„Santaka“ / Pirmoji vaikų žaidimų aikštelė miestą sušildė savo spalvomis

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda medų. Gali pristatyti į namus. Tel. 8 620 85 872.
Galioja iki: 2019-01-28 10:50:32

Parduoda OPEL ASTRA CARAVAN (1999 m., 1,7 l, dyzelis, 50 kW, TA iki 2019 m. sausio 31 d., 550 Eur). Tel. 8 653 81 967.
Galioja iki: 2019-01-28 11:12:51

Parduoda VW POLO (2003 m., 1,9 l, dyzelis, TA iki 2020 m. lapkričio mėn.). Tel. 8 694 95 488.
Galioja iki: 2019-01-28 11:14:48

Parduoda prikabinamą namelį-kemperį su baldais, paaugintus įvairaus amžiaus veršelius (telyčaites), mobilųjį telefoną CAT S40, padangas M+S 185 | 65R15 (4 vnt.), rusišką ritininį presą PR-1,6. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-01-28 13:09:35Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-22 06:52

Dalinkitės:  


Spor­to ir žai­di­mų komp­lek­se sma­gu siaus­ti ma­žie­siems, ta­čiau re­dak­ci­ją jau pa­sie­kė pra­šy­mai su­draus­min­ti suau­gu­siuo­sius, ku­rie čia at­si­ve­da pa­si­vaikš­čio­ti ir sa­vo šu­nis.

Romo ČĖPLOS nuotr.


Pirmoji vaikų žaidimų aikštelė miestą sušildė savo spalvomis

Laima VABALIENĖ

Pa­ga­liau ma­žie­ji vil­ka­viš­kie­čiai su­lau­kė sa­vo va­lan­dos: tarp Sta­ty­bi­nin­kų ir Kęs­tu­čio gat­vių įreng­ta pir­mo­ji mies­te vai­kų žai­di­mų aikš­te­lė.

Ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės va­do­vai ža­da, kad ki­tais me­tais to­kie spal­vin­gi įren­gi­niai at­si­ras dar dvie­jo­se mies­to vie­to­se.

Nors ofi­cia­lus vai­kų pra­mo­gų aikš­te­lės ati­da­ry­mas įvy­ko tik praė­ju­sį penk­ta­die­nį, sū­puok­les, li­py­nes, smė­lio dė­žę, su­ku­tį ma­žie­ji ap­li­po nuo pat pir­mos jų pa­sta­ty­mo die­nos.

Vai­kus čia at­si­ve­da ne tik ap­lin­ki­niuo­se na­muo­se gy­ve­nan­čios ma­mos ir mo­čiu­tės.

Ryš­kių ir links­mų spal­vų sta­ti­niai tar­si nu­švie­tė šį mies­to kam­pe­lį. Jie trau­kia kiek­vie­no praei­vio akį, o šir­dį džiu­gi­na sma­gus ma­žų­jų kle­ge­sys. Var­giai kas beat­si­me­na, ka­da Vil­ka­viš­ky­je bu­vo to­kia mie­la vie­ta vai­kams pa­spor­tuo­ti ir pa­žais­ti.

Vie­ta pir­ma­jai mies­te žai­di­mų aikš­te­lei įreng­ti pa­si­rink­ta neat­si­tik­ti­nai. Tai – mies­to cent­ras, ap­lin­kui – daug gy­ve­na­mų­jų na­mų, ku­riuo­se gy­ve­na ne­ma­žai jau­nų šei­mų, gre­ta – krep­ši­nio aikš­tė... Be to, kaž­ka­da se­niau čia yra bu­vu­si vai­kų žai­di­mų aikš­te­lė. Jos lie­ka­nas, prieš pra­si­de­dant dar­bams, dar nu­fo­tog­ra­fa­vo Sa­vi­val­dy­bės kū­no kul­tū­ros ir spor­to vyr. spe­cia­lis­tas Ro­lan­das Li­pi­nas. Už nau­jo­sios aikš­te­lės įren­gi­mą at­sa­kin­gas spe­cia­lis­tas sa­kė, jog dar­bus vyk­dė kon­kur­są lai­mė­ju­si kau­nie­čių fir­ma „KSIL“. Aikš­te­lės įren­gi­mas kai­na­vo 49 tūkst. li­tų. Pi­ni­gai skir­ti iš ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­riaus rezervo.

To pa­ties rezervo lė­šo­mis (16 800 Lt) at­nau­jin­ta ir gre­ta esan­ti krep­ši­nio aikš­te­lė. Pa­gal nau­jas FI­BA tai­syk­les per­brai­žy­tos ir per­da­žy­tos li­ni­jos, pa­keis­tos vi­sos konst­ruk­ci­jos: krep­ši­nio sto­vai, len­tos, lan­kai. At­nau­ji­ni­mas bū­tų kai­na­vęs ir dar dau­giau, ta­čiau, kaip sa­kė R. Li­pi­nas, UAB „Vil­kas­ta“ vil­ka­viš­kie­čių la­bui se­nuo­sius įren­gi­nius iš­mon­ta­vo ir nau­jus krep­ši­nio sto­vus įbe­to­na­vo už dy­ką. Nau­ja aikš­te­lės įran­ga rū­pi­no­si UAB „Plas­me­li­tas“ iš Pa­ne­vė­žio.

Per­kirp­da­mas nau­jos vai­kų žai­di­mų aikš­te­lės ati­da­ry­mo juos­tą, vi­ce­me­ras Jo­nas Meš­kaus­kas lin­kė­jo daug sma­gių aki­mir­kų čia pra­mo­gau­jan­tiems ir spor­tuo­jan­tiems ma­žie­siems vil­ka­viš­kie­čiams. Vai­kų bu­vo pra­šo­ma tau­so­ti bei puo­se­lė­ti tai, kas šian­dien tei­kia tiek džiaugs­mo.

Kaip pa­dė­ka tiems, kas min­ti­mis, dar­bais, lė­šo­mis pri­si­dė­jo prie aikš­te­lės at­si­ra­di­mo, į dan­gų bu­vo pa­leis­ti ba­lio­nai su su­si­rin­ku­sių­jų į ati­da­ry­mo šven­tę lin­kė­ji­mais. Be ki­ta ko, bu­vo lin­ki­ma ir pi­ni­gų – tur­būt tam, kad iš­si­pil­dy­tų vi­ce­me­ro pa­ža­das ki­tą­met to­kias aikš­te­les įreng­ti prie sta­dio­no ir Vil­ka­viš­kio pa­grin­di­nės mo­kyk­los.

Ati­da­ry­mo šven­tės me­tu nau­ja­me aikš­ty­ne skam­bė­jo dai­nos, siau­tė šo­kė­jai, krep­ši­nin­kai var­žė­si dėl ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės vadovų įsteig­tų tau­rių.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Į griovius slydo mokinius vežiojantys autobusai
* Žemės ūkio konsultavimo tarnyba: klientų vis daugėja
* Kuriu verslą: kokią įmonės juridinę formą pasirinkti?
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar pažįstate emigrantų, svarstančių grįžti gyventi į Lietuvą?
Taip, ir ne vieną.
Tokių svarstymų negirdėjau.
Aš svarstau galimybę grįžti.
Pažįstu jau ir grįžusiųjų.Kalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „magaryčios“?
Žodis „magaryčios“ yra arabiškos kilmės ( maharig – išlaidos), o į Lietuvą atkeliavo per rytų slavus. Tai tam tikrą susitarimą užtvirtinantis veiksmas, per kurį abi pusės išlenkia taurelę ar pan. Pvz.: Reikės statyti (arba duoti) magaryčių. DLKŽ šis žodis teikiamas su žyma šnek. (šnekamosios kalbos ž.). „Kalbos patarimų“ leidinyje jis vertinamas kaip vengtina vartoti svetimybė, vietoj kurios teikiami atitikmenys: 1. vaišės, išgertuvės; 2. priedas. Pvz.: Skolą grąžino su magaryčiomis (= su priedu ).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas