„Santaka“ / „Tele2“ vadovas: vienodai branginame ir naujus, ir esamus klientus

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-08-20 05:42

Dalinkitės:  


„Tele2“ vadovas: vienodai branginame ir naujus, ir esamus klientus

Tie, ku­rie nors kar­tą yra kei­tę mo­bi­lio­jo ry­šio ope­ra­to­rių, pui­kiai ži­no, ko­kia ma­lo­ni ši pro­ce­dū­ra. Nau­jam klien­tui siū­lo­ma pa­si­rink­ti te­le­fo­ną, pa­lan­kų po­kal­bių pla­ną, jis mė­gau­ja­si va­dy­bi­nin­kų dė­me­siu. Ta­pę te­le­ko­mu­ni­ka­ci­jų bend­ro­vės „Tele2“ klien­tais rei­ka­lin­gi jau­si­tės vi­sa­da, nes ge­ras są­ly­gas bend­ro­vė ir nau­jiems, ir esa­miems klien­tams už­tik­ri­na nuo­lat.Kvie­čia su­ma­žin­ti są­skai­tas

„Vi­si klien­tai mums vie­no­dai svar­būs, to­dėl nau­jau­siais pa­siū­ly­mais pa­si­nau­do­ti ga­li tiek nau­ji „Tele2“ klien­tai, tiek ir tie, ku­rie mū­sų pa­slau­go­mis nau­do­ja­si il­ges­nį lai­ką“, − tvir­ti­na „Tele2“ va­do­vas Pet­ras Ma­siu­lis.

Bend­ro­vė nuo­lat siū­lo klien­tams įvai­rius su­tau­py­ti pa­de­dan­čius pla­nus bei ga­li­my­bę ge­ro­mis są­ly­go­mis įsi­gy­ti mo­bi­liuo­sius te­le­fo­nus. Pa­vyz­džiui, šiuo me­tu pa­si­rin­kus mo­kė­ji­mo pla­ną „420 min. pri­va­tiems“ ir su­da­rius nau­ją ar pra­tę­sus esa­mą su­tar­tį 24 mė­ne­siams už fik­suo­tą 25 li­tų mo­kes­tį kas mė­ne­sį ga­li­ma kal­bė­ti net po 7 va­lan­das vi­suo­se Lie­tu­vos tink­luo­se. Mi­nu­tė po­kal­bio kai­nuos vos 6 cen­tus, o klien­to var­du re­gist­ruo­tiems abo­nen­tams vi­są su­tar­ties lai­ką bus ga­li­ma skam­bin­ti ne­mo­ka­mai.

Itin ma­žą – vos 4 li­tų mi­ni­ma­lų mė­ne­sio pra­kal­ba­mą mo­kes­tį – siū­lo mo­kė­ji­mo pla­nas „Mi­ni“. Skam­bu­čių į vi­sus tink­lus ta­ri­fas – vos 17 cen­tų už mi­nu­tę. Be to, pa­si­rin­kus šį pla­ną, nė­ra jo­kio su­tar­ti­nio įsi­pa­rei­go­ji­mo, tad bet ka­da ga­li­te nu­trauk­ti su­tar­tį. Pa­pil­do­mai ga­li­ma pa­si­rink­ti nuo 10 li­tų mė­ne­sio ne­pra­kal­ba­mą mo­kes­tį už te­le­fo­ną ir te­le­fo­no apa­ra­tą įsi­gy­ti su nuo­lai­da.Dar ge­res­nės są­ly­gos – elektroninėje par­duo­tu­vė­je

Nau­din­gus pa­siū­ly­mus ir nuo­la­ti­nį dė­me­sį klien­tai ver­ti­na. Tai pa­tvir­ti­na ir skai­čiai: šiuo me­tu „Tele2“ pa­slau­go­mis nau­do­ja­si dau­giau nei pu­sė Lie­tu­vos. Bend­ro­vė tu­ri 1,82 mi­li­jo­no klien­tų ir jų nuo­lat dau­gė­ja. Vien šie­met iš ki­tų ope­ra­to­rių tink­lų į „Tele2“ pe­rė­jo dau­giau­sia klien­tų − net 16,84 tūks­tan­čių.

„Drą­siai už­su­ki­te į sa­lo­ną – mū­sų dar­buo­to­jai vi­sa­da pa­si­ruo­šę pa­tar­ti, kaip dar bū­tų ga­li­ma su­ma­žin­ti są­skai­tas už mo­bi­lų­jį ry­šį“, – kvie­čia „Tele2“ va­do­vas.

Be to, „Tele2“ nuo­lat rū­pi­na­si, kad pa­slau­gos bū­tų vi­siems kuo pa­pras­čiau priei­na­mos. Bend­ro­vė ne­se­niai ati­da­rė elekt­ro­ni­nę par­duo­tu­vę in­ter­ne­te. No­rint ja pa­si­nau­do­ti, kom­piu­te­rio nar­šyk­lė­je reik­tų įves­ti ad­re­są www.tele2.lt ir pa­si­rin­kus do­mi­nan­čią sri­tį spus­te­lė­ti už­ra­šus „Mo­bi­lie­ji te­le­fo­nai“ ar­ba „Pas­lau­gos“. Čia ga­li­ma bet ku­riuo pa­ros me­tu įsi­gy­ti no­ri­mą te­le­fo­ną ar pa­si­rink­ti nau­ją mo­kė­ji­mo pla­ną, o per­kan­tiesiems in­ter­ne­te „Tele2“ siū­lo pla­tes­nį pre­kių pa­si­rin­ki­mą nei sa­lo­ne.

„Par­duo­tu­vę kū­rė­me gal­vo­da­mi apie klien­tus, vi­sų pir­ma − gy­ve­nan­čius ato­kiau nuo mies­tų. Jiems ne­be­rei­kia at­si­trauk­ti nuo dar­bų ir vyk­ti į sa­lo­ną. Pa­si­rink­tą pre­kę ar mo­kė­ji­mo pla­ną per tris die­nas ne­mo­ka­mai pri­sta­to­me tie­siai į na­mus“, – pa­sa­ko­jo P. Ma­siu­lis.Lai­ko pa­ti­ki­miau­sia

Šių me­tų bir­že­lį rin­kos ana­li­zės ir ty­ri­mų bend­ro­vės „RAIT“ at­lik­ta ap­klau­sa pa­ro­dė, kad „Tele2“ yra po­pu­lia­riau­sias ir la­biau­siai re­ko­men­duo­ja­mas ope­ra­to­rius Lie­tu­vo­je. Be­veik pu­sė ap­klau­sos da­ly­vių tei­gė, jog nau­do­ja­si „Tele2“ pa­slau­go­mis, o pa­si­rink­ti šį ope­ra­to­rių ki­tiems re­ko­men­duo­tų 66 pro­c. res­pon­den­tų.

To­kį klien­tų po­žiū­rį le­mia ne tik bend­ro­vės pa­slau­gų ko­ky­bė, bet ir kai­na. Ge­gu­žę at­lik­to „RAIT“ ty­ri­mo duo­me­ni­mis, dau­giau kaip aš­tuo­ni iš de­šim­ties į „Tele2“ tink­lą pe­rė­ju­sių pri­va­čių klien­tų tvir­ti­na, kad vi­du­ti­niš­kai jų są­skai­tos už mo­bi­lio­jo ry­šio pa­slau­gas su­ma­žė­jo ko­ne per­pus – be­veik 40 pro­cen­tų.Užsk. 5526


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas