„Santaka“ / Kodėl neįvyko futbolo turnyras?

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-01 06:34

Dalinkitės:  


Kodėl neįvyko futbolo turnyras?

Praė­ju­sį sa­vait­ga­lį Vil­ka­viš­kio mies­to sta­dio­ne tu­rė­jęs vyk­ti fut­bo­lo 7x7 tur­ny­ras dėl tam tik­rų prie­žas­čių neį­vy­ko.

Kaip in­for­ma­vo pa­grin­di­nis šių var­žy­bų or­ga­ni­za­to­rius Juo­zas Guč­me­ris, tur­ny­ras neį­vy­ko dėl to, kad su ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės at­sto­vais ne­pa­vy­ko su­si­tar­ti dėl Vil­ka­viš­kio mies­to sta­dio­no nuo­mos. „Nors sta­dio­nas vi­są sa­vait­ga­lį tu­rė­jo bū­ti tuš­čias, ta­čiau už jį bu­vo pa­pra­šy­ta su­si­mo­kė­ti 600 li­tų. Iš kur gau­ti to­kius pi­ni­gus, aš net neį­si­vaiz­duo­ju“, – pa­si­pik­ti­ni­mo ne­slė­pė J. Guč­me­ris. Jis tvir­ti­no, jog pa­ts jau ne pir­mą kar­tą or­ga­ni­zuo­jan­tis pa­na­šaus po­bū­džio tur­ny­rus ir to­kių pro­ble­mų nie­ka­da ne­kil­da­vo – sta­dio­ną vi­suo­met gau­da­vo ne­mo­ka­mai.

Apie iš­ki­lu­sią pro­ble­mą pa­si­tei­ra­vus Vil­ka­viš­kio mies­to vai­kų spor­to klu­bo „At­ža­la“ vadovo Al­gi­do Ka­ra­liaus, šis paaiš­ki­no, jog to­kia si­tua­ci­ja su­si­klos­tė dėl kar­čios pa­tir­ties su J. Guč­me­riu. „Per­nai pa­va­sa­rį su juo or­ga­ni­za­vo­me vie­ną tur­ny­rą. Iš ko­man­dų su­rin­kę star­ti­nį mo­kes­tį, vė­liau fi­nan­sus pa­ti­kė­jo­me Juo­zui, ta­čiau dėl pi­ni­gų pa­nau­do­ji­mo ki­lo įvai­rių abe­jo­nių. Be to, ka­dan­gi pa­ts J. Guč­me­ris da­ly­va­vo ta­me tur­ny­re kaip žai­dė­jas, tu­rė­jo konf­lik­tų su tei­sė­jais. Tą­kart var­žy­bas bai­gė­me su­kan­dę dan­tis, ta­čiau dau­giau rei­ka­lų su tuo vai­ki­nu tu­rė­ti ne­pa­no­ro­me“, – tvir­ti­no A. Ka­ra­lius.

Pa­sak jo, praė­ju­siais me­tais, va­sa­ros pa­bai­go­je, J. Guč­me­ris pa­ts suor­ga­ni­za­vo dar vie­ną fut­bo­lo 7x7 tur­ny­rą. Tą­kart iš ko­man­dų bu­vo su­rink­ta po 100 Lt star­ti­nio mo­kes­čio. „Daug kas bu­vo pa­si­pik­ti­nę to­kio­mis tur­ny­ro kai­no­mis. Per var­žy­bas ne­bu­vo pa­si­rū­pin­ta žai­dė­jų sau­gu­mu, pri­rei­kus me­di­ci­ni­nės pa­gal­bos, jos ne­su­lauk­ta“, – sa­vo nuo­mo­nę iš­reiš­kė Vil­ka­viš­kio mies­to vai­kų spor­to klu­bo „At­ža­la“ vadovas.

„Šie­met iš ko­man­dų bu­vo­me nu­ma­tę rink­ti po 50 Lt star­to mo­kes­tį. Iš vi­so at­si­ra­do 12 no­rin­čių da­ly­vau­ti eki­pų. Už gau­tus pi­ni­gus ke­ti­no­me sam­dy­ti tris tei­sė­jus, ku­riems už vi­są tur­ny­rą tu­rė­tu­me su­mo­kė­ti po 100 Lt. Taip pat rei­kė­jo nu­pirk­ti tau­res, ka­muo­lius, ki­tus pri­zus. Tai iš kur mums gau­ti dar 600 Lt aikš­tės nuo­mai?“ – re­to­riš­kai klau­sė J. Guč­me­ris.

Pa­sak A. Ka­ra­liaus, ka­dan­gi vai­ki­nas ne­dek­la­ruo­ja, kur iš­lei­džia gau­tus pi­ni­gus, ne­pa­si­rū­pi­na žai­dė­jų sau­gu­mu ir rei­ka­lin­ga pir­mą­ja me­di­ci­nos pa­gal­ba, tiek ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bė, tiek spor­to klu­bas ka­te­go­riš­kai at­si­ri­bo­jo nuo bet ko­kių są­sa­jų su šiuo tur­ny­ru. „Jau per­nai jo pa­ties or­ga­ni­zuo­to­se var­žy­bo­se bu­vo daug neaiš­ku­mų, vy­ra­vo chao­sas. Tur­ny­ro me­tu bu­vo kei­čia­mi nuo­sta­tai, to­dėl dau­ge­lis da­ly­vių reiš­kė ne­pa­si­ten­ki­ni­mą. Šie­met kai ku­rios ko­man­dos ka­te­go­riš­kai ke­ti­no at­si­sa­ky­ti da­ly­vau­ti J. Guč­me­rio or­ga­ni­zuo­ja­ma­me tur­ny­re“, – pa­brė­žė A. Ka­ra­lius. Pak­laus­tas, ko­dėl šie­met sta­dio­ną bu­vo ke­tin­ta ap­mo­kes­tin­ti, klu­bo tre­ne­ris tvir­ti­no, kad taip elg­tis ver­tė ap­lin­ky­bės. „Įsi­vaiz­duo­ki­te, jei ku­riam nors iš tur­ny­ro žai­dė­jų at­si­tik­tų kas nors rim­ta, kas dėl to bū­tų kal­tas? Juk var­žy­bos or­ga­ni­zuo­ja­mos ne­le­ga­liai. Nors nė­ra už­tik­rin­tas da­ly­vių sau­gu­mas, pi­ni­gai iš da­ly­vių vis tiek ren­ka­mi. Dėl šios prie­žas­ties mies­to se­niū­nas Al­gis Ki­se­liū­nas ir pri­tai­kė Sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos pa­tvir­tin­tą spren­di­mą ap­mo­kes­tin­ti Vil­ka­viš­kio sta­dio­ną šiam tur­ny­rui kaip pel­ną ne­šan­čiam ren­gi­niui“, – aiš­ki­no pa­šne­ko­vas.

Be­je, Vil­ka­viš­kio mies­to vai­kų spor­to klu­bas „At­ža­la“ kar­tu su ra­jo­no Sa­vi­val­dy­be pa­tys ke­ti­na or­ga­ni­zuo­ti fut­bo­lo 7x7 ra­jo­no pir­me­ny­bes, ku­rios vyks vi­są rug­sė­jo mė­ne­sį.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Popiežius Pranciškus palaimino Lietuvos žmones
* Vilkaviškio rajone nebelieka migracijos padalinio
* Vizito pas medikus mokestis drausmintų ir mažintų pacientų eiles
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ką kilnojo – gyrą ar svarstį?
Didelis metalinis rutulys su rankena jėgai ugdyti vadintinas svarsčiu. Taigi stipruoliai varžosi kilnodami svarstį, bet ne gyrą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas