„Santaka“ / Susitiko su sporto veteranais

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-17 06:04

Dalinkitės:  


Pirmajame Lietuvos sporto veteranų suvažiavime mūsų rajonui atstovavo karkliniškis Jurgis Tekorius.

Romo ČĖPLOS nuotr.


Susitiko su sporto veteranais

Praėjusį šeš­ta­die­nį Kau­no spor­to ha­lė­je vy­ku­sia­me Lie­tu­vos spor­to ve­te­ra­nų su­va­žia­vi­me da­ly­va­vo ir vil­ka­viš­kie­tis.

Ak­ty­vu­mu ir vi­suo­me­niš­ku­mu gar­sė­jan­tis ve­te­ra­nas iš Kark­li­nių kai­mo (Ke­tur­va­la­kių sen.) Jur­gis Te­ko­rius il­gai ne­svars­tė iš­gir­dęs, kad or­ga­ni­zuo­ja­mas pir­ma­sis Lie­tu­vos spor­to ve­te­ra­nų su­va­žia­vi­mas. Nu­vy­kęs pas val­džios vy­rus, at­sa­kin­gus už spor­to po­pu­lia­ri­ni­mą ra­jo­ne, iš­gir­do tik ap­gai­les­ta­vi­mą, jog šie ne­ga­lį da­ly­vau­ti ren­gi­ny­je Kau­ne. Tad J. Te­ko­rius bu­vo įpa­rei­go­tas su­va­žia­vi­me at­sto­vau­ti mū­sų ra­jo­nui.

Dar ir da­bar dvi­ra­čiu po ke­lias­de­šimt ki­lo­met­rų nu­mi­nan­tis, pės­čio­mis ne ką ma­žiau įvei­kian­tis ve­te­ra­nas pa­sa­ko­jo, jog nuo spor­to nie­ka­da ne­bu­vo ati­to­lęs. Pra­dė­jęs vai­kys­tė­je nuo kvad­ra­to ir fut­bo­lo kai­my­nų ga­nyk­lo­je, vi­sa­da jau­tęs po­rei­kį spor­tuo­ti ir ak­ty­viai gy­ven­ti. To­dėl J. Te­ko­rius džiau­gė­si ga­lė­jęs nu­vyk­ti į ren­gi­nį, kur bu­vo pa­gerb­ti praei­ty­je gar­sūs spor­ti­nin­kai. Tarp jų bu­vo pa­mi­nė­tas ir iš mū­sų kraš­to ki­lęs spor­ti­nin­kas V. Žu­kaus­kas.

Eu­ro­pos, pa­sau­lio ir olim­pi­niai čem­pio­nai pir­ma­ja­me sa­vo su­va­žia­vi­me ap­ta­rė nu­veik­tus dar­bus, atei­ties per­spek­ty­vas ir iš­reiš­kė ke­ti­ni­mą jį pa­vers­ti gra­žia tra­di­ci­ja. Į Kau­no spor­to ha­lę su­gu­žė­jo dau­giau nei 1000 spor­ti­nin­kų. Bu­vo pa­šven­tin­ta Spor­to ve­te­ra­nų są­jun­gos vė­lia­va.

„Lie­tu­vai pa­šau­kus mes vi­sa­da at­si­liep­si­me!“ – to­kį šū­kį su­va­žia­vi­me pa­skel­bė Lie­tu­vos spor­to ve­te­ra­nai. Ren­gi­nio da­ly­vius svei­ki­no tiek pa­tys spor­to ve­te­ra­nai, tiek gau­siai su­si­rin­kę į ren­gi­nį po­li­ti­kai.

Su­va­žia­vi­me kal­bė­ju­si Spor­to ve­te­ra­nų aso­cia­ci­jos „Pen­ki žie­dai“ pre­zi­den­tė Da­nu­tė Iva­šaus­kie­nė ap­gai­les­ta­vo, kad spor­to ve­te­ra­nams, vi­są gy­ve­ni­mą pa­sky­ru­siems spor­tui ir Lie­tu­vos var­do gar­si­ni­mui vi­sa­me pa­sau­ly­je, ke­ti­na­ma pa­nai­kin­ti prie­dus prie pen­si­jų. Bu­vo per­skai­ty­tas spor­to ve­te­ra­nų krei­pi­ma­sis į Vy­riau­sy­bę. Po svei­ki­ni­mo kal­bų vy­ko kon­cer­tas bei fur­še­tas.

J. Te­ko­rius ap­gai­les­ta­vo, jog ren­gi­nio or­ga­ni­za­to­riai ne­ra­do ga­li­my­bių su­teik­ti vil­ka­viš­kie­čiui žo­dį, nors jis ir bu­vo pa­reiš­kęs no­rą kal­bė­ti. Ve­te­ra­nas ke­ti­no pa­pra­šy­ti pa­gerb­ti ty­los mi­nu­te tuos spor­ti­nin­kus, ku­rių šian­dien ne­bė­ra tarp mū­sų. Pa­mir­šę to­kį svar­bų su­va­žia­vi­mo ak­cen­tą, ren­gi­nio or­ga­ni­za­to­riai ir po­li­ti­kai vė­liau vil­ka­viš­kie­čio nuo­šir­džiai at­si­pra­šė.

J. Te­ko­rius ti­ki­si, kad ant­ra­ja­me spor­to ve­te­ra­nų su­va­žia­vi­me jis tik­rai ne­be­bus vie­nin­te­lis, at­sto­vau­jan­tis mū­sų ra­jo­nui. Juk tai pui­ki šven­tė ir ga­li­my­bė su­tik­ti gar­sius spor­ti­nin­kus bei sa­vo bend­ra­žy­gius.„San­ta­kos“ inf.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas