„Santaka“ / Reikalinga kontrolė

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Turintis patirties suvirintojas dujomis ir elektra ieško darbo. Tel. 8 638 51 766.
Galioja iki: 2019-05-20 13:15:33

Parduoda prikabinamą namelį-kemperį (be dokumentų), melžimo aikštelę (2 vietų), rusišką ritininį presą PRP-1,6. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-05-23 09:34:14

Reikalingas žmogus, turintis žoliapjovę, sezono metu pjauti žolę sklype aplink namą Pilviškių miestelyje. Tel. 8 682 20 404.
Galioja iki: 2019-05-23 10:45:52

Parduoda plastikinį 1 t talpos konteinerį (metaliniame rėme su prailgintu išleidimo čiaupu) vandeniui, kurui, skystoms trąšoms ir pan. Yra galimybė atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2019-05-26 09:34:13Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-04 06:47

Dalinkitės:  


Reikalinga kontrolė

Kiek­vie­nas neap­siei­na­me be di­džių­jų pre­ky­bos tink­lų, ki­tų pre­ky­bos vie­tų pa­slau­gų. Atė­ję prie du­rų, iš­kart pa­si­žiū­ri­me ir į par­duo­tu­vių dar­bo lai­ką, ku­ris vi­suo­met skel­bia­mas ma­to­miau­sio­je vie­to­je.

Ta­čiau to ne­ga­lė­čiau pa­sa­ky­ti apie in­di­vi­dua­lią par­duo­tu­vę, esan­čią Vil­ka­viš­ky­je, Vie­ny­bės ir S. Nė­ries gat­vių san­kry­žo­je, gy­ven­to­jų dar va­di­na­mą „Kam­pu­čiu“. Ap­žiū­rė­ju­si par­duo­tu­vę ne­ra­dau jo­kios in­for­ma­ci­jos, skel­bian­čios apie dar­bo lai­ką. Kiek pa­ste­bė­jau, par­duo­tu­vė pa­pras­tai dir­ba iki vi­dur­nak­čio.

Kai užė­jau į par­duo­tu­vę, ku­rios ne­di­de­lė­je pa­tal­po­je ap­stu įvai­riau­sių pre­kių, o ypač – al­ko­ho­lio, ma­ne man­da­giai pa­si­ti­ko sa­vi­nin­kė. Kai pa­klau­siau apie par­duo­tu­vės dar­bo lai­ką, sa­vi­nin­kė lyg su­glu­mu­si at­sa­kė, kad dir­ba iki 23 val., ir aki­mis ieš­ko­jo gra­fi­ko, ku­ris ne­va tu­rė­jo bū­ti lan­ge. Gai­la, bet jo ne­bu­vo ma­ty­ti per aukš­tą, vis­ką už­sto­jan­čią tvo­rą.

Įdo­mu, kas tu­rė­tų pa­si­do­mė­ti šios par­duo­tu­vės dar­bo lai­ku ir pa­si­rū­pin­ti, kad bū­tų vie­šai iš­ka­bin­tas jos dar­bo gra­fi­kas? Ma­nau, jog po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai taip pat ne­pa­si­do­mi, kuo ši įstai­ga pre­kiau­ja po 22 va­lan­dos. Sun­kiai ti­kė­ti­na, kad kas nors atei­na prieš vi­dur­nak­tį nu­si­pirk­ti mais­to ar pra­mo­ni­nių pre­kių. Ar par­duo­tu­vei dir­bant iki vi­dur­nak­čio ne­su­da­ro­mos są­ly­gos pa­žei­di­nė­ti pre­ky­bos tai­syk­les?

Jei kas nors kont­ro­liuo­tų šią par­duo­tu­vę, ma­nau, ir mums, ap­lin­ki­nių dau­gia­bu­čių gy­ven­to­jams, bū­tų sau­giau: prie laip­ti­nių ne­si­bū­riuo­tų al­ko­ho­lį ge­rian­tys ir triukš­mą ke­lian­tys jau­nuo­liai, o ry­tais ne­rei­kė­tų rink­ti šiukš­lių bei tuš­čių bu­te­lių.Vie­no dau­gia­bu­čių „Sau­gios kai­my­nys­tės“ gru­pės pir­mi­nin­kė (pa­var­dė re­dak­ci­jai ži­no­ma)Su šiuo laiš­ku su­pa­žin­di­no­me Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to vir­ši­nin­ką Ro­lan­dą GY­LĮ. Po­li­ci­jos va­do­vas paaiš­ki­no:

– Ne­no­rė­čiau su­tik­ti su kal­ti­ni­mais, kad pa­rei­gū­nai ne­pa­si­do­mi mi­nė­ta par­duo­tu­ve. Jos sa­vi­nin­kė ne kar­tą baus­ta už pre­ky­bos tai­syk­lių pa­žei­di­mus. Iš­gir­dę gy­ven­to­jų nu­si­skun­di­mus, pa­rei­gū­nai or­ga­ni­za­vo po­li­ci­nes prie­mo­nes. Par­duo­tu­vės sa­vi­nin­kė baus­ta ir už tai, kad al­ko­ho­liu pre­kia­vo po 22 val., ir už tai, jog ne­pil­na­me­čiams par­da­vė svai­gių­jų gė­ri­mų. Po pa­sta­ro­jo at­ve­jo bu­vo kreip­ta­si į ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bę, kad vers­li­nin­kei bū­tų atim­ta li­cen­ci­ja pre­kiau­ti al­ko­ho­liu. Ta­čiau pa­gal ga­lio­jan­tį Al­ko­ho­lio kont­ro­lės įsta­ty­mą, li­cen­ci­ją ga­li­ma atim­ti tik tuo­met, jei šis pa­žei­di­mas (al­ko­ho­lis par­duo­tas ne­pil­na­me­čiams) per me­tus bū­tų įvyk­dy­tas ant­rą kar­tą. Vė­liau or­ga­ni­zuo­tų po­li­ci­nių prie­mo­nių me­tu įsi­ti­kin­ta, jog par­duo­tu­vės sa­vi­nin­kė pa­da­rė iš­va­das ir įsta­ty­mų ne­pa­žei­di­nė­ja.

Po­li­ci­ja nuo­lat ste­bi ne tik šį, bet ir ki­tus al­ko­ho­liu pre­kiau­jan­čius taš­kus, o nu­sta­čiu­si pa­žei­di­mą – bau­džia.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Ūkininkai vengia savarankiškai deklaruoti pasėlius
* Eiti su lazdomis blogo oro nėra
* Dėl šuns lojimo darbo turi Savivaldybė ir policija
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar esate gavę europinės paramos lėšų?
Gavau paramą verslui, ūkiui.
Paramos lėšomis atsinaujinau būstą.
Prašiau, bet man jų neskyrė.
Europinių pinigų nesu prašęs.Kalbos patarimai

Ką vartoti vietoj skolinio blògas?
Vietoj nenorminio žodžio blògas (angl. blog, weblog, web log ) teikiamas lietuviškas atitikmuo tinklaraštis. Tai internete paprastai viešai skelbiamas dienoraštis. Plg. kiti atitikmenys: tinklaraštininkas (ne blogeris ), rašyti tinklaraštį (ne bloginti ), vesti vaizdo tinklaraštį (ne vloginti ) etc.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas