„Santaka“ / Vilkaviškiečiai dviratininkai puikiai pasirodė moksleivių čempionate

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-27 06:45

Dalinkitės:  


Vil­ka­viš­kie­čiai dvi­ra­ti­nin­kai (iš kai­rės) P. Ke­sy­lis, T. Rin­ke­vi­čius bei jų tre­ne­ris A. Že­mai­tai­tis džiau­gia­si sėk­min­gu pa­si­ro­dy­mu Lie­tu­vos moks­lei­vių dvi­ra­ti­nin­kų čem­pio­na­te.

Autoriaus nuotr.


Vilkaviškiečiai dviratininkai puikiai pasirodė moksleivių čempionate

Vil­ka­viš­kio dvi­ra­čių spor­to klu­bo „Ai­ra“ at­sto­vai ir to­liau džiu­gi­na per­ga­lė­mis gar­sin­da­mi sa­vo mies­tą vi­so­je ša­ly­je. Šį kar­tą iš Lie­tu­vos moks­lei­vių dvi­ra­ti­nin­kų čem­pio­na­to mū­siš­kis Tau­ras Rin­ke­vi­čius na­mo grį­žo su si­dab­ro bei bron­zos me­da­liais.

Ute­no­je vy­ku­sia­me ša­lies moks­lei­vių dvi­ra­čių čem­pio­na­te da­ly­va­vo du vil­ka­viš­kie­čiai – še­šio­lik­me­tis Tau­ras Rin­ke­vi­čius bei me­tais jau­nes­nis Po­vi­las Ke­sy­lis. Abu vai­ki­nai as­me­ni­nė­se 10 km va­žia­vi­mo į kal­ną bei žie­di­nė­se lenk­ty­nė­se pa­sie­kė ne­blo­gų re­zul­ta­tų.

Pir­mą­ją var­žy­bų die­ną vy­ku­sios in­di­vi­dua­lios va­žia­vi­mo į kal­ną lenk­ty­nės bu­vo itin sėk­min­gos mū­sų mies­to spor­ti­nin­kams. Jo­se T. Rin­ke­vi­čius iš­ko­vo­jo si­dab­ro me­da­lį, į prie­kį pra­lei­dęs tik Ute­nos at­sto­vą. Šio­se var­žy­bo­se mū­siš­kį ly­dė­jo sėk­mė, nes tre­čio­je vie­to­je li­ku­sį spor­ti­nin­ką T. Rin­ke­vi­čius ap­len­kė tik de­šim­tą­ja se­kun­dės da­li­mi. P. Ke­sy­lis šio­se lenk­ty­nė­se li­ko per žings­nį nuo nu­ga­lė­to­jų pa­ky­los ir ten­ki­no­si ket­vir­tą­ja vie­ta.

„Ne­pap­ras­tai di­džiuo­juo­si abiem vai­ki­nais. Va­žia­vi­mo į kal­ną lenk­ty­nės rei­ka­lau­ja ypač di­de­lės va­lios bei iš­tver­mės. Jo­se kiek­vie­nas dvi­ra­ti­nin­kas lenk­ty­niau­ja in­di­vi­dua­liai ir ne­ga­li ti­kė­tis ko­man­dos drau­gų pa­gal­bos. Čia spor­ti­nin­kas pri­va­lo pa­ro­dy­ti tik­rą­ją sa­vo jė­gą“, – tei­gė dvi­ra­čių spor­to klu­bo „Ai­ra“ tre­ne­ris Ar­tū­ras Že­mai­tai­tis.

Ant­rą­ją čem­pio­na­to die­ną da­ly­viai var­žė­si 30 km žie­di­nė­se lenk­ty­nė­se. Ute­nos mies­to gat­vė­mis spor­ti­nin­kai tu­rė­jo įveik­ti dau­giau nei 20 ra­tų, ku­rių vie­no il­gis sie­kė 1,3 km.

Šio­se lenk­ty­nė­se sėk­mė šiek tiek nu­si­su­ko nuo T. Rin­ke­vi­čiaus. Vi­sas lenk­ty­nes pa­gal taš­kus sa­vo kon­ku­ren­tus len­kęs vil­ka­viš­kie­tis ga­liau­siai li­ko tre­čio­je vie­to­je. Nors mū­siš­kis su­rin­ko vie­no­dą taš­kų skai­čių, kaip ir pir­mo­je bei ant­ro­je vie­to­se at­si­dū­rę spor­ti­nin­kai, ta­čiau dėl to, kad pa­sku­ti­nia­me tar­pi­nia­me fi­ni­še jie ap­len­kė vil­ka­viš­kie­tį, šis tu­rė­jo ten­kin­tis tik bron­zos me­da­liu.

Ki­tas vil­ka­viš­kie­tis P. Ke­sy­lis šio­se lenk­ty­nė­se fi­ni­ša­vo kar­tu su pa­grin­di­ne lenk­ty­ni­nin­kų gru­pe ir dėl me­da­lių ne­ko­vo­jo. „Po­vi­lo tiks­las bu­vo pa­dė­ti Tau­rui iš­ko­vo­ti per­ga­lę. Jis tą da­rė itin sėk­min­gai: kai rei­kė­da­vo, deng­da­vo var­žo­vų ata­kas ar pa­ts „pa­temp­da­vo“ gru­pę į prie­kį. Šiam vai­ki­nui dar vis­kas prieš akis. Jei Po­vi­las ne­sus­tos to­liau sun­kiai dirb­ti, jo lau­kia pui­ki atei­tis“, – tvir­ti­no tre­ne­ris. Pa­sak jo, vil­ka­viš­kie­čiai šia­me čem­pio­na­te pa­si­ro­dė pui­kiai.

„Džiau­giuo­si iš­ko­vo­tais me­da­liais, ta­čiau šiek tiek ap­mau­du dėl klai­dų, pa­da­ry­tų žie­di­nė­se lenk­ty­nė­se, ku­rios už­kir­to ke­lią į per­ga­lę. Ne­pai­sant to, ma­nau, kad šis čem­pio­na­tas man bu­vo ge­ra pa­mo­ka bei pa­si­ruo­ši­mas atei­ties ko­voms“, – ti­ki­no T. Rin­ke­vi­čius.

P. Ke­sy­lis sa­kė, jog iš var­žy­bų grį­žo su pa­čiais ge­riau­siais įspū­džiais. Jis džiau­gė­si tu­rė­jęs pro­gos pa­si­ga­ly­nė­ti su vy­res­niais ir fi­ziš­kai stip­res­niais var­žo­vais, nes tai pa­de­da to­bu­lė­ti.

Šis moks­lei­vių čem­pio­na­tas bu­vo tar­si pa­si­ruo­ši­mas Lie­tu­vos jau­ni­mo žai­dy­nėms, ku­rios pra­si­dė­jo jau praeitą sa­vait­ga­lį. Jo­se mū­siš­kiai taip pat ža­da ko­vo­ti tik dėl pa­čių aukš­čiau­sių vie­tų.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas