„Santaka“ / Apdovanoti konkurso nugalėtojai, pristatyti nauji leidiniai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda ekologiškai užaugintą mėsinę kiaulę (apie 200 kg svorio, 1,70 Eur už kg). Tel. 8 670 98 550.
Galioja iki: 2019-02-21 13:54:29

Atlieka vidaus ir lauko apdailos darbus. Tel. 8 623 56 052.
Galioja iki: 2019-02-23 09:35:01

Parduoda arba išnuomuoja 3 ha žemės Vilkupių kaime. Tel. 8 626 38 767.
Galioja iki: 2019-02-28 08:11:49

Parduoda naudotą 6 stalčių šaldiklį BOSCH, šiaudapjovę („akselinę“) su vienfaziu vokišku varikliu. Tel. 8 670 49 964.
Galioja iki: 2019-02-28 08:12:20Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-04 22:19

Dalinkitės:  


Vilkaviškio TVIC atstovė N. Simonaitienė ir Krašto muziejaus direktorius A. Žilinskas apdovanojo konkurso dalyvę R. Lazdauskienę (kairėje).

Autoriaus nuotr.


Apdovanoti konkurso nugalėtojai, pristatyti nauji leidiniai

Vil­ka­viš­kio tu­riz­mo ir vers­lo in­for­ma­ci­jos cent­re (VTVIC) rug­sė­jo 27 d. bu­vo gra­žiai pa­mi­nė­ta Pa­sau­li­nė tu­riz­mo die­na.

Ren­gi­nį svei­ki­ni­mais pra­dė­jo di­rek­to­rė Dai­va Rik­lie­nė, Vil­ka­viš­kio mu­zi­kos mo­kyk­los at­sto­vai pa­ro­dė mu­zi­ki­nę pro­gra­mą. Tu­riz­mo va­dy­bi­nin­kė Ne­rin­ga Si­mo­nai­tie­nė su­si­rin­ku­siuo­sius su­pa­žin­di­no su kon­kur­so „Kul­tū­ros lo­bių paieš­kos“ nu­ga­lė­to­jais. Šį kon­kur­są kar­tu su VTVIC or­ga­ni­za­vo ir Vil­ka­viš­kio kraš­to mu­zie­jus, to­dėl ap­do­va­no­ti nu­ga­lė­to­jų bu­vo pa­kvies­tas jo di­rek­to­rius An­ta­nas Ži­lins­kas.

Kon­kur­so da­ly­viams rei­kė­jo ap­lan­ky­ti ne taip ge­rai ži­no­mus ra­jo­no tu­riz­mo ob­jek­tus, ku­rie įsi­kū­rę Ža­lio­jo­je, Di­džiuo­siuo­se Šel­viuo­se, Ka­tau­čiz­no­je ir ki­to­se ma­žiau lan­ko­mo­se Vil­ka­viš­kio ra­jo­no vie­to­vė­se. N. Si­mo­nai­tie­nė pa­si­džiau­gė, kad kon­kur­se da­ly­va­vo ne tik vil­ka­viš­kie­čiai, bet ir sve­čiai iš Vil­niaus.

Pa­dė­kos raš­tai bei sim­bo­li­nės do­va­nė­lės bu­vo įteik­tos šiems kon­kur­so da­ly­viams: vil­ka­viš­kie­čiams Ri­mu­tei, Min­dau­gui bei Man­tui Laz­daus­kams ir vil­nie­tėms Dai­vai Pe­te­lie­nei bei Gab­rie­lei Rim­ku­tei.

Cent­ro di­rek­to­rė D. Rik­lie­nė pa­pa­sa­ko­jo apie Tu­riz­mo ir vers­lo in­for­ma­ci­jos cent­ro šiais me­tais nu­veik­tus dar­bus. Ypač ji pa­si­džiau­gė va­sa­ros pra­džio­je Su­val­ki­jo­je įvy­ku­sia tu­riz­mo vers­lo mi­si­ja, ku­rios grįž­ta­ma­sis ry­šys jau­čia­mas ir šian­die­ną.

„Dir­ba­me ne tik su suau­gu­siais žmo­nė­mis, bet ir su jau­ni­mu. Sten­gia­mės, kad ma­žie­ji do­mė­tų­si mū­sų kraš­tu, jo is­to­ri­ja. Vai­kai visada tu­ri daug gra­žių min­čių ir idė­jų, rei­kia tik jas iš­klau­sy­ti. Dirb­ti su jais ne­pap­ras­tai sma­gu“, – kal­bė­jo cent­ro di­rek­to­rė.

At­vy­ku­sie­ji į ren­gi­nį tu­rė­jo ga­li­my­bę iš­vys­ti fil­muo­tą me­džia­gą, rep­re­zen­tuo­jan­čią Vil­ka­viš­kio kraš­te vys­to­mus ama­tus, edu­ka­ci­nes pro­gra­mas, tra­di­ci­jas bei šven­tes, su­pa­žin­di­nan­čią su ra­jo­no lan­ky­ti­no­mis vie­to­mis, čia esan­čio­mis sto­vyk­la­vie­tė­mis, kai­mo tu­riz­mo so­dy­bo­mis, kem­pin­gais.

Cent­ro va­dy­bi­nin­kė Jur­ga Gri­ga­liū­nai­tė pri­sta­tė nau­jus lei­di­nius apie Vil­ka­viš­kio kraš­tą. Iki šiol vi­si lanks­ti­nu­kai bū­da­vo pri­sta­to­mi lie­tu­vių bei ang­lų kal­bo­mis, ta­čiau at­si­ra­dus po­rei­kiui nau­jau­si lei­di­niai jau pub­li­kuo­ja­mi ir len­kų bei vo­kie­čių kal­bo­mis.

Vie­nas iš nau­jų VTVIC lei­di­nių kvie­čia su­si­pa­žin­ti su ra­jo­no tra­di­ci­niais ren­gi­niais, ki­tas – su ži­no­miau­siais tu­ris­ti­niais ob­jek­tais. Ke­liau­ti po ra­jo­ną ska­ti­nan­čiuo­se lanks­ti­nu­kuo­se pri­sta­to­mos ir jau dau­ge­liui pa­žįs­ta­mos, ir dar ma­žai kam ži­no­mos mū­sų kraš­to vie­to­vės. Vie­nas jų ga­li­ma ap­lan­ky­ti pės­čio­mis, tik rei­kia sek­ti ma­žo­jo „Žings­nio­bu­so“ nuo­ro­das, ki­toms pa­siek­ti pri­reiks tam tik­ros trans­por­to prie­mo­nės – dvi­ra­čio ar au­to­mo­bi­lio. „Gai­la, kad į lanks­ti­nu­kus ne­ga­lė­jo­me su­tal­pin­ti vis­ko, ką no­rė­jo­me, bet atei­ty­je tai tik­rai pa­da­ry­si­me“, – tei­gė J. Gri­ga­liū­nai­tė.

Pa­si­bai­gus šven­ti­niam ren­gi­niui, vi­si su­si­rin­ku­sie­ji bu­vo pa­kvies­ti ap­žiū­rė­ti Vil­ka­viš­kio ra­jo­no žmo­nių su ne­ga­lia rea­bi­li­ta­ci­jos cent­ro „Gy­vy­bės jė­ga“ na­rių dar­bų pa­ro­dą.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vasario 16-oji Vilkaviškyje: istorinė kartų jungtis
* Klausimas valdžiai: išlaikyti ar uždaryti?
* Kandidatams į merus nevengta užduoti ir nepatogių klausimų
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Už kurį kandidatą į merus balsuotumėte?
Sauleną Aželską
Žilviną Gelgotą
Valentiną Gražulį
Algirdą NeiberkąKalbos patarimai

Ar vartotinas junginys „bendrai paėmus“?
Ne, prieveiksmis „bendrai“ nevartotinas kaip apibendrinamasis žodis, vartotina apskritai paėmus. Pvz.: Bendrai (= Apskritai ) paėmus, rezultatai buvo neblogi.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas