„Santaka“ / Pirmoji vaikų žaidimų aikštelė miestą sušildė savo spalvomis

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda pilnai įrengtą, suremontuotą 1 kambario butą su rūsiu Pilviškių g., Vilkaviškyje (2/5 aukštas). Tel. 8 625 50 615.
Galioja iki: 2018-11-15 09:19:44

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-22 06:52

Dalinkitės:  


Spor­to ir žai­di­mų komp­lek­se sma­gu siaus­ti ma­žie­siems, ta­čiau re­dak­ci­ją jau pa­sie­kė pra­šy­mai su­draus­min­ti suau­gu­siuo­sius, ku­rie čia at­si­ve­da pa­si­vaikš­čio­ti ir sa­vo šu­nis.

Romo ČĖPLOS nuotr.


Pirmoji vaikų žaidimų aikštelė miestą sušildė savo spalvomis

Laima VABALIENĖ

Pa­ga­liau ma­žie­ji vil­ka­viš­kie­čiai su­lau­kė sa­vo va­lan­dos: tarp Sta­ty­bi­nin­kų ir Kęs­tu­čio gat­vių įreng­ta pir­mo­ji mies­te vai­kų žai­di­mų aikš­te­lė.

Ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės va­do­vai ža­da, kad ki­tais me­tais to­kie spal­vin­gi įren­gi­niai at­si­ras dar dvie­jo­se mies­to vie­to­se.

Nors ofi­cia­lus vai­kų pra­mo­gų aikš­te­lės ati­da­ry­mas įvy­ko tik praė­ju­sį penk­ta­die­nį, sū­puok­les, li­py­nes, smė­lio dė­žę, su­ku­tį ma­žie­ji ap­li­po nuo pat pir­mos jų pa­sta­ty­mo die­nos.

Vai­kus čia at­si­ve­da ne tik ap­lin­ki­niuo­se na­muo­se gy­ve­nan­čios ma­mos ir mo­čiu­tės.

Ryš­kių ir links­mų spal­vų sta­ti­niai tar­si nu­švie­tė šį mies­to kam­pe­lį. Jie trau­kia kiek­vie­no praei­vio akį, o šir­dį džiu­gi­na sma­gus ma­žų­jų kle­ge­sys. Var­giai kas beat­si­me­na, ka­da Vil­ka­viš­ky­je bu­vo to­kia mie­la vie­ta vai­kams pa­spor­tuo­ti ir pa­žais­ti.

Vie­ta pir­ma­jai mies­te žai­di­mų aikš­te­lei įreng­ti pa­si­rink­ta neat­si­tik­ti­nai. Tai – mies­to cent­ras, ap­lin­kui – daug gy­ve­na­mų­jų na­mų, ku­riuo­se gy­ve­na ne­ma­žai jau­nų šei­mų, gre­ta – krep­ši­nio aikš­tė... Be to, kaž­ka­da se­niau čia yra bu­vu­si vai­kų žai­di­mų aikš­te­lė. Jos lie­ka­nas, prieš pra­si­de­dant dar­bams, dar nu­fo­tog­ra­fa­vo Sa­vi­val­dy­bės kū­no kul­tū­ros ir spor­to vyr. spe­cia­lis­tas Ro­lan­das Li­pi­nas. Už nau­jo­sios aikš­te­lės įren­gi­mą at­sa­kin­gas spe­cia­lis­tas sa­kė, jog dar­bus vyk­dė kon­kur­są lai­mė­ju­si kau­nie­čių fir­ma „KSIL“. Aikš­te­lės įren­gi­mas kai­na­vo 49 tūkst. li­tų. Pi­ni­gai skir­ti iš ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­riaus rezervo.

To pa­ties rezervo lė­šo­mis (16 800 Lt) at­nau­jin­ta ir gre­ta esan­ti krep­ši­nio aikš­te­lė. Pa­gal nau­jas FI­BA tai­syk­les per­brai­žy­tos ir per­da­žy­tos li­ni­jos, pa­keis­tos vi­sos konst­ruk­ci­jos: krep­ši­nio sto­vai, len­tos, lan­kai. At­nau­ji­ni­mas bū­tų kai­na­vęs ir dar dau­giau, ta­čiau, kaip sa­kė R. Li­pi­nas, UAB „Vil­kas­ta“ vil­ka­viš­kie­čių la­bui se­nuo­sius įren­gi­nius iš­mon­ta­vo ir nau­jus krep­ši­nio sto­vus įbe­to­na­vo už dy­ką. Nau­ja aikš­te­lės įran­ga rū­pi­no­si UAB „Plas­me­li­tas“ iš Pa­ne­vė­žio.

Per­kirp­da­mas nau­jos vai­kų žai­di­mų aikš­te­lės ati­da­ry­mo juos­tą, vi­ce­me­ras Jo­nas Meš­kaus­kas lin­kė­jo daug sma­gių aki­mir­kų čia pra­mo­gau­jan­tiems ir spor­tuo­jan­tiems ma­žie­siems vil­ka­viš­kie­čiams. Vai­kų bu­vo pra­šo­ma tau­so­ti bei puo­se­lė­ti tai, kas šian­dien tei­kia tiek džiaugs­mo.

Kaip pa­dė­ka tiems, kas min­ti­mis, dar­bais, lė­šo­mis pri­si­dė­jo prie aikš­te­lės at­si­ra­di­mo, į dan­gų bu­vo pa­leis­ti ba­lio­nai su su­si­rin­ku­sių­jų į ati­da­ry­mo šven­tę lin­kė­ji­mais. Be ki­ta ko, bu­vo lin­ki­ma ir pi­ni­gų – tur­būt tam, kad iš­si­pil­dy­tų vi­ce­me­ro pa­ža­das ki­tą­met to­kias aikš­te­les įreng­ti prie sta­dio­no ir Vil­ka­viš­kio pa­grin­di­nės mo­kyk­los.

Ati­da­ry­mo šven­tės me­tu nau­ja­me aikš­ty­ne skam­bė­jo dai­nos, siau­tė šo­kė­jai, krep­ši­nin­kai var­žė­si dėl ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės vadovų įsteig­tų tau­rių.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas