„Santaka“ / Vilkaviškiečiai dviratininkai puikiai pasirodė moksleivių čempionate

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-27 06:45

Dalinkitės:  


Vil­ka­viš­kie­čiai dvi­ra­ti­nin­kai (iš kai­rės) P. Ke­sy­lis, T. Rin­ke­vi­čius bei jų tre­ne­ris A. Že­mai­tai­tis džiau­gia­si sėk­min­gu pa­si­ro­dy­mu Lie­tu­vos moks­lei­vių dvi­ra­ti­nin­kų čem­pio­na­te.

Autoriaus nuotr.


Vilkaviškiečiai dviratininkai puikiai pasirodė moksleivių čempionate

Vil­ka­viš­kio dvi­ra­čių spor­to klu­bo „Ai­ra“ at­sto­vai ir to­liau džiu­gi­na per­ga­lė­mis gar­sin­da­mi sa­vo mies­tą vi­so­je ša­ly­je. Šį kar­tą iš Lie­tu­vos moks­lei­vių dvi­ra­ti­nin­kų čem­pio­na­to mū­siš­kis Tau­ras Rin­ke­vi­čius na­mo grį­žo su si­dab­ro bei bron­zos me­da­liais.

Ute­no­je vy­ku­sia­me ša­lies moks­lei­vių dvi­ra­čių čem­pio­na­te da­ly­va­vo du vil­ka­viš­kie­čiai – še­šio­lik­me­tis Tau­ras Rin­ke­vi­čius bei me­tais jau­nes­nis Po­vi­las Ke­sy­lis. Abu vai­ki­nai as­me­ni­nė­se 10 km va­žia­vi­mo į kal­ną bei žie­di­nė­se lenk­ty­nė­se pa­sie­kė ne­blo­gų re­zul­ta­tų.

Pir­mą­ją var­žy­bų die­ną vy­ku­sios in­di­vi­dua­lios va­žia­vi­mo į kal­ną lenk­ty­nės bu­vo itin sėk­min­gos mū­sų mies­to spor­ti­nin­kams. Jo­se T. Rin­ke­vi­čius iš­ko­vo­jo si­dab­ro me­da­lį, į prie­kį pra­lei­dęs tik Ute­nos at­sto­vą. Šio­se var­žy­bo­se mū­siš­kį ly­dė­jo sėk­mė, nes tre­čio­je vie­to­je li­ku­sį spor­ti­nin­ką T. Rin­ke­vi­čius ap­len­kė tik de­šim­tą­ja se­kun­dės da­li­mi. P. Ke­sy­lis šio­se lenk­ty­nė­se li­ko per žings­nį nuo nu­ga­lė­to­jų pa­ky­los ir ten­ki­no­si ket­vir­tą­ja vie­ta.

„Ne­pap­ras­tai di­džiuo­juo­si abiem vai­ki­nais. Va­žia­vi­mo į kal­ną lenk­ty­nės rei­ka­lau­ja ypač di­de­lės va­lios bei iš­tver­mės. Jo­se kiek­vie­nas dvi­ra­ti­nin­kas lenk­ty­niau­ja in­di­vi­dua­liai ir ne­ga­li ti­kė­tis ko­man­dos drau­gų pa­gal­bos. Čia spor­ti­nin­kas pri­va­lo pa­ro­dy­ti tik­rą­ją sa­vo jė­gą“, – tei­gė dvi­ra­čių spor­to klu­bo „Ai­ra“ tre­ne­ris Ar­tū­ras Že­mai­tai­tis.

Ant­rą­ją čem­pio­na­to die­ną da­ly­viai var­žė­si 30 km žie­di­nė­se lenk­ty­nė­se. Ute­nos mies­to gat­vė­mis spor­ti­nin­kai tu­rė­jo įveik­ti dau­giau nei 20 ra­tų, ku­rių vie­no il­gis sie­kė 1,3 km.

Šio­se lenk­ty­nė­se sėk­mė šiek tiek nu­si­su­ko nuo T. Rin­ke­vi­čiaus. Vi­sas lenk­ty­nes pa­gal taš­kus sa­vo kon­ku­ren­tus len­kęs vil­ka­viš­kie­tis ga­liau­siai li­ko tre­čio­je vie­to­je. Nors mū­siš­kis su­rin­ko vie­no­dą taš­kų skai­čių, kaip ir pir­mo­je bei ant­ro­je vie­to­se at­si­dū­rę spor­ti­nin­kai, ta­čiau dėl to, kad pa­sku­ti­nia­me tar­pi­nia­me fi­ni­še jie ap­len­kė vil­ka­viš­kie­tį, šis tu­rė­jo ten­kin­tis tik bron­zos me­da­liu.

Ki­tas vil­ka­viš­kie­tis P. Ke­sy­lis šio­se lenk­ty­nė­se fi­ni­ša­vo kar­tu su pa­grin­di­ne lenk­ty­ni­nin­kų gru­pe ir dėl me­da­lių ne­ko­vo­jo. „Po­vi­lo tiks­las bu­vo pa­dė­ti Tau­rui iš­ko­vo­ti per­ga­lę. Jis tą da­rė itin sėk­min­gai: kai rei­kė­da­vo, deng­da­vo var­žo­vų ata­kas ar pa­ts „pa­temp­da­vo“ gru­pę į prie­kį. Šiam vai­ki­nui dar vis­kas prieš akis. Jei Po­vi­las ne­sus­tos to­liau sun­kiai dirb­ti, jo lau­kia pui­ki atei­tis“, – tvir­ti­no tre­ne­ris. Pa­sak jo, vil­ka­viš­kie­čiai šia­me čem­pio­na­te pa­si­ro­dė pui­kiai.

„Džiau­giuo­si iš­ko­vo­tais me­da­liais, ta­čiau šiek tiek ap­mau­du dėl klai­dų, pa­da­ry­tų žie­di­nė­se lenk­ty­nė­se, ku­rios už­kir­to ke­lią į per­ga­lę. Ne­pai­sant to, ma­nau, kad šis čem­pio­na­tas man bu­vo ge­ra pa­mo­ka bei pa­si­ruo­ši­mas atei­ties ko­voms“, – ti­ki­no T. Rin­ke­vi­čius.

P. Ke­sy­lis sa­kė, jog iš var­žy­bų grį­žo su pa­čiais ge­riau­siais įspū­džiais. Jis džiau­gė­si tu­rė­jęs pro­gos pa­si­ga­ly­nė­ti su vy­res­niais ir fi­ziš­kai stip­res­niais var­žo­vais, nes tai pa­de­da to­bu­lė­ti.

Šis moks­lei­vių čem­pio­na­tas bu­vo tar­si pa­si­ruo­ši­mas Lie­tu­vos jau­ni­mo žai­dy­nėms, ku­rios pra­si­dė­jo jau praeitą sa­vait­ga­lį. Jo­se mū­siš­kiai taip pat ža­da ko­vo­ti tik dėl pa­čių aukš­čiau­sių vie­tų.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas