„Santaka“ / Įspėjo už automobilių statymą ant vejos

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Išsinuomotų 1 arba 2 kambarių butą Vilkaviškyje. Tel. 8 625 53 553.
Galioja iki: 2019-01-17 08:22:33

Parduoda svarstykles, sveriančias iki 500 kg, grėblį-vartytuvą „Saulutė“, geros būklės šaldytuvą-šaldiklį SNAIGĖ A++. Tel. 8 605 05 608.
Galioja iki: 2019-01-18 09:26:46

Parduoda 2,83 ha žemės Klampučių k. Tel. 8 605 05 608.
Galioja iki: 2019-01-18 09:27:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-01 05:36

Dalinkitės:  


Šei­me­nos gat­vė­je, ant ža­lio­sios ve­jos, kiek­vie­ną šeš­ta­die­nį iš­si­ri­kiuo­ja į tur­gų at­vy­ku­sių žmo­nių au­to­mo­bi­liai.

Autorės nuotr.


Įspėjo už automobilių statymą ant vejos

Eglė MIČIULIENĖ

Praė­ju­sį šeš­ta­die­nį Vil­ka­viš­ky­je, Šei­me­nos gat­vė­je, sa­vo au­to­mo­bi­lius su­sta­tę vai­ruo­to­jai bu­vo ne­ma­lo­niai nu­ste­bin­ti: jiems te­ko aiš­kin­tis su pa­rei­gū­nais.

Tur­gaus die­no­mis abie­jo­se šios šiaip jau ra­mios gat­ve­lės pu­sė­se, ant ve­jos, iš­si­ri­kiuo­ja au­to­mo­bi­lių vir­ti­nės.

Ra­jo­no ap­lin­ko­sau­gi­nin­kai tei­gė, jog į juos dėl šitos pro­ble­mos jau ne kar­tą krei­pė­si čia gy­ve­nan­tys žmo­nės.

Gyventojai nė­ra pa­ten­kin­ti, kad kiek­vie­ną šeš­ta­die­nį išė­ję iš na­mų kie­mo pa­ten­ka tar­si į au­to­mo­bi­lių tur­gų.

Ne­kaip at­ro­do, ypač pa­li­jus, ap­link na­mų tvo­ras ma­ši­nų ra­tų iš­va­ži­nė­ta žo­lė.

Ir pa­sta­ro­jo šeš­ta­die­nio ry­tą at­va­žia­vę su Ma­ri­jam­po­lės re­gio­no ap­lin­kos ap­sau­gos de­par­ta­men­to Vil­ka­viš­kio ra­jo­no agen­tū­ros vyr. spe­cia­lis­tu Sta­siu Ma­to­niu bei Vil­ka­viš­kio ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to Pre­ven­ci­jos po­sky­rio ty­rė­ju Egi­di­ju­mi Ska­ma­ra­ku ra­do­me tą pa­tį vaiz­dą: abi ke­lio pu­sės bu­vo pri­grūs­tos au­to­mo­bi­lių. Kai ku­rie tar­si pa­mink­lai sto­vė­jo ko­ne vi­du­ry ža­lio­sios ve­jos.

Ap­lin­ko­sau­gi­nin­kas S. Ma­to­nis į sa­vo trans­por­to prie­mo­nes su­grį­žu­siems vai­ruo­to­jams paaiš­ki­no, jog jie pa­žei­džia Ad­mi­nist­ra­ci­nių tei­sės pa­žei­di­mų ko­dek­są. Ja­me už sa­va­va­liš­ką ža­lių­jų ve­jų, gė­ly­nų, me­džių, krū­mų, au­gan­čių ne miš­ko že­mė­je, ža­lo­ji­mą ar nai­ki­ni­mą nu­ma­ty­tas įspė­ji­mas ar­ba bau­da nuo 150 iki 300 li­tų, pa­rei­gū­nams – nuo 200 iki 500 li­tų bau­da.

Šį kar­tą vi­sus vai­ruo­to­jus ap­lin­kos ap­sau­gos spe­cia­lis­tas bau­dė tik ra­šy­ti­niu įspė­ji­mu. Ta­čiau pa­žei­dė­ją pa­ga­vus ant­rą kar­tą įspė­ji­mas jam ne­be­ga­lio­tų, o bau­da siek­tų nuo 500 iki 1000 li­tų.

Kai ku­rie vai­ruo­to­jai sa­vo kal­tę iš kar­to pri­pa­ži­no ir su pa­rei­gū­nais per daug ne­si­gin­či­jo.

Ta­čiau, net ir ne­tai­kant pi­ni­gi­nės bau­dos, bu­vo nu­si­tei­ku­sių ga­na ka­rin­gai. Iš Ma­ri­jam­po­lės at­vy­ku­si po­ra aiš­ki­no, kad jie sa­vo trans­por­to prie­mo­nę vi­suo­met sta­to šio­je gat­vė­je ir ne­sup­ran­ta, už ką jiems ra­šo­mas įspė­ji­mas. „Jūs vi­sus baus­kit. Da­bar mes pa­sto­vė­si­me ir pa­žiū­rė­si­me, kiek čia su­ra­šy­si­te, o kiek pa­lei­si­te. Ir ženk­lą pa­sta­ty­kit, kad sto­vė­ti ne­ga­li­ma, tai nie­kas ne­va­žiuos“, – py­ko ma­ri­jam­po­lie­čiai.

Dėl to, jog nė­ra ve­jo­je sto­vė­ti drau­džian­čio ženk­lo, pa­si­pik­ti­ni­mą reiš­kė ir sa­vo vai­ruo­to­ją gin­ti ban­džiu­sios dvi pa­gy­ve­nu­sios ke­lei­vės. Mo­te­riš­kės pik­ti­no­si ir ne­tgi už­jau­tė „varg­šą“ po­li­ci­jos pa­rei­gū­ną, kad šis ne dar­bo die­ną vie­toj poil­sio tu­ri „už­siim­ti ne­są­mo­nė­mis“.

Įs­pė­ji­mai bu­vo su­ra­šy­ti dvy­li­kai pa­žei­dė­jų: sep­ty­nioms vai­ruo­to­joms mo­te­rims ir pen­kiems vy­rams.

Pa­ma­žu Šeimenos gat­vė iš­tuš­tė­jo. Į įpras­tą sto­vė­ji­mo vie­tą vis ban­dė va­žiuo­ti ki­ti au­to­mo­bi­liai, ta­čiau jų vai­ruo­to­jai, pa­ste­bė­ję pa­rei­gū­nų ma­ši­ną, iš kar­to su­ko­si at­gal.

Da­bar be­lie­ka ti­kė­tis, kad pro šią gat­vę pa­rei­gū­nai pra­suks daž­niau, ki­taip žmo­nės iš tie­sų ne­sup­ras, ko­dėl už ma­ši­nų pa­sta­ty­mą ve­jo­je bau­džia­mi tik du kar­tus per me­tus.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Pagrindiniai mokesčių pasikeitimai nuo šių metų sausio 1-osios
* Jauni vilkaviškiečiai teikia konsultacijas finansiniais klausimais
* Globos namų auklėtiniai keršija juos atstumiančiai visuomenei
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Koks finansiškai Jums yra sausis?
Po švenčių labai trūksta pinigų.
Toks, kaip ir visi kiti mėnesiai.
Finansiniai reikalai pagerėjo.Kalbos patarimai

Ar vartotinas junginys „dvigubas dublis“?
Junginys dvigubas dublis (angl. double double ) gali būti vartojamas kalbant apie žaidėją, kuris per vienas rungtynes pelnė dviženklį skaičių taškų ir atkovojo dviženklį skaičių kamuolių. Kalbininkai siūlo vartoti junginį dvigubas dviženklis.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas