„Santaka“ / Savaitės horoskopai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda pilnai įrengtą, suremontuotą 1 kambario butą su rūsiu Pilviškių g., Vilkaviškyje (2/5 aukštas). Tel. 8 625 50 615.
Galioja iki: 2018-11-15 09:19:44

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-03 06:41

Dalinkitės:  


Savaitės horoskopai

Avi­nai drą­siai ga­li ti­kė­tis pa­pil­do­mų pa­ja­mų ir sėk­mės įvai­riuo­se fi­nan­si­niuo­se pro­jek­tuo­se. Bet nuo rim­tos ri­zi­kos, su­si­ju­sios su pi­ni­gais, ver­čiau su­si­lai­ky­ki­te. Dar­be ga­li kil­ti konf­lik­tų.Jau­čiai ki­tą sa­vai­tę vis dėl­to tu­rės su­tvar­ky­ti il­gai ati­dė­lio­tus rei­ka­lus. Jei­gu jums kas nors truk­do su­si­kaup­ti, skir­ki­te šiek tiek lai­ko spor­tui ar­ba ak­ty­viam poil­siui – tai pa­dės at­si­pa­lai­duo­ti.Dvy­nių, ku­rie vi­są šį lai­ką at­kak­liai dir­bo, lau­kia at­ly­gis – di­des­nis dar­bo už­mo­kes­tis, o gal net ir aukš­tes­nis po­stas. Ki­tą sa­vai­tę iš­sprę­si­te su­dė­tin­gus ad­mi­nist­ra­ci­nio po­bū­džio klau­si­mus.Vė­žiai tu­rės dar šiek tiek pa­si­steng­ti, kad ga­lu­ti­nai įtvir­tin­tų dar­be pa­siek­tą pa­žan­gą. Iki sa­vait­ga­lio bū­ti­nai su­tvar­ky­ki­te ei­na­muo­sius rei­ka­lus, nors dau­gy­bė ap­lin­ky­bių truk­do tai pa­da­ry­ti.Liū­tai ki­tą sa­vai­tę tu­rės ga­li­my­bę už­megz­ti nau­din­gų pa­žin­čių. Ar­ti­miau­siu me­tu bend­ra­vi­mas su rei­ka­lin­gais žmo­nė­mis pa­dės jums rea­li­zuo­ti vi­sas sa­vo kū­ry­bi­nes ir pro­fe­si­nes am­bi­ci­jas.Mer­ge­lės tu­ri są­ži­nin­gai ei­ti sa­vo pa­rei­gas, ir tuo­met paaukš­ti­ni­mo tar­ny­bo­je ne­rei­kės il­gai lauk­ti. Tie­sa, ir vė­liau jums teks uo­liai dirb­ti, kad pa­tei­sin­tu­mė­te vy­res­ny­bės pa­si­ti­kė­ji­mą.Svars­tyk­lėms ki­tą sa­vai­tę pa­vyks su­da­ry­ti vi­sas rei­kia­mas prie­lai­das už­si­brėž­tam tiks­lui pa­siek­ti. At­kak­lu­mas jums pa­dės rea­li­zuo­ti su­ma­ny­mus. Tai tei­gia­mai pa­keis jū­sų gy­ve­ni­mą.Skor­pio­nų lau­kia sėk­min­gas lai­ko­tar­pis. Ga­lė­si­te su­pa­žin­din­ti ap­lin­ki­nius su sa­vo no­va­to­riš­ko­mis idė­jo­mis bei iš­ra­di­mais. Be to, da­bar pa­lan­kus me­tas atei­ties pla­nams reng­ti.Šau­liai ki­tą sa­vai­tę ga­lės rea­li­zuo­ti se­niai puo­se­lė­ja­mus su­ma­ny­mus, su­si­ju­sius su būs­to in­ter­je­ro per­tvar­ky­mu. Ar­ti­mie­ji vi­siš­kai pa­rems jū­sų idė­jas ir pa­dės jums įgy­ven­din­ti nu­ma­ty­tus pla­nus.Ožia­ra­giai ki­tą sa­vai­tę su­voks, kad vi­sa­da esa­ma ga­li­my­bių to­bu­lė­ti. Pa­vyz­džiui, jūs ga­li­te įgy­ti nau­jų pro­fe­si­nių įgū­džių ar­ba pra­dė­ti vers­lą. Tai tei­gia­mai at­si­liep­tų jū­sų pa­dė­čiai vi­suo­me­nė­je.Van­de­niams bus at­ly­gin­ta už pa­ro­dy­tą lo­ja­lu­mą. Pa­pil­do­mų iš­tek­lių ras tie, ku­rie ke­ti­na im­tis nau­jo pro­jek­to. Sėk­mė lau­kia ir įsi­my­lė­jė­lių, tik bū­ki­te pa­kan­tes­ni vie­nas ki­tam.Žu­vys ki­tą sa­vai­tę tu­rė­tų veng­ti bet ko­kių avan­tiū­rų. Rea­liai ver­tin­ki­te sa­vo jė­gas – jos nė­ra be­ri­bės. Ver­čiau at­mes­ki­te abe­jo­ti­nus pa­siū­ly­mus, kad vė­liau ne­rei­kė­tų ieš­ko­ti išei­ties.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas