„Santaka“ / Vilkaviškiečiai patruliai tapo lyderiais

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-13 06:33

Dalinkitės:  


Sumodeliuotos situacijos metu patruliui Vidui Povilaičiui reikėjo sudrausminti beisbolo lazdomis ginkluotus chuliganus.

Vilkaviškiečiai patruliai tapo lyderiais

Eglė KVIESULAITIENĖ

Ket­vir­ta­die­nį du mū­sų ra­jo­no Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to pa­tru­liai vyks į fi­na­li­nį kon­kur­so, kur bus ren­ka­mas ge­riau­sias 2010 me­tų po­li­ci­jos pa­rei­gū­nas, eta­pą.

Vil­ka­viš­kio PK pa­tru­lių ko­man­da – Vi­das Po­vi­lai­tis ir Gin­ta­ras Bak­šys – į res­pub­li­ki­nį kon­kur­są pa­te­ko pa­de­monst­ra­vę pui­kius re­zul­ta­tus prieš po­rą sa­vai­čių vy­ku­sia­me ap­skri­ties tu­re. Kon­kur­se dėl ge­riau­sio 2010 me­tų Lie­tu­vos vie­šo­sios po­li­ci­jos pa­tru­lio var­do jie ko­vė­si su Ša­kių, Ma­ri­jam­po­lės, Kaz­lų Rū­dos bei Kal­va­ri­jos pa­rei­gū­nais. Apsk­ri­ties ko­mi­sa­ria­tų pa­rei­gū­nai taip pat var­žė­si dėl ge­riau­sio ša­lies vie­šo­sios pre­ven­ci­jos pa­da­li­nio pa­rei­gū­no (apy­lin­kės ins­pek­to­riaus) var­do, ta­čiau dėl su­si­klos­čiu­sių ap­lin­ky­bių vil­ka­viš­kie­tis apy­lin­kės ins­pek­to­rius kon­kur­se da­ly­vau­ti ne­ga­lė­jo.

Kon­kur­so da­ly­viams rei­kė­jo pa­de­monst­ruo­ti sa­vo su­ge­bė­ji­mus pen­kio­se rung­ty­se. Pa­rei­gū­nai iš­ban­dė akies taik­lu­mą šau­dy­da­mi iš tar­ny­bi­nio gink­lo į tai­ki­nius, tu­rė­jo tiks­liai įfor­min­ti ad­mi­nist­ra­ci­nį tei­sės pa­žei­di­mą, nau­do­da­mie­si nau­ja, tik šiais me­tais įdieg­ta, Ad­mi­nist­ra­ci­nių tei­sės pa­žei­di­mų ir eis­mo įvy­kių re­gist­ro duo­me­nų ba­ze. Pa­rei­gū­nams rei­kė­jo at­lik­ti ir pra­kti­nę už­duo­tį pa­gal su­mo­de­liuo­tą si­tua­ci­ją: bu­dė­da­mi tar­ny­bo­je pa­tru­liai ga­vo in­for­ma­ci­ją apie įsi­plies­ku­sį tarp dvie­jų vy­riš­kių konf­lik­tą. Sup­ran­ta­ma, jog ta­ria­mi chu­li­ga­nai, gink­luo­ti beis­bo­lo laz­do­mis, ne­bu­vo nu­si­tei­kę ge­ra­no­riš­kai ir po­li­ci­jai pa­si­duo­ti ne­ke­ti­no. To­dėl pa­rei­gū­nams te­ko pa­nau­do­ti ko­vi­nius veiks­mus ir su­lai­ky­ti vie­šo­sios tvar­kos pa­žei­dė­jus bei už­dė­ti jiems ant­ran­kius.

Pre­ven­ci­jos pa­da­li­nių pa­rei­gū­nai tu­rė­jo at­sa­ky­ti į tris­de­šimt teo­ri­nių klau­si­mų bei var­žy­tis „su­si­rin­ki­mo“ rung­ty­je, kur pri­va­lė­jo pa­teik­ti in­for­ma­ci­ją apie pri­žiū­ri­mą apy­lin­kę, įkur­tų sau­gios kai­my­nys­tės gru­pių veik­lą bei jų ge­rą­ją pra­kti­ką. Pat­ru­liams te­ko teik­ti pir­mą­ją pa­gal­bą nu­ken­tė­ju­sia­jam (tai­syk­lin­gai at­lik­ti dirb­ti­nį kvė­pa­vi­mą bei šir­dies ma­sa­žą) bei įveik­ti kliū­čių ruo­žą: sta­dio­ne bėg­ti ne­trum­pą dis­tan­ci­ją, jo­je šok­ti bei lįs­ti per kliū­tis, bėg­ti buo­mu ir t. t. Pa­gal šios rung­ties re­zul­ta­tus vil­ka­viš­kie­čiai pa­tru­liai V. Po­vi­lai­tis ir G. Bak­šys ge­ro­kai ap­len­kė sa­vo ko­le­gas. Tai ir lė­mė jų per­ga­lę.

Nors su­su­ma­vus vi­sų rung­čių re­zul­ta­tus pir­ma­vo ša­kie­čiai, ne­tru­kus paaiš­kė­jo, kad jų ko­man­da nea­ti­tin­ka kon­kur­so rei­ka­la­vi­mų, tad per­ga­lė ati­te­ko Vil­ka­viš­kio pa­tru­lių ko­man­dai. Tre­čio­ji vie­ta skir­ta ma­ri­jam­po­lie­čiams – Ke­lių po­li­ci­jos sky­riaus pa­tru­liams Aud­riui Leo­na­vi­čiui ir Ne­ri­jui Čer­nai.

Pre­ven­ci­jos pa­da­li­nio pa­rei­gū­nų gru­pė­je pir­ma­vo Ma­ri­jam­po­lės AVPK Vie­šo­sios tvar­kos sky­riaus Mies­to po­li­ci­jos nuo­va­dos pre­ven­ci­jos gru­pės ty­rė­jas Vai­das Da­ni­le­vi­čius, ant­ra vie­ta ati­te­ko Ra­mū­nui Šnir­pū­nui iš Kaz­lų Rū­dos, tre­čio­ji – Kal­va­ri­jos PK ty­rė­jui Al­gir­dui Žar­dec­kui.

Nu­ga­lė­to­jai bu­vo ap­do­va­no­ti dip­lo­mais ir po­li­ci­jos rė­mė­jų įsteig­tais pri­zais. Spe­cia­lias pa­dė­kas ge­riau­siems pa­rei­gū­nams sky­rė ir Sei­mo na­rys Ar­vy­das Vi­džiū­nas.

Pir­mą­sias vie­tas pel­nę vil­ka­viš­kie­čiai pa­tru­liai ir ty­rė­jas iš Ma­ri­jam­po­lės rug­sė­jo 16–17 d. dėl ge­riau­sių­jų var­do var­žy­sis Klai­pė­do­je, res­pub­li­ki­nia­me ge­riau­sio ša­lies vie­šo­sios po­li­ci­jos pa­tru­lio ir ge­riau­sio ša­lies vie­šo­sios po­li­ci­jos pre­ven­ci­jos pa­da­li­nio ty­rė­jo (apy­lin­kės ins­pek­to­riaus) kon­kur­so tu­re.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas