„Santaka“ / Kodėl neįvyko futbolo turnyras?

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda prikabinamą namelį-kemperį (be dokumentų), melžimo aikštelę (2 vietų), rusišką ritininį presą PRP-1,6. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-05-23 09:34:14

Reikalingas žmogus, turintis žoliapjovę, sezono metu pjauti žolę sklype aplink namą Pilviškių miestelyje. Tel. 8 682 20 404.
Galioja iki: 2019-05-23 10:45:52

Parduoda plastikinį 1 t talpos konteinerį (metaliniame rėme su prailgintu išleidimo čiaupu) vandeniui, kurui, skystoms trąšoms ir pan. Yra galimybė atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2019-05-26 09:34:13Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-01 06:34

Dalinkitės:  


Kodėl neįvyko futbolo turnyras?

Praė­ju­sį sa­vait­ga­lį Vil­ka­viš­kio mies­to sta­dio­ne tu­rė­jęs vyk­ti fut­bo­lo 7x7 tur­ny­ras dėl tam tik­rų prie­žas­čių neį­vy­ko.

Kaip in­for­ma­vo pa­grin­di­nis šių var­žy­bų or­ga­ni­za­to­rius Juo­zas Guč­me­ris, tur­ny­ras neį­vy­ko dėl to, kad su ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės at­sto­vais ne­pa­vy­ko su­si­tar­ti dėl Vil­ka­viš­kio mies­to sta­dio­no nuo­mos. „Nors sta­dio­nas vi­są sa­vait­ga­lį tu­rė­jo bū­ti tuš­čias, ta­čiau už jį bu­vo pa­pra­šy­ta su­si­mo­kė­ti 600 li­tų. Iš kur gau­ti to­kius pi­ni­gus, aš net neį­si­vaiz­duo­ju“, – pa­si­pik­ti­ni­mo ne­slė­pė J. Guč­me­ris. Jis tvir­ti­no, jog pa­ts jau ne pir­mą kar­tą or­ga­ni­zuo­jan­tis pa­na­šaus po­bū­džio tur­ny­rus ir to­kių pro­ble­mų nie­ka­da ne­kil­da­vo – sta­dio­ną vi­suo­met gau­da­vo ne­mo­ka­mai.

Apie iš­ki­lu­sią pro­ble­mą pa­si­tei­ra­vus Vil­ka­viš­kio mies­to vai­kų spor­to klu­bo „At­ža­la“ vadovo Al­gi­do Ka­ra­liaus, šis paaiš­ki­no, jog to­kia si­tua­ci­ja su­si­klos­tė dėl kar­čios pa­tir­ties su J. Guč­me­riu. „Per­nai pa­va­sa­rį su juo or­ga­ni­za­vo­me vie­ną tur­ny­rą. Iš ko­man­dų su­rin­kę star­ti­nį mo­kes­tį, vė­liau fi­nan­sus pa­ti­kė­jo­me Juo­zui, ta­čiau dėl pi­ni­gų pa­nau­do­ji­mo ki­lo įvai­rių abe­jo­nių. Be to, ka­dan­gi pa­ts J. Guč­me­ris da­ly­va­vo ta­me tur­ny­re kaip žai­dė­jas, tu­rė­jo konf­lik­tų su tei­sė­jais. Tą­kart var­žy­bas bai­gė­me su­kan­dę dan­tis, ta­čiau dau­giau rei­ka­lų su tuo vai­ki­nu tu­rė­ti ne­pa­no­ro­me“, – tvir­ti­no A. Ka­ra­lius.

Pa­sak jo, praė­ju­siais me­tais, va­sa­ros pa­bai­go­je, J. Guč­me­ris pa­ts suor­ga­ni­za­vo dar vie­ną fut­bo­lo 7x7 tur­ny­rą. Tą­kart iš ko­man­dų bu­vo su­rink­ta po 100 Lt star­ti­nio mo­kes­čio. „Daug kas bu­vo pa­si­pik­ti­nę to­kio­mis tur­ny­ro kai­no­mis. Per var­žy­bas ne­bu­vo pa­si­rū­pin­ta žai­dė­jų sau­gu­mu, pri­rei­kus me­di­ci­ni­nės pa­gal­bos, jos ne­su­lauk­ta“, – sa­vo nuo­mo­nę iš­reiš­kė Vil­ka­viš­kio mies­to vai­kų spor­to klu­bo „At­ža­la“ vadovas.

„Šie­met iš ko­man­dų bu­vo­me nu­ma­tę rink­ti po 50 Lt star­to mo­kes­tį. Iš vi­so at­si­ra­do 12 no­rin­čių da­ly­vau­ti eki­pų. Už gau­tus pi­ni­gus ke­ti­no­me sam­dy­ti tris tei­sė­jus, ku­riems už vi­są tur­ny­rą tu­rė­tu­me su­mo­kė­ti po 100 Lt. Taip pat rei­kė­jo nu­pirk­ti tau­res, ka­muo­lius, ki­tus pri­zus. Tai iš kur mums gau­ti dar 600 Lt aikš­tės nuo­mai?“ – re­to­riš­kai klau­sė J. Guč­me­ris.

Pa­sak A. Ka­ra­liaus, ka­dan­gi vai­ki­nas ne­dek­la­ruo­ja, kur iš­lei­džia gau­tus pi­ni­gus, ne­pa­si­rū­pi­na žai­dė­jų sau­gu­mu ir rei­ka­lin­ga pir­mą­ja me­di­ci­nos pa­gal­ba, tiek ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bė, tiek spor­to klu­bas ka­te­go­riš­kai at­si­ri­bo­jo nuo bet ko­kių są­sa­jų su šiuo tur­ny­ru. „Jau per­nai jo pa­ties or­ga­ni­zuo­to­se var­žy­bo­se bu­vo daug neaiš­ku­mų, vy­ra­vo chao­sas. Tur­ny­ro me­tu bu­vo kei­čia­mi nuo­sta­tai, to­dėl dau­ge­lis da­ly­vių reiš­kė ne­pa­si­ten­ki­ni­mą. Šie­met kai ku­rios ko­man­dos ka­te­go­riš­kai ke­ti­no at­si­sa­ky­ti da­ly­vau­ti J. Guč­me­rio or­ga­ni­zuo­ja­ma­me tur­ny­re“, – pa­brė­žė A. Ka­ra­lius. Pak­laus­tas, ko­dėl šie­met sta­dio­ną bu­vo ke­tin­ta ap­mo­kes­tin­ti, klu­bo tre­ne­ris tvir­ti­no, kad taip elg­tis ver­tė ap­lin­ky­bės. „Įsi­vaiz­duo­ki­te, jei ku­riam nors iš tur­ny­ro žai­dė­jų at­si­tik­tų kas nors rim­ta, kas dėl to bū­tų kal­tas? Juk var­žy­bos or­ga­ni­zuo­ja­mos ne­le­ga­liai. Nors nė­ra už­tik­rin­tas da­ly­vių sau­gu­mas, pi­ni­gai iš da­ly­vių vis tiek ren­ka­mi. Dėl šios prie­žas­ties mies­to se­niū­nas Al­gis Ki­se­liū­nas ir pri­tai­kė Sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos pa­tvir­tin­tą spren­di­mą ap­mo­kes­tin­ti Vil­ka­viš­kio sta­dio­ną šiam tur­ny­rui kaip pel­ną ne­šan­čiam ren­gi­niui“, – aiš­ki­no pa­šne­ko­vas.

Be­je, Vil­ka­viš­kio mies­to vai­kų spor­to klu­bas „At­ža­la“ kar­tu su ra­jo­no Sa­vi­val­dy­be pa­tys ke­ti­na or­ga­ni­zuo­ti fut­bo­lo 7x7 ra­jo­no pir­me­ny­bes, ku­rios vyks vi­są rug­sė­jo mė­ne­sį.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Mūsų balsai ir premija – „Purpurinio vakaro“ autorei
* Dovanotomis gėlėmis pasipuošė ne tik Vilkaviškis
* Dėl šalnų prognozuojamos aukštesnės vaisių ir uogų kainos
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar esate gavę europinės paramos lėšų?
Gavau paramą verslui, ūkiui.
Paramos lėšomis atsinaujinau būstą.
Prašiau, bet man jų neskyrė.
Europinių pinigų nesu prašęs.Kalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „daleisti“?
Ne, nes jis sudarytas su svetimu priešdėliu da-. Vietoj daleisti teikiami šie veiksmažodžiai: 1. leisti atsirasti, pa(si)daryti, pvz.: Negalime daleisti pažeidimų (= leisti atsirasti pažeidimams ); 2. sakyti, tarti, manyti, pvz.: Daleiskim (= Sakykim; Tarkim ), tu teisus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas