„Santaka“ / Įspėjo už automobilių statymą ant vejos

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-01 05:36

Dalinkitės:  


Šei­me­nos gat­vė­je, ant ža­lio­sios ve­jos, kiek­vie­ną šeš­ta­die­nį iš­si­ri­kiuo­ja į tur­gų at­vy­ku­sių žmo­nių au­to­mo­bi­liai.

Autorės nuotr.


Įspėjo už automobilių statymą ant vejos

Eglė MIČIULIENĖ

Praė­ju­sį šeš­ta­die­nį Vil­ka­viš­ky­je, Šei­me­nos gat­vė­je, sa­vo au­to­mo­bi­lius su­sta­tę vai­ruo­to­jai bu­vo ne­ma­lo­niai nu­ste­bin­ti: jiems te­ko aiš­kin­tis su pa­rei­gū­nais.

Tur­gaus die­no­mis abie­jo­se šios šiaip jau ra­mios gat­ve­lės pu­sė­se, ant ve­jos, iš­si­ri­kiuo­ja au­to­mo­bi­lių vir­ti­nės.

Ra­jo­no ap­lin­ko­sau­gi­nin­kai tei­gė, jog į juos dėl šitos pro­ble­mos jau ne kar­tą krei­pė­si čia gy­ve­nan­tys žmo­nės.

Gyventojai nė­ra pa­ten­kin­ti, kad kiek­vie­ną šeš­ta­die­nį išė­ję iš na­mų kie­mo pa­ten­ka tar­si į au­to­mo­bi­lių tur­gų.

Ne­kaip at­ro­do, ypač pa­li­jus, ap­link na­mų tvo­ras ma­ši­nų ra­tų iš­va­ži­nė­ta žo­lė.

Ir pa­sta­ro­jo šeš­ta­die­nio ry­tą at­va­žia­vę su Ma­ri­jam­po­lės re­gio­no ap­lin­kos ap­sau­gos de­par­ta­men­to Vil­ka­viš­kio ra­jo­no agen­tū­ros vyr. spe­cia­lis­tu Sta­siu Ma­to­niu bei Vil­ka­viš­kio ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to Pre­ven­ci­jos po­sky­rio ty­rė­ju Egi­di­ju­mi Ska­ma­ra­ku ra­do­me tą pa­tį vaiz­dą: abi ke­lio pu­sės bu­vo pri­grūs­tos au­to­mo­bi­lių. Kai ku­rie tar­si pa­mink­lai sto­vė­jo ko­ne vi­du­ry ža­lio­sios ve­jos.

Ap­lin­ko­sau­gi­nin­kas S. Ma­to­nis į sa­vo trans­por­to prie­mo­nes su­grį­žu­siems vai­ruo­to­jams paaiš­ki­no, jog jie pa­žei­džia Ad­mi­nist­ra­ci­nių tei­sės pa­žei­di­mų ko­dek­są. Ja­me už sa­va­va­liš­ką ža­lių­jų ve­jų, gė­ly­nų, me­džių, krū­mų, au­gan­čių ne miš­ko že­mė­je, ža­lo­ji­mą ar nai­ki­ni­mą nu­ma­ty­tas įspė­ji­mas ar­ba bau­da nuo 150 iki 300 li­tų, pa­rei­gū­nams – nuo 200 iki 500 li­tų bau­da.

Šį kar­tą vi­sus vai­ruo­to­jus ap­lin­kos ap­sau­gos spe­cia­lis­tas bau­dė tik ra­šy­ti­niu įspė­ji­mu. Ta­čiau pa­žei­dė­ją pa­ga­vus ant­rą kar­tą įspė­ji­mas jam ne­be­ga­lio­tų, o bau­da siek­tų nuo 500 iki 1000 li­tų.

Kai ku­rie vai­ruo­to­jai sa­vo kal­tę iš kar­to pri­pa­ži­no ir su pa­rei­gū­nais per daug ne­si­gin­či­jo.

Ta­čiau, net ir ne­tai­kant pi­ni­gi­nės bau­dos, bu­vo nu­si­tei­ku­sių ga­na ka­rin­gai. Iš Ma­ri­jam­po­lės at­vy­ku­si po­ra aiš­ki­no, kad jie sa­vo trans­por­to prie­mo­nę vi­suo­met sta­to šio­je gat­vė­je ir ne­sup­ran­ta, už ką jiems ra­šo­mas įspė­ji­mas. „Jūs vi­sus baus­kit. Da­bar mes pa­sto­vė­si­me ir pa­žiū­rė­si­me, kiek čia su­ra­šy­si­te, o kiek pa­lei­si­te. Ir ženk­lą pa­sta­ty­kit, kad sto­vė­ti ne­ga­li­ma, tai nie­kas ne­va­žiuos“, – py­ko ma­ri­jam­po­lie­čiai.

Dėl to, jog nė­ra ve­jo­je sto­vė­ti drau­džian­čio ženk­lo, pa­si­pik­ti­ni­mą reiš­kė ir sa­vo vai­ruo­to­ją gin­ti ban­džiu­sios dvi pa­gy­ve­nu­sios ke­lei­vės. Mo­te­riš­kės pik­ti­no­si ir ne­tgi už­jau­tė „varg­šą“ po­li­ci­jos pa­rei­gū­ną, kad šis ne dar­bo die­ną vie­toj poil­sio tu­ri „už­siim­ti ne­są­mo­nė­mis“.

Įs­pė­ji­mai bu­vo su­ra­šy­ti dvy­li­kai pa­žei­dė­jų: sep­ty­nioms vai­ruo­to­joms mo­te­rims ir pen­kiems vy­rams.

Pa­ma­žu Šeimenos gat­vė iš­tuš­tė­jo. Į įpras­tą sto­vė­ji­mo vie­tą vis ban­dė va­žiuo­ti ki­ti au­to­mo­bi­liai, ta­čiau jų vai­ruo­to­jai, pa­ste­bė­ję pa­rei­gū­nų ma­ši­ną, iš kar­to su­ko­si at­gal.

Da­bar be­lie­ka ti­kė­tis, kad pro šią gat­vę pa­rei­gū­nai pra­suks daž­niau, ki­taip žmo­nės iš tie­sų ne­sup­ras, ko­dėl už ma­ši­nų pa­sta­ty­mą ve­jo­je bau­džia­mi tik du kar­tus per me­tus.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ką kilnojo – gyrą ar svarstį?
Didelis metalinis rutulys su rankena jėgai ugdyti vadintinas svarsčiu. Taigi stipruoliai varžosi kilnodami svarstį, bet ne gyrą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas