„Santaka“ / Kultūros padangė

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda pilnai įrengtą, suremontuotą 1 kambario butą su rūsiu Pilviškių g., Vilkaviškyje (2/5 aukštas). Tel. 8 625 50 615.
Galioja iki: 2018-11-15 09:19:44

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-01 06:22

Dalinkitės:  


Kultūros padangė

Pa­do­va­no­jo ma­žy­tę šven­tę

Praei­to ket­vir­ta­die­nio va­ka­rą į „Pe­ga­so“ ka­vi­nę Vil­ka­viš­kio kul­tū­ros cent­re bu­vo su­si­rin­ku­si ne­tra­di­ci­nė pub­li­ka. Nors prie sta­liu­kų lais­vų vie­tų ne­li­ko, ta­čiau ne vai­šės tą­kart bu­vo pa­grin­di­nis su­si­rin­ku­sių­jų tiks­las.

Vil­ka­viš­kie­čiai, ku­rių šaip jau ne­pa­ma­ty­si tarp nuolatinių pa­na­šių įstai­gų lan­ky­to­jų, tą lie­tin­gą va­ka­rą nu­spren­dė pra­leis­ti ka­vi­nė­je, nes su­si­gun­dė galimybe pa­si­klau­sy­ti gy­vai at­lie­ka­mų mu­zi­kuo­jan­čios Ane­laus­kų šei­mos dai­nų.

Dai­nuo­ja­mo­sios poe­zi­jos kū­ri­nius at­li­ko dau­ge­lio kul­tū­ros ren­gi­nių dalyvė, vil­ka­viš­kie­čiams ge­rai pa­žįs­ta­ma pe­da­go­gė Vil­ma, jai pri­ta­rė duk­re­lė Kor­ne­li­ja ir gi­ta­ra gro­jan­tis vy­ras Vir­gi­li­jus.

Šei­my­ni­nis trio at­li­ko dau­giau­sia sa­vos kū­ry­bos dai­nas, ta­čiau va­ka­ro me­tu skam­bė­jo ir po­pu­lia­rūs, vi­siems ge­rai ži­no­mi kūriniai, ku­riuos su­si­rin­ku­sie­ji trau­kė kar­tu su at­li­kė­jais.

Tą va­ka­rą, ko ge­ro, ne­bu­vo nė vie­no pa­si­gai­lė­ju­sio, kad atė­jo į ka­vi­nę. Ne­ti­kė­ta ma­žy­tė šven­tė vi­du­ry dar­bo sa­vai­tės bu­vo tar­si at­gai­va ru­de­nė­jan­čių die­nų mo­no­to­ni­jo­je.


Apie svarbius dalykus – pa­pras­tai

Penk­ta­die­nį Vil­ka­viš­ky­je vie­šė­jo ra­šy­to­jas, žur­na­lis­tas, ke­liau­to­jas, vie­nas po­pu­lia­riau­sių te­le­vi­zi­jos lai­dų ve­dė­jų Al­gi­man­tas Če­kuo­lis. Dvi va­lan­das Kul­tū­ros cent­re tru­kęs po­kal­bis pra­bė­go aki­mirks­niu.

Ga­na gau­siai į su­si­ti­ki­mą su­si­rin­kę vil­ka­viš­kie­čiai tu­rė­jo pro­gą ne tik daug su­ži­no­ti, bet ir gy­vai pa­bend­rau­ti su įdo­miu, itin tur­tin­gą gy­ve­ni­mo bei dar­bo pa­tir­tį tu­rin­čiu žmo­gu­mi. 78-erių A. Če­kuo­lis yra pa­sau­ly­je vy­riau­sias am­žiu­mi vis dar te­be­dir­ban­tis te­le­vi­zi­jos lai­dų ve­dė­jas. Jau pen­kio­li­ka me­tų per Lie­tu­vos te­le­vi­zi­ją sek­ma­die­niais ro­do­mos jo au­to­ri­nės lai­dos „Po­pie­tė su Al­gi­man­tu Če­kuo­liu“ yra žiū­ro­vų mė­gsta­mos ir lau­kia­mos. To pa­slap­tis, ma­tyt, – žur­na­lis­to su­ge­bė­ji­mas apie „aukš­tas ma­te­ri­jas“ kal­bė­ti įdo­miai, pa­pras­tai ir vi­siems su­pran­ta­mai.

Su­si­ti­ki­mo te­ma bu­vo „Tai, apie ką ne­kal­ba­ma te­le­vi­zi­jo­je“. Tad po­kal­bio dia­pa­zo­nas bu­vo la­bai pla­tus: nuo Pran­cū­zi­jo­je gu­ja­mų či­go­nų pro­ble­mų iki Jung­ti­nių Ame­ri­kos Vals­ti­jų žy­dų da­ro­mos įta­kos.

Su „če­kuo­liš­ku“ šmaikš­tu­mu bu­vo kal­ba­ma apie svar­biau­sius pa­sau­lio įvy­kius, už­sie­nio ša­lių po­li­ti­ką, sten­gian­tis neliesti Lie­tu­vos skau­du­lių. „Ne­no­riu bū­ti nei ža­lias, nei rau­do­nas, ne­no­riu pa­lai­ky­ti nei kai­rių­jų, ne de­ši­nių­jų. Aš kal­bu apie ki­tų ša­lių po­li­ti­ką ir pa­tir­tį, o jūs ly­gin­ki­te, ana­li­zuo­ki­te ir pa­tys da­ry­ki­te sa­vo iš­va­das“, – nuo tie­saus at­sa­ky­mo iš­si­su­ko A. Če­kuo­lis, pa­klaus­tas, kaip ver­ti­na da­bar­ti­nę Lie­tu­vos si­tua­ci­ją.

Į vi­sus sa­vo ger­bė­jų klau­si­mus žo­džio ki­še­nė­je neieš­kan­tis pa­šne­ko­vas at­sa­kė tak­tiš­kai, su­bti­liai, aiš­kiai.

Kar­tu su ra­šy­to­ju į Vil­ka­viš­kį bu­vo at­vy­ku­si ir žmo­na – psi­cho­lo­gė kon­sul­tan­tė Edi­ta Če­kuo­lie­nė. Ji penk­ta­die­nio ry­tą ve­dė se­mi­na­rą Sa­lo­mė­jos Nė­ries pa­grin­di­nės mo­kyk­los pe­da­go­gams, o po­pie­tę kartu su A. Če­kuo­liu da­ly­va­vo su­si­ti­ki­me bei pa­dė­jo pre­kiau­ti jo nau­jau­sio­mis kny­go­mis.„Santakos“ inf.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Naujasis muitinės vadas semiasi suvalkietiškos patirties
* Gižiečių iniciatyva įvertinta įspūdingu medaliu
* Gimtinės ilgesys dainininką kasmet parveda į Lietuvą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas