„Santaka“ / Reikalinga kontrolė

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Reikalingas (-a) pagalbinis darbininkas (-ė) ūkio darbams, mokantis (-i) karves melžti aparatu. Darbas netoli Gražiškių. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-11-29 08:57:12

Parduoda dalimis CITROEN BERLINGO (2002 m., dyzelis, 1,9 l, 51 kW), AUDI A4 (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW POLO (1997 m., 1,9 l, dyzelis, 47 kW), VW GOLF IV (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW SHARAN (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW). Tel. 8 699 28 707.
Galioja iki: 2018-11-29 10:25:14Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-04 06:47

Dalinkitės:  


Reikalinga kontrolė

Kiek­vie­nas neap­siei­na­me be di­džių­jų pre­ky­bos tink­lų, ki­tų pre­ky­bos vie­tų pa­slau­gų. Atė­ję prie du­rų, iš­kart pa­si­žiū­ri­me ir į par­duo­tu­vių dar­bo lai­ką, ku­ris vi­suo­met skel­bia­mas ma­to­miau­sio­je vie­to­je.

Ta­čiau to ne­ga­lė­čiau pa­sa­ky­ti apie in­di­vi­dua­lią par­duo­tu­vę, esan­čią Vil­ka­viš­ky­je, Vie­ny­bės ir S. Nė­ries gat­vių san­kry­žo­je, gy­ven­to­jų dar va­di­na­mą „Kam­pu­čiu“. Ap­žiū­rė­ju­si par­duo­tu­vę ne­ra­dau jo­kios in­for­ma­ci­jos, skel­bian­čios apie dar­bo lai­ką. Kiek pa­ste­bė­jau, par­duo­tu­vė pa­pras­tai dir­ba iki vi­dur­nak­čio.

Kai užė­jau į par­duo­tu­vę, ku­rios ne­di­de­lė­je pa­tal­po­je ap­stu įvai­riau­sių pre­kių, o ypač – al­ko­ho­lio, ma­ne man­da­giai pa­si­ti­ko sa­vi­nin­kė. Kai pa­klau­siau apie par­duo­tu­vės dar­bo lai­ką, sa­vi­nin­kė lyg su­glu­mu­si at­sa­kė, kad dir­ba iki 23 val., ir aki­mis ieš­ko­jo gra­fi­ko, ku­ris ne­va tu­rė­jo bū­ti lan­ge. Gai­la, bet jo ne­bu­vo ma­ty­ti per aukš­tą, vis­ką už­sto­jan­čią tvo­rą.

Įdo­mu, kas tu­rė­tų pa­si­do­mė­ti šios par­duo­tu­vės dar­bo lai­ku ir pa­si­rū­pin­ti, kad bū­tų vie­šai iš­ka­bin­tas jos dar­bo gra­fi­kas? Ma­nau, jog po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai taip pat ne­pa­si­do­mi, kuo ši įstai­ga pre­kiau­ja po 22 va­lan­dos. Sun­kiai ti­kė­ti­na, kad kas nors atei­na prieš vi­dur­nak­tį nu­si­pirk­ti mais­to ar pra­mo­ni­nių pre­kių. Ar par­duo­tu­vei dir­bant iki vi­dur­nak­čio ne­su­da­ro­mos są­ly­gos pa­žei­di­nė­ti pre­ky­bos tai­syk­les?

Jei kas nors kont­ro­liuo­tų šią par­duo­tu­vę, ma­nau, ir mums, ap­lin­ki­nių dau­gia­bu­čių gy­ven­to­jams, bū­tų sau­giau: prie laip­ti­nių ne­si­bū­riuo­tų al­ko­ho­lį ge­rian­tys ir triukš­mą ke­lian­tys jau­nuo­liai, o ry­tais ne­rei­kė­tų rink­ti šiukš­lių bei tuš­čių bu­te­lių.Vie­no dau­gia­bu­čių „Sau­gios kai­my­nys­tės“ gru­pės pir­mi­nin­kė (pa­var­dė re­dak­ci­jai ži­no­ma)Su šiuo laiš­ku su­pa­žin­di­no­me Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to vir­ši­nin­ką Ro­lan­dą GY­LĮ. Po­li­ci­jos va­do­vas paaiš­ki­no:

– Ne­no­rė­čiau su­tik­ti su kal­ti­ni­mais, kad pa­rei­gū­nai ne­pa­si­do­mi mi­nė­ta par­duo­tu­ve. Jos sa­vi­nin­kė ne kar­tą baus­ta už pre­ky­bos tai­syk­lių pa­žei­di­mus. Iš­gir­dę gy­ven­to­jų nu­si­skun­di­mus, pa­rei­gū­nai or­ga­ni­za­vo po­li­ci­nes prie­mo­nes. Par­duo­tu­vės sa­vi­nin­kė baus­ta ir už tai, kad al­ko­ho­liu pre­kia­vo po 22 val., ir už tai, jog ne­pil­na­me­čiams par­da­vė svai­gių­jų gė­ri­mų. Po pa­sta­ro­jo at­ve­jo bu­vo kreip­ta­si į ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bę, kad vers­li­nin­kei bū­tų atim­ta li­cen­ci­ja pre­kiau­ti al­ko­ho­liu. Ta­čiau pa­gal ga­lio­jan­tį Al­ko­ho­lio kont­ro­lės įsta­ty­mą, li­cen­ci­ją ga­li­ma atim­ti tik tuo­met, jei šis pa­žei­di­mas (al­ko­ho­lis par­duo­tas ne­pil­na­me­čiams) per me­tus bū­tų įvyk­dy­tas ant­rą kar­tą. Vė­liau or­ga­ni­zuo­tų po­li­ci­nių prie­mo­nių me­tu įsi­ti­kin­ta, jog par­duo­tu­vės sa­vi­nin­kė pa­da­rė iš­va­das ir įsta­ty­mų ne­pa­žei­di­nė­ja.

Po­li­ci­ja nuo­lat ste­bi ne tik šį, bet ir ki­tus al­ko­ho­liu pre­kiau­jan­čius taš­kus, o nu­sta­čiu­si pa­žei­di­mą – bau­džia.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Jubiliejų švenčiantis gydytojas savęs be medicinos neįsivaizduoja
* Naujų nesutarimų fone prisimintos senos nuoskaudos
* Vilkaviškio mieste siaučia vandalai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Ar galima sakyti „prieinama kaina“?
ikrai galima, kadangi „Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ nurodoma trečioji dalyvio prieinamas reikšmė – „nebrangus, įperkamas“.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas