„Santaka“ / Informacija apie žemės mokestį pateikta Elektroninio deklaravimo sistemoje

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda prikabinamą namelį-kemperį (be dokumentų), melžimo aikštelę (2 vietų), rusišką ritininį presą PRP-1,6. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-05-23 09:34:14

Reikalingas žmogus, turintis žoliapjovę, sezono metu pjauti žolę sklype aplink namą Pilviškių miestelyje. Tel. 8 682 20 404.
Galioja iki: 2019-05-23 10:45:52

Parduoda plastikinį 1 t talpos konteinerį (metaliniame rėme su prailgintu išleidimo čiaupu) vandeniui, kurui, skystoms trąšoms ir pan. Yra galimybė atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2019-05-26 09:34:13Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-06 23:01

Dalinkitės:  


Informacija apie žemės mokestį pateikta Elektroninio deklaravimo sistemoje

Kaip ir praė­ju­siais me­tais, po­pie­ri­nės dek­la­ra­ci­jos bus siun­čia­mos tik tiems mo­kes­čių mo­kė­to­jams, ku­rie nė­ra EDS var­to­to­jai, o sun­ku­mų tu­rin­tis gy­ven­to­jas že­mės mo­kes­tį ga­lės su­mo­kė­ti da­li­mis ar­ba mo­kes­čio mo­kė­ji­mą ati­dė­ti.

Že­mės mo­kes­tį sa­vi­nin­kai tu­ri su­mo­kė­ti iki lapk­ri­čio 2 die­nos. Vi­sa in­for­ma­ci­ja apie mo­kes­čių mo­kė­to­jų val­do­mus že­mės skly­pus, mo­kė­ti­ną že­mės mo­kes­tį yra pa­skelb­ta Vals­ty­bi­nės mo­kes­čių ins­pek­ci­jos (to­liau – VMI) Elekt­ro­ni­nio dek­la­ra­vi­mo sis­te­mo­je ad­re­su: http://deklaravimas.vmi.lt/ (to­liau – EDS), o po­pie­ri­nės dek­la­ra­ci­jos pa­štu bus iš­siųs­tos tiems gy­ven­to­jams, ku­rie dar nė­ra EDS var­to­to­jai. Vi­są in­for­ma­ci­ją apie že­mės mo­kes­tį teiks ir VMI Mo­kes­čių in­for­ma­ci­jos cent­ras te­le­fo­nu 1882.

Šie­met VMI, ga­vu­si pa­tiks­lin­tą in­for­ma­ci­ją, per­skai­čia­vo mo­kė­ti­nas že­mės mo­kes­čio su­mas už 2007, 2008 ir 2009 me­tus: 23 tūkst. mo­kes­čių mo­kė­to­jų ga­lės su­si­grą­žin­ti per­mo­kė­tus 550 tūkst. li­tų ar­ba per­mo­kė­tos su­mos bus įskai­to­mos 2010 me­tų že­mės mo­kes­čiui pa­deng­ti.

Taip pat VMI ak­cen­tuo­ja, kad da­lis gy­ven­to­jų ne­su­mo­kė­jo vi­sų pri­klau­san­čių že­mės mo­kes­čių už anks­tes­nius me­tus, to­dėl EDS ar­ba at­siųs­ta­me laiš­ke (jei žmo­gus nė­ra EDS var­to­to­jas) bus pa­teik­ta in­for­ma­ci­ja apie bend­rai mo­kė­ti­ną že­mės mo­kes­čio su­mą.

VMI pri­me­na, kad jei že­mės mo­kes­čio mo­kė­to­jas tu­ri lai­ki­nų fi­nan­si­nių sun­ku­mų, jis ga­li kreip­tis į te­ri­to­ri­nę vals­ty­bi­nę mo­kes­čių ins­pek­ci­ją dėl ga­li­my­bės mo­kes­ti­nę ne­prie­mo­ką mo­kė­ti da­li­mis jam pa­to­giu gra­fi­ku ir priim­ti­nu at­si­skai­ty­mo ter­mi­nu. Jei gy­ven­to­jui rei­kia vals­ty­bės pa­ra­mos, to­kio gy­ven­to­jo mo­kes­ti­nės ne­prie­mo­kos ga­li bū­ti pri­pa­žin­tos be­vil­tiš­ko­mis ir nei­šieš­ko­mos, kol pa­si­keis mo­kes­čių mo­kė­to­jo eko­no­mi­nė so­cia­li­nė pa­dė­tis. To­kie mo­kes­čių mo­kė­to­jai ga­lės bū­ti at­leis­ti nuo pri­skai­čiuo­tos, bet ne­su­mo­kė­tos že­mės mo­kes­čio dels­pi­ni­gių su­mos dėl sun­kios eko­no­mi­nės ir so­cia­li­nės pa­dė­ties.

Šie­met mo­kes­čių mo­kė­to­jas in­for­ma­ci­ją apie mo­kė­ti­ną že­mės mo­kes­tį nuo spa­lio 1 die­nos jau ga­li su­ži­no­ti VMI Mo­kes­čių in­for­ma­ci­jos cent­ro trum­puo­ju te­le­fo­nu 1882, o pa­tei­kia­mo­je dek­la­ra­ci­jo­je bus nu­ro­dy­tas mo­kes­čių spe­cia­lis­tas ir pa­teik­ti jo kon­tak­tai. VMI at­sto­vas, mo­kes­čių mo­kė­to­jui pa­gei­dau­jant, ga­lės išaiš­kin­ti, kaip su­si­grą­žin­ti per­mo­kė­tas mo­kes­čių su­mas, per­mo­kos ar ne­prie­mo­kos at­si­ra­di­mo prie­žas­tis.Ma­ri­jam­po­lės AV­MI inf.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Mūsų balsai ir premija – „Purpurinio vakaro“ autorei
* Dovanotomis gėlėmis pasipuošė ne tik Vilkaviškis
* Dėl šalnų prognozuojamos aukštesnės vaisių ir uogų kainos
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar esate gavę europinės paramos lėšų?
Gavau paramą verslui, ūkiui.
Paramos lėšomis atsinaujinau būstą.
Prašiau, bet man jų neskyrė.
Europinių pinigų nesu prašęs.Kalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „daleisti“?
Ne, nes jis sudarytas su svetimu priešdėliu da-. Vietoj daleisti teikiami šie veiksmažodžiai: 1. leisti atsirasti, pa(si)daryti, pvz.: Negalime daleisti pažeidimų (= leisti atsirasti pažeidimams ); 2. sakyti, tarti, manyti, pvz.: Daleiskim (= Sakykim; Tarkim ), tu teisus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas