„Santaka“ / Geriausiu ugniagesiu apskrityje išrinktas vilkaviškietis

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-08-18 06:00

Dalinkitės:  


Ge­riau­siam ap­skri­ties ug­nia­ge­siui gel­bė­to­jui Egi­di­jui La­ba­šaus­kui (kai­rė­je) nu­ga­lė­to­jo dip­lo­mą įtei­kė Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties prieš­gais­ri­nės gel­bė­ji­mo val­dy­bos vir­ši­nin­ko pa­va­duo­to­jas Ry­tis Ma­sys.

Marijampolės APGV nuo­tr.


Geriausiu ugniagesiu apskrityje išrinktas vilkaviškietis

Eglė KVIESULAITIENĖ

Vil­ka­viš­kie­tis Egi­di­jus La­ba­šaus­kas bu­vo pri­pa­žin­tas ge­riau­siu ug­nia­ge­siu gel­bė­to­ju vi­so­je ap­skri­ty­je. Po ke­lių sa­vai­čių vy­ksian­čio­se res­pub­li­ki­nė­se var­žy­bo­se jam teks su­si­rung­ti su ko­le­go­mis iš vi­sos ša­lies.

Rug­sė­jo 8 d. vil­ka­viš­kie­tis ug­nia­ge­sys gel­bė­to­jas Egi­di­jus La­ba­šaus­kas vyks į Ge­riau­sio vals­ty­bi­nės prieš­gais­ri­nės gel­bė­ji­mo tar­ny­bos pa­rei­gū­no kon­kur­so tre­čią­jį, res­pub­li­ki­nį, eta­pą. Tei­sę at­sto­vau­ti ne tik sa­vo ra­jo­no, bet ir Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties ug­nia­ge­siams jis įgi­jo ta­pęs nu­ga­lė­to­ju abie­juo­se anks­tes­niuo­se var­žy­bų eta­puo­se.

Lie­pos mė­ne­sį vy­ku­sia­me pir­ma­ja­me kon­kur­so eta­pe, Vil­ka­viš­kio tar­ny­bo­je, ug­nia­ge­siai aiš­ki­no­si, kas ra­jo­nui at­sto­vaus ap­skri­ties kon­kur­se. Var­žy­tis te­ko ke­tu­rio­se ka­te­go­ri­jo­se: dėl ge­riau­sio pa­mai­nos va­do, sky­ri­nin­ko, ug­nia­ge­sio gel­bė­to­jo bei ug­nia­ge­sio vai­ruo­to­jo var­do.

Ug­nia­ge­siams te­ko rung­tis, ku­ris grei­čiau ap­si­rengs ap­sau­gi­niais dra­bu­žiais, gel­bė­ji­mo ope­ra­ci­jos me­tu nu­ken­tė­ju­sia­jam dvi­gu­ba kil­pa už­riš vir­vę, au­to­cis­ter­ną iš­vai­ruos spe­cia­liai pa­reng­ta tra­sa. Ko­man­di­nė­je ko­vi­nio iš­si­dės­ty­mo rung­ty­je reikėjo nuo au­to­cis­ter­nos ties­ti ma­gist­ra­li­nę li­ni­ją, pri­jung­ti dar­bi­nę li­ni­ją bei švirkš­tą ir pa­leis­ti van­de­nį. Be pra­kti­nių įgū­džių, te­ko rung­tis ir teo­ri­nių ži­nių kon­kur­se – iš­spręs­ti tes­tą bei at­lik­ti tak­ti­nę už­duo­tį.

Ge­riau­siu Vil­ka­viš­kio tar­ny­bos pa­mai­nos va­du pri­pa­žin­tas To­mas Ra­mons­ke­vi­čius, sky­ri­nin­ku – Ta­das Ran­dis, ge­riau­siai vai­ruo­jan­čiu gais­rų ge­si­ni­mo ir gel­bė­ji­mo au­to­mo­bi­lį ug­nia­ge­siu – And­rius Per­liu­ba. Šie pa­rei­gū­nai praė­ju­sią sa­vai­tę su ko­le­go­mis iš Ma­ri­jam­po­lės ir Ša­kių su­si­run­gė dėl ge­riau­sių­jų vardo apskrities mastu. Tik per plau­ką nuo per­ga­lės li­ko gais­rų ge­si­ni­mo au­to­mo­bi­lį pui­kiai vai­ra­vęs A. Per­liu­ba. Jis kon­kur­se iš­ko­vo­jo II vie­tą. Ge­riau­siai ir sa­vo­je tar­ny­bo­je, ir ap­skri­ties tur­ny­re se­kė­si ug­nia­ge­siui gel­bė­to­jui E. La­ba­šaus­kui, nu­run­gu­siam vi­sus ko­le­gas.

Drau­ge su vil­ka­viš­kie­čiu į res­pub­li­ki­nį tur­ny­rą vyks trys ma­ri­jam­po­lie­čiai: Ma­ri­jam­po­lės APGV 1-osios ko­man­dos pa­mai­nos va­das Vid­man­tas Ne­dzins­kas ir ug­nia­ge­sys gel­bė­to­jas, vai­ruo­jan­tis gais­rų ge­si­ni­mo bei gel­bė­ji­mo au­to­mo­bi­lį, Va­len­ti­nas Vens­kū­nas bei Ma­ri­jam­po­lės APGV 2-osios ko­man­dos sky­ri­nin­kas Rai­mun­das Vens­lo­va. Ša­kie­čiai tarp nu­ga­lė­to­jų ne­pa­te­ko. Pri­zi­nin­kai bu­vo ap­do­va­no­ti dip­lo­mais bei at­mi­ni­mo do­va­nė­lė­mis.

Ma­ri­jam­po­lės APGV Vil­ka­viš­kio prieš­gais­ri­nės gel­bė­ji­mo tar­ny­bos vir­ši­nin­ko pa­va­duo­to­jas Ri­mas Jurk­šas, da­ly­va­vęs ap­skri­ties tu­ro ver­ti­ni­mo ko­mi­si­jo­je, pa­si­džiau­gė, kad vil­ka­viš­kie­tis ug­nia­ge­sys gel­bė­to­jas E. La­ba­šaus­kas bu­vo ne­pra­len­kia­mas nė vie­no­je rung­ty­je – vi­so­se su­rin­ko dau­giau­siai ver­ti­ni­mo ba­lų. Tad ir pa­čiam ug­nia­ge­siui, ir jo va­do­vams bu­vo kuo di­džiuo­tis.

Anot R. Jurk­šo, to­kie kon­kur­sai pa­rei­gū­nus ska­ti­na gi­lin­ti teo­ri­nes ir pro­fe­si­nes ži­nias, po­pu­lia­ri­na ug­nia­ge­sio gel­bė­to­jo pro­fe­si­ją, ver­čia pa­si­temp­ti.

Nors iki šiol jau ke­le­ri me­tai bu­vo ren­ka­mi ge­riau­si po­li­ci­nin­kai, pa­sie­nie­čiai, ki­tų pro­fe­si­jų at­sto­vai, ge­riau­sio ug­nia­ge­sio gel­bė­to­jo kon­kur­sas ren­gia­mas pir­mą kar­tą. Ti­kė­ti­na, jog šie rin­ki­mai taps tra­di­ci­niais.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas