„Santaka“ / Atodangos

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Turintis patirties suvirintojas dujomis ir elektra ieško darbo. Tel. 8 638 51 766.
Galioja iki: 2019-05-20 13:15:33

Parduoda prikabinamą namelį-kemperį (be dokumentų), melžimo aikštelę (2 vietų), rusišką ritininį presą PRP-1,6. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-05-23 09:34:14

Reikalingas žmogus, turintis žoliapjovę, sezono metu pjauti žolę sklype aplink namą Pilviškių miestelyje. Tel. 8 682 20 404.
Galioja iki: 2019-05-23 10:45:52

Parduoda plastikinį 1 t talpos konteinerį (metaliniame rėme su prailgintu išleidimo čiaupu) vandeniui, kurui, skystoms trąšoms ir pan. Yra galimybė atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2019-05-26 09:34:13Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-03 06:36

Dalinkitės:  


Atodangos

Kas for­muo­ja Sei­mo na­rių įvaiz­dį? Jų kom­pe­ten­ci­ja, pro­duk­ty­vus dar­bas Sei­mo po­sė­džiuo­se, ko­mi­te­tuo­se ir rin­ki­mų apy­gar­do­se as­me­niš­kai su rin­kė­jais? Taip tik­riau­siai ir tu­rė­tų bū­ti. Bet daž­nai rin­kė­jai nuo­mo­nę apie Sei­mo na­rių įvaiz­dį su­si­da­ro žiū­rė­da­mi te­le­vi­zi­ją.

Štai jau ne pir­mi me­tai, kai mes per įvai­rius te­le­vi­zi­jos ka­na­lus ma­to­me šo­kan­čius ir dai­nuo­jan­čius sa­vo iš­rink­tus įsta­ty­mų kū­rė­jus. At­ro­do, tu­rė­jo­me prie to pri­pras­ti. Bet ne. Vis at­si­ran­da ne­pa­ten­kin­tų niurgz­lių, ku­rie ne­ver­ti­na Sei­mo na­rių iš­ra­din­gu­mo ir pa­stan­gų tar­nau­jant sa­vo rin­kė­jams. O juk sei­mū­nai iš­ties sten­gia­si, au­ko­ja sa­vo bran­gų lai­ką (ne vien tik lais­va­lai­kio), svei­ka­tą, kad tik mums įtik­tų. Te­le­vi­zi­jos ka­na­lai var­žo­si tar­pu­sa­vy­je, ku­ris pri­si­vi­lios dau­giau gar­sių po­li­ti­kų, pa­si­ren­gu­sių pil­dy­ti vi­sus pra­mo­gi­nių šou lai­dų pro­diu­se­rių pa­gei­da­vi­mus. Ir po­li­ti­kai neat­si­sa­ko. Jie tie­siog ver­žia­si į te­le­vi­zi­jos ek­ra­ną tar­si ara­bų mal­di­nin­kai į Me­ką.

Gra­žią Sei­mo na­rių ir te­le­vi­zi­jos bend­ra­dar­bia­vi­mo pra­džią jau prieš ke­le­tą me­tų pa­da­rė gar­sus po­li­ti­kas, bu­vęs Sei­mo eko­no­mi­kos ko­mi­te­to pir­mi­nin­kas, vė­liau mi­nist­ras, o da­bar eu­ro­par­la­men­ta­ras Vik­to­ras Us­pas­ki­chas. Vi­si pui­kiai pri­si­me­na­me iš­raiš­kin­gą jo ant­ri­nin­ką po­ną Agur­ki­chą „Dvi­ra­čio ži­nių“ lai­do­je. Ak­to­rius R. Vil­kai­tis il­gą lai­ką pa­lai­kė aukš­tus po­no Vik­to­ro ir jo agur­kė­lių rei­tin­gus. Abi­pu­sė te­le­vi­zi­jos rek­la­ma pa­dė­jo pa­da­ry­ti kar­je­ros šuo­lį ir pa­čiam ak­to­riui – jis ku­rį lai­ką ne­tgi pa­sė­dė­jo kul­tū­ros mi­nist­ro krės­le.

Da­bar į Sei­mą atė­jo jau­no­ji po­li­ti­kų kar­ta, ku­ri pe­rė­mė gra­žias vy­res­nių­jų ko­le­gų tra­di­ci­jas. Ne­pa­kar­to­ja­mo „šou­me­no“ A. Va­lins­ko į ša­lies par­la­men­tą at­ves­ta links­ma ar­tis­tų ko­man­da pa­ver­tė Sei­mą cir­ku. Ne­si­bai­gian­tys įsta­ty­mų ren­gė­jų „spek­tak­liai“ iš Sei­mo po­sė­džių sa­lės daž­nai per­si­kel­da­vo į te­le­vi­zi­jos stu­di­jas. Čia po­li­ti­kai iš­lie­da­vo sa­vo ener­gi­jos li­ku­čius, su­tau­py­tus nuo pa­grin­di­nio dar­bo. Da­bar la­bai po­pu­lia­rus, sva­jo­nių jau­ni­kiu va­di­na­mas Sei­mo mi­li­jo­nie­rius A. Še­džius at­vi­rai dės­to, kad te­le­vi­zi­ja iš­sun­kia vi­sas jė­gas. Tik pa­gal­vo­ki­te – per die­ną po 6 va­lan­das šo­kių re­pe­ti­ci­jo­se ke­tu­rias die­nas per sa­vai­tę! Ži­no­ma, ir Sei­mo po­sė­džių sa­lė­je jis ne­mie­ga, kal­ba dau­giau už ki­tus. Bet, kaip iro­ni­zuo­ja jo ko­le­gos, tiek kaip po­li­ti­kas, tiek kaip šo­kė­jas A. Še­džius ne­koks.

Tie­sa, vi­sų lai­kų ge­riau­sias „šou­me­nas“ A. Va­lins­kas kaip įma­ny­da­mas gi­na sa­vo be­si­links­mi­nan­čius ko­le­gas. Jei­gu, sa­ko, žmo­gus at­lie­ka sa­vo tie­sio­gi­nes pa­rei­gas ir dar tu­ri no­ro bei ener­gi­jos la­vin­tis, ieš­ko­ti sa­vo pa­slėp­tų ta­len­tų – kas čia blo­go. Juk Prem­je­ras A. Ku­bi­lius taip pat, ne­pai­sy­da­mas vals­ty­bę už­puo­lu­sių sti­chi­nių ne­lai­mių ir škva­lų, ne­nut­rau­kė ato­sto­gų ke­lio­nės ir to­liau my­nė su žmo­na vie­ną dvi­ra­tį. Pa­šai­pū­nai kri­ze­na į sau­ją: gal Prem­je­ras ir no­rė­jo su­sto­ti, bet žmo­na ne­nus­to­jo pe­da­lus min­ti.

Te­le­vi­zi­jos žiū­ro­vams gal­būt sma­gu žiū­rė­ti, kaip Sei­mo na­rė D. Tei­šers­ky­tė va­no­ja A. Še­džių, o A.Va­lins­kas juos tė­viš­kai tai­ko. Bet ką bend­ro tai tu­ri su at­sa­kin­gu dar­bu Sei­me? Na­gi ir čia kal­ta vi­sa­ga­lė rek­la­ma. Tai ji vai­ruo­ja po­li­ti­kų veiks­mus, tik dėl sa­vi­rek­la­mos jie ver­žia­si į te­le­vi­zi­jos stu­di­jas. Juk sa­ko­ma: „Jei ta­vęs nė­ra te­le­vi­zi­jo­je, tai ta­vęs nė­ra iš vi­so.“ O to­le­ran­tiš­ki žiū­ro­vai lau­kia sa­vo gar­bi­na­mų po­li­ti­kų, pa­si­ro­dan­čių te­le­vi­zo­rių ek­ra­nuo­se. Jie guo­džia sa­ve: „Na, ne­si­se­ka po­li­ti­kams Sei­me su ta įsta­ty­mų lei­dy­ba, tai nors te­gul pa­links­mi­na mus, jei mo­ka. Juk so­li­dų at­ly­gi­ni­mą jiems vis tiek mo­ka­me – dir­ba jie ar šo­ka.“

Po­li­ti­kai tai jau­čia. Ir da­ro jie tai, ką mo­ka ir ko ne­mo­ka. Juk ir se­no­vės ro­mė­nai rei­ka­lau­da­vo iš sa­vo val­džios tik „duo­nos ir žai­di­mų“. Duo­nos, kaip tvir­ti­na žem­dir­biai, mums tik­rai pa­kaks, bet ji bus bran­gi. Tad nors tau­tos iš­rink­tie­ji po­li­ti­kai pa­links­mi­na vel­tui.Vy­tas DRU­NIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Ūkininkai vengia savarankiškai deklaruoti pasėlius
* Eiti su lazdomis blogo oro nėra
* Dėl šuns lojimo darbo turi Savivaldybė ir policija
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar esate gavę europinės paramos lėšų?
Gavau paramą verslui, ūkiui.
Paramos lėšomis atsinaujinau būstą.
Prašiau, bet man jų neskyrė.
Europinių pinigų nesu prašęs.Kalbos patarimai

Ką vartoti vietoj skolinio blògas?
Vietoj nenorminio žodžio blògas (angl. blog, weblog, web log ) teikiamas lietuviškas atitikmuo tinklaraštis. Tai internete paprastai viešai skelbiamas dienoraštis. Plg. kiti atitikmenys: tinklaraštininkas (ne blogeris ), rašyti tinklaraštį (ne bloginti ), vesti vaizdo tinklaraštį (ne vloginti ) etc.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas