas išau­go iš sa­vo „marš­ki­nė­lių“ ir ėmė gy­vuo­ti kaip Sū­du­vos pa­da­li­nys. Kar­tu su bend­ra­min­čiais iš Ma­ri­jam­po­lės ir Kaz­lų Rū­dos or­ga­ni­zuo­ja­mi įvai­rūs ren­gi­niai, pla­nuo­ja­mos iš­vy­kos. Vil­ka­viš­kie­tis Aud­rius Ba­lan­da yra ir res­pub­li­ki­nio klu­bo val­dy­bos na­rys.

Tad ir prie gim­ta­die­nio sta­lo su­sė­do ne tik vie­ti­niai.

Vi­są va­ka­rą ne­ti­lo kal­bos apie įvai­rius „Re­nault“ au­to­mo­bi­lių pri­va­lu­mus, ne­ti­pi­nius ge­di­mus, su au­to­mo­bi­liu su­si­ju­sias is­to­ri­jas ir t. t. Pa­na­šios te­mos plė­to­ja­mos in­ter­ne­ti­nia­me klu­bo pus­la­py­je www.re­naultc­lub.lt, ku­ris vei­kia nuo 2003 me­tų.

Pri­si­jung­ti ga­li kiek­vie­nas, va­ži­nė­jan­tis „Re­nault“ au­to­mo­bi­liu, be­si­ruo­šian­tis jį pirk­ti ar tu­rin­tis pro­ble­mų dėl ko­kio nors ge­di­mo. Klu­bo na­riai mie­lai da­li­ja­si in­for­ma­ci­ja, kur gau­ti pi­ges­nių de­ta­lių, re­ko­men­duo­ja pa­ti­ki­mus meist­rus, pa­ta­ria, net pa­de­da įsi­gy­ti au­to­mo­bi­lį vi­sai ne­pa­žįs­ta­miems žmo­nėms, ne klu­bo na­riams.

Pak­laus­ti, ko­dėl va­ži­nė­ja „Re­nault“ au­to­mo­bi­liais, dau­ge­lis na­rių jau bu­vo pa­ruo­šę at­sa­ky­mą, skam­ban­tį kaip iš rek­la­mi­nio fil­mu­ko: „Kom­for­tas už priei­na­mą kai­ną!“ Pa­sak pa­šne­ko­vų, kuo to­liau, tuo la­biau pirk­ti „Re­nault“ au­to­mo­bi­lį ap­si­mo­ka. Ka­dan­gi šių mašinų mū­sų ke­liais va­ži­nė­ja tik­rai ne­ma­žai, tai at­pi­go ir jų de­ta­lės, o eksp­loa­ta­ci­ja – ne ką bran­ges­nė nei ki­tų au­to­mo­bi­lių. Jau at­si­ra­do ir apie šių ma­ši­nų ge­di­mus iš­ma­nan­čių meist­rų.

Nors kai ku­rie Lie­tu­vos „Re­nault“ klu­bo na­riai akis į akį nėra su­si­ti­kę, ta­čiau vie­ni iš ki­tų su­lau­kia tik­rai sva­rios pa­gal­bos. Čia pra­ver­čia in­ter­ne­tas ir te­le­fo­nai. Vie­nas ki­tą klu­bo na­riai at­pa­žįs­ta iš „Re­nault“ klu­bo lip­du­ko ant au­to­mo­bi­lio ga­lo.

Vil­ka­viš­kie­čiai savo kolegas su­ge­bė­jo su­do­min­ti tu­riz­mu po mū­sų ra­jo­ną. Praei­tų me­tų va­sa­ros pra­džia bu­vo pa­žy­mė­ta ke­lio­ne „Pa­žin­ki­me Lie­tu­vą“. Ap­lan­ky­tas Sū­du­vos kraš­tas, da­ly­vau­ta Vil­ka­viš­kio kraš­to mu­zie­jaus or­ga­ni­zuo­to­je ama­tų die­no­je.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Naujajam VMVT viršininkui Vilkaviškis nėra svetimas
* Rusų šeima namais vadina Vilkaviškį
* Nedidukuose Patilčiuose – didžiulio dvaro atminimas ir varnų karalystė
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar sekate orų prognozes?
Klausau per radiją.
Žiūriu per televiziją.
Skaitau laikraštyje.
Seku įvairiuose šaltiniuose.
Prognozėmis beveik nesidomiu.Kalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „susibendrauti“?
Taip, laisvuosiuose stiliuose žodžiai subendrauti, susibendrauti gali būti pavartoti reikšme „susidraugauti“. Pvz.: Jie susipažino ir netrukus susibendravo.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas