„Santaka“ / Skelbimai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Tvarkinga šeima išsimokėtinai nupirktų sklypą statyboms. Tel. 8 625 18 726.
Galioja iki: 2019-08-26 08:23:26

Parduoda 2 kambarių butą Alvite (I a., sava pakura). Tel. 8 647 46 922.
Galioja iki: 2019-08-31 13:18:44

Parduoda X mėsinių veislės veršingą mėsinę telyčią, melžimo aparatą (benzininis). Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-09-01 11:46:18

Reikalinga moteris vyresnio amžiaus močiutei prižiūrėti. Tel. 8 683 64 162 (Marijampolė).
Galioja iki: 2019-09-02 11:07:09Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-17 06:25

Dalinkitės:  


Skelbimai

Lankysis Sei­mo na­rys Algirdas Butkevičius

Pirmadienį, rugsėjo 20 d., nuo 9 iki 11 val., Seimo narys Algirdas Butkevičius gyventojus asmeniniais klausimais priims Vilkaviškio rajono savivaldybės 104-ame kabinete (I a., tel. (8 342) 60 199).

Dėl susitikimų su Seimo nariu galima tartis su jo padėjėju Algirdu Neiberka tel. 8 620 50 075.


Maloniai kviečiame dalyvauti renginyje „Paežerių dvaras. Zabielų, Gauronskių ir Vailokaičių šeimos“, skirtame Europos paveldo dienoms Lietuvoje paminėti.

Renginys vyks rugsėjo 24 d., 15 val., Paežerių dvaro rūmuose.

RENGINIO PROGRAMA:

„Paežerių dvaras. Zabielų, Gauronskių ir Vailokaičių šeimos“

Arūnas Serneckas

„Žalgirio mūšio įtaka Lietuvai“

Kęstutis Subačius

„Įspūdžiai iš Žalgirio (Griunvaldo) mūšio vietos Lenkijoje bei asociacijos Sūduvos kultūros fondo tikslai“

Daiva Klimavičienė

Valentino Juraičio meninės fotografijos parodos „Paežerių dvaras. Zabielų, Gauronskių ir Vailokaičių šeimos“ pristatymas.

Kavos pertrauka (17–17.30 val.)

17.30 val. koncertuoja Gediminas Kviklys (fortepijonas) ir Robertas Beinoris (obojus).

Rengėjas –

Suvalkijos (Sūduvos)

kultūros centras

Rėmėjai –

Kultūros paveldo

departamentas

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija

Užsk. 6262


Vil­ka­viš­ky­je bu­ria­mas moks­lei­vių pu­čia­mų­jų inst­ru­men­tų or­kest­ras

4–6 kla­sių mo­ki­niai kvie­čia­mi iš­mok­ti gro­ti pu­čia­mai­siais ar mu­ša­mai­siais inst­ru­men­tais ir įsi­trauk­ti į nau­ją ko­lek­ty­vą.

Priė­mi­mas vyks rug­sė­jo 24 d. ir spa­lio 1 d., 13 val., Vil­ka­viš­kio Sa­lo­mė­jos Nė­ries pa­grin­di­nės mo­kyk­los ak­tų sa­lė­je.

Tel. pa­si­tei­rau­ti – 8 614 32 688.


Pa­sau­lio ky­bar­tie­čių drau­gi­jos na­rių

dė­me­siui!

Rug­sė­jo 25 d. Ky­bar­tuo­se, J. Ba­sa­na­vi­čiaus g. 44, vyks Pa­sau­lio ky­bar­tie­čių drau­gi­jos vi­suo­ti­nis su­si­rin­ki­mas. Pra­džia – 14 val.

Su­si­rin­ki­mo dar­bot­var­kė:

Drau­gi­jos veik­los ata­skai­ta.

Drau­gi­jos veik­los pro­gra­mos, me­ti­nės fi­nan­si­nės at­skai­to­my­bės do­ku­men­tų tvir­ti­ni­mas.

Drau­gi­jos pir­mi­nin­ko rin­ki­mai.

Drau­gi­jos val­dy­bos rin­ki­mai.

Pa­sau­lio ky­bar­tie­čių drau­gi­jos gar­bės na­rių rin­ki­mai.

2010-ųjų me­tų ky­bar­tie­čio rin­ki­mai.

Ki­ti klau­si­mai.

Po su­si­rin­ki­mo – kul­tū­ros po­pie­tė, skir­ta per II pa­sau­li­nį ka­rą į Vo­kie­ti­ją eva­kuo­tos Ky­bar­tų vals­ty­bi­nės gim­na­zi­jos bib­lio­te­kos su­grį­ži­mui. Pas­kai­tą skai­tys žy­mus Lie­tu­vos ir Vo­kie­ti­jos san­ty­kių ty­ri­nė­to­jas Art­hu­ras Her­ma­nas, vyks pa­ro­dos pri­sta­ty­mas, me­no ko­lek­ty­vų pa­si­ro­dy­mas.

Ry­man­tas VAI­ČAI­TIS

Pa­sau­lio ky­bar­tie­čių drau­gi­jos pir­mi­nin­kas


Vilkaviškio rajono apylinkės teisme (Vilniaus g. 9, Vilkaviškis) yra iškelta civilinė byla Nr. 2-1538-482/2010 pagal ieškovo UAB „Litesko“ filialo „Vilkaviškio šiluma“ ieškinį atsakovui Artūrui Kupčinskui dėl 197,29 Lt skolos už pateiktą šiluminę energiją, karštą vandenį, 5 proc. metinių palūkanų, 2,50 Lt delspinigių, bylinėjimosi išlaidų – 2 Lt už NTR duomenų išrašą ir 66,35 Lt žyminio mokesčio priteisimo. Atsakovui viešo paskelbimo būdu įteikiami ieškinio ir jo priedų nuorašai ir pranešama, kad atsakovas per 14 d. nuo pranešimo paskelbimo spaudoje dienos turi pareigą pateikti atsiliepimą į ieškinį, atitinkantį CPK 142 str. 2 d., 111 str. reikalavimus. Jeigu atsakovas be pateisinamos priežasties per nustatytą terminą nepateikia atsiliepimo į ieškinį, teismas turi teisę priimti sprendimą už akių. Atsakovas per 20 d. nuo sprendimo priėmimo turi teisę paduoti pareiškimą dėl sprendimo peržiūrėjimo. Procesiniai dokumentai laikomi įteiktais pranešimo paskelbimo spaudoje dieną.

Užsk. 6234


Vilkaviškio rajono apylinkės teisme (Vilniaus g. 9, Vilkaviškis) yra iškelta civilinė byla Nr. 2-1528-482/2010 pagal ieškovo UAB „Litesko“ filialo „Vilkaviškio šiluma“ ieškinį atsakovui Vidui Aleksai dėl 210,07 Lt skolos už pateiktą šiluminę energiją, karštą vandenį, 5 proc. metinių palūkanų, 6,62 Lt delspinigių, bylinėjimosi išlaidų – 3 Lt už NTR duomenų išrašą ir 66,35 Lt žyminio mokesčio priteisimo. Atsakovui viešo paskelbimo būdu įteikiami ieškinio ir jo priedų nuorašai ir pranešama, kad atsakovas per 14 d. nuo pranešimo paskelbimo spaudoje dienos turi pareigą pateikti atsiliepimą į ieškinį, atitinkantį CPK 142 str. 2 d., 111 str. reikalavimus. Jeigu atsakovas be pateisinamos priežasties per nustatytą terminą nepateikia atsiliepimo į ieškinį, teismas turi teisę priimti sprendimą už akių. Atsakovas per 20 d. nuo sprendimo priėmimo turi teisę paduoti pareiškimą dėl sprendimo peržiūrėjimo. Procesiniai dokumentai laikomi įteiktais pranešimo paskelbimo spaudoje dieną.

Užsk. 6208


2010-08-16 Vilkaviškio rajono apylinkės teisme yra iškelta civilinė byla pagal UAB „Sergel“ ieškinį atsakovui Tomui Ogulevičiui dėl skolos už telekomunikacijų paslaugas. Šiuo skelbimu atsakovui yra įteikiami ieškovo procesiniai dokumentai, taip pat teismo pranešimas ir šaukimas į šios bylos posėdį Vilkaviškio r. apylinkės teisme (Vilniaus g. 9, Vilkaviškis) 2010-10-22, 14.30 val. Atsakovui yra nustatytas 14 dienų terminas nuo paskelbimo laikraštyje dienos atsiliepimui į ieškinį pateikti. Atsakovui nepateikus atsiliepimo į ieškinį ar neatvykus į teismo posėdį, teismas turi teisę atsisakyti priimti iš jo argumentus ir įrodymus, kurie galėjo būti pateikti teismui anksčiau, priimti sprendimą atsakovui už akių ar bylą išnagrinėti jam nedalyvaujant.

Užsk. 6207


5 DIENŲ ŠVENTOJO RAŠTO TYRINĖJIMO

SEMINARO TEMOS:

• Ar galime pasitikėti Šventuoju Raštu?

• Jėzus – žmogus, Dievas ar mitas?

• Dievas – geras, blogas pasaulis. Kodėl?

• Viltis rytojui.

• Jėzaus Antrasis Atėjimas.

Seminaras vyks rugsėjo 21–25 d., 18.30 val., Vilkaviškio kultūros centre (parodų salė). Įėjimas nemokamas.

Renginio organizatoriai – Septintosios dienos adventistų Bažnyčia

Užsk. 6156


UAB „Arvi cukrus“ parduoda

ŠVIEŽIAS, DŽIOVINTAS IR GRANULIUOTAS

CUKRINIŲ RUNKELIŲ IŠSPAUDAS

Teirautis tel. (8 343) 97 816 / 97 858 / 97 810.

P. Armino g. 65, Marijampolė.


Ma­ri­jam­po­lės re­gio­no ap­lin­kos ap­sau­gos

de­par­ta­men­to Vil­ka­viš­kio ra­jo­no agen­tū­ros,

Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos,

UAB „Vil­ka­viš­kio van­de­nys“

KREI­PI­MA­SIS

No­ri­me at­kreip­ti dė­me­sį tų Vil­ka­viš­kio ir Ky­bar­tų mies­tų gy­ven­to­jų, ku­rie del­sia ar iš vi­so ne­ža­da jung­tis prie mies­to van­den­tie­kio ir nuo­te­kų tink­lų, taip pat Ka­ra­lių, Vo­kiš­kė­lių ir Ki­si­niš­kių kai­mų gy­ven­to­jų, kur pa­klo­ti nau­ji nuo­te­kų tink­lai, dėl pri­si­jun­gi­mo prie nuo­te­kų tink­lų.

* Pir­ma – pri­si­jun­gę Jūs gau­si­te ko­ky­biš­ką ir šva­rų van­de­nį (dau­ge­lio šu­li­niuo­se van­duo nea­ti­tin­ka hi­gie­nos nor­mų).

* Ant­ra – tai pa­to­gu ir pi­giau, nes ne­rei­kės eksp­loa­tuo­ti elekt­ri­nių van­dens siur­bi­mo prie­tai­sų, rū­pin­tis nuo­te­kų iš­ve­ži­mu.

* Tre­čia – taip bus ma­ži­na­ma gam­tos tar­ša.

Kai ku­rie gy­ven­to­jai nuo­te­kas lei­džia į lie­taus ka­na­li­za­ci­ją ar grio­vį – tai yra Lie­tu­vos Res­pub­li­kos ge­ria­mo­jo van­dens tie­ki­mo ir nuo­te­kų tvar­ky­mo įsta­ty­mo nuo­sta­tų pa­žei­di­mas. Jis reiš­kia, kad to­kia vei­ka ver­ti­na­ma kaip ad­mi­nist­ra­ci­nis tei­sės pa­žei­di­mas (LR ATPK 999 str. 2 d., 516 str. 1 ir 2 d.) ir gy­ven­to­jai ga­li bū­ti bau­džia­mi nuo 200 iki 2000 li­tų bau­do­mis. Kaip gy­ven­to­jai lai­ko­si tei­sės ak­tais nu­sta­ty­to nuo­te­kų tvar­ky­mo reg­la­men­to, tik­rins Ma­ri­jam­po­lės re­gio­no ap­lin­kos ap­sau­gos de­par­ta­men­to Vil­ka­viš­kio ra­jo­no agen­tū­ros pa­rei­gū­nai, Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos ir UAB „Vil­ka­viš­kio van­de­nys“ įga­lio­ti at­sto­vai.

Sie­kiant už­tik­rin­ti LR įsta­ty­mais reg­la­men­tuo­tą nuo­te­kų tvar­ky­mą ir iš­veng­ti gy­ven­to­jų, ne­si­lai­kan­čių nuo­te­kų ša­li­ni­mo tvar­kos, ad­mi­nist­ra­ci­nio per­se­kio­ji­mo, vi­sus, dar ne­pri­si­jun­gu­sius prie cent­ra­li­zuo­to van­den­tie­kio ir (ar) nuo­te­kų tink­lų, kvie­čia­me at­vyk­ti į UAB „Vil­ka­viš­kio van­de­nys“ 201 kab. ad­re­su: Pra­mo­nės g. 13, Vil­ka­viš­kis, ar­ba pa­skam­bin­ti tel. (8 342) 60 101. Jums bus su­teik­ta iš­sa­mi in­for­ma­ci­ja apie pa­pras­čiau­sią ir pi­giau­sią pa­si­jun­gi­mo bū­dą, ga­li­my­bes ir są­ly­gas, taip pat UAB „Vil­ka­viš­kio van­de­nys“ pa­si­ren­gu­si at­lik­ti van­den­tie­kio įva­do ir nuo­te­kų iš­va­do sta­ty­bos bei pri­jun­gi­mo dar­bus ma­žiau­sio­mis lė­šų są­nau­do­mis.

As­me­nis, pri­si­jun­gu­sius prie van­den­tie­kio ir (ar) nuo­te­kų tink­lų, ta­čiau tai pa­da­riu­sius be UAB „Vil­ka­viš­kio van­de­nys“ ži­nios, ne­tu­rin­čius tech­ni­nių pro­jek­tų ar lei­di­mų at­lik­ti pri­jun­gi­mo dar­bus, ne­su­da­riu­sius van­dens tie­ki­mo ir (ar) nuo­te­kų tvar­ky­mo su­tar­čių, pra­šo­me at­vyk­ti į UAB „Vil­ka­viš­kio van­de­nys“ 206 kab. ad­re­su: Pra­mo­nės g. 13, Vil­ka­viš­kis, ar­ba pa­skam­bin­ti tel. (8 342) 60 107 dėl rei­ka­lin­gų do­ku­men­tų įfor­mi­ni­mo ir tei­kia­mų pa­slau­gų įtei­si­ni­mo iki 2010 m. lapk­ri­čio 1 d. – iki šios da­tos ne­bus im­ta­si jo­kių draus­mi­nių ir ad­mi­nist­ra­ci­nių prie­mo­nių.

Pers­pė­ja­me, kad po 2010 m. lapk­ri­čio 1 d. nu­sta­ty­tas sa­va­va­liš­kas pri­si­jun­gi­mas prie van­den­tie­kio ir (ar) nuo­te­kų tink­lų ne­liks ne­pas­te­bė­tas – už tai gre­sia ad­mi­nist­ra­ci­nė bau­da pa­gal LR ATPK 999 str. 2 d.

Užsk. 6236


Ar pastebite, kad blogiau girdite? Sunkiau suprasti, ką kalba aplinkiniai?

Rugsėjo 23 d. (ketvirtadienį), spalio 14 ir 28 d. klausos protezavimo specialistai Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centre NEMOKAMAI tikrins klausą, konsultuos dėl klausos aparatų parinkimo ir pritaikymo.

Adresas: P. Jašinsko g. 2, Vilkaviškis, registruotis telefonu (8 342) 51 810.


2010-10-28 antstolio Algimanto Maliukevičiaus kontora skelbia

pirmąsias varžytynes:

9 val. – ½ dalis 16,97 ha ploto žemės ūkio paskirties žemės sklypo, esančio Noriūnų k., Pakruojo r. sav., priklausančio Juozui Kriščiūnui. Pradinė kaina – 19 200 Lt.

9.30 val. – turto, esančio P. Kriaučiūno g. 51A, Vilkaviškyje, priklausančio Elfai Paškevičienei: 0,15 ha ploto žemės sklypo, 369,94 m² ploto gyvenamojo namo, 90,04 m² ūkinio pastato, pastato – pavėsinės, pastato – šiltnamio, kitų kiemo statinių. Pradinė kaina – 352 000 Lt.

10 val. – 3 kambarių buto (67,70 m², su 10,24 m² ūkio patalpa), esančio Stoties g. 23–1, Pilviškių mstl., jungtine nuosavybės teise priklausančio Vytautui Kuzmenkai ir Editai Kuzmenkai. Pradinė kaina – 72 000 Lt.

10.30 val. – 1 kambario buto (IV a., bendras plotas – 28,98 m², be balkono, su 4,63 m² rūsiu), esančio Statybininkų g. 2–36, Vilkaviškio mieste, priklausančio Aidui Kazlauskui. Pradinė kaina – 21 600 Lt.

Varžytynės vyks antstolio Algimanto Maliukevičiaus kontoroje adresu: Vilniaus g. 9, Vilkaviškis.

Varžytynių dalyviai registruodamiesi privalo sumokėti 10 proc. planuojamo pirkti turto vertės kaip varžytynių dalyvio įmoką, kuri, nupirkus turtą, įskaičiuojama į turto kainą, o nenupirkus – grąžinama.

Informacija telefonu (8 342) 20 342.


PARDUODA5,5 a žemės sklypą sodų bendrijoje „Klevas“ (šalia miesto ribos, yra visi dokumentai, nuotraukos, geras privažiavimas, 7500 Lt).

Tel. 8 631 16 677.

6219Naują sodybą (10 km nuo Vilkaviškio, su ūkio pastatais, žeme arba be jos).

Tel. 8 618 04 644.

6277Sodybą (3 km iki Kybartų, daug patogumų, yra 15 ha žemės, galima pirkti be žemės).

Tel. 8 617 10 721.

6252Labai pigiai – 1,5 kambario butą Vilkaviškyje (V a., su patogumais, tvarkingas).

Tel. 8 639 56 754.

62711 kambario butą Vilkaviškyje.

Tel. 8 656 53 430.

5416HYUNDAI ACCENT (1996 m., 1,5 l, ką tik iš Vokietijos, 2600 Lt), DAIHATSU APPLAUSE (1991 m., 1,6 l, 1700 Lt), OPEL MOVANO (2001 m., 2,5 l, dyzelis, TA, draudimas, kelių mokesčiai, 13 000 Lt).

Tel. 8 644 64 474.

6221FORD ESCORT (1997 m., 1,6 l, TA iki 2011 m., draudimas).

Tel. 8 612 66 418.

6264MERCEDES BENZ 200D (1987 m., 2 l, dyzelis, 1500 Lt).

Tel. 8 686 45 549. 6232MERCEDES BENZ 100 (1993 m., 2,4 l, dyzelis, mikroautobusas, krovininis, TA, draudimas, yra daug atsarginių detalių, išpirktas kelių mokestis).

Tel. (8 342) 58 640,

8 686 98 506.

6067OPEL VECTRA CARAVAN (1997 m., 2 l, dyzelis, klimato kontrolės sistema, autopilotas, ABS, oro pagalvės, el. langai, veliūras, lieti ratlankiai, centrinis, labai geros būklės, iš Vokietijos, 1700 eurų).

Tel. 8 677 36 279.

6145RENAULT MEGANE SCENIC (1,6 l, 4000 Lt).

Tel. 8 658 24 889.

6243SEAT ALHAMBRA TDI (1997 m., 1,9 l, visi privalumai), VW T-4 CARAVELLE (1993 m., 2,4 l, dyzelis), VW PASSAT CARAVAN TDI (1995 m., 1,9 l), VW PASSAT CARAVAN (1995 m., 1,8 l), OPEL ASTRA (1999 m., 2 l, turbodyzelis), PEUGEOT 406 (1996 m., 1,9 l, turbodyzelis).

Tel. 8 682 23 241.

6224SUZUKI LIANA CARAVAN (2004 m., 1,6 l, ekonomiškas, daug privalumų, geros būklės, 8600 Lt), RENAULT CLIO (2000 m., 1,2 l, vieno šeimininko, labai geros būklės, ekonomiškas, vairo stiprintuvas, oro pagalvės, 165 000 km rida, 4900 Lt), KIA SEPHIA (1994 m., 1,6 l, sedanas, el. langai, centrinis, vairo stiprintuvas, nėra rūdžių, geros būklės, 1900 Lt). Automobiliai iš Vokietijos.

Tel. 8 645 93 074.

6223VW PASSAT (1989 m., 1,9 l, dyzelis, 1500 Lt), MAZDA 626 (1990 m., 2 l, signalizacija, pavarų dėžės defektas, nevažiuojantis, 550 Lt).

Tel. 8 651 69 904.

6225VW VENTO (1993 m., 1,7 l, juodos spalvos, 2500 Lt), OPEL OMEGA (1995 m., 2,5 l, tamsiai žalios spalvos, 6200 Lt).

Tel. 8 611 17 516.

6222Traktorių T-25 (su kultivatoriumi), krautuvą, kabinamą prie MTZ traktoriaus (kėlimo aukštis – 4,5 m).

Tel. 8 688 70 444.

6197Traktorių MTZ-52 (dvitiltis, MTZ-80 variklis), 3 t traktorinę priekabą (vienos ašies), 6 t cisterną vandeniui vežti.

Tel. 8 640 24 740.

61716 m diskinę sėjamąją SPU-6 (technologinės vėžės, sėja visas kultūras, transportavimo ratukai, tinka prie MTZ-82, pigios atsarginės dalys, yra eksploatacijos knyga, 7000 Lt), javų kombainą SAMPO 35 (2,4 m pjaunamoji, smulkintuvas, labai geros būklės, 8500 Lt), 2,3 m kembridžo tipo volus (1800 Lt), 5 korpusų verstuvinį skutiklį prie traktoriaus MTZ (1500 Lt). Tel. 8 610 45 311.

6276Trijų korpusų rusišką plūgą.

Tel. 8 650 97 986.

6226Vienfazius grūdų malūnus, šakniavaisių smulkintuvus, el. sviestamušes, el. separatorius.

Tel. (8 342) 20 797,

8 690 83 864.

6265Metalinį išardomą garažą (3,5x6 m), mikroautobusą RENAULT TRAFIC (1991 m., 2,5 l, dyzelis, 9 sėdimos vietos, TA, draudimas, visi varantieji ratai).

Tel. 8 673 94 988.

6228Naują medinę valtį.

Tel. 8 686 41 073.

6261Lietus ratlankius R-17 (5 vnt., 5 tvirtinimo taškai).

Tel. 8 651 50 201.

6266Naudotus bičių avilius, aliumininius bidonus, „Renault Rapid“ priekinį stiklą, galines duris, sekciją „Freda“.

Tel. 8 610 08 972.

6237Firminius mažai naudotus statybininko įrankius (kaina sutartinė).

Tel. 8 685 74 377. 6227Šešių veislių dekoratyvines vištaites ir dviejų veislių fazanus, dvigubas medines duris.

Tel. 8 617 59 668.

6229Pigiai – antis, žąsis, kaimiškas vištas ir gaidžius, mėsinę kiaulę.

Tel. (8 342) 44 642,

8 673 67 245.

6272Pigiai – pirmaveršę karvę.

Tel. 8 688 52 727.

6260Jauną šviežiapienę karvę.

Tel. 8 680 10 350.

6281Ūkininkas – paršelius.

Tel. 8 655 58 275.

55927 savaičių paršelius.

Tel. 8 600 15 078.

6267Maistines bulves ir bulviukus.

Tel. 8 613 68 627, 8 614 89 624 (Opšrūtai).

5966Valuckų ūkis – įvairias bulves.

Tel. 8 652 73 696,

8 687 29 812.

5858Maistines bulves ‘Vineta’. Atveža.

Tel. 8 616 19 270.

6238Stambias supjautas ir nesupjautas alksnines atraižas. Atveža.

Tel. 8 685 28 303.

6116Alksnines ir beržines malkas dvimetriais ir kaladėmis, atraižas. Atveža nemokamai.

Tel. 8 624 13 157,

8 687 95 484.

5211Ąžuolo, beržo pjuvenų briketus, baltarusiškus durpių briketus ir kuro granules.

Tel. 8 677 44 884. 5920


PERKASklypą Vilkaviškyje namui statyti.

Tel. 8 633 33 909.

618710 m³ cisterną.

Tel. 8 699 61 637. 6235UAB „Suvalkijos metalai“ iš žmonių ir įmonių – juodųjų metalų laužą: plieną, ketų (nuo 560 Lt už t), skardas (nuo 360 Lt už t). Didesnį kiekį pasikrauna ir išsiveža, stambius daiktus supjausto vietoje. Kreiptis: J. Basanavičiaus g. 47, Kybartai, darbo dienomis.

Tel. (8 342) 58 809 / 58 232, 8 686 26 926. 6269RENAULT MEGANE SCENIC (1997–2000 m., dyzeliniu varikliu, šviesios spalvos).

Tel. 8 690 15 119,

8 689 07 807.

6230Įvairius važiuojančius automobilius nuo 1988 metų.

Tel. 8 652 95 869.

6231Traktorių MTZ-52, melžiamą karvę.

Tel. 8 689 19 517.

6282Svarstykles (sveriančias nuo 10 iki 50 t, kilnojamas), lovines plokštes (6x3 m).

Tel. 8 650 40 377.

5699Bet kokios markės automobilį (gali būti nevažiuojantis, po avarijos). Pasiima patys. Atsiskaito iš karto.

Tel. 8 644 64 474.

5439Aukščiausiomis kainomis – arklius ir jų prieauglį.

Tel. 8 655 14 338.

6233Kiaules, karves, jaučius, prieauglį, paršavedes, pienu girdomus veršelius. Pasiima patys. Atsiskaito iš karto.

Tel. (8 342) 20 485,

8 612 60 238.

104UAB „Samsonas“ – jaučius, telyčias, karves. Moka PVM. Pasiima patys.

Tel. 8 615 32 877.

6274Brangiai – pirmaveršes karves mėsai, įvairaus svorio prieauglį, veršelius mėsai. Atsiskaito iš karto. Greitai pasiima. Dirba be išeiginių.

Tel. (8 343) 92 583,

8 652 68 845.

5169Brangiai – kiaules, mėsines paršavedes, pienu girdomus veršelius, prieauglį iki 350 kg.

Tel. (8 342) 53 983,

8 682 25 095. 6278UAB „Galvijų eksportas“ brangiai – pienu girdomus buliukus ir telyčaites, belgų mėlynuosius veršelius. Moka 6 ir 21 proc. PVM priedus. Pasiima patys. Atsiskaito iš karto.

Tel. 8 646 81 037.

4120Brangiai – mėsines kiaules, paršavedes. Atsiskaito iš karto.

Tel. (8 342) 54 542,

8 678 05 327.

6279UAB „Galvex“ brangiai – pienu girdomus mėsinius juodmargius, belgų mėlynuosius buliukus ir telyčaites. Moka 6 ir 21 proc. PVM. Atsiskaito iš karto. Greitai pasiima.

Tel. 8 699 75 181.

2343Ovidijaus Balčiūno individuali įmonė brangiai – veršelius. Pasiima patys. Atsiskaito iš karto. Sveria elektroninėmis svarstyklėmis. Moka 6 ir 21 proc. PVM.

Tel. 8 686 46 230.

6269Kiaules. Brangiai moka. Atsiskaito iš karto. Pasiima patys.

Tel. (8 342) 52 543,

8 619 65 662.

5632Brangiai – veršelius auginti. Greitai pasiima. Sveria vietoje. Moka PVM.

Tel. 8 699 34 391,

8 620 52 914.

4525Firma brangiai – pienu girdomus 2–8 savaičių 50–90 kg buliukus ir telyčaites, belgų mėlynuosius veršelius. Moka PVM priedus. Pasiima patys. Atsiskaito iš karto.

Tel. (8 342) 51 315,

8 612 34 503. 6865


ĮVAIRŪSIĮ „Sameka“ (kodas 185611332, buveinės adresas: M. Mažvydo g. 6A, Kybartai, Vilkaviškio r., registro tvarkytojas – VĮ Registrų centro Marijampolės filialas) pertvarkoma į uždarąją akcinę bendrovę (UAB „Sameka“). Su bendrovės dokumentais galima susipažinti įmonės buveinėje nuo šio pranešimo paskelbimo dienos.

6251Parduoda sėjamąją STEGSTED (4 m pločio). Valo, beicuoja grūdus.

Tel. 8 614 42 776. 6240Parduoda švedišką vienaašę didelę savivartę priekabą (tinka vežti keturračiams, baldams, statybinėms medžiagoms, 4200 Lt), el. keturių kaitviečių vokišką viryklę su orkaite ir griliu (135 Lt). Perka monitorius, nešiojamuosius kompiuterius. Tel. 8 686 41 673. 6128Nebrangiai parduoda naudotas vejapjoves, žoliapjoves, traktoriukus-vejapjoves, kultivavimo frezas, šakų smulkintuvus, malkų skaldyklę, benzininius ir elektrinius diskinius pjūklus bei kt. Suteikia garantiją, remontuoja.

Tel. 8 638 98 965.

5230Nuolat brangiai perka, nuomoja žemės ūkio paskirties žemę Pilviškių, Antanavo, Bagotosios, Baltrušių kadastro vietovėse.

Tel. 8 686 69 685. 5583Prekeivė, turgavietėje prekiavusi kepurėmis, persikėlė į patalpas J. Basanavičiaus a. 3a, Vilkaviškyje (šalia „Maximos“ parduotuvės, „Pijo“ disko baro pastato rūsyje). Darbo laikas – 8.30–17.30 val. 6078

Keičia traktorių JUMZ į mažesnį arba parduoda. Parduoda šieno ritinius.

Tel. 8 652 79 167.

6283Išsinuomotų arba pirktų žemės.

Tel. 8 651 18 233.

8859Išsinuomuotų prekybines patalpas (iki 50 m², geroje vietoje).

Tel. (8 5) 26 53 752,

8 699 17 774.

6101Išnuomoja Šiaurės g., Vilkaviškyje, 16 m² patalpas, tinkančias komercinei veiklai.

Tel. 8 699 14 620.

6247Moko anglų k. suaugusiuosius ir moksleivius. Verčia tekstus.

Tel. 8 684 27 866,

8 645 79 075. 5475Muzikantas groja ir veda šventes, vestuves, įvairius pokylius, atlieka gražias ir linksmas dainas.

Tel. 8 640 19 802,

8 681 59 207.

6242Taiso skalbimo mašinas, vandens kaitintuvus, hidroforus. Suteikia garantiją. Atvyksta į namus.

Tel. 8 671 76 825.

6025Dengia stogus, atlieka skardinimo darbus, deda įdėklus į kaminus.

Tel. 8 636 37 565.

5454Įvairiomis dangomis dengia stogus, montuoja stoglangius, skardina.

Tel. 8 615 18 418.

6241Šiltina seniau statytų namų sienų oro tarpus, grindis, palėpes.

Tel. 8 699 62 056,

(8 37) 29 14 93.

2272Gamina pavėsines, sūpynes, šulinių apdailas, vaikų žaidimo aikšteles, smėlio dėžes, terasas, sodo namelius, lauko baldus.

Tel. 8 686 62 471.

5453Iš įvairios medienos gamina duris, laiptus, lauko baldus bei kt. stalių gaminius.

Tel. 8 686 71 689.

6284Remontuoja traktorius, kombainus, vairo hidraulo ir elektros sistemas. Virina pusautomačiu suvirinimo aparatu (ir aliuminį). Atvyksta.

Tel. 8 682 92 203.

4940Giluminis minkštųjų baldų, kilimų, automobilių salonų valymas (nešvarumai šalinami iki 30 cm gylio). Sausas cheminis valymas amerikietiška technologija. Virina metalus. Gaminiai iš metalo. Atvyksta į namus. Tel. 8 612 56 869, 8 671 45 990.

6139Kokybiškai ir greitai gamina nestandartinius bei slankiųjų sistemų baldus.

Tel. 8 640 15 603.

5297Remontuoja minkštuosius baldus. Gobelenų pasirinkimas. Pasiima patys.

Tel. 8 683 84 660. 5478Kokybiškai ir nebrangiai gręžia artezinius gręžinius, prijungia įvadus į namus, suteikia nuolaidas bei garantijas. Nemokamai konsultuoja. Montuoja nuotekų valymo įrenginius, kloja nuotekų (lietaus, kanalizacijos) vamzdžius. www.hidrogela.lt. Tel. 8 640 75 555. 4497Geodeziniai matavimai. Topografinės nuotraukos. Sklypų formavimo-padalijimo projektai, nužymėjimo darbai.

Tel. 8 657 60 231,

8 601 28 005.

5983Veža žvyrą, smėlį, akmenis, skaldą, skaldelę ir kitus krovinius iki 6 t.

Tel. 8 686 45 549.

2117Veža cukrinių runkelių išspaudas, žvyrą, skaldą, smėlį ir kitus krovinius iki 25 t.

Tel. 8 682 64 113.

5109Reikalingi patyrę automobilvežių vairuotojai dirbti Europoje.

Tel. 8 610 16 336.

5296Drabužių parduotuvei reikalinga pardavėja. Darbas Kybartuose.

Tel. 8 621 33 708.

6239Reikalingas vairuotojas, turintis C, E vairuotojo kategorijas, dirbti su automobilvežiu Europoje arba vežti automobilius iš Prancūzijos. Tel. 8 699 94 302.

5953Pamesti dviejų automobilių dokumentai, Viktoro Karpavičiaus vairuotojo ir invalido pažymėjimai bei „Audi“ automobilio raktelis. Radusiam atsilygins.

Tel. (8 342) 50 411.

6268Poliklinikoje rastas auksinis auskaras.

Tel. 8 656 58 229.

6273Vilkaviškyje rasti automobilio „Audi“ rakteliai.

Tel. 8 698 77 466.

6280Dovanoja šuniukus.

Tel. 8 612 34 608.

6246Dovanoja gražų, sargų, mielą kiemsargiuką.

Tel. 8 635 00 770.

624521 m. mergina ieško bet kokio darbo (intymaus nesiūlyti).

Tel. 8 633 87 284.

6249Dvi tvarkingos moterys ieško darbo (gali tvarkyti namus, lyginti rūbus).

Tel. 8 658 50 108.

625044 m. vyras ieško bet kokio darbo.

Tel. 8 654 51 872.

6244Vaikinas, turintis TR1 traktorininko pažymėjimą, ieško darbo.

Tel. 8 658 16 235.

6248Vyriškis ieško darbo.

Tel. 8 674 33 856. 5876


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Žinomos dainininkės pramintu keliu eina jauniausioji dukra
* Jachtų regata aštriais pojūčiais džiugino dalyvius, o gražiu reginiu – žiūrovus
* Į pilviškiečio laidotuves susirinkęs būrys velionio giminaičių patyrė šoką
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate Seimo sprendimą nuo kitų metų Vėlines skelbti nedarbo diena?
Džiaugiuosi juo.
Vertinu neigiamai.
Neturiu nuomonės.Kalbos patarimai

Ar vartotinas pasakymas „ko eigoje“?
Ne, tai netaisyklinga konstrukcija. Vyksmo laikui ar tarpui nusakyti žodžio „ eiga “ vietininkas netinka. Vietoj jo gali būti vartojama metu, per ką arba pusdalyvis, padalyvis. Žaidimo eigoje (= Žaidimo metu; Žaidžiant ) išryškėjo komandos pajėgumas. Metų eigoje (= Per metus ) daug kas gali pasikeisti.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas