„Santaka“ / Muzikos mokyklą papuošė piešiniai ant sienų

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 15 a namų valdos sklypą su senais pastatais Serdokų kaime. Tel. 8 672 44 775.
Galioja iki: 2019-03-22 10:39:34

Pirktų arba išsinuomotų 2–3 kambarių butą Vilkaviškyje (pirmame ar antrame aukšte). Tel. 8 612 21 966.
Galioja iki: 2019-03-23 15:03:51

Nauja modernia technika remontuoja drenažą, valo senas drenažo sistemas praplovimo būdu, įrengia naują drenažą, valo griovius, kasa tvenkinius, įrengia statybos aikšteles. Tel. 8 686 36 499.
Galioja iki: 2019-03-24 08:57:32

Parduoda dvivagę bulviasodę, vienvagę transporterinę bulviakasę, bulvių kauptuką su virbalinėmis akėčiomis, nebrangiai – miegamojo komplektą (7 dalių), sekciją, 2 senovines lovas, senovinę spintą. Tel. 8 687 46 306.
Galioja iki: 2019-03-25 10:47:40

Parduoda 1 kambario butą Vilniaus g. 8, Vilkaviškyje . Namas renovuotas, kaimynai ramūs ir tvarkingi, maži mokesčiai. Tel. 8 654 25 407.
Galioja iki: 2019-03-28 08:20:53

Parduoda šiaudapjovę („akselinę“) su vien-faziu vokišku varikliu, 4 vasarines padangas 185/70 R14. Tel. 8 670 49 964.
Galioja iki: 2019-03-28 14:17:35

Parduoda 3 kambarių butą Lauko g., Vilkaviškyje (V a.), garažą prie Vilkaviškio ligoninės. Tel. 8 606 04 963.
Galioja iki: 2019-03-29 16:14:49Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-22 22:21

Dalinkitės:  


Mer­gi­nos (iš kai­rės) Ag­nė Vyš­niaus­kai­tė, Jus­tė Ka­za­ke­vi­čiū­tė, Ug­nė Ku­čins­kai­tė bei Mil­da Po­de­ry­tė tris die­nas dir­bo ne­gai­lė­da­mos nei sa­vo lai­ko, nei jė­gų, kad tik Mu­zi­kos mo­kyk­la tap­tų pa­trauk­les­nė ją lan­kan­tiems mo­ki­niams.

Nuotr. iš as­me­ni­nio Jus­tės KA­ZA­KE­VI­ČIŪ­TĖS al­bu­mo.


Muzikos mokyklą papuošė piešiniai ant sienų

Nuo rug­sė­jo į Vil­ka­viš­kio mu­zi­kos mo­kyk­lą su­grį­žę mo­ki­niai ra­do neat­pa­žįs­ta­mai pa­si­kei­tu­sias pa­tal­pas.

Iki tol niū­rios mo­kyk­los sie­nos po va­sa­ros ato­sto­gų įga­vo nau­ją, dar ne­re­gė­tą at­spal­vį – pa­si­puo­šė links­mais, spal­vo­tais kvad­ra­tais. Vi­so to su­ma­ny­to­ja ir ini­cia­to­rė – mu­zi­kos mo­kyk­lą jau bai­gu­si, ta­čiau šiuo me­tu iš­plės­ti­nia­me kur­se be­si­mo­kan­ti Jus­tė Ka­za­ke­vi­čiū­tė. Mer­gi­na pa­sa­ko­jo, kad tiek jai pa­čiai, tiek dau­gu­mai jos drau­gų at­ro­dy­da­vo, jog mo­kyk­los ap­lin­ka la­bai niū­ri. „Dau­ge­lis pir­mą kar­tą čia ap­si­lan­kiu­sių­jų sa­ky­da­vo, kad to­kios ma­žos ir akiai ne­mie­los pa­tal­pos nė iš to­lo ne­pri­me­na mu­zi­kos mo­kyk­los“, – tei­gė ir Jus­tės ma­ma, mu­zi­kos mo­kyk­los mo­ky­to­ja Li­na Ka­za­ke­vi­čie­nė.

Il­gai gal­vo­jus, ką pa­da­ry­ti, jog mu­zi­kos mo­kyk­la tap­tų gy­ves­nė ir ją la­biau pa­mėg­tų vai­kai, J. Ka­za­ke­vi­čiū­tei ne­ti­kė­tai į gal­vą šo­vė min­tis, kad rei­kė­tų iš­puoš­ti ko­ri­do­rių sie­nas. „Esu ma­čiu­si dau­gy­bę vaiz­dų su pie­ši­mo ant sie­nų pa­vyz­džiais, to­dėl pa­gal­vo­jau, jog ir šio­je mo­kyk­lo­je bū­tų ga­li­ma tai pri­tai­ky­ti“, – paaiš­ki­no mer­gi­na.

Apie idė­ją ji pa­pa­sa­ko­jo sa­vo drau­gei, dai­lės stu­di­ją lan­kan­čiai Mil­dai Po­de­ry­tei. Ši, pa­si­kvie­tu­si dar dvi drau­ges – Ag­nę Vyš­niaus­kai­tę bei Ug­nę Ku­čins­kai­tę, pa­siū­lė bū­si­mų pie­ši­nių sti­lių. Ne­tru­kus bu­vo im­ta­si dar­bo.

Pak­laus­ta, ko­dėl pa­si­rink­ta pieš­ti bū­tent kvad­ra­tus, J. Ka­za­ke­vi­čiū­tė paaiš­ki­no, jog mu­zi­ko­je jie daž­nai nau­do­ja­mi – iš kvad­ra­tų su­si­de­da mu­zi­ki­nis rit­mas. „Ne­no­rė­jo­me pieš­ti mu­zi­kos rak­tų ar na­tų, nes tai jau bū­tų per­dė­ta ir ga­na ba­na­lu. Sie­kė­me, kad tai bū­tų su­si­ję su mu­zi­ka, bet kar­tu – ir su ma­ža pa­slap­ti­mi. Me­ni­nis dar­bas ne­ga­li at­spin­dė­ti to, kas konk­re­čiai no­ri­ma pa­sa­ky­ti“, – paaiš­ki­no J. Ka­za­ke­vi­čiū­tė.

Rugp­jū­čio vi­du­ry­je ėmu­sios gra­žin­ti sie­nas, mer­gi­nos po 6–7 va­lan­das dir­bo net tris die­nas, kol spal­vo­ti kvad­ra­tai pa­puo­šė ant­ro­jo bei tre­čio­jo mo­kyk­los aukš­tų sie­nas. „Pir­ma­me aukš­te ne­bu­vo vie­tos, be to, ten ne­se­niai pa­da­ry­tas re­mon­tas“, – paaiš­ki­no J. Ka­za­ke­vi­čiū­tė. Sie­nas de­ko­ruo­jan­čias mer­gi­nas in­ter­ne­tu kon­sul­ta­vo pa­žįs­ta­mas dai­li­nin­kas iš Aly­taus – Dai­lės aka­de­mi­jos ma­gist­ran­tas Al­gir­das Ga­ta­vec­kas.

Pak­laus­ta, kaip į šią idė­ją rea­ga­vo mo­kyk­los val­džia, J. Ka­za­ke­vi­čiū­tė tvir­ti­no, kad iš pra­džių žiū­rė­jo at­sar­giai, ne­pa­tik­liai, bi­jo­jo, jog nau­ji pie­ši­niai nie­kam ne­pa­tiks. Ta­čiau, pa­ma­tę jau at­lik­tą dar­bą, vi­si džiau­gė­si, kad mo­kyk­la įga­vo nau­jų spal­vų.

„Mo­kyk­lo­je be­si­lan­kan­tys drau­gai ne­pap­ras­tai džiau­gia­si, jog niū­rios pa­tal­pos at­gi­mė. Be to, nuo­trau­kas su sie­nų pie­ši­niais iš­pla­ti­no­me in­ter­ne­te, ten at­si­lie­pi­mai taip pat pa­tys ge­riau­si“, – tvir­ti­no idė­jos au­to­rė.

Mer­gi­nos už dar­bą mo­kyk­lo­je ne­ga­vo nė vie­no cen­to. Da­žus nau­do­jo taip pat iš sa­vų re­sur­sų. Ne­pai­sant to, vi­sos jos ti­ki­na dir­bu­sios ne­gai­lė­da­mos nei sa­vo lai­ko, nei jė­gų. „Mums svar­biau­sia bu­vo idė­jos įgy­ven­di­ni­mas, o ne ma­te­ria­li­nė pu­sė. Kai pa­bai­gė­me dar­bą, mo­kyk­lo­je mums bu­vo pa­deng­tas vai­šių sta­las kaip pa­dė­ka už įdė­tą triū­są – to mums ir už­te­ko“, – džiau­gė­si J. Ka­za­ke­vi­čiū­tė.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Rajono žmonės pasirinko valdžios stabilumą
* Už sudarkytą daugiabučio sieną turės sumokėti Savivaldybė
* Iš „Maisto banko“ reklamos šypsosi vilkaviškietis
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate Savivaldybės tarybos ir mero rinkimų agitacijos kampanijas?
Buvo įdomiau negu 2015 m.
Vyko korektiška kova.
Perspausta su kritika, kaltinimais.
Rinkimais nesidomėjau.Kalbos patarimai

Klausytis ką ar ko?
Su veiksmažodžiu klausyti(s) galininkas nevartotinas objektui reikšti. Vartotinas kilmininkas klausyti(s) ko, pvz.: Netrukdyk, klausau(si) laidą (taisoma laidos ).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas