„Santaka“ / Į Kybartus ir Virbalį grįš tvarka

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-10-01 05:31

Dalinkitės:  


Ky­bar­tuo­se ir Vir­ba­ly­je vil­ki­kų ei­lės dau­giau ne­tu­rė­tų sto­vė­ti prie žmo­nių na­mų.

Kristinos VAITKEVIČIENĖS nuotr.


Į Kybartus ir Virbalį grįš tvarka

Reguliuoja eiles

Penk­ta­die­nio vi­dur­die­nį Ky­bar­tų pa­sie­nio po­ste Su­si­sie­ki­mo mi­nis­te­ri­jos ini­cia­ty­va bu­vo pra­dė­tos re­gu­liuo­ti au­to­mo­bi­lių, ke­liau­jan­čių į Ka­li­ning­ra­do sri­tį, ei­lės.

„Taip ti­ki­mės iš­spręs­ti pro­ble­mas, ki­lu­sias išau­gus ke­liau­jan­čių­jų į Ka­li­ning­ra­do sri­tį skai­čiui. Vai­ruo­to­jų ir gy­ven­to­jų konf­lik­tai pa­sie­ny­je jau ta­po kas­die­ny­be. Ky­bar­tuo­se ir Vir­ba­ly­je vil­ki­kai dau­giau ne­sto­vės gat­vė­se prie žmo­nių na­mų“, – sa­kė su­si­sie­ki­mo mi­nist­ras Eli­gi­jus Ma­siu­lis.

Trans­por­to prie­mo­nių srau­tas taip pat re­gu­liuo­ja­mas Ra­mo­niš­kė­se bei Pa­ne­mu­nė­je, kur nuo­lat su­si­da­ro di­de­lės leng­vų­jų ir kro­vi­ni­nių au­to­mo­bi­lių ei­lės.Ky­bar­tuo­se bus ra­miau


Per Ky­bar­tų pa­sie­nio kont­ro­lės punk­tą vyks­tan­čių leng­vų­jų au­to­mo­bi­lių lau­ki­mo ei­lė for­muo­ja­ma Ky­bar­tuo­se, prie­šais kont­ro­lės punk­tą. Sun­kio­jo trans­por­to ei­lė pra­de­da­ma for­muo­ti ke­lio Marijampolė–Kybartai 37-ame ki­lo­met­re, prieš Vir­ba­lio mies­tą (apie 5 km iki vals­ty­bės sie­nos), ir to­liau ri­kiuo­ja­ma Vilkaviškio kryp­ti­mi.

Ei­lių re­gu­lia­vi­mas ties Ky­bar­tais ir Vir­ba­liu tę­sis, kol Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė įvyk­dys Vy­riau­sy­bės rei­ka­la­vi­mą per­duo­ti vals­ty­bei prie sie­nos esan­čią au­to­mo­bi­lių sto­vė­ji­mo aikš­te­lę. Ji anks­čiau bu­vo iš­nuo­mo­ta pri­va­čiai įmo­nei. Vers­li­nin­kai iš sie­ną ker­tan­čių vai­ruo­to­jų ne­tei­sė­tai im­da­vo mo­kes­tį. Pa­rei­gū­nų bei pri­va­čios bend­ro­vės san­dė­rį ir veik­lą šiuo me­tu ti­ria Ge­ne­ra­li­nė pro­ku­ra­tū­ra bei Fi­nan­si­nių nu­si­kal­ti­mų ty­ri­mų tar­ny­ba. Pro­ku­ro­rams už­drau­dus ne­tei­sė­to mo­kes­čio rin­ki­mą aikš­te­lė bu­vo už­da­ry­ta, to­dėl vil­ki­kų ei­lė nu­si­drie­kė per Ky­bar­tus.

„Jei Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė įvyk­dy­tų dar ge­gu­žę priim­tą Vy­riau­sy­bės nu­ta­ri­mą ir per­duo­tų aikš­te­lę Pa­sie­nio kont­ro­lės punk­tų di­rek­ci­jai, aikš­te­le vai­ruo­to­jai ga­lė­tų nau­do­tis ne­mo­ka­mai ir ei­lės pa­sie­ny­je iš­nyk­tų“, – įsi­ti­ki­nęs E. Ma­siu­lis.Dirba ap­sau­gi­ninkai


Trans­por­to srau­tus re­gu­liuo­ja Pa­sie­nio kont­ro­lės punk­tų di­rek­ci­jos kon­kur­so bū­du at­rink­ta bend­ro­vė „Eks­ko­mi­sa­rų biu­ras“. Sau­gos dar­buo­to­jai bend­ra­dar­biaus, pa­lai­kys ry­šį ir kei­sis in­for­ma­ci­ja su pa­sie­nie­čiais, mui­ti­nės ir po­li­ci­jos pa­rei­gū­nais.

Sau­gos bend­ro­vė dirbs ne­pert­rau­kia­mai vi­są pa­rą, kiek­vie­ną die­ną. Ei­lių for­ma­vi­mo vie­to­se-po­stuo­se sau­gos tar­ny­bos dar­buo­to­jai kom­piu­te­riuo­se re­gist­ruos at­vyks­tan­čias trans­por­to prie­mo­nes ir iš­duos jų vai­ruo­to­jams ei­lės re­gist­ra­vi­mo če­kius.

Gau­ti če­kį ei­lė­je lau­kian­čiam au­to­mo­bi­liui bus ga­li­ma tik vie­ną kar­tą. Nau­jas če­kis bus iš­duo­da­mas tik kir­tus vals­ty­bės sie­ną pa­gal anks­čiau iš­duo­tą če­kį. Pas­ta­rų­jų prie­mo­nių im­ta­si ko­vo­jant su kont­ra­ban­dos ve­žė­jais.

Į kont­ro­lės punk­tų te­ri­to­ri­ją bus įlei­džia­mos tik pa­gal su­da­ry­tas ei­les re­gist­ruo­tos trans­por­to prie­mo­nės. As­me­nims ir trans­por­to prie­mo­nėms, ku­rioms nu­sta­ty­ta tei­sė į kont­ro­lės punk­tą bū­ti įleis­tiems ir pa­tik­rin­tiems be ei­lės, bus or­ga­ni­zuo­tas pra­lei­di­mas be ei­lės.

Sau­gos bend­ro­vės dar­buo­to­jai trans­por­to prie­mo­nių lau­ki­mo ei­lė­se pa­lai­kys bend­rą­ją tvar­ką ir už­tik­rins, kad ei­lės bū­tų re­gist­ruo­ja­mos są­ži­nin­gai ir skaid­riai. Esant po­rei­kiui, pa­lai­ky­ti tvar­ką pa­dės Vil­ka­viš­kio ra­jo­no po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai.Parengta bendradarbiaujant su Susisiekimo ministerija

Užsk. 6490


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas