„Santaka“ / Pirmoji vaikų žaidimų aikštelė miestą sušildė savo spalvomis

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-22 06:52

Dalinkitės:  


Spor­to ir žai­di­mų komp­lek­se sma­gu siaus­ti ma­žie­siems, ta­čiau re­dak­ci­ją jau pa­sie­kė pra­šy­mai su­draus­min­ti suau­gu­siuo­sius, ku­rie čia at­si­ve­da pa­si­vaikš­čio­ti ir sa­vo šu­nis.

Romo ČĖPLOS nuotr.


Pirmoji vaikų žaidimų aikštelė miestą sušildė savo spalvomis

Laima VABALIENĖ

Pa­ga­liau ma­žie­ji vil­ka­viš­kie­čiai su­lau­kė sa­vo va­lan­dos: tarp Sta­ty­bi­nin­kų ir Kęs­tu­čio gat­vių įreng­ta pir­mo­ji mies­te vai­kų žai­di­mų aikš­te­lė.

Ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės va­do­vai ža­da, kad ki­tais me­tais to­kie spal­vin­gi įren­gi­niai at­si­ras dar dvie­jo­se mies­to vie­to­se.

Nors ofi­cia­lus vai­kų pra­mo­gų aikš­te­lės ati­da­ry­mas įvy­ko tik praė­ju­sį penk­ta­die­nį, sū­puok­les, li­py­nes, smė­lio dė­žę, su­ku­tį ma­žie­ji ap­li­po nuo pat pir­mos jų pa­sta­ty­mo die­nos.

Vai­kus čia at­si­ve­da ne tik ap­lin­ki­niuo­se na­muo­se gy­ve­nan­čios ma­mos ir mo­čiu­tės.

Ryš­kių ir links­mų spal­vų sta­ti­niai tar­si nu­švie­tė šį mies­to kam­pe­lį. Jie trau­kia kiek­vie­no praei­vio akį, o šir­dį džiu­gi­na sma­gus ma­žų­jų kle­ge­sys. Var­giai kas beat­si­me­na, ka­da Vil­ka­viš­ky­je bu­vo to­kia mie­la vie­ta vai­kams pa­spor­tuo­ti ir pa­žais­ti.

Vie­ta pir­ma­jai mies­te žai­di­mų aikš­te­lei įreng­ti pa­si­rink­ta neat­si­tik­ti­nai. Tai – mies­to cent­ras, ap­lin­kui – daug gy­ve­na­mų­jų na­mų, ku­riuo­se gy­ve­na ne­ma­žai jau­nų šei­mų, gre­ta – krep­ši­nio aikš­tė... Be to, kaž­ka­da se­niau čia yra bu­vu­si vai­kų žai­di­mų aikš­te­lė. Jos lie­ka­nas, prieš pra­si­de­dant dar­bams, dar nu­fo­tog­ra­fa­vo Sa­vi­val­dy­bės kū­no kul­tū­ros ir spor­to vyr. spe­cia­lis­tas Ro­lan­das Li­pi­nas. Už nau­jo­sios aikš­te­lės įren­gi­mą at­sa­kin­gas spe­cia­lis­tas sa­kė, jog dar­bus vyk­dė kon­kur­są lai­mė­ju­si kau­nie­čių fir­ma „KSIL“. Aikš­te­lės įren­gi­mas kai­na­vo 49 tūkst. li­tų. Pi­ni­gai skir­ti iš ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­riaus rezervo.

To pa­ties rezervo lė­šo­mis (16 800 Lt) at­nau­jin­ta ir gre­ta esan­ti krep­ši­nio aikš­te­lė. Pa­gal nau­jas FI­BA tai­syk­les per­brai­žy­tos ir per­da­žy­tos li­ni­jos, pa­keis­tos vi­sos konst­ruk­ci­jos: krep­ši­nio sto­vai, len­tos, lan­kai. At­nau­ji­ni­mas bū­tų kai­na­vęs ir dar dau­giau, ta­čiau, kaip sa­kė R. Li­pi­nas, UAB „Vil­kas­ta“ vil­ka­viš­kie­čių la­bui se­nuo­sius įren­gi­nius iš­mon­ta­vo ir nau­jus krep­ši­nio sto­vus įbe­to­na­vo už dy­ką. Nau­ja aikš­te­lės įran­ga rū­pi­no­si UAB „Plas­me­li­tas“ iš Pa­ne­vė­žio.

Per­kirp­da­mas nau­jos vai­kų žai­di­mų aikš­te­lės ati­da­ry­mo juos­tą, vi­ce­me­ras Jo­nas Meš­kaus­kas lin­kė­jo daug sma­gių aki­mir­kų čia pra­mo­gau­jan­tiems ir spor­tuo­jan­tiems ma­žie­siems vil­ka­viš­kie­čiams. Vai­kų bu­vo pra­šo­ma tau­so­ti bei puo­se­lė­ti tai, kas šian­dien tei­kia tiek džiaugs­mo.

Kaip pa­dė­ka tiems, kas min­ti­mis, dar­bais, lė­šo­mis pri­si­dė­jo prie aikš­te­lės at­si­ra­di­mo, į dan­gų bu­vo pa­leis­ti ba­lio­nai su su­si­rin­ku­sių­jų į ati­da­ry­mo šven­tę lin­kė­ji­mais. Be ki­ta ko, bu­vo lin­ki­ma ir pi­ni­gų – tur­būt tam, kad iš­si­pil­dy­tų vi­ce­me­ro pa­ža­das ki­tą­met to­kias aikš­te­les įreng­ti prie sta­dio­no ir Vil­ka­viš­kio pa­grin­di­nės mo­kyk­los.

Ati­da­ry­mo šven­tės me­tu nau­ja­me aikš­ty­ne skam­bė­jo dai­nos, siau­tė šo­kė­jai, krep­ši­nin­kai var­žė­si dėl ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės vadovų įsteig­tų tau­rių.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas