„Santaka“ / Įspėjo už automobilių statymą ant vejos

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Išsinuomotų butą Vilkaviškyje (pageidautina I–II a., bet siūlyti ir III a., gali sumokėti nuomos mokestį už kelis mėnesius, gali būti be baldų, be remonto, gali susiremontuoti). Tel. 8 672 02 631.
Galioja iki: 2019-07-21 09:42:20

Parduoda sodyba (80 a sklypas, nuo Gižų 3 km, Marijampolė - 12 km, Vilkaviškis - 24 km, sodyba šalia asfaltuoto kelio, 100 m iškeltu žvyrium keliuku, domina keitimas į butą Vilkaviškyje). Tel. 8 690 58 747.
Galioja iki: 2019-07-26 13:09:49

Parduoda mūrinį namą Smėlio g.20, Virbalyje (sklypo plotas 17 a, yra 2 garažai, ūkiniai pastatai, šiltnamis). Tel. 8 614 82 403.
Galioja iki: 2019-07-27 13:08:15

Nebrangiai parduoda naudotą kietojo kuro katilą DEFRO (15 kW). Tel. 8 682 56 943.
Galioja iki: 2019-07-28 08:56:55Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-01 05:36

Dalinkitės:  


Šei­me­nos gat­vė­je, ant ža­lio­sios ve­jos, kiek­vie­ną šeš­ta­die­nį iš­si­ri­kiuo­ja į tur­gų at­vy­ku­sių žmo­nių au­to­mo­bi­liai.

Autorės nuotr.


Įspėjo už automobilių statymą ant vejos

Eglė MIČIULIENĖ

Praė­ju­sį šeš­ta­die­nį Vil­ka­viš­ky­je, Šei­me­nos gat­vė­je, sa­vo au­to­mo­bi­lius su­sta­tę vai­ruo­to­jai bu­vo ne­ma­lo­niai nu­ste­bin­ti: jiems te­ko aiš­kin­tis su pa­rei­gū­nais.

Tur­gaus die­no­mis abie­jo­se šios šiaip jau ra­mios gat­ve­lės pu­sė­se, ant ve­jos, iš­si­ri­kiuo­ja au­to­mo­bi­lių vir­ti­nės.

Ra­jo­no ap­lin­ko­sau­gi­nin­kai tei­gė, jog į juos dėl šitos pro­ble­mos jau ne kar­tą krei­pė­si čia gy­ve­nan­tys žmo­nės.

Gyventojai nė­ra pa­ten­kin­ti, kad kiek­vie­ną šeš­ta­die­nį išė­ję iš na­mų kie­mo pa­ten­ka tar­si į au­to­mo­bi­lių tur­gų.

Ne­kaip at­ro­do, ypač pa­li­jus, ap­link na­mų tvo­ras ma­ši­nų ra­tų iš­va­ži­nė­ta žo­lė.

Ir pa­sta­ro­jo šeš­ta­die­nio ry­tą at­va­žia­vę su Ma­ri­jam­po­lės re­gio­no ap­lin­kos ap­sau­gos de­par­ta­men­to Vil­ka­viš­kio ra­jo­no agen­tū­ros vyr. spe­cia­lis­tu Sta­siu Ma­to­niu bei Vil­ka­viš­kio ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to Pre­ven­ci­jos po­sky­rio ty­rė­ju Egi­di­ju­mi Ska­ma­ra­ku ra­do­me tą pa­tį vaiz­dą: abi ke­lio pu­sės bu­vo pri­grūs­tos au­to­mo­bi­lių. Kai ku­rie tar­si pa­mink­lai sto­vė­jo ko­ne vi­du­ry ža­lio­sios ve­jos.

Ap­lin­ko­sau­gi­nin­kas S. Ma­to­nis į sa­vo trans­por­to prie­mo­nes su­grį­žu­siems vai­ruo­to­jams paaiš­ki­no, jog jie pa­žei­džia Ad­mi­nist­ra­ci­nių tei­sės pa­žei­di­mų ko­dek­są. Ja­me už sa­va­va­liš­ką ža­lių­jų ve­jų, gė­ly­nų, me­džių, krū­mų, au­gan­čių ne miš­ko že­mė­je, ža­lo­ji­mą ar nai­ki­ni­mą nu­ma­ty­tas įspė­ji­mas ar­ba bau­da nuo 150 iki 300 li­tų, pa­rei­gū­nams – nuo 200 iki 500 li­tų bau­da.

Šį kar­tą vi­sus vai­ruo­to­jus ap­lin­kos ap­sau­gos spe­cia­lis­tas bau­dė tik ra­šy­ti­niu įspė­ji­mu. Ta­čiau pa­žei­dė­ją pa­ga­vus ant­rą kar­tą įspė­ji­mas jam ne­be­ga­lio­tų, o bau­da siek­tų nuo 500 iki 1000 li­tų.

Kai ku­rie vai­ruo­to­jai sa­vo kal­tę iš kar­to pri­pa­ži­no ir su pa­rei­gū­nais per daug ne­si­gin­či­jo.

Ta­čiau, net ir ne­tai­kant pi­ni­gi­nės bau­dos, bu­vo nu­si­tei­ku­sių ga­na ka­rin­gai. Iš Ma­ri­jam­po­lės at­vy­ku­si po­ra aiš­ki­no, kad jie sa­vo trans­por­to prie­mo­nę vi­suo­met sta­to šio­je gat­vė­je ir ne­sup­ran­ta, už ką jiems ra­šo­mas įspė­ji­mas. „Jūs vi­sus baus­kit. Da­bar mes pa­sto­vė­si­me ir pa­žiū­rė­si­me, kiek čia su­ra­šy­si­te, o kiek pa­lei­si­te. Ir ženk­lą pa­sta­ty­kit, kad sto­vė­ti ne­ga­li­ma, tai nie­kas ne­va­žiuos“, – py­ko ma­ri­jam­po­lie­čiai.

Dėl to, jog nė­ra ve­jo­je sto­vė­ti drau­džian­čio ženk­lo, pa­si­pik­ti­ni­mą reiš­kė ir sa­vo vai­ruo­to­ją gin­ti ban­džiu­sios dvi pa­gy­ve­nu­sios ke­lei­vės. Mo­te­riš­kės pik­ti­no­si ir ne­tgi už­jau­tė „varg­šą“ po­li­ci­jos pa­rei­gū­ną, kad šis ne dar­bo die­ną vie­toj poil­sio tu­ri „už­siim­ti ne­są­mo­nė­mis“.

Įs­pė­ji­mai bu­vo su­ra­šy­ti dvy­li­kai pa­žei­dė­jų: sep­ty­nioms vai­ruo­to­joms mo­te­rims ir pen­kiems vy­rams.

Pa­ma­žu Šeimenos gat­vė iš­tuš­tė­jo. Į įpras­tą sto­vė­ji­mo vie­tą vis ban­dė va­žiuo­ti ki­ti au­to­mo­bi­liai, ta­čiau jų vai­ruo­to­jai, pa­ste­bė­ję pa­rei­gū­nų ma­ši­ną, iš kar­to su­ko­si at­gal.

Da­bar be­lie­ka ti­kė­tis, kad pro šią gat­vę pa­rei­gū­nai pra­suks daž­niau, ki­taip žmo­nės iš tie­sų ne­sup­ras, ko­dėl už ma­ši­nų pa­sta­ty­mą ve­jo­je bau­džia­mi tik du kar­tus per me­tus.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Sporto aikštelė įrengta ir prie „Ąžuolo“ progimnazijos
* Mainų programos naudingos jaunimui
* Legendinės laidos „Mūsų miesteliai“ filmavimo grupė dirbo Kybartuose
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar esate laimėjęs loterijoje?
Taip, laimėjau vertingų prizų.
Tik smulkias sumas.
Loterijoje man nesiseka.
Niekada nedalyvauju.Kalbos patarimai

Kaip rašyti dalelytę „nebe“ su kitais žodžiais?
Neiginys nebe rašomas kartu su veiksmažodžiais ir veiksmažodiniais daiktavardžiais, su būdvardžiais ir prieveiksmiais (su kuriais kartu rašomas ir neiginys ne), pvz.: nebegali, nebegalėjimas, nebegeras, nebedaug, nebetoli, nebegaila etc.
Skyrium rašomas nuo kitų žodžių, kai reiškia priešpriešą, pvz.: Dangus nebe mėlynas, o pilkas. Jis nebe dirba, o tinginiauja.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas