„Santaka“ / Muzikos mokyklą papuošė piešiniai ant sienų

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-22 22:21

Dalinkitės:  


Mer­gi­nos (iš kai­rės) Ag­nė Vyš­niaus­kai­tė, Jus­tė Ka­za­ke­vi­čiū­tė, Ug­nė Ku­čins­kai­tė bei Mil­da Po­de­ry­tė tris die­nas dir­bo ne­gai­lė­da­mos nei sa­vo lai­ko, nei jė­gų, kad tik Mu­zi­kos mo­kyk­la tap­tų pa­trauk­les­nė ją lan­kan­tiems mo­ki­niams.

Nuotr. iš as­me­ni­nio Jus­tės KA­ZA­KE­VI­ČIŪ­TĖS al­bu­mo.


Muzikos mokyklą papuošė piešiniai ant sienų

Nuo rug­sė­jo į Vil­ka­viš­kio mu­zi­kos mo­kyk­lą su­grį­žę mo­ki­niai ra­do neat­pa­žįs­ta­mai pa­si­kei­tu­sias pa­tal­pas.

Iki tol niū­rios mo­kyk­los sie­nos po va­sa­ros ato­sto­gų įga­vo nau­ją, dar ne­re­gė­tą at­spal­vį – pa­si­puo­šė links­mais, spal­vo­tais kvad­ra­tais. Vi­so to su­ma­ny­to­ja ir ini­cia­to­rė – mu­zi­kos mo­kyk­lą jau bai­gu­si, ta­čiau šiuo me­tu iš­plės­ti­nia­me kur­se be­si­mo­kan­ti Jus­tė Ka­za­ke­vi­čiū­tė. Mer­gi­na pa­sa­ko­jo, kad tiek jai pa­čiai, tiek dau­gu­mai jos drau­gų at­ro­dy­da­vo, jog mo­kyk­los ap­lin­ka la­bai niū­ri. „Dau­ge­lis pir­mą kar­tą čia ap­si­lan­kiu­sių­jų sa­ky­da­vo, kad to­kios ma­žos ir akiai ne­mie­los pa­tal­pos nė iš to­lo ne­pri­me­na mu­zi­kos mo­kyk­los“, – tei­gė ir Jus­tės ma­ma, mu­zi­kos mo­kyk­los mo­ky­to­ja Li­na Ka­za­ke­vi­čie­nė.

Il­gai gal­vo­jus, ką pa­da­ry­ti, jog mu­zi­kos mo­kyk­la tap­tų gy­ves­nė ir ją la­biau pa­mėg­tų vai­kai, J. Ka­za­ke­vi­čiū­tei ne­ti­kė­tai į gal­vą šo­vė min­tis, kad rei­kė­tų iš­puoš­ti ko­ri­do­rių sie­nas. „Esu ma­čiu­si dau­gy­bę vaiz­dų su pie­ši­mo ant sie­nų pa­vyz­džiais, to­dėl pa­gal­vo­jau, jog ir šio­je mo­kyk­lo­je bū­tų ga­li­ma tai pri­tai­ky­ti“, – paaiš­ki­no mer­gi­na.

Apie idė­ją ji pa­pa­sa­ko­jo sa­vo drau­gei, dai­lės stu­di­ją lan­kan­čiai Mil­dai Po­de­ry­tei. Ši, pa­si­kvie­tu­si dar dvi drau­ges – Ag­nę Vyš­niaus­kai­tę bei Ug­nę Ku­čins­kai­tę, pa­siū­lė bū­si­mų pie­ši­nių sti­lių. Ne­tru­kus bu­vo im­ta­si dar­bo.

Pak­laus­ta, ko­dėl pa­si­rink­ta pieš­ti bū­tent kvad­ra­tus, J. Ka­za­ke­vi­čiū­tė paaiš­ki­no, jog mu­zi­ko­je jie daž­nai nau­do­ja­mi – iš kvad­ra­tų su­si­de­da mu­zi­ki­nis rit­mas. „Ne­no­rė­jo­me pieš­ti mu­zi­kos rak­tų ar na­tų, nes tai jau bū­tų per­dė­ta ir ga­na ba­na­lu. Sie­kė­me, kad tai bū­tų su­si­ję su mu­zi­ka, bet kar­tu – ir su ma­ža pa­slap­ti­mi. Me­ni­nis dar­bas ne­ga­li at­spin­dė­ti to, kas konk­re­čiai no­ri­ma pa­sa­ky­ti“, – paaiš­ki­no J. Ka­za­ke­vi­čiū­tė.

Rugp­jū­čio vi­du­ry­je ėmu­sios gra­žin­ti sie­nas, mer­gi­nos po 6–7 va­lan­das dir­bo net tris die­nas, kol spal­vo­ti kvad­ra­tai pa­puo­šė ant­ro­jo bei tre­čio­jo mo­kyk­los aukš­tų sie­nas. „Pir­ma­me aukš­te ne­bu­vo vie­tos, be to, ten ne­se­niai pa­da­ry­tas re­mon­tas“, – paaiš­ki­no J. Ka­za­ke­vi­čiū­tė. Sie­nas de­ko­ruo­jan­čias mer­gi­nas in­ter­ne­tu kon­sul­ta­vo pa­žįs­ta­mas dai­li­nin­kas iš Aly­taus – Dai­lės aka­de­mi­jos ma­gist­ran­tas Al­gir­das Ga­ta­vec­kas.

Pak­laus­ta, kaip į šią idė­ją rea­ga­vo mo­kyk­los val­džia, J. Ka­za­ke­vi­čiū­tė tvir­ti­no, kad iš pra­džių žiū­rė­jo at­sar­giai, ne­pa­tik­liai, bi­jo­jo, jog nau­ji pie­ši­niai nie­kam ne­pa­tiks. Ta­čiau, pa­ma­tę jau at­lik­tą dar­bą, vi­si džiau­gė­si, kad mo­kyk­la įga­vo nau­jų spal­vų.

„Mo­kyk­lo­je be­si­lan­kan­tys drau­gai ne­pap­ras­tai džiau­gia­si, jog niū­rios pa­tal­pos at­gi­mė. Be to, nuo­trau­kas su sie­nų pie­ši­niais iš­pla­ti­no­me in­ter­ne­te, ten at­si­lie­pi­mai taip pat pa­tys ge­riau­si“, – tvir­ti­no idė­jos au­to­rė.

Mer­gi­nos už dar­bą mo­kyk­lo­je ne­ga­vo nė vie­no cen­to. Da­žus nau­do­jo taip pat iš sa­vų re­sur­sų. Ne­pai­sant to, vi­sos jos ti­ki­na dir­bu­sios ne­gai­lė­da­mos nei sa­vo lai­ko, nei jė­gų. „Mums svar­biau­sia bu­vo idė­jos įgy­ven­di­ni­mas, o ne ma­te­ria­li­nė pu­sė. Kai pa­bai­gė­me dar­bą, mo­kyk­lo­je mums bu­vo pa­deng­tas vai­šių sta­las kaip pa­dė­ka už įdė­tą triū­są – to mums ir už­te­ko“, – džiau­gė­si J. Ka­za­ke­vi­čiū­tė.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas