„Santaka“ / Žinios pravers tiesioginiame darbe

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Skubiai parduoda 7,90 ha žemės prie kelio Vilkaviškis–Kybartai, Uosių k., Šeimenos sen. (atlikti geodeziniai matavimai). Tel. 8 670 49 964.
Galioja iki: 2019-06-24 12:55:30

Parduoda 2 kambarių tvarkingą butą patogioje vietoje, Vilkaviškyje (IV a., 50 m², šalia yra darželis, mokykla). Tel. 8 685 69 145.
Galioja iki: 2019-06-24 12:56:25Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-27 06:41

Dalinkitės:  


Žinios pravers tiesioginiame darbe

Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­ja įgy­ven­di­na pro­jek­tą „Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos dir­ban­čių­jų kva­li­fi­ka­ci­jos to­bu­li­ni­mas“.

Pro­jek­tui įgy­ven­din­ti skir­ta 151 tūkst. 924 li­tai. Pro­jek­tas šim­tu pro­cen­tų fi­nan­suo­ja­mas ES struk­tū­ri­nių fon­dų lė­šo­mis.

Praė­ju­sią sa­vai­tę ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos sky­rių ve­dė­jai ir se­niū­nai bu­vo iš­vy­kę į dvie­jų die­nų kur­sus Laz­di­jų ra­jo­ne, kur pra­si­dė­jo mi­nė­to pro­jek­to mo­ky­mų pro­gra­ma „Va­do­va­vi­mas įgy­ven­di­nant stra­te­gi­nius or­ga­ni­za­ci­jos tiks­lus“.

Tai tęs­ti­niai ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos dar­buo­to­jų mo­ky­mai.

Pir­mo­ji šio pro­jek­to da­lis bu­vo įgy­ven­din­ta dar praei­tais me­tais. Gruo­džio mė­ne­sį per pus­šim­tį Sa­vi­val­dy­bės įstai­gų bu­hal­te­ri­jos dar­buo­to­jų įgi­jo ži­nių, kaip tvar­ky­ti vie­šo­jo sek­to­riaus ap­skai­tą pa­gal nau­jus stan­dar­tus.

Šį ru­de­nį, spa­lio ir lapk­ri­čio mė­ne­siais, mo­ky­sis 30 ad­mi­nist­ra­ci­jos va­do­vau­jan­čių dar­buo­to­jų, ku­rie to­bu­lin­sis sėk­min­gos va­dy­bos sri­ty­je.

Įva­di­nia­me se­mi­na­re Laz­di­juo­se bu­vo nag­ri­nė­ja­mos bend­ras va­do­va­vi­mo su­bti­ly­bes api­man­čios te­mos: va­do­va­vi­mo pa­ra­dig­ma sa­vi­val­dy­bės veik­lo­je, va­do­va­vi­mo me­tu ky­lan­čių pro­ble­mų spren­di­mas, efek­ty­vus su­si­rin­ki­mų ve­di­mas ir va­do­vo ge­bė­ji­mai efek­ty­viai ves­ti su­si­rin­ki­mus, žmo­nių ti­pai, truk­dan­tys efek­ty­viam su­si­rin­ki­mui, ir re­cep­tai, kaip su jais elg­tis, ko­lek­ty­vi­nių spren­di­mų priė­mi­mo tai­syk­lės ir pan.

Jau nuo ki­to mė­ne­sio re­gu­lia­rūs už­siė­mi­mai pra­si­dės Vil­ka­viš­kio tu­riz­mo ir vers­lo in­for­ma­ci­jos cent­re. Bus dir­ba­ma dvie­jo­se gru­pė­se po 15 žmo­nių.

Už­siė­mi­mų me­tu ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos sky­rių ve­dė­jai ir se­niū­nai mo­ky­sis pla­nuo­ti lai­ką ir kom­pe­ten­tin­gai or­ga­ni­zuo­ti dar­bus, o tai yra la­bai svar­bu dir­bant va­do­vau­jantį dar­bą. Taip pat to­bu­lins efek­ty­vaus bend­ra­vi­mo ir konf­lik­tų val­dy­mo įgū­džius, su­si­pa­žins su mo­der­niais va­do­va­vi­mo me­to­dais ir kt.

Se­mi­na­ro da­ly­viai gi­lins ir ki­tas sa­vo kom­pe­ten­ci­jas, nuo ku­rių tie­sio­giai pri­klau­so įvai­rūs or­ga­ni­za­ci­jo­je vyks­tan­tys pro­ce­sai. Mo­ky­mų me­tu, be teo­ri­nės me­džia­gos, bus gau­siai su­tei­kia­ma ir pra­kti­nių ži­nių.

Ti­ki­ma­sis, kad ži­nios, įgy­tos šios pro­gra­mos me­tu, sėk­min­gai bus pa­nau­do­tos tie­sio­gi­nia­me Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos sky­rių ve­dė­jų ir se­niū­nų dar­be.„San­ta­kos“ inf.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Nepavykęs jėgainių verslas atskleidė užkastas paslaptis
* Gedulo ir vilties dieną – gyvi tremtinių liudijimai
* Bitės neša ne tik medų, bet ir... sielos ramybę
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip per karščius vėsinate patalpas?
Įjungiu kondicionierių.
Uždengiu langus, vėdinu.
Jungiu ventiliatorių.
Man karštis netrukdo.Kalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „špokas“?
Špokas – nevartotina svetimybė. Taigi uogas lesa ne špokai, o varnėnai.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas