„Santaka“ / Vilkaviškio rajono pieno ūkiai gali didžiuotis savo melžėjomis

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-17 05:41

Dalinkitės:  


Paminėti melžėjų varžytuvių dešimtmečio į Vazgaikiemį važiavo visa pieno ūkių specialistų, dalyvavusių Vilkaviškio rajono varžytuvėse, komanda (iš kairės): Matlaukio ūkininkės Roma Raulušonienė ir Edita Didžiulienė, Bartninkų seniūnijos ūkininkas, pirmojo rajone organizuoto konkurso nugalėtojas Romas Norkus, tos pačios seniūnijos ūkininkė Daiva Šneiderienė su dukra – šiemetinio konkurso trečios vietos laimėtoja Milda Šneideryte, Keturvalakių pieno ūkio savininkė, šių metų antrosios vietos laimėtoja Rita Barauskienė, dviejų praeitų konkursų šeimininkė, Pilviškių seniūnijos ūkininkė Rūta Gustaitienė bei Vištyčio ūkininkė, dalyvavusi šiųmetiniame konkurse, Nijolė Kažemėkaitė.

Autorės nuotr.


Vilkaviškio rajono pieno ūkiai gali didžiuotis savo melžėjomis

Kristina VAITKEVIČIENĖRes­pub­li­ki­nė­je mel­žė­jų var­žy­tu­vių de­šimt­me­čio šven­tė­je ap­do­va­no­ti ir mū­sų kraš­to pie­no ūkių spe­cia­lis­tai.

Ge­riau­siai Vil­ka­viš­kio ra­jo­no mel­žė­jai Edi­tai Di­džiu­lie­nei į sce­ną at­siim­ti ap­do­va­no­ji­mų te­ko lip­ti net tris kar­tus.

Lie­tu­vos ve­te­ri­na­ri­jos aka­de­mi­jos (LVA) su­reng­to­je šven­tė­je, ku­ri su­lau­kė daug gar­bių sve­čių iš įvai­rių vals­ty­bi­nių ins­ti­tu­ci­jų, bu­vo pa­gerb­ti per de­šim­tį me­tų la­biau­siai nu­si­pel­nę žmo­nės: šių var­žy­tu­vių or­ga­ni­za­to­riai, da­ly­viai ir ko­mi­si­jos na­riai.

Ap­do­va­no­ji­mo raš­tus ga­vo ir ke­tu­ris­kart mel­žė­jų var­žy­tu­ves Vil­ka­viš­kio ra­jo­ne or­ga­ni­za­vęs Že­mės ūkio sky­riaus ve­dė­jas Vi­tas Ga­vė­nas bei di­de­lę pa­žan­gą įdie­giant nau­jo­ves per de­šimt­me­tį pa­da­riu­sio, smar­kiai iš­si­plė­tu­sio Bart­nin­kų se­niū­ni­jos pie­no ūkio sa­vi­nin­kai Dai­va ir Al­bi­nas Šnei­de­riai.

E. Di­džiu­lie­nė bu­vo pa­kvies­ta į sce­ną kar­tu su ki­to­mis šių me­tų Vil­ka­viš­kio ra­jo­no mel­žė­jų var­žy­tu­vių da­ly­vė­mis at­siim­ti at­mi­ni­mo do­va­nė­lių. Ji, kaip ir ant­ro­sios bei tre­čio­sios vie­tų lai­mė­to­jos Ri­ta Ba­raus­kie­nė ir Mil­da Šnei­de­ry­tė, dar ga­vo ne­ma­žus kon­kur­są re­mian­čių fir­mų pri­zus. Jau ke­lin­tą kar­tą iš ei­lės dul­kių siurb­lį iš kon­kur­sų par­si­ve­žan­ti Edi­ta juo­kė­si, kad ši­to­kia tech­ni­ka na­muo­se ga­lin­ti „ap­gink­luo­ti“ kiek­vie­ną šei­mos na­rį.

Ant­rą kar­tą į sce­ną Edi­ta li­po at­siim­ti pri­zo už iš­ko­vo­tą ant­rą­ją vie­tą tarp vi­sos res­pub­li­kos mel­žė­jų.

Tre­čia­sis ap­do­va­no­ji­mas ir Lie­tu­vos že­mės ūkio kon­sul­ta­vi­mo tar­ny­bos va­do­vo E. Ma­ke­lio pa­dė­ka vil­ka­viš­kie­tei te­ko už darbš­tu­mą ir pro­fe­sio­na­liai at­lie­ka­mus ūkio dar­bus.

Švie­saus at­mi­ni­mo LVA Mel­ži­mo cent­ro va­do­vo Jo­si­fo Ta­co at­gai­vin­tas ren­gi­nys gy­vuo­ja vi­są de­šimt­me­tį ir, at­ro­do, už­ges­ti ne­si­ruo­šia.

LVA dės­ty­to­jai sa­kė, jog šis kon­kur­sas yra švie­čia­mo­jo po­bū­džio ren­gi­nys, nes jis į kai­mus ne­ša kul­tū­rin­go ir ko­ky­biš­ko mel­ži­mo idė­jas, ne­tgi dik­tuo­ja dar­bo rū­bų ma­das.

De­šimt­me­čio šven­tė su­reng­ta ypač gra­žio­je vie­to­je – Prie­nų ra­jo­no Vaz­gai­kie­mio kai­me, Vi­suo­me­nės har­mo­ni­za­vi­mo par­ke, ku­rį „Se­nu­kų“ įmo­nių aso­cia­ci­jos pre­zi­den­tas Au­gus­ti­nas Ra­kaus­kas su­kū­rė pa­gal sa­vo vi­zi­ją.

Se­nų vien­kie­mių kai­my­nys­tė­je, 120 hek­ta­rų plo­te, ga­li­ma ras­ti vis­ko, kas at­gai­vi­na ne tik kū­ną, bet ir sie­lą.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas