„Santaka“ / Apdovanoti konkurso nugalėtojai, pristatyti nauji leidiniai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-04 22:19

Dalinkitės:  


Vilkaviškio TVIC atstovė N. Simonaitienė ir Krašto muziejaus direktorius A. Žilinskas apdovanojo konkurso dalyvę R. Lazdauskienę (kairėje).

Autoriaus nuotr.


Apdovanoti konkurso nugalėtojai, pristatyti nauji leidiniai

Vil­ka­viš­kio tu­riz­mo ir vers­lo in­for­ma­ci­jos cent­re (VTVIC) rug­sė­jo 27 d. bu­vo gra­žiai pa­mi­nė­ta Pa­sau­li­nė tu­riz­mo die­na.

Ren­gi­nį svei­ki­ni­mais pra­dė­jo di­rek­to­rė Dai­va Rik­lie­nė, Vil­ka­viš­kio mu­zi­kos mo­kyk­los at­sto­vai pa­ro­dė mu­zi­ki­nę pro­gra­mą. Tu­riz­mo va­dy­bi­nin­kė Ne­rin­ga Si­mo­nai­tie­nė su­si­rin­ku­siuo­sius su­pa­žin­di­no su kon­kur­so „Kul­tū­ros lo­bių paieš­kos“ nu­ga­lė­to­jais. Šį kon­kur­są kar­tu su VTVIC or­ga­ni­za­vo ir Vil­ka­viš­kio kraš­to mu­zie­jus, to­dėl ap­do­va­no­ti nu­ga­lė­to­jų bu­vo pa­kvies­tas jo di­rek­to­rius An­ta­nas Ži­lins­kas.

Kon­kur­so da­ly­viams rei­kė­jo ap­lan­ky­ti ne taip ge­rai ži­no­mus ra­jo­no tu­riz­mo ob­jek­tus, ku­rie įsi­kū­rę Ža­lio­jo­je, Di­džiuo­siuo­se Šel­viuo­se, Ka­tau­čiz­no­je ir ki­to­se ma­žiau lan­ko­mo­se Vil­ka­viš­kio ra­jo­no vie­to­vė­se. N. Si­mo­nai­tie­nė pa­si­džiau­gė, kad kon­kur­se da­ly­va­vo ne tik vil­ka­viš­kie­čiai, bet ir sve­čiai iš Vil­niaus.

Pa­dė­kos raš­tai bei sim­bo­li­nės do­va­nė­lės bu­vo įteik­tos šiems kon­kur­so da­ly­viams: vil­ka­viš­kie­čiams Ri­mu­tei, Min­dau­gui bei Man­tui Laz­daus­kams ir vil­nie­tėms Dai­vai Pe­te­lie­nei bei Gab­rie­lei Rim­ku­tei.

Cent­ro di­rek­to­rė D. Rik­lie­nė pa­pa­sa­ko­jo apie Tu­riz­mo ir vers­lo in­for­ma­ci­jos cent­ro šiais me­tais nu­veik­tus dar­bus. Ypač ji pa­si­džiau­gė va­sa­ros pra­džio­je Su­val­ki­jo­je įvy­ku­sia tu­riz­mo vers­lo mi­si­ja, ku­rios grįž­ta­ma­sis ry­šys jau­čia­mas ir šian­die­ną.

„Dir­ba­me ne tik su suau­gu­siais žmo­nė­mis, bet ir su jau­ni­mu. Sten­gia­mės, kad ma­žie­ji do­mė­tų­si mū­sų kraš­tu, jo is­to­ri­ja. Vai­kai visada tu­ri daug gra­žių min­čių ir idė­jų, rei­kia tik jas iš­klau­sy­ti. Dirb­ti su jais ne­pap­ras­tai sma­gu“, – kal­bė­jo cent­ro di­rek­to­rė.

At­vy­ku­sie­ji į ren­gi­nį tu­rė­jo ga­li­my­bę iš­vys­ti fil­muo­tą me­džia­gą, rep­re­zen­tuo­jan­čią Vil­ka­viš­kio kraš­te vys­to­mus ama­tus, edu­ka­ci­nes pro­gra­mas, tra­di­ci­jas bei šven­tes, su­pa­žin­di­nan­čią su ra­jo­no lan­ky­ti­no­mis vie­to­mis, čia esan­čio­mis sto­vyk­la­vie­tė­mis, kai­mo tu­riz­mo so­dy­bo­mis, kem­pin­gais.

Cent­ro va­dy­bi­nin­kė Jur­ga Gri­ga­liū­nai­tė pri­sta­tė nau­jus lei­di­nius apie Vil­ka­viš­kio kraš­tą. Iki šiol vi­si lanks­ti­nu­kai bū­da­vo pri­sta­to­mi lie­tu­vių bei ang­lų kal­bo­mis, ta­čiau at­si­ra­dus po­rei­kiui nau­jau­si lei­di­niai jau pub­li­kuo­ja­mi ir len­kų bei vo­kie­čių kal­bo­mis.

Vie­nas iš nau­jų VTVIC lei­di­nių kvie­čia su­si­pa­žin­ti su ra­jo­no tra­di­ci­niais ren­gi­niais, ki­tas – su ži­no­miau­siais tu­ris­ti­niais ob­jek­tais. Ke­liau­ti po ra­jo­ną ska­ti­nan­čiuo­se lanks­ti­nu­kuo­se pri­sta­to­mos ir jau dau­ge­liui pa­žįs­ta­mos, ir dar ma­žai kam ži­no­mos mū­sų kraš­to vie­to­vės. Vie­nas jų ga­li­ma ap­lan­ky­ti pės­čio­mis, tik rei­kia sek­ti ma­žo­jo „Žings­nio­bu­so“ nuo­ro­das, ki­toms pa­siek­ti pri­reiks tam tik­ros trans­por­to prie­mo­nės – dvi­ra­čio ar au­to­mo­bi­lio. „Gai­la, kad į lanks­ti­nu­kus ne­ga­lė­jo­me su­tal­pin­ti vis­ko, ką no­rė­jo­me, bet atei­ty­je tai tik­rai pa­da­ry­si­me“, – tei­gė J. Gri­ga­liū­nai­tė.

Pa­si­bai­gus šven­ti­niam ren­gi­niui, vi­si su­si­rin­ku­sie­ji bu­vo pa­kvies­ti ap­žiū­rė­ti Vil­ka­viš­kio ra­jo­no žmo­nių su ne­ga­lia rea­bi­li­ta­ci­jos cent­ro „Gy­vy­bės jė­ga“ na­rių dar­bų pa­ro­dą.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas