„Santaka“ / Savaitės horoskopai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!




Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39



Svečių knyga

Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-08-27 07:05

Dalinkitės:  


Savaitės horoskopai

Avi­nams žvaigž­dės re­ko­men­duo­ja šio­mis die­no­mis įsi­jaus­ti į ke­liau­to­jo vaid­me­nį – vi­sur ga­li­ma pa­ma­ty­ti daug įdo­maus ir su­si­tik­ti su nau­jais žmo­nė­mis. Svar­biau­sia – ne­pa­mirš­ti ke­lio na­mo.



Jau­čiai tu­rė­tų ge­riau įsi­žiū­rė­ti į nau­jus pa­žįs­ta­mus. Bū­ki­te ap­dai­rūs, bet ne­per­sis­ten­ki­te da­ry­da­mi iš­va­das, nes ga­li­te at­stum­ti žmo­gų, ku­ris atei­ty­je bū­tų ga­lė­jęs tap­ti iš­ti­ki­mu drau­gu.



Dvy­niai tu­rė­tų veng­ti įvai­rių fi­nan­si­nių avan­tiū­rų. Ne­sis­ten­ki­te gau­sin­ti sa­vo tur­tų, kliau­da­mie­si tik ak­la For­tū­na, nes ga­li tek­ti ap­gai­les­tau­ti dėl per­ne­lyg di­de­lio pa­si­ti­kė­ji­mo sa­vo jė­go­mis.



Vė­žiai šio­mis die­no­mis tu­ri kuo ge­riau už­si­re­ko­men­duo­ti sa­vo dar­bo­vie­tė­je. Bet at­min­ki­te: de­monst­ruo­da­mi per di­de­lį uo­lu­mą, jūs ga­li­te leng­vai iš­pro­vo­kuo­ti ap­lin­ki­nių pa­vy­dą ir ap­kal­bas.



Liū­tams žvaigž­dės pa­ta­ria dau­giau dė­me­sio skir­ti sa­vo dva­si­niam pa­sau­liui. Bet neap­si­ri­bo­ki­te lan­ky­mu­si teat­ruo­se ir mu­zie­juo­se. Jus dva­siš­kai pra­tur­tin­ti ga­li ir su­si­ti­ki­mai su se­nais bi­čiu­liais.



Mer­ge­lės šio­mis die­no­mis sėk­min­gai įveiks vi­sas ma­žas ir di­de­les kliū­tis, iš­ki­lu­sias ke­ly­je į sėk­mę. Pa­si­džiaug­ti sa­vo su­ge­bė­ji­mais rei­kia, bet tik sai­kin­gai, nes gy­ve­ni­mas yra per­mai­nin­gas.



Svars­tyk­lėms žvaigž­dės pa­ta­ria plės­ti sa­vo pa­žįs­ta­mų ra­tą. Ga­li bū­ti, kad nau­jos pa­žin­tys jums bus nau­din­gos ir pro­fe­si­niu po­žiū­riu. Bet ne­pa­mirš­ki­te at­si­ly­gin­ti žmo­nėms už ge­ra ge­ru.



Skor­pio­nai ki­tą sa­vai­tę tu­rės spręs­ti, at­ro­dy­tų, neišsp­ren­džia­mą pro­ble­mą. Bet ne­nu­si­min­ki­te ir vei­ki­te: žvaigž­dės, įver­ti­nu­sios jū­sų kant­ry­bę ir iš­tver­mę, pa­čios pa­ro­dys, kur sly­pi išei­tis.



Šau­liai šio­mis die­no­mis ga­li pa­jus­ti, kad ap­lin­ki­niai kaž­kaip nei­gia­mai į juos žiū­ri. Pa­sis­ten­ki­te iš­siaiš­kin­ti tik­rą­sias to­kio po­žiū­rio prie­žas­tis, bet jo­kiu bū­du ne­da­ry­ki­te sku­bo­tų iš­va­dų.



Ožia­ra­giams žvai-gž­dės re­ko­men­duo­ja daž­niau at­si­žvelg­ti į vy­res­nių žmo­nių nuo­mo­nę. Gal­būt jie ge­riau ma­to, ko­kie esa­te ne­pa­ty­rę, ir sten­gia­si jus ap­sau­go­ti nuo ne­ti­kė­tų li­ki­mo smū­gių.



Van­de­niai šio­mis die­no­mis ga­li pa­ti­kė­ti, kad vi­sos di­džiau­sios jų sva­jo­nės tuoj tuoj iš­si­pil­dys. Vis dėl­to ne­pa­mirš­ki­te, jog so­li­dūs di­vi­den­dai atei­ty­je ga­li virs­ti ne­ma­žais nuo­sto­liais.



Žu­vims žvaigž­dės pri­myg­ti­nai re­ko­men­duo­ja kuo dau­giau lai­ko pra­leis­ti su šei­ma. Bend­ra­vi­mas su ar­ti­mai­siais jus tik­rai pra­tur­tins dva­siš­kai ir nu­ra­mins jū­sų sie­lą.



ITAR-TASS-ELTA






Komentarai:







Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.






Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.



Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas