„Santaka“ / „Tele2“ mažina pokalbių kainą iki 4 centų už minutę į visus tinklus

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-24 05:48

Dalinkitės:  


„Tele2“ mažina pokalbių kainą iki 4 centų už minutę į visus tinklus

Te­le­ko­mu­ni­ka­ci­jų bend­ro­vė „Tele2“ siū­lo dar pi­ges­nius po­kal­bius į vi­sus Lie­tu­vos tink­lus. Nau­ja­sis pla­nas „650 min. pri­va­tiems“ su­tei­kia ga­li­my­bę skam­bin­ti į vi­sus tink­lus vos už 4 cen­tus per mi­nu­tę, o su sa­vo var­du re­gist­ruo­tais abo­nen­tais kal­bė­ti ne­mo­ka­mai. Mė­ne­siui nau­ja­sis pla­nas „650 min. pri­va­tiems“ kai­nuos vos 25 li­tus.

„Jau de­šimt me­tų sie­kia­me pa­siū­ly­ti kuo ge­res­nes mo­bi­lio­jo ry­šio kai­nas. Ši ak­ci­ja – tai dar vie­na ga­li­my­bė no­rin­tie­siems bend­rau­ti daug ir pi­giai“, – sa­kė „Tele2“ vyr. pre­kės ženk­lo va­do­vė Li­na Gied­rai­tie­nė. Anot jos, pla­nas „650 min. pri­va­tiems“ tin­ka daug kal­ban­tiems žmo­nėms, nes pa­gal jį kal­bė­ti už 4 cen­tus per mi­nu­tę ga­li­ma be­veik 11 va­lan­dų. Svar­bu ir tai, kad su­tar­tį šiam mo­kė­ji­mo pla­nui neį­si­gi­jus te­le­fo­no apa­ra­to ga­li­ma su­da­ry­ti ir ne­ter­mi­nuo­tam lai­ko­tar­piui.Te­le­fo­nai – ir jau­nam, ir se­nam

Kar­tu su nau­juo­ju mo­kė­ji­mo pla­nu „650 min. pri­va­tiems“ „Tele2“ siū­lo ir spe­cia­lias te­le­fo­no apa­ra­tų kai­nas nuo 1 li­to. Šiuo pa­siū­ly­mu ga­li­ma pa­si­nau­do­ti pra­tę­sus se­ną ar su­da­rius nau­ją 24 mė­ne­sių su­tar­tį.

Ak­ci­jos me­tu siū­lo­mi vos 1 li­tą kai­nuo­jan­tys te­le­fo­nai yra kom­pak­tiš­ki ir pa­to­gūs. Ne­di­de­li ir pa­grin­di­nes funk­ci­jas tu­rin­tys mo­de­liai „Sam­sung E1170“, „Sam­sung E1150“ ar „No­kia 1800“ tiks ieš­kan­tie­siems pa­ti­ki­mo te­le­fo­no. Pa­si­rin­kus šiuos mo­de­lius ne­tai­ko­mi pa­pil­do­mi te­le­fo­no mo­kes­čiai.

Nep­ras­lys­ti pro akis tu­rė­tų ir ki­ti ak­ci­jos pa­siū­ly­mai, pa­vyz­džiui, sti­lin­ga­sis „No­kia 2690“ apa­ra­tas, kai­nuo­jan­tis 29 li­tus, ar­ba mu­zi­kuo­jan­tis „SE Spi­ro“ te­le­fo­nas, ku­rio kai­na sie­kia 69 li­tus. Na, o 99 li­tus kai­nuo­jan­tis mo­de­lis „Sam­sung C3300“ pra­vers mėgs­tan­tie­siems te­le­fo­nu fo­tog­ra­fuo­ti, fil­muo­ti ar nar­šy­ti in­ter­ne­te. Pa­si­rin­kus šiuos mo­de­lius su­tar­ties me­tu tai­ko­mas 5 li­tų mė­ne­sio te­le­fo­no mo­kes­tis.At­veš į bet ku­rį Lie­tu­vos kraš­tą


No­rint pa­si­nau­do­ti nau­juo­ju pla­nu „650 mi­nu­čių pri­va­tiems“ ir il­gais ru­dens va­ka­rais kal­bė­ti dau­giau bei pi­giau, rei­kia už­suk­ti į ar­ti­miau­sią „Tele2“ pre­ky­bos sa­lo­ną ar­ba pla­ną už­si­sa­ky­ti in­ter­ne­tu bend­ro­vės in­ter­ne­to sve­tai­nė­je www.tele2.lt.

Šio­je sve­tai­nė­je rei­kia pa­si­rink­ti skil­tį „Pas­lau­gos“, iš­si­rink­ti no­ri­mą mo­kė­ji­mo pla­ną, įsi­dė­ti šią pre­kę į krep­še­lį ir už­pil­dy­ti su­tar­čiai rei­ka­lin­gą in­for­ma­ci­ją. Nau­ja­sis te­le­fo­nas su mo­kė­ji­mo pla­nu, SIM kor­te­le ir su­tar­ti­mi at­ke­liaus į na­mus per 3 dar­bo die­nas nuo už­sa­ky­mo pa­tvir­ti­ni­mo. Klien­tų pa­to­gu­mui vi­sos pre­kės pri­sta­to­mos ne­mo­ka­mai, o per­kan­tie­siems in­ter­ne­tu vie­toj stan­dar­ti­nio 20 li­tų su­tar­ties ak­ty­va­vi­mo mo­kes­čio tai­ko­mas sim­bo­li­nis 1 li­to mo­kes­tis.

Be­je, „Tele2“ in­ter­ne­to par­duo­tu­vė siū­lo ne tik bet ka­da už­si­sa­ky­ti tuos pa­čius mo­kė­ji­mo pla­nus, kaip ir sa­lo­nuo­se, bet ir pa­ly­gin­ti mo­bi­lių­jų te­le­fo­nų sa­vy­bes bei kai­nas. In­ter­ne­to par­duo­tu­ve ga­li pa­si­nau­do­ti ir ki­tų ope­ra­to­rių klien­tai. Jie ga­li in­ter­ne­tu per­si­kel­ti nu­me­rį ar­ba su­da­ry­ti nau­ją su­tar­tį ir įsi­gy­ti no­ri­mus mo­kė­ji­mo pla­nus.Su­tau­po ko­ne pu­sę su­mos


„Tele2“ nuo­lat sie­kia pa­siū­ly­ti ma­žes­nę kai­ną. Šių me­tų ge­gu­žę at­lik­to ty­ri­mo duo­me­ni­mis, dau­giau kaip aš­tuo­ni iš de­šim­ties į „Tele2“ tink­lą pe­rė­ju­sių pri­va­čių klien­tų tvir­ti­no, kad jų są­skai­tos už mo­bi­lio­jo ry­šio pa­slau­gas vi­du­ti­niš­kai su­ma­žė­jo ko­ne per pu­sę – be­veik 40 pro­cen­tų.

Šių me­tų bir­že­lį rin­kos ana­li­zės ir ty­ri­mų bend­ro­vės „RAIT“ at­lik­ta ap­klau­sa pa­ro­dė, jog „Tele2“ yra po­pu­lia­riau­sias ir la­biau­siai re­ko­men­duo­ja­mas ope­ra­to­rius Lie­tu­vo­je. Be­veik pu­sė ap­klau­sos da­ly­vių tei­gė, kad nau­do­ja­si „Tele2“ pa­slau­go­mis, o pa­si­rink­ti šį ope­ra­to­rių ki­tiems re­ko­men­duo­tų 66 pro­c. res­pon­den­tų.

Užsk. 6366


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas