„Santaka“ / Trumpai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda plastikinį 1 t talpos konteinerį (metaliniame rėme su prailgintu išleidimo čiaupu) vandeniui, kurui, skystoms trąšoms ir pan. Yra galimybė atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2019-05-26 09:34:13

Buhalterė ieško papildomo darbo. Tvarko įmonių, ūkininkų buhalteriją. Tel. 8 678 70 201.
Galioja iki: 2019-05-31 16:30:41

3 greta esančius sodus „Pasagos“ bendrijoje. Bendras plotas 12 a. Tel. 8 637 22 279.
Galioja iki: 2019-06-01 15:31:53Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-22 06:57

Dalinkitės:  


Trumpai

RIN­KI­MAI. Sa­vi­val­dy­bių ta­ry­bų rin­ki­mus siū­lo­ma su­reng­ti 2011 me­tų va­sa­rio 27 die­ną. To­kį nu­ta­ri­mo pro­jek­tą įre­gist­ra­vo Sei­mo pir­mi­nin­kė Ire­na De­gu­tie­nė.„BLU­SŲ TUR­GUS“. Pa­va­sa­rį pir­mą kar­tą pa­mė­gi­nęs ir ne­nu­si­vy­lęs Vil­ka­viš­kio „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bas vėl ren­gia „Blu­sų tur­gų“. Tai ge­ra pro­ga at­si­kra­ty­ti na­muo­se su­si­kau­pu­siais įvai­riais ne­rei­ka­lin­gais daik­tais ir dar už­dirb­ti vie­ną ki­tą cen­tą. Or­ga­ni­za­to­riams tur­gu­je no­rė­tų­si ma­ty­ti kuo dau­giau se­nų au­to­mo­bi­lių de­ta­lių. Jei kas ne­no­ri pre­kiau­ti pa­tys, pa­dės „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bo na­riai. „Blu­sų tur­gus“ vyks spa­lio 2 dieną, nuo 7 valandos, au­to­mo­bi­lių sto­vė­ji­mo aikš­te­lė­je prie „Lu­koil“ de­ga­li­nės.DIR­ŽAI. Praė­ju­sią sa­vai­tę ra­jo­ne, kaip ir vi­so­je ša­ly­je, vy­ko ak­ci­ja, ku­rios me­tu kont­ro­liuo­ta, ar vai­ruo­to­jai bei ke­lei­viai se­ga­si sau­gos dir­žus. Po­li­ci­nės prie­mo­nės me­tu nu­baus­ti 22 sau­gos dir­žų ne­pri­si­se­gę vai­ruo­to­jai, taip pat su­lai­ky­ti du tei­sės vai­ruo­ti ne­tu­rė­ję as­me­nys, vie­nas ne­blai­vus trak­to­ri­nin­kas, pen­ki ne­blai­vūs dvi­ra­ti­nin­kai ir 10 leng­ves­nius Ke­lių eis­mo tai­syk­lių pa­žei­di­mus pa­da­riusių vai­ruo­to­jų.PRE­TEN­DUO­JA. Na­cio­na­li­nia­me bend­ruo­me­nių kon­kur­se „Ti­ki­me lais­ve“, skir­ta­me Lie­tu­vos ne­prik­lau­so­my­bės at­kū­ri­mo 20-me­čiui, at­rink­tos de­vy­nios fi­na­li­nin­kės. Į no­mi­na­ci­ją „Už pi­lie­ti­nę ini­cia­ty­vą vals­ty­bės stip­ri­ni­mo la­bui“ tarp tri­jų at­rink­tų pre­ten­dų yra ir Ma­ri­jam­po­lės ma­ri­jo­nų glo­bo­ja­ma bend­ruo­me­nė, o į no­mi­na­ci­ją „Už tau­ti­nės sa­vi­mo­nės puo­se­lė­ji­mą“ pre­ten­duo­ja Ša­kių ra­jo­no Gel­gau­diš­kio bend­ruo­me­nės cent­ras „At­gai­va“. Nu­ga­lė­to­jai paaiš­kės spa­lio pa­bai­go­je.PA­GY­RĖ. Kul­tū­ros pa­vel­do de­par­ta­men­tas pa­si­džiau­gė ak­ty­viu kai ku­rių ša­lies ra­jo­nų sa­vi­val­dy­bių, mu­zie­jų, kul­tū­ros cent­rų dar­buo­to­jų da­ly­va­vi­mu ren­giant Eu­ro­pos pa­vel­do die­nas. Tarp pa­gir­tų­jų pa­mi­nė­ti ir vil­ka­viš­kie­čiai.ŪKI­NIN­KAMS. Ne­se­niai su­kur­tas tink­la­la­pis www.pa­ra­ma­kai­mui.lt, in­for­muo­jan­tis ūki­nin­kus apie vis­ką, kas su­si­ję su Eu­ro­pos Są­jun­gos ir iš ša­lies biu­dže­to tei­kia­ma pa­ra­ma. Jį su­kū­rė Na­cio­na­li­nė mo­kė­ji­mo agen­tū­ra prie Že­mės ūkio mi­nis­te­ri­jos. Čia yra vi­sa in­for­ma­ci­ja ūki­nin­kams, no­rin­tiems gau­ti pa­ra­mą ir ją jau gau­nan­tiems. Tink­la­la­py­je ga­li­ma su­ži­no­ti vi­sus įsi­pa­rei­go­ji­mų vyk­dy­mo ter­mi­nus, svar­biau­sias nau­jie­nas ir prie­mo­nes, ku­rio­se ga­li­ma da­ly­vau­ti.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Mūsų balsai ir premija – „Purpurinio vakaro“ autorei
* Dovanotomis gėlėmis pasipuošė ne tik Vilkaviškis
* Dėl šalnų prognozuojamos aukštesnės vaisių ir uogų kainos
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kas Jums svarbiausia darbovietėje?
Kolektyvo mikroklimatas.
Aiškios atsakomybės.
Įmonės patikimumas.
Karjeros galimybės.
Atlygis ir finansinis skatinimas.Kalbos patarimai

Ar vartotinas veiksmažodis „įdabartinti“?
Taip, naujadaras įdabartinti vartojamas reikšme „perkelti į dabartį; padaryti prieinamą dabartyje; suteikti dabarties pavidalą“. Pvz.: Režisieriai savo filmuose stengiasi įdabartinti istoriją. Bendrojoje vartosenoje prigijo ir daiktavardis įdabartinimas.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas