„Santaka“ / Įvykiai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 15 a namų valdos sklypą su senais pastatais Serdokų kaime. Tel. 8 672 44 775.
Galioja iki: 2019-03-22 10:39:34

Pirktų arba išsinuomotų 2–3 kambarių butą Vilkaviškyje (pirmame ar antrame aukšte). Tel. 8 612 21 966.
Galioja iki: 2019-03-23 15:03:51

Nauja modernia technika remontuoja drenažą, valo senas drenažo sistemas praplovimo būdu, įrengia naują drenažą, valo griovius, kasa tvenkinius, įrengia statybos aikšteles. Tel. 8 686 36 499.
Galioja iki: 2019-03-24 08:57:32

Parduoda dvivagę bulviasodę, vienvagę transporterinę bulviakasę, bulvių kauptuką su virbalinėmis akėčiomis, nebrangiai – miegamojo komplektą (7 dalių), sekciją, 2 senovines lovas, senovinę spintą. Tel. 8 687 46 306.
Galioja iki: 2019-03-25 10:47:40

Parduoda 1 kambario butą Vilniaus g. 8, Vilkaviškyje . Namas renovuotas, kaimynai ramūs ir tvarkingi, maži mokesčiai. Tel. 8 654 25 407.
Galioja iki: 2019-03-28 08:20:53

Parduoda šiaudapjovę („akselinę“) su vien-faziu vokišku varikliu, 4 vasarines padangas 185/70 R14. Tel. 8 670 49 964.
Galioja iki: 2019-03-28 14:17:35Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-29 06:45

Dalinkitės:  


Įvykiai

Eglė KVIESULAITIENĖ

Va­gia ci­ga­re­tes

Nak­tį į ant­ra­die­nį ra­jo­ne api­plėš­tos dvi par­duo­tu­vės.

Apie 1.30 val. į po­li­ci­ją pa­skam­bi­nęs pil­viš­kie­tis G. D. pra­ne­šė, kad va­gys įsi­lau­žė į jo bend­ro­vei pri­klau­san­čią par­duo­tu­vę ir pa­gro­bė įvai­rių rū­šių ci­ga­re­čių bei ki­tų pre­kių. Į pa­tal­pas il­ga­pirš­čiai pa­te­ko su­lau­žę ap­sau­gi­nes lan­go ža­liu­zes bei už­rak­tus.

Tą pa­čią nak­tį su­lau­žę ir išar­dę ap­sau­gi­nes du­rų ža­liu­zes bei iš­lau­žę du­ris va­gys pa­te­ko į „Ai­bės“ par­duo­tu­vę Gi­žuo­se. Iš jos taip pat pa­vog­ta įvai­rių rū­šių ci­ga­re­čių.Dings­ta gy­vu­liai

Pir­ma­die­nį Geis­te­riš­kiuo­se (Bart­nin­kų sen.) iš ga­nyk­los din­go bu­lius.

Ry­te atė­ju­si į ga­nyk­lą, esan­čią prie pat na­mų, geis­te­riš­kie­tė L. J. ne­be­ra­do pu­sant­rų me­tų juod­mar­gių mė­si­nių veis­lės bu­liaus, svė­ru­sio apie 500 kg. Mo­te­ris nuo­sto­lį įver­ti­no 3000 li­tų. Tai ne pir­mo­ji to­kia va­gys­tė pa­sta­ro­sio­mis die­no­mis. „San­ta­ko­je“ ra­šė­me, kad sa­vait­ga­lį Šiau­di­niš­kiuo­se, ga­nyk­lo­je, pa­skers­ti ir pa­vog­ti du vie­no šei­mi­nin­ko bu­liai.Gra­si­no pei­liu

Pir­ma­die­nį Bo­bių kai­me (Klau­su­čių sen.) gra­sin­ta ne­pil­na­me­čiui.

Iš įka­li­ni­mo įstai­gos ne­se­niai grį­žęs ir psi­chi­kos pro­ble­mų tu­rin­tis P. D. nu­ta­rė įbau­gin­ti paaug­lį, su ku­riuo bu­vo pa­žįs­ta­mas dar prieš pa­tek­da­mas už gro­tų.

Apie 18.30 val. jis pa­ty­ko­jo ne­pil­na­me­čio prie na­mų ir ti­kė­jo­si bū­ti neat­pa­žin­tas, mat vei­dą bu­vo pa­slė­pęs po mas­kuo­jan­čia kau­ke. P. D. su pei­liu ran­ko­je gra­si­no paaug­lį nu­žu­dy­ti.

Net­ru­kus gra­sin­to­ją su­lai­kė po­li­ci­ja.Siun­čia ka­li­niams

Pir­ma­die­nį per Ky­bar­tų pa­tai­sos na­mų tvo­rą vėl per­mes­ti pa­ke­tai.

Apie 22.30 val. pa­tai­sos na­mų pa­rei­gū­nai vaiz­do ste­bė­ji­mo ka­me­ros ek­ra­ne pa­ma­tė įtar­ti­ną au­to­mo­bi­lį, pri­va­žia­vu­sį prie pir­mo­jo ad­mi­nist­ra­ci­nio pa­sta­to. Rau­do­na­me „Peu­geot-206“ sė­dė­jo trys as­me­nys.

Iš au­to­mo­bi­lio iš­li­pę du vy­rai, ran­ko­se ne­ši­ni pa­ke­tais, priė­jo prie ad­mi­nist­ra­ci­nio pa­sta­to. Jie vie­ną po ki­to per­svie­dė per tvo­rą ke­tu­ris pa­ke­tus ir sku­biai sė­dę į au­to­mo­bi­lį pa­si­ša­li­no.

Pa­tai­sos na­mų te­ri­to­ri­jo­je ras­ti vi­si ke­tu­ri pa­ke­tai, ku­riuo­se bu­vo 6 mo­bi­lie­ji te­le­fo­nai, du kro­vik­liai, mo­de­mo pri­jun­gi­mo lai­das bei 30 SIM kor­te­lių.

Drau­džia­mi tu­rė­ti daik­tai bud­rių pa­rei­gū­nų dė­ka ka­li­nių ne­pa­sie­kė, kaip ir praė­ju­sios sa­vai­tės pa­bai­go­je vie­nam iš nu­teis­tų­jų siųs­ti nar­ko­ti­kai.

Pa­tik­ri­nę už dis­po­na­vi­mą nar­ko­ti­kais nu­teis­tam A. T. skir­tą spau­dos pa­ke­tą, pa­rei­gū­nai ap­ti­ko du pieš­tu­kus. Nut­rau­kus nuo pieš­tu­kų ant­ga­lius su trin­tu­kais, iš vi­daus pa­bi­ro mil­te­liai. Ko­kios tai nar­ko­ti­nės me­džia­gos, paaiš­kės po eks­per­ti­zės.Ra­do čiu­ži­ny­je

Pir­ma­die­nį Ky­bar­tų už­kar­dos pa­sie­nie­čiai krė­tė vil­ki­ką.

Va­ka­re Ky­bar­tų už­kar­dos pa­sie­nie­čiai vie­no­je Ky­bar­tų gat­vė­je pa­kar­to­ti­nai pa­tik­rin­ti su­stab­dė kro­vi­ni­nį vil­ki­ką „DAF“. Sun­kias­vo­rė trans­por­to prie­mo­nė prieš ke­lias mi­nu­tes į Lie­tu­vą iš Ru­si­jos bu­vo įva­žia­vu­si per Ky­bar­tų kont­ro­lės punk­tą.

Vil­ki­ko vai­ruo­to­jas, 46 me­tų Ru­si­jos pi­lie­tis, pa­rei­gū­nams pa­tei­kė tvar­kin­gus ke­lio­nės bei trans­por­to prie­mo­nės re­gist­ra­ci­jos do­ku­men­tus. Ta­čiau pa­sie­nie­čiai nuo­dug­niai ap­žiū­rė­jo ir ma­ši­nos ka­bi­ną. Jo­je esan­čiuo­se mie­ga­muo­siuo­se čiu­ži­niuo­se pa­sie­nie­čiai ap­ti­ko su­grūs­tas rū­ka­lų pa­kuo­tes. Iš vi­so ras­ta tūks­tan­tis pa­ke­lių ci­ga­re­čių „Saint Geor­ge Lights“, pa­ženk­lin­tų ru­siš­ko pa­vyz­džio ak­ci­zo mo­kes­čio ženk­lais.

Dėl ne­tei­sė­to ak­ci­zais ap­mo­kes­ti­na­mų pre­kių ga­be­ni­mo pa­sie­nie­čiai Ru­si­jos pi­lie­čiui pra­dė­jo ad­mi­nist­ra­ci­nę tei­se­ną. Rū­ka­lai lai­ki­nai sau­go­mi Ky­bar­tų, o au­to­mo­bi­lis – Lie­po­nos už­kar­do­se.Vy­ras po ap­klau­sos pa­leis­tas. Už pa­da­ry­tą pa­žei­di­mą už­sie­nie­čiui gre­sia bau­da nuo 10 iki 20 tūks­tan­čių li­tų.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Naktinės linksmybės baigėsi didele tragedija
*Rinkimų batalijos pasiekė ir prokuratūrą
* Į grožio industriją įsisukusi vilkaviškietė gyvenimą semia rieškučiomis
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate Savivaldybės tarybos ir mero rinkimų agitacijos kampanijas?
Buvo įdomiau negu 2015 m.
Vyko korektiška kova.
Perspausta su kritika, kaltinimais.
Rinkimais nesidomėjau.Kalbos patarimai

Klausytis ką ar ko?
Su veiksmažodžiu klausyti(s) galininkas nevartotinas objektui reikšti. Vartotinas kilmininkas klausyti(s) ko, pvz.: Netrukdyk, klausau(si) laidą (taisoma laidos ).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas