„Santaka“ / Algirdas Butkevičius vadovauja Seimo opozicijai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda pilnai įrengtą, suremontuotą 1 kambario butą su rūsiu Pilviškių g., Vilkaviškyje (2/5 aukštas). Tel. 8 625 50 615.
Galioja iki: 2018-11-15 09:19:44

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-22 06:54

Dalinkitės:  


Algirdas Butkevičius vadovauja Seimo opozicijai

Dangyra APANAVIČIENĖ

Sei­mo na­rys, Lie­tu­vos so­cial­de­mok­ra­tų par­ti­jos va­do­vas Al­gir­das But­ke­vi­čius ta­po Sei­mo opo­zi­ci­jos ly­de­riu. Jis šias pa­rei­gas pe­rė­mė iš Dar­bo par­ti­jos at­sto­vo V. Gap­šio.

Vil­ka­viš­kie­čių iš­rink­to par­la­men­ta­ro pa­si­tei­ra­vo­me apie jo nu­si­tei­ki­mą im­tis nau­jos veik­los. – Esu nu­si­tei­kęs dirb­ti konst­ruk­ty­viai, – va­kar te­le­fo­nu sa­kė A. But­ke­vi­čius. – Aiš­ku, pra­tę­siu kai ku­riuos bu­vu­sio opo­zi­ci­jos va­do­vo pra­dė­tus dar­bus, ta­čiau bus ir pa­si­kei­ti­mų. Pir­miau­siai esu nu­spren­dęs opo­zi­ci­nių frak­ci­jų at­sto­vų po­sė­džius reng­ti kiek­vie­ną ant­ra­die­nį ir ket­vir­ta­die­nį, prieš se­niū­nų suei­gas, kad ga­lė­tu­me pa­si­tar­ti, su­de­rin­ti po­zi­ci­jas svar­biau­siais svars­to­mais klau­si­mais.

Be jo­kios abe­jo­nės, bus pa­di­din­ta par­la­men­ti­nė kont­ro­lė, nes to la­biau­siai lig šiol pa­si­ge­dau. Siek­si­me konst­ruk­ty­ves­nio ry­šio su mi­nist­rais. Kvie­si­mės juos ir rei­ka­lau­si­me at­sa­ko­my­bės bei ata­skai­tų. Klau­si­me, ko­dėl taip pra­stai įsi­sa­vi­na­mos Eu­ro­pos Są­jun­gos struk­tū­ri­nių fon­dų lė­šos, ko­kių prie­mo­nių im­ta­si ne­dar­bui ša­ly­je ma­žin­ti ir pan. Jei­gu kaž­kas ne­pa­da­ry­ta, te­gul pa­siaiš­ki­na, dėl ko­kių prie­žas­čių.

Di­de­lį dė­me­sį skir­si­me biu­dže­to for­ma­vi­mui, ana­li­zuo­da­mi dau­giau ana­li­ti­niu, o ne po­li­ti­niu as­pek­tu. Taip pat ne­pri­tar­si­me bet ko­kiam nau­jų mo­kes­čių įve­di­mui.

– O ko­kių pri­vi­le­gi­jų ti­ki­tės užė­męs to­kį svar­bų opo­zi­ci­jos ly­de­rio po­stą?

– Jo­kių. Tie­sa, man pri­klau­sys dar vie­nas pa­dė­jė­jas. Ta­čiau pa­pil­do­mai žmo­gaus tik­rai ne­sam­dy­siu, o šioms pa­rei­goms fi­nan­suo­ti skir­tus pi­ni­gus pa­da­ly­siu da­bar­ti­niams pa­dė­jė­jams, ku­rie dėl lė­šų tau­py­mo dir­ba tik pu­se eta­to.

O man dėl nau­jų pa­rei­gų tik pa­dau­gės dar­bo ir at­sa­ko­my­bės.

– Ar neap­lei­si­te daž­nais sa­vo vi­zi­tais į ra­jo­ną iš­le­pin­tų rin­kė­jų?


– Vil­ka­viš­kio ra­jo­no žmo­nės man yra prio­ri­te­tas Nr. 1. Jų tik­rai neiš­duo­siu. Kaip lan­kiau­si ra­jo­ne, taip ir lan­ky­siuo­si bei to­liau do­mė­siuo­si žmo­nių rei­ka­lais.

– Praei­tą sa­vai­tę bu­vo­te iš­vy­kęs į Jung­ti­nes Ame­ri­kos Vals­ti­jas. Ko­kiu tiks­lu?


– Kar­tu su Sei­mo pir­mi­nin­ke I. De­gu­tie­ne bei Sei­mo Už­sie­nio rei­ka­lų ko­mi­te­to pir­mi­nin­ku E. Zin­ge­riu da­ly­va­vo­me Va­šing­to­ne vy­ku­sia­me De­mok­ra­ti­jų bend­ri­jos Par­la­men­ti­nia­me fo­ru­me. Šia­me su­si­ti­ki­me bu­vo dis­ku­tuo­ja­ma apie de­mok­ra­ti­jos plėt­rą Ry­tų ir Vi­du­rio Eu­ro­po­je bei Pie­tų ir Cent­ri­nė­je Ame­ri­ko­je, taip pat bu­vo kal­ba­ma apie to­les­nę fo­ru­mo veik­lą. Be to, fo­ru­mas priė­mė dek­la­ra­ci­ją, ku­ria nu­ma­to­ma Vil­niu­je įsteig­ti De­mok­ra­ti­jų bend­ri­jos Par­la­men­ti­nio fo­ru­mo sek­re­to­ria­tą.

Vieš­na­gės me­tu te­ko su­si­tik­ti su JAV se­na­to­riu­mi Džo­nu Ma­kei­nu, pa­bend­rau­ti su ke­le­tu kong­res­me­nų, su­si­tik­ti su lie­tu­vių bend­ruo­me­nių at­sto­vais. Dar­bot­var­kė bu­vo la­bai įtemp­ta, bet įdo­mi ir nau­din­ga.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Naujasis muitinės vadas semiasi suvalkietiškos patirties
* Gižiečių iniciatyva įvertinta įspūdingu medaliu
* Gimtinės ilgesys dainininką kasmet parveda į Lietuvą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas