„Santaka“ / Susitiko su sporto veteranais

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-17 06:04

Dalinkitės:  


Pirmajame Lietuvos sporto veteranų suvažiavime mūsų rajonui atstovavo karkliniškis Jurgis Tekorius.

Romo ČĖPLOS nuotr.


Susitiko su sporto veteranais

Praėjusį šeš­ta­die­nį Kau­no spor­to ha­lė­je vy­ku­sia­me Lie­tu­vos spor­to ve­te­ra­nų su­va­žia­vi­me da­ly­va­vo ir vil­ka­viš­kie­tis.

Ak­ty­vu­mu ir vi­suo­me­niš­ku­mu gar­sė­jan­tis ve­te­ra­nas iš Kark­li­nių kai­mo (Ke­tur­va­la­kių sen.) Jur­gis Te­ko­rius il­gai ne­svars­tė iš­gir­dęs, kad or­ga­ni­zuo­ja­mas pir­ma­sis Lie­tu­vos spor­to ve­te­ra­nų su­va­žia­vi­mas. Nu­vy­kęs pas val­džios vy­rus, at­sa­kin­gus už spor­to po­pu­lia­ri­ni­mą ra­jo­ne, iš­gir­do tik ap­gai­les­ta­vi­mą, jog šie ne­ga­lį da­ly­vau­ti ren­gi­ny­je Kau­ne. Tad J. Te­ko­rius bu­vo įpa­rei­go­tas su­va­žia­vi­me at­sto­vau­ti mū­sų ra­jo­nui.

Dar ir da­bar dvi­ra­čiu po ke­lias­de­šimt ki­lo­met­rų nu­mi­nan­tis, pės­čio­mis ne ką ma­žiau įvei­kian­tis ve­te­ra­nas pa­sa­ko­jo, jog nuo spor­to nie­ka­da ne­bu­vo ati­to­lęs. Pra­dė­jęs vai­kys­tė­je nuo kvad­ra­to ir fut­bo­lo kai­my­nų ga­nyk­lo­je, vi­sa­da jau­tęs po­rei­kį spor­tuo­ti ir ak­ty­viai gy­ven­ti. To­dėl J. Te­ko­rius džiau­gė­si ga­lė­jęs nu­vyk­ti į ren­gi­nį, kur bu­vo pa­gerb­ti praei­ty­je gar­sūs spor­ti­nin­kai. Tarp jų bu­vo pa­mi­nė­tas ir iš mū­sų kraš­to ki­lęs spor­ti­nin­kas V. Žu­kaus­kas.

Eu­ro­pos, pa­sau­lio ir olim­pi­niai čem­pio­nai pir­ma­ja­me sa­vo su­va­žia­vi­me ap­ta­rė nu­veik­tus dar­bus, atei­ties per­spek­ty­vas ir iš­reiš­kė ke­ti­ni­mą jį pa­vers­ti gra­žia tra­di­ci­ja. Į Kau­no spor­to ha­lę su­gu­žė­jo dau­giau nei 1000 spor­ti­nin­kų. Bu­vo pa­šven­tin­ta Spor­to ve­te­ra­nų są­jun­gos vė­lia­va.

„Lie­tu­vai pa­šau­kus mes vi­sa­da at­si­liep­si­me!“ – to­kį šū­kį su­va­žia­vi­me pa­skel­bė Lie­tu­vos spor­to ve­te­ra­nai. Ren­gi­nio da­ly­vius svei­ki­no tiek pa­tys spor­to ve­te­ra­nai, tiek gau­siai su­si­rin­kę į ren­gi­nį po­li­ti­kai.

Su­va­žia­vi­me kal­bė­ju­si Spor­to ve­te­ra­nų aso­cia­ci­jos „Pen­ki žie­dai“ pre­zi­den­tė Da­nu­tė Iva­šaus­kie­nė ap­gai­les­ta­vo, kad spor­to ve­te­ra­nams, vi­są gy­ve­ni­mą pa­sky­ru­siems spor­tui ir Lie­tu­vos var­do gar­si­ni­mui vi­sa­me pa­sau­ly­je, ke­ti­na­ma pa­nai­kin­ti prie­dus prie pen­si­jų. Bu­vo per­skai­ty­tas spor­to ve­te­ra­nų krei­pi­ma­sis į Vy­riau­sy­bę. Po svei­ki­ni­mo kal­bų vy­ko kon­cer­tas bei fur­še­tas.

J. Te­ko­rius ap­gai­les­ta­vo, jog ren­gi­nio or­ga­ni­za­to­riai ne­ra­do ga­li­my­bių su­teik­ti vil­ka­viš­kie­čiui žo­dį, nors jis ir bu­vo pa­reiš­kęs no­rą kal­bė­ti. Ve­te­ra­nas ke­ti­no pa­pra­šy­ti pa­gerb­ti ty­los mi­nu­te tuos spor­ti­nin­kus, ku­rių šian­dien ne­bė­ra tarp mū­sų. Pa­mir­šę to­kį svar­bų su­va­žia­vi­mo ak­cen­tą, ren­gi­nio or­ga­ni­za­to­riai ir po­li­ti­kai vė­liau vil­ka­viš­kie­čio nuo­šir­džiai at­si­pra­šė.

J. Te­ko­rius ti­ki­si, kad ant­ra­ja­me spor­to ve­te­ra­nų su­va­žia­vi­me jis tik­rai ne­be­bus vie­nin­te­lis, at­sto­vau­jan­tis mū­sų ra­jo­nui. Juk tai pui­ki šven­tė ir ga­li­my­bė su­tik­ti gar­sius spor­ti­nin­kus bei sa­vo bend­ra­žy­gius.„San­ta­kos“ inf.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas