„Santaka“ / Vilkaviškiečiai tapo Lietuvos ritinio čempionais

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-15 06:04

Dalinkitės:  


„Žie­do“ ri­ti­nin­kai po me­tų per­trau­kos su­si­grą­ži­no stip­riau­sios Lie­tu­vos ko­man­dos var­dą.

Autoriaus nuotr.


Vilkaviškiečiai tapo Lietuvos ritinio čempionais

Praė­ju­sį sa­vait­ga­lį Vil­ka­viš­kio mies­to sta­dio­ne bu­vo su­žais­tas pa­sku­ti­nis res­pub­li­kos ri­ti­nio čem­pio­na­to tu­ras, po ku­rio paaiš­kė­jo, kad po me­tų per­trau­kos stip­riau­sios Lie­tu­vos ri­ti­nio eki­pos var­dą su­si­grą­ži­no Vil­ka­viš­kio ri­ti­nio spor­to klu­bas „Žie­das“.

Kar­tu su Lie­tu­vos ri­ti­nio čem­pio­na­tu vy­ko ir Su­val­ki­jos tau­rės tur­ny­ras. Ja­me taip pat trium­fa­vo „Žie­do“ ri­ti­nin­kai, fi­na­le įvei­kę Vil­ka­viš­kio ra­jo­no „Al­vi­to Šir­vin­tos“ at­sto­vus. Tre­čia vie­ta tu­rė­jo ten­kin­tis Pla­te­lių ri­ti­nin­kai, nu­ga­lė­ję Kau­no „Ais­čius“.

Nors kar­tu vy­ko ir Su­val­ki­jos tau­rės var­žy­bos, ta­čiau pa­grin­di­nis dė­me­sys bu­vo ski­ria­mas Lie­tu­vos čem­pio­na­tui. Šie­met ja­me ko­vo­jo še­šios eki­pos.

Mū­sų mies­to „Žie­do“ spor­ti­nin­kai ap­len­kė ant­ro­je vie­to­je li­ku­sius per­nykš­čius čem­pio­nus – Pla­te­lių ri­ti­nin­kus.

Tre­čia vie­ta ati­te­ko dar vie­niems mū­sų kraš­to at­sto­vams – „Al­vi­to Šir­vin­tos“ ri­ti­nin­kams.

Per žings­nį nuo me­da­lių li­ko Kau­no „Ais­čiai“, ap­len­kę penk­ta vie­ta tu­rė­ju­sius ten­kin­tis Šiau­lių bei šeš­to­je vie­to­je li­ku­sius Ku­piš­kio ri­ti­nin­kus.

Prieš pa­sku­ti­nį, penk­tą­jį, res­pub­li­kos ri­ti­nio čem­pio­na­to tu­rą vil­čių ap­gin­ti nu­ga­lė­to­jų ti­tu­lą dar ne­bu­vo pra­ra­dę ir Pla­te­lių spor­ti­nin­kai.

Jiems rei­kė­jo vil­ka­viš­kie­čius įveik­ti dvie­jų įvar­čių skir­tu­mu. Įpu­sė­jus šių ko­man­dų tar­pu­sa­vio rung­ty­nių pir­mam kė­li­niui, Pla­te­liai pir­ma­vo 3:0 ir at­ro­dė, kad čem­pio­nų tau­rė slys­ta iš mū­siš­kių ran­kų.

Ne­pai­sant ne­sėk­min­gos pra­džios, „Žie­do“ ri­ti­nin­kai pa­ro­dė ryž­tą ir nu­ga­lė­jo var­žo­vus re­zul­ta­tu 7:4 bei su­si­grą­ži­no per­nai pra­ras­tą ti­tu­lą.

„Ma­nau, mums pa­dė­jo ge­ras fi­zi­nis pa­si­ruo­ši­mas. Šie­met kaip nie­ka­da anks­čiau są­ži­nin­gai rink­da­vo­mės į tre­ni­ruo­tes, vi­si la­bai at­sa­kin­gai žiū­rė­jo į dar­bą. No­ras at­si­re­van­šuo­ti už praė­ju­sių me­tų ne­sėk­mę mus taip pat ve­dė į prie­kį. Vi­si žai­dė­jai ti­kė­jo sa­vo jė­go­mis, ko­vo­jo iki pa­sku­ti­nių aki­mir­kų. Pla­te­lių ritininkai nuo­lat tam­pa čem­pio­nais, to­dėl ypač sma­gu, kad ir mes jiems ga­li­me su­da­ry­ti kon­ku­ren­ci­ją“, – džiau­gė­si Lie­tu­vos ri­ti­nio fe­de­ra­ci­jos pre­zi­den­tas ir Vil­ka­viš­kio „Žie­do“ eki­pos žai­dė­jas, dau­giau nei 30 me­tų šią spor­to ša­ką kul­ti­vuo­jan­tis Ri­man­tas Dir­žius.

Jis tei­gė, kad šie­me­ti­nę ko­man­dą ypač su­stip­ri­no prie jos pri­si­jun­gę And­rius Ci­gaus­kas bei Egi­di­jus Bū­da.

Pa­si­bai­gus čem­pio­na­to ko­voms, taip pat bu­vo iš­rink­ti ir ap­do­va­no­ti ge­riau­si tur­ny­ro žai­dė­jai. Re­zul­ta­ty­viau­sio ri­ti­nin­ko pri­zą iš­ko­vo­jo Vil­ka­viš­kio „Žie­do“ ko­man­dos at­sto­vas Ka­ro­lis Kur­ti­nai­tis, įmu­šęs 38 įvar­čius ir vos pen­kiais ap­len­kęs ko­man­dos drau­gą Žyd­rū­ną Ažels­ką.

Ge­riau­siu var­ti­nin­ku iš­rink­tas dar vie­nas vil­ka­viš­kie­tis – Gied­rius Auk­so­rai­tis, o ge­riau­sio gy­nė­jo var­das šį­kart ati­te­ko Pla­te­lių at­sto­vui Po­vi­lui Ru­bi­nui.

Spe­cia­liais pri­zais taip pat ap­do­va­no­ti vi­sų ko­man­dų ge­riau­si žai­dė­jai.

Žai­dė­jus ap­do­va­no­jęs Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės kū­no kul­tū­ros ir spor­to vy­riau­sia­sis spe­cia­lis­tas Ro­lan­das Li­pi­nas juo­ka­vo, kad jis ne­šąs vil­ka­viš­kie­čiams sėk­mę.

„Prieš dve­jus me­tus taip pat da­ly­va­vau čem­pio­na­to už­da­ry­mo iš­kil­mė­se ir ta­da mū­siš­kiai ta­po nu­ga­lė­to­jais. Per­nai pa­sku­ti­nis tu­ras vy­ko Pla­te­liuo­se, to­dėl ne­tu­rė­jau ga­li­my­bės ten nu­vyk­ti ir vil­ka­viš­kie­čiai pra­ra­do čem­pio­nų var­dus. Šie­met „Žie­do“ ko­man­da vėl ta­po nu­ga­lė­to­ja“, – šyp­so­jo­si R. Li­pi­nas.

Jis juo­kais pa­siū­lė Lie­tu­vos ri­ti­nio fe­de­ra­ci­jos pre­zi­den­tui R. Dir­žiui kas­met už­da­ry­mo iš­kil­mes reng­ti mū­sų mies­te, kad vil­ka­viš­kie­čiams ne­kil­tų pro­ble­mų ko­vo­jant su sa­vo var­žo­vais.

„Ma­nau, čem­pio­na­tas vy­ko sklan­džiai, ko­man­dos iš­ven­gė trau­mų, ne­ki­lo rim­tes­nių ne­sklan­du­mų. Kas­met su­si­do­mė­ji­mas ri­ti­niu tik di­dė­ja, at­si­ran­da ga­baus jau­ni­mo“, – api­bend­rin­da­mas čem­pio­na­tą džiau­gė­si R. Dir­žius.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas