„Santaka“ / Kas? Kur? Kada?

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-08-16 06:28

Dalinkitės:  Kas? Kur? Kada?

• Neį­ga­lių­jų drau­gi­jos Klau­su­čių se­niū­ni­jos gru­pės na­riai kvie­čia vi­sus į Svei­ka­tin­gu­mo die­nas, ku­rios vyks rugp­jū­čio 16–20 die­no­mis, nuo 9.30 iki 14 val., Sū­da­vos kai­mo bend­ruo­me­nės sa­lė­je.• Vil­ka­viš­kio vai­kų ir jau­ni­mo cent­ro ki­no sa­lė­je rugp­jū­čio 20–21 die­no­mis bus ro­do­mas fan­tas­ti­nis tri­le­ris „Už­te­mi­mai“ (JAV). Sean­sų pra­džia – 19 val.• Rugp­jū­čio 21 d., 19 val., Dar­ži­nin­kų kai­mo bend­ruo­me­nės na­muo­se vyks bu­vu­sių že­mės ūkio spe­cia­lis­tų, bu­hal­te­ri­jos, kul­tū­ros, me­di­ci­nos dar­buo­to­jų bei mo­ky­to­jų, įvai­riu lai­ku dir­bu­sių Ša­pa­lų dar­ži­nin­kys­tės ūky­je, su­si­ti­ki­mas. Gros kai­mo kai­pe­la, bus or­ga­ni­zuo­ja­mi įvai­rūs žai­di­mai, auk­cio­nas, tad pra­šo­ma ne­pa­mirš­ti pa­siim­ti šiek tiek smul­kių­jų, vai­šių ir ge­ros nuo­tai­kos. Tel. pa­si­tei­rau­ti (8 342) 56 129.• Rugp­jū­čio 27 d., 16 val., Vil­ka­viš­kio kul­tū­ros cent­re ren­gia­mas su­si­ti­ki­mas su įdo­miu žmo­gu­mi – ži­no­mu žur­na­lis­tu, ra­šy­to­ju, ke­liau­to­ju Al­gi­man­tu Če­kuo­liu. Po­kal­bio te­ma – „Tai, apie ką ne­kal­ba­ma te­le­vi­zi­jo­je“. Bi­lie­to kai­na – 5 Lt. Bus ga­li­ma nu­si­pirk­ti sve­čio kny­gų „Po­kal­biai su Al­gi­man­tu Če­kuo­liu“, „Vy­riš­ki žai­di­mai“, „Staig­me­nos ir ki­ti ži­no­mi da­ly­kai“.• Ky­bar­tuo­se, me­nų cent­re „Gy­vy­bės jė­ga“, vei­kia me­džio dro­žė­jo iš Kaz­lų Rū­dos Vy­tau­to Kli­ma­vi­čiaus dar­bų pa­ro­da „Paukš­čiai“, taip pat eks­po­nuo­ja­mi Da­lios Du­bic­kie­nės mo­no­ti­pi­jos tech­ni­ka at­lik­ti pa­veiks­lai, o ky­bar­tie­tė Bro­nė Vyš­niaus­kie­nė kvie­čia ap­lan­ky­ti jos me­ni­nės fo­tog­ra­fi­jos pa­ro­dą „Van­de­ny­nų pa­kran­tės puokš­tės“.„The Soviet Story“. Tai pamatyti būtina!

Sei­mo na­rys dr. Ar­vy­das Vi­džiū­nas ir aso­cia­ci­ja Sū­du­vos kul­tū­ros fon­das ma­lo­niai kvie­čia į su­si­ti­ki­mą su lat­vių re­ži­sie­riu­mi Ed­vi­nu Šno­re. Šį jau­ną žmo­gų iš­gar­si­no do­ku­men­ti­nis fil­mas „The So­viet Sto­ry“ (vie­nas iš ver­ti­mų – „So­vie­tų is­to­ri­ja“ ar „So­vie­tų pa­sa­ka“), su­krė­tęs pa­sau­lio vi­suo­me­nę.

Spe­cia­liai re­ži­sū­ros ne­stu­di­ja­vęs E. Šno­rė yra po­li­ti­nių moks­lų ma­gist­ras, šiuo me­tu dar to­bu­li­nan­tis is­to­ri­jos ži­nias. Su­si­ti­ki­mai su jau­nu kū­rė­ju vyks­ta di­džiu­lė­se sa­lė­se, į juos su­si­ren­ka dau­gy­bė įvai­raus am­žiaus žmo­nių.

JAV, Va­ka­rų Eu­ro­pos ša­ly­se fil­mas su­lau­kė ova­ci­jų. Bet kai E. Šno­rės fil­mą „The So­viet Sto­ry“ pa­ro­dė vie­na Mask­vos te­le­vi­zi­ja, prie Lat­vi­jos am­ba­sa­dos iš­si­lie­jo „Jau­no­sios Ru­si­jos“ ak­ty­vis­tų įtū­žis – bu­vo su­de­gin­ta re­ži­sie­riaus iš­kam­ša. Ru­si­jo­je fil­mą ofi­cia­liai už­draus­ta de­monst­ruo­ti. To­kį reak­cin­gų jė­gų iš­puo­lį įta­kin­gas pa­sau­lio lei­di­nys „The Eco­no­mist“ pa­va­di­no „Os­ka­ru“ fil­mui, drą­siai ir ar­gu­men­tuo­tai su­ly­gi­nu­siam na­cis­ti­nį bei so­vie­ti­nį re­ži­mus.

Kvie­čia­me vi­sus rugp­jū­čio 21 d. (šeš­ta­die­nį), 17.30 val., at­vyk­ti į Ma­ri­jam­po­lės „Spin­du­lio“ ki­no teat­rą, ku­ria­me re­ži­sie­rius ir sce­na­ri­jaus au­to­rius Ed­vi­nas Šno­rė bend­raus su Ju­mis, taip pat bus de­monst­ruo­ja­ma mi­nė­ta do­ku­men­ti­nė juos­ta – fil­mas, ne­pa­lie­kan­tis au­di­to­ri­jo­se nė vie­no abe­jin­go.

Rugp­jū­čio 22 d. (sek­ma­die­nį), 14 val., su­si­ti­ki­mas su Ed­vi­nu Šno­re ir fil­mo pri­sta­ty­mas vyks Ša­kių mies­to bib­lio­te­ko­je.

Ren­gi­nys ski­ria­mas rugp­jū­čio 23-iajai – Juo­do­jo kas­pi­no die­nai.

Dai­va KLI­MA­VI­ČIE­NĖ

Aso­cia­ci­jos Sū­du­vos kul­tū­ros fon­do pir­mi­nin­kėKvie­čia pui­ki pa­ro­da

Su­val­ki­jos (Sū­du­vos) re­gio­ni­nia­me kul­tū­ros cent­re, Pae­že­rių dva­ro rū­muo­se, eks­po­nuo­ja­ma ma­ri­jam­po­lie­čių dai­li­nin­kų Jo­li­tos ir Egi­di­jaus Bič­kų ta­py­bos dar­bų pa­ro­da „Tik­ro­vė ir vi­zi­jos“.

La­kia fan­ta­zi­ja ir spal­vin­go­mis vi­zi­jo­mis pa­si­žy­min­ti pa­ro­da yra pro­jek­to „Me­nų sin­te­zė dva­re“ da­lis.

Ru­de­nį ta­py­to­jai „Auš­ros“ gim­na­zi­jos gim­na­zis­tams ves dai­lės meist­riš­ku­mo pa­mo­kas.Jur­gi­ta MO­RO­ZAI­TĖ

Suvalkijos (Sūduvos)

kul­tū­ros cent­ro di­rek­to­rė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas